Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 529 868 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
5 gość/-ci.

XXIII Zjazd Ratowników Ziemi - Moc Wytrwałości

Warszawa 14-15 grudzień 2019

W zjeździe mogą uczestniczyć osoby, które jeszcze z nami wspólnie nie medytowały i nie spotykały się. Najważniejsza jest otwartość serca, współobecność w duchu Miłości i Światła!

UWAGA: ilość miejsc ograniczona.
Konieczna wcześniejsza rejestracja m.in. dla ustalenia kateringu.
TU WYPEŁNISZ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Kochani!

Wytrwałość jest cechą potrzebną przy realizacji celów. Wytrwałość jest cechą ludzi głęboko wierzących w to, co robią, jakimi wartościami się kierują. Wytrwałość ujawnia i rozwija moc tkwiącą w danym człowieku. Wytrwałość pozwala nam podążać wybraną drogą nawet wtedy, gdy nie przynosi ona spodziewanych profitów czy efektów.

Na drodze rozwoju duchowego wytrwałość jest jedną z złotych cech, która umożliwia rozwój mocy, mądrości i miłości. Pomaga doświadczać Ducha w każdym aspekcie życia. Warto być wytrwałym, jeżeli w coś się wierzy.

My wierzymy w Absolut pełny miłości, miłosierdzia, łaski. Wierzymy, że jako ludzie mamy moc kreacji i dokonania. Wierzymy, że w jedności z mową serca i duszy możemy uczynić ten świat harmonijnym, wolny od wojen, przemocy, manipulacji, zbrodni przeciwko ludzkości i Matce Ziemi.

Te aspekty wiary towarzyszą nam już od ponad 15 lat. Ta wiara przyczyniła się do powstania Fundacji „Świadomość Ziemi” w 2004 roku. Wytrwale realizujemy wizję Ziemi i ludzkości pełnej harmonii, miłości i obfitości, wolnej od niskich wibracji i sił ciemności.

Tą misję ratowania i wznoszenia swojego ducha, Matki Ziemi i ludzkości będziemy nadal wytrwale kontynuować. Wierzymy, że mimo eskalacji niszczenia natury, ekonomicznego i zbrojnego niewolenia narodów i jednostek, moc i mądrość ludzkiego ducha przejawi się w pełnej okazałości i uda się uratować Ziemię i nas samych przed samozagładą z jednoczesnym skokiem kwantowym na poziomy bezwarunkowej miłości …heart

MOC WYTRWAŁOŚCI
(hasło towarzyszące zjazdowi)

Program zjazdu obejmuje m.in.:

  • Wspólne prace medytacyjne na rzecz Ziemi, Ludzkości i Kosmosu -  z przekazu, na żywo, prace z Energią Życia, manifestacją i rozkwitem Życia w ludziach i na Ziemi.
  • Przekazanie bieżących informacji o zmianach, jakie zachodzą na Ziemi - proces wzniesienia trwa cały czas, ale siły, które są mu przeciwne używają wszelkich środków, aby go zniweczyć. Dlatego poprzez nasze prace chcemy ich działania zneutralizować i wzmocnić impuls do wzniesienia.
  • Przedstawienie aktualnych przekazów Duchowych Nauczycieli Miłości - zjazd to doskonały moment na podzielenie się ostatnimi przekazami, doświadczeniami i pracami.
  • Koncert gongów i mis tybetańskich - Agnieszka i Janusz potrafią wspaniale grać nie tylko dla ludzi, ale także dla Ziemi, Kosmosu, Natury.
  • Podróże duchowe przy dźwiękach bębnów - zwrócimy się do naszych przodków, duchowych opiekunów i przewodników, żywiołów, mocy zwierząt z prośbą o towarzyszenie nam w podróży w istotę Życia.
  • Dużo radości ze wspólnego obcowania.

Zjazdy Ratowników Ziemi organizujemy od grudnia 2005 roku. Są one niezwykłym, radosnym, pełnym ekspresji i spontaniczności spotkaniem osób, którym dobro Matki Ziemi i ludzkości jest bliskie sercu, leży u podstaw ich filozofii życia. Wytwarza to niepowtarzalną atmosferę, która umożliwia dokonywanie głębokich prac duchowo-energetycznych neutralizujących nieharmonijne działania ludzkości, wznoszących Matkę Ziemię i ludzkość w wyższe wymiary Istnienia. 
            
            

UWAGA: ilość miejsc ograniczona. Wskazana wcześniejsza rejestracja.
TU WYPEŁNISZ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Gdzie: Warszawa ul.Wolska 191, Hotel „Colibra”, sala Duża

Kiedy: 14- 15 grudzień 2019. W sobotę w godz. od 11:30 do 18:00 (z przerwą obiadową), w niedzielę w godz. od 9:30 do 15:30 (bez przerwy obiadowej).

Koszt uczestnictwa:  

  1. w dwóch dniach zjazdu: 100 zł.; 
  2. tylko sobota – 70 zł,
  3. tylko niedziela - 60 zł;

Wpłata na konto Fundacji "Świadomość Ziemi" (numer konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287)  z dopiskiem – „Zjazd Warszawa” lub płatne przy wejściu gotówką lub kartą.

Informacje i zapisy: telefonicznie i sms: +48 509 905 498, +48 503 169 030; e-mailem: fundacja@swiadomosc-ziemi.org oraz poprzez formularz zgłoszeniowy.

Jak dojechać:  hotel „Colibra” zlokalizowany jest na warszawskiej Woli. W ok. 10 min. można dostać się pieszo do dworca PKP Warszawa Zachodnia (1000 m.). W pobliżu znajdują się różne środki komunikacji publicznej. Najbliżej położony przystanek tramwajowy to Fort Wola, z którego kursują linie nr 10, 20, 24, 26, 76 oraz autobusowy - również Fort Wola, z którego kursują linie nr 105, 194, 197, 713, 716, 743. Przy obiekcie znajduje się płatny parking

Jeśli zdecydujesz się w ostatniej chwili - zadzwoń i sprawdź czy są miejsca. Wpisowe uiścisz gotówką lub kartą na miejscu.

Jeżeli nie będziesz mógł osobiście uczestniczyć w tym zjeździe, to możesz przyłączyć się do niego duchowo, mentalnie, energetycznie, intencją serca, wyrażeniem takiej woli, przez co zwiększysz jego moc, zakres i oddziaływanie medytując w domu, z rodziną, znajomymi, gdziekolwiek jesteś.

Z miłością i światłem,
Helena i Mariusz
Fundacja „Świadomość Ziemi”

TO JUŻ 15 LAT DZIAŁALNOŚCI
FUNDACJI "ŚWIADOMOŚĆ ZIEMI" 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate