Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 490 183 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

LXXIX (79) Medytacja Miłości i ceremonia Szałasu Potów

LXXIX (79) Medytacja Miłości i ceremonia Szałasu Potów  

29.06. od 11:00 Sady Górne koło Bolkowa (dolnośląskie)  

Kochani!

Tym razem organizujemy medytacje miłości połączone z ceremonią szałasów potów.  Taką wyjątkową możliwość będziemy mieli tylko dzięki gościnności Beata i Marka, którzy razem z nami zapraszają wszystkich chętnych do stworzenia wspólnego kręgu medytacyjnego i uczestniczeniu w niezwykłej ceremonii szałasu potu.   

Zaczniemy blokiem medytacyjnym o godzinie 11:00.  Szczególną uwagę poświęcimy utwierdzeniu energii przesilenia letniego, wsparciu meridianów Ziemi i jej sił duchowych i bioregeneracyjnych. Po medytacjach będzie czas na odpoczynek, wspólne rozmowy i lekki posiłek. Przywieźcie swoje specjały do wspólnego stołu (sałatki, ciasta, owoce, chleb itd.).

Jak będzie pogoda, to pójdziemy do kapliczki i studzienki na wzgórzu z niesamowitym widokiem i energią miejscowej Dewy.

Następnie przystąpimy do ceremonii szałasu potów, która zakończy się pewnie późnym wieczorem. Po ceremonii przyjdzie czas na wspólne biesiadowanie. To będzie piękna, wysoko wibracyjna sobota.  

Do zobaczenia, pozdrawiamy z miłością,
Helena i Mariusz
Fundacja „Świadomość Ziemi”

PS 1. Do szałasu potu wchodzimy rozebrani do stroju kąpielowego. W związku z tym warto zabrać ze sobą: kobiety ręcznik i prześcieradło potrzebne do okrycia się w szałasie, mężczyźni slipy  na zmianę i ręcznik.  Sugerowany datek na rzecz sierocińca w Ugandzie – 30 zł.

PS 2.  Miejsce medytacji: Sady Górne 2;  Dojazd z Wrocławia:  do Bolkowa autostrada, zjazd Kostomłoty w lewo na Jelenią Górę. Po 15 km za Strzegomiem będą Sady Dolne, skręcić na rodzie za Karczmą (po prawej stronie) w lewo.  Przejechać całe Sady Dolne i  zaczną się Sady Górne. Należy jechać dalej drogą do rozjazdu, gdzie oznaczone są kierunki Wałbrzych i Domanów. Skręcić w prawo w kierunku Domanowa. Od tej krzyżówki jeszcze 4 km do Figlowa J  Przejechać całą wieś Sady Górne, praktycznie wyjechać poza wieś. Kiedy skończy się asfalt, jechać dalej i w prawo, koło jedynego drzewa, które tam stoi. Za jakieś 100 metrów w lewo koło kapliczki ( po prawej stronie)  i znowu ok. 100 m. Przy drodze będą dwa bardzo duże kamienie. Skręcić w prawo między głazami, przy alejce brzóz wjazd na posesję pod bramą „Niech prowadzi nas Miłość” z dwoma aniołami przy kamieniach.  Na pewno trafisz :) 

SZAŁAS POTÓW - TRADYCYJNY RYTUAŁ INDIAŃSKI

Jedną z najpopularniejszych praktyk szamańskich jest swet-lodge (szałas potu), pochodzący z tradycji Indian Północnoamerykańskich. Jego odpowiedniki były stosowane przez wiele plemion na całym świecie, w tym również w tradycji słowiańskiej.

Ceremonia ta polega na zażywaniu swego rodzaju "sauny", w specjalnie do tego celu przygotowanym szałasie. Uczestnicy rytuału odpowiednio przygotowani (zależnie od tradycji przygotowanie zawiera zazwyczaj post i różnego rodzaju ćwiczenia duchowe, medytację, jogę itp.) wchodzą, zazwyczaj nago (my będziemy wchodzić w strojach kąpielowych) do szczelnego, zaciemnionego, zbudowanego zgodnie z zasadami rytualnymi szałasu. W centrum szałasu mieści się wykopany dół, do którego przez pomocników znajdujących się na zewnątrz, wrzucane są kamienie rozgrzane do wysokiej temperatury w specjalnym ognisku. Kamienie te w czasie ceremonii są polewane wodą, co powoduje powstanie pary i wysokiej temperatury wewnątrz szałasu.

Pocenie się, podobnie jak płacz, ma swój wymiar psychofizyczny. Kiedy mówimy, że ktoś płacze, mamy zarówno na myśli ronienie łez, jak również odpowiedni stan psychiczny: uczucie żalu, wzruszenie, radość. Podobnie, akt pocenia się, jest czynnością, która obejmuje zarówno fizyczne wydzielanie potu, jaki i towarzyszące temu psychiczne przeżycie oczyszczenia i duchowej przemiany.

Rytuał ten symbolizuje ponowne zstąpienie do łona matki- ziemi. Rozgrzane do czerwoności kamienie symbolizują jądro Ziemi. Ciemność wewnątrz szałasu odwzorowuje ciemność łona matki. Siedzenie na ziemi to bezpośredni kontakt z Matką Ziemią, które ma ułatwić kontakt z "świętymi mocami, które zasiedlają ziemię".

W Szałasie często gromadziła się starszyzna plemienna, w celu podjęcia ważnych, dla całej społeczności, decyzji. Szałas Potów sprzyja również przeżywaniu wizji, osiągnięciu odmiennych stanów świadomości, emocjonalnemu oczyszczeniu i zmianie perspektywy widzenia trapiących nas problemy.

Ceremonio podzielona jest na kilka rund połączonych z intencjami. W trakcie przerwy między rundami otwierane jest wejście do szałasu. W przypadku gdyby ktoś poczuł w trakcie ceremonii, że dalsze uczestniczenie mu nie służy, mistrz ceremonii umożliwia wyjście uczestnika na zewnątrz.

Jeżeli jeszcze nie uczestniczyłeś w ceremonii szałasu potów, to masz świetną okazję do przeżycia czegoś bardzo metafizycznego.

O MEDYTACJACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ FUNDACJĘ „ŚWIADOMOŚĆ ZIEMI”

Grupowe medytacje prowadzimy od 2004 roku.  Naszą intencją jest przyzwolenie na działanie w nas i poprzez nas tylko i wyłącznie DUCHA i ENERGII MIŁOŚCI. Medytujemy i pracujemy z poziomu  oddania, odczuwania i bycia obserwatorem bez konieczności wizualizacji, wchodzenia w stany transu, hipnozy, zażywania ziół itd.

Podstawowe intencje spotkań medytacyjnych to:

  • wspomożenia Matki Ziemi w procesie duchowego wzniesienia i biologicznej regeneracji;
  • rozprzestrzeniania się Ducha Miłości na Ziemi;
  • złagodzenia i zneutralizowania nieharmonijnych działań ludzkości;
  • zaktywizowania duchowego rozwoju ludzkości ponad religiami, tradycjami i podziałami;
  • nieformalna integracja osób, które łączy służenie Matce Ziemi w duch miłości i światła;

W trakcie Medytacji Miłości, prac medytacyjnych organizowanych przez Fundację „Świadomość Ziemi” osoby mające kontakt telepatyczny z Duchowymi Przewodnikami Miłości prowadzą na żywo, z przekazu duchowego „on line” medytacje na rzecz Matki Ziemi, ludzkości i Kosmosu.

Aby jak najefektywniej wykorzystać potencjał duszy, umysłu i wielowymiarowych ciał człowieka, w trakcie medytacji zawierzamy swoje jestestwo bezwarunkowej Miłości. Mistrzowie Duchowi przygotowują za każdym razem specjalne pole do pracy grupowej i indywidualnej, w związku z czym każda medytacja jest inna i niepowtarzalna. Każdorazowo tworzona jest odpowiednie pole energetyczne do potencjału danych osób, czasu, miejsca i rodzaju pracy.

Prace medytacyjne, Medytacje Miłości przyczyniają się do roznoszenia Światła Miłości, rozprzestrzeniania się Świadomości Chrystusowej dla nas wszystkich i tworzeniu wielu innych aspektów niezbędnych do przejścia w wyższe wymiary kosmicznej, bezwarunkowej Miłości. Uczą one nas też, jak można grupowo medytować, jak aktywnie współuczestniczyć w Boskiej Alchemii Tworzenia.

Dodatkowo znajdujemy się w polu grupy, co pozwala na intensywniejsze, głębsze i pełniejsze działanie Ducha i Energii Miłości. Wystarczy być i zawierzyć się Stwórcy Wszechistnienia.  Służąc Wszechduchowi i Matce Ziemi de facto służymy sobie samemu.

      Jeżeli nie możesz być z nami, a chciałbyś aby twoja dusza, świadomość, wyższe Ja w niej uczestniczyło, to po prostu wyraź intencję przyłączenia się do niej. Warto poświęcić kilkanaście minut na świadomą medytację, w czasie której będziesz wspierał pole wykonywanych prac medytacyjnych.

   Medytujemy siedząc na krzesłach. Strój swobodny, w trakcie medytacji bez butów, więc dla swojego komfortu weź ze sobą kapcie czy ciepłe skarpetki. Więcej na miejscu ... WSTĘP WOLNY

 Jesteśmy jednością, jednym sercem, jednym umysłem. Pozdrawiamy i błogosławimy wszystkich. 

Z miłością,
Fundacja „Świadomość Ziemi”

PS. Działamy od 2004 roku.  Więcej informacji na temat Medytacji Miłości m.in. opisy i relacje z poprzednich medytacji, w jaki sposób medytować samodzielnie, znajduje się na stronie www.swiadomosc-ziemi.org w dziale – Medytacje Miłości.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha