Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 300 591 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

XXIII Zjazd Ratowników Ziemi - Moc Wytrwałości

Warszawa 14-15 grudzień 2019

W zjeździe mogą uczestniczyć osoby, które jeszcze z nami wspólnie nie medytowały i nie spotykały się. Najważniejsza jest otwartość serca, współobecność w duchu Miłości i Światła!

UWAGA: ilość miejsc ograniczona.
Konieczna wcześniejsza rejestracja m.in. dla ustalenia kateringu.
TU WYPEŁNISZ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Kochani!

Wytrwałość jest cechą potrzebną przy realizacji celów. Wytrwałość jest cechą ludzi głęboko wierzących w to, co robią, jakimi wartościami się kierują. Wytrwałość ujawnia i rozwija moc tkwiącą w danym człowieku. Wytrwałość pozwala nam podążać wybraną drogą nawet wtedy, gdy nie przynosi ona spodziewanych profitów czy efektów.

Na drodze rozwoju duchowego wytrwałość jest jedną z złotych cech, która umożliwia rozwój mocy, mądrości i miłości. Pomaga doświadczać Ducha w każdym aspekcie życia. Warto być wytrwałym, jeżeli w coś się wierzy.

My wierzymy w Absolut pełny miłości, miłosierdzia, łaski. Wierzymy, że jako ludzie mamy moc kreacji i dokonania. Wierzymy, że w jedności z mową serca i duszy możemy uczynić ten świat harmonijnym, wolny od wojen, przemocy, manipulacji, zbrodni przeciwko ludzkości i Matce Ziemi.

Te aspekty wiary towarzyszą nam już od ponad 15 lat. Ta wiara przyczyniła się do powstania Fundacji „Świadomość Ziemi” w 2004 roku. Wytrwale realizujemy wizję Ziemi i ludzkości pełnej harmonii, miłości i obfitości, wolnej od niskich wibracji i sił ciemności.

Tą misję ratowania i wznoszenia swojego ducha, Matki Ziemi i ludzkości będziemy nadal wytrwale kontynuować. Wierzymy, że mimo eskalacji niszczenia natury, ekonomicznego i zbrojnego niewolenia narodów i jednostek, moc i mądrość ludzkiego ducha przejawi się w pełnej okazałości i uda się uratować Ziemię i nas samych przed samozagładą z jednoczesnym skokiem kwantowym na poziomy bezwarunkowej miłości …heart

MOC WYTRWAŁOŚCI
(hasło towarzyszące zjazdowi)

Program zjazdu obejmuje m.in.:

  • Wspólne prace medytacyjne na rzecz Ziemi, Ludzkości i Kosmosu -  z przekazu, na żywo, prace z Energią Życia, manifestacją i rozkwitem Życia w ludziach i na Ziemi.
  • Przekazanie bieżących informacji o zmianach, jakie zachodzą na Ziemi - proces wzniesienia trwa cały czas, ale siły, które są mu przeciwne używają wszelkich środków, aby go zniweczyć. Dlatego poprzez nasze prace chcemy ich działania zneutralizować i wzmocnić impuls do wzniesienia.
  • Przedstawienie aktualnych przekazów Duchowych Nauczycieli Miłości - zjazd to doskonały moment na podzielenie się ostatnimi przekazami, doświadczeniami i pracami.
  • Koncert gongów i mis tybetańskich - Agnieszka i Janusz potrafią wspaniale grać nie tylko dla ludzi, ale także dla Ziemi, Kosmosu, Natury.
  • Podróże duchowe przy dźwiękach bębnów - zwrócimy się do naszych przodków, duchowych opiekunów i przewodników, żywiołów, mocy zwierząt z prośbą o towarzyszenie nam w podróży w istotę Życia.
  • Dużo radości ze wspólnego obcowania.

Zjazdy Ratowników Ziemi organizujemy od grudnia 2005 roku. Są one niezwykłym, radosnym, pełnym ekspresji i spontaniczności spotkaniem osób, którym dobro Matki Ziemi i ludzkości jest bliskie sercu, leży u podstaw ich filozofii życia. Wytwarza to niepowtarzalną atmosferę, która umożliwia dokonywanie głębokich prac duchowo-energetycznych neutralizujących nieharmonijne działania ludzkości, wznoszących Matkę Ziemię i ludzkość w wyższe wymiary Istnienia. 
            
            

UWAGA: ilość miejsc ograniczona. Wskazana wcześniejsza rejestracja.
TU WYPEŁNISZ FORMULARZ REJESTRACYJNY

Gdzie: Warszawa ul.Wolska 191, Hotel „Colibra”, sala Duża

Kiedy: 14- 15 grudzień 2019. W sobotę w godz. od 11:30 do 18:00 (z przerwą obiadową), w niedzielę w godz. od 9:30 do 15:30 (bez przerwy obiadowej).

Koszt uczestnictwa:  

  1. w dwóch dniach zjazdu: 100 zł.; 
  2. tylko sobota – 70 zł,
  3. tylko niedziela - 60 zł;

Wpłata na konto Fundacji "Świadomość Ziemi" (numer konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287)  z dopiskiem – „Zjazd Warszawa” lub płatne przy wejściu gotówką lub kartą.

Informacje i zapisy: telefonicznie i sms: +48 509 905 498, +48 503 169 030; e-mailem: fundacja@swiadomosc-ziemi.org oraz poprzez formularz zgłoszeniowy.

Jak dojechać:  hotel „Colibra” zlokalizowany jest na warszawskiej Woli. W ok. 10 min. można dostać się pieszo do dworca PKP Warszawa Zachodnia (1000 m.). W pobliżu znajdują się różne środki komunikacji publicznej. Najbliżej położony przystanek tramwajowy to Fort Wola, z którego kursują linie nr 10, 20, 24, 26, 76 oraz autobusowy - również Fort Wola, z którego kursują linie nr 105, 194, 197, 713, 716, 743. Przy obiekcie znajduje się płatny parking

Jeśli zdecydujesz się w ostatniej chwili - zadzwoń i sprawdź czy są miejsca. Wpisowe uiścisz gotówką lub kartą na miejscu.

Jeżeli nie będziesz mógł osobiście uczestniczyć w tym zjeździe, to możesz przyłączyć się do niego duchowo, mentalnie, energetycznie, intencją serca, wyrażeniem takiej woli, przez co zwiększysz jego moc, zakres i oddziaływanie medytując w domu, z rodziną, znajomymi, gdziekolwiek jesteś.

Z miłością i światłem,
Helena i Mariusz
Fundacja „Świadomość Ziemi”

TO JUŻ 15 LAT DZIAŁALNOŚCI
FUNDACJI "ŚWIADOMOŚĆ ZIEMI" 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Proszę o przesłanie pozytywnej energii dla psa z chorobą pokleszczową, wabi się PAKO i bardzo...
Błagam o przesłanie dobrej energii dla mojego ukochanego psa Barego Błagam o modlitwę za niego...
Błagam o modlitwę o mojego ukochanego psa Barego jest starszy i ma problemy z chodzenie ból...
Tak.wyrażam zgodę.
Pomóż mi w nauce a właszcz z angielskim żeby na koniec miałam 2 bez poprawek. Pomóż mi aby...
Proszę o modlitwę o zdrowie dla moich dzieci: Natalii, Piotra
Proszę o modlitwę o cud życia i zdrowia dla mojego męża Bogusława, o cud uzdrowienia jego...
Tak chcę, wyrażam zgodę -NIECH SIĘ STANIE !!!
Jadwiga w Kontakt z Nami
Witam serdecznie. - Szanowni Państwo, bardzo proszę o zgodę, abym mogła udostepniać Państwa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate