Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 413 733 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Fundacja na targach Art of Healing

W dniach od 12 do 13 października br będziemy uczestniczyć na targach Art of Healing, które odbędą się  w Centrum Praskie Koneser przy Placu Konesera 2, 03-736 Warszawa. WARSZAWA (sobota i niedziela). Wystawiamy się w hali Targi-Laboratorium w strefie HEALING – konsultacje i zabiegów. Będzie możliwość bezpośredniej rozmowy, duchowych konsultacji, skorzystania z badań na urządzeniach Life Expert Profii i SCIO, zakupu wyrobów ze Znakiem Miłości, książek naszych i Ekspandera, produktów uziemiajacych, olejów AXXA GLOBAL. Poprowadzimy też dwa wykłady:
a) Sobota godz. 18:00 - Biotechnologie WebWellness dla zdrowia i długowieczności.
b) Niedziela godz.18:00 - Uzdrawianie Duchowe w praktyce. 

BĘDZIEMY ŚWIADCZYĆ NASTĘPUJACE USŁUGI USŁUGI

Konsultacje duchowe: czas trwania 30 min. koszt 80 zł. 

Badania na urządzeniu biorezonansu Life Expert Profi,
a) podstawowy: badanie, omówienie, wysłanie raportu - czas trwania 30 min.; koszt 80 zł.
b) poszerzony: badanie, omówienie, test 2-4 suplementów/leków, zabieg BRT 10 min., wysłanie raportu- czas trwania 50 min. , koszt: 134 zł. 

Badania na urządzeniem biofeedbacku i biorezonansu SCIO - czas trwania 1,5 godziny, koszt 188 zł.

Uwaga: wskazane jest wcześniejsze umówienie się na konkretną godzinę. 

Wykład nr 1 : Biotechnologie WebWellnes dla zdrowia i długowieczności
Sobota godz. 18:00   

System WebWellnes to nowoczesna medycyna bioinformacyjna poparta badaniami prowadzonymi w byłym ZSRR i Rosji. Technologię tą rozwija firma Business Process Technologies z Szwajcarii. Są to światowej klasy urządzenia, wspierające utrzymanie zdrowia i długowieczności. Pomagają  w przywróceniu harmonii działania narządów i ich układów, aury i czakr, Likwidują pasożyty, oczyszczają z toksyn i metali ciężkich.  Oferują m.in. ekspresową diagnostykę 47 układów i narządów, elektroakupunkturę, test Volla, VAGAtest, testowanie leków i suplementów. WebWellness to idealne rozwiązania do użytku osobistego, domowego i gabinetowego.

Więcej na tutaj i na www.scio-eductor.edu.pl

Wykład nr 2: Uzdrawianie Duchowe w praktyce
Niedziela godz. 18:00   

Czym jest uzdrawianie? Czym jest duch? Jak uzdrawiać duchowo? Kiedy uzdrawiać duchowo? Jak zostać uzdrowionym? Czemu uzdrawianie duchowe jest czasami natychmiastowe i pełne, a czasami tylko częściowe i trwa latami? Czemu Duch nie uzdrawia wszystkich? Kiedy warto korzystać z uzdrawiania duchowego? Czy mogę być uzdrowicielem? Którego uzdrowiciela wybrać?

W czasie tej prelekcji podzielę się swoimi osobistymi doświadczeniami uzdrowicielskimi. Przekażę proste sposoby uzdrawiania duchowego. Pozdrawiam, dużo światła i miłości życzę smileyheart Mariusz B

Wykłady poprowadzi Mariusz Brzoskowski

Ratownik Ziemi, uzdrowiciel duchowy; przewodnik dusz; telepata, trener rozwoju osobistego i duchowego; szamanista, naturoterapeuta. Autor wielu artykułów, biuletynów i książek o tematyce duchowej m.in. „Duchowa Arka - Świadoma Telepatia Miłości”, „Przekazy Wyższego Kosmicznego Rozumu”. Od piętnastu lat prowadzi grupowe medytacje z przekazu, medytacyjny krąg uzdrawiania oraz autorskie warsztaty rozwoju duchowego nt. telepatii duchowej, bezwarunkowej miłości, potęgi ludzkiego ducha.

Certyfikowany specjalista i terapeuta biofeedbacku i biorezonansu. Absolwent AWF-u oraz wielu kursów rozwoju osobistego i duchowego, ceremonii szamańskich, praktyk duchowych różnych tradycji i kultur. Przez wiele lat prowadził swoje firmy handlowe i produkcyjne. Posiada bogate doświadczenie życiowe – trenerskie, nauczycielskie, biznesowe, terapeutyczne i duchowe. Z przestrzeni serca dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą.

W 2004 roku inicjował założenie Fundacji „Świadomość Ziemi”, w której działalności udziela się aktywnie do dziś. Zorganizował i przewodził dziesiątkom mistycznych podróży po wszystkich kontynentach Ziemi, realizując misję ratowania, oczyszczania i wzniesienia Matki Ziemi oraz neutralizacji nieharmonijnych działań ludzkości. W swoim życiu realizuje motto „Miłość, Duch, Natura”.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha