Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

Nowa ksiązka Eksapndera: Jam Jest Bogo-Człowiek

JAM JEST BOGO-CZŁOWIEK

Nowa książka Ekspandera porusza temat stanu bycia Jam Jest Bogo-Człowiek na przykładach kilkunastu rzeczywistych osób, które w dużej mierze urzeczywistniły ten wzniosły stan duchowej świadomości. Są to m.in.: Maria Magdalena, Dżalal Rumi, Ramana Mahariszi, Maria Skłodowska-Curie, Nikola Tesla, Fryderyk Chopin, Wolfgang Amadeusz Mozart, Leonardo da Vinci, Paracelsus, Khail Gibram, Sokrates, prorokini Gabriela Wittek.

Pojęcie „Bogo-Człowiek” odnosi się do natury każdego człowieka, w której zawsze obecny jest Bóg.  Wszystko jest bowiem jednością w Bogu i z Bogiem.

POBIERZ ZA DARMO FRAGMENT KSIĄŻKI TUTAJ 

Różne są poziomy urzeczywistnienia świadomości Bogo-Człowieka. Jej najwyższą, kwalifikowaną postacią, jest bezosobowa świadomość, którą prezentuje Bóg.

Dalekosiężnym celem księgi, jest rozbudzenie duchowej świadomości człowieka, na obecnego w nim Boga i podążanie za Nim w powrotnej drodze do niebiańskiej ojczyzny. Innymi słowy, człowiek ma mieć świadomość bycia, nie tylko człowiekiem, ale także posiadać w dobrym stopniu urzeczywistnioną świadomość bycia Bogiem.

Ostatni rozdział poświęcony jest samemu Ekspanderowi, jego życiu i drodze wzrastania w świadomości „Jam Jest Bogo-Człowiek”. Długoletnia służba na stanowisku sędziego skłania go do zajęcia stanowiska w paru kwestiach związanych z pełnieniem tego zawodu. Niewielu ludzi, jego zdaniem, zdaje sobie sprawę, jak trudna i odpowiedzialna jest publiczna działalność sędziego, patrząc na to również z duchowego punktu widzenia.

Ekspander przedstawia też swoje przemyślenia i podstawy prawne związane z pojęciami sprawiedliwości społecznej, Trybunału Konstytucyjnego i samej konstytucji.

O autorze:

Ekspander, to duchowe imię Stanisława Gronowskiego. Człowieka dojrzałego duchowo i zawodowo. Przez 48 lat pracował w zawodach prawniczych, w tym wiele lat piastował stanowisko sędziego. W 2017 roku przeszedł w stan spoczynku. Od lat 80-tych ubiegłego wieku zgłębia duchowe aspekty życia.

Swoją wydawniczą misję rozpoczął w 2015 roku książką pod tytułem „Wzrastanie Boga w człowieku” wydanej przez Fundację „Świadomość Ziemi”. Zamierzeniem książki było zainspirowanie  człowieka do kroczenia ku Bogu z dala od oficjalnych religii. Bóg jest w każdym człowieku, a droga do Niego jest wewnętrzną drogą.

Druga pozycja to „Uniwersalne prawa wszech­świata drogą do boskości”, wydana w 2018 roku.  Ekspander przez kilka lat zgłębiał problematykę uniwer­salnych praw wszechświata. Jego prawnicze wykształcenie i pełnienie funkcji sędziego pozwoliło stworzyć dzieło napisane na bardzo wysokim poziomie świadomości rozumienia prawa w życiu człowieka i Wszechświata.

Ekspander jest także autorem, wydanej w 2019 roku, książki „Niebiańskie przesłania dla ludzi tego czasu”. Zawiera ona wybrane przez Niebiańskiego Ojca przekazy, które otrzymywał Ekspander w latach 2006-2018.

Kolejna książka, wydana we wrześniu 2019 roku odnosi się do stanu „Jam Jest Bogo-Człowiek”. Pojęcie „Bogo-Człowiek” odnosi się do natury każdego człowieka, w której zawsze obecny jest Bóg.  Wszystko jest bowiem jednością w Bogu i z Bogiem.

Od czasu duchowego rozbudzenia, przynajmniej tj. od 2006 roku, Ekspander stara się jak najlepiej, realizować stojące przed nim zadania. Ma też świadomość, że lata, które mu pozostały do przeżycia na Ziemi, powinny być ukierunkowane na ofiarną służbę Bogu, Ziemi i wszelkiemu na niej życiu, a zwłaszcza ludzkości.

Jam Jest Bogo-Człowiek
Cena katalogowa: 34,00 zł
Autor: EKSPANDER
Wydawnictwo: GRONOWSKI STANISŁAW
Rok wydania:   2019
Liczba stron:     356
Okładka: miękka
Format: 14.8 x 21.0 cm

ZAPOZNAJ SIĘ Z FRAGMENTEM KSIAZKI
JAM JEST BOGO-CZŁOWIEK
POBIERZ ZA DARMO  TUTAJ

PROMOCJA DO 30.09.2019
Wersja drukowana – 30 zł
KUPISZ TUTAJ 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha