Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 841 073 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Jak czerpać zdrową energię z Ziemi - Uziemienie - książka

UZIEMIENIE KSIĄŻKA 

Jak czerpać zdrową energię z Ziemi Uziemienie 

Uziemienie - co to takiego? Uziemienie jest potrzebne czy nie? Uziemienie - czy są dowody naukowe na prozdrowotne efekty uziemienia? Jak się uziemiać? Jak czerpać zdrową energię z Ziemi? Ta książka odpowie Tobie na te i inne pytania.  

Miliony lat człowiek chodził po ziemi boso. Dla ludzkiego organizmu, jego fizjologii, bioelektryczności było to coś naturalnego. Homo sapiens ewoluował na boska. Bez butów z sztucznymi podeszwami nieprzepuszczającymi elektryczności Matki Ziemi. Spał w jaskiniach, na ziemi, w szałasach, z czasem w domach z naturalnych materiałów. W większości były to materiały przewodzące subtelne, niewidzialne energie – wolne elektrony naładowane ujemnie. Byliśmy naturalnie uziemieni.

Uziemienie łączy nas z Naturą, a Natura jest największym źródłem zdrowia. Książka ta stanowi instrukcję korzystania z jednego z wielkich sekretów – uzdrawiania przez naturę.”
- Dr John Gray

„Ta błyskotliwa, poparta badaniami książka wyjaśnia zagrożenia wynikające z oderwania od mocy i energii Ziemi oraz jej bezgranicznych zasobów wolnych elektronów. Czy może to powodować choroby, chroniczne stany zapalne, problemy ze snem i inne przypadłości? Znakomita hipoteza, dobrze ugruntowana w nauce.”
– Dr med. Nicholas Perricone

Jeżeli to możliwe, czytaj tę książkę siedząc umieściwszy gołe stopy bezpośrednio na Ziemi – trawie, żwirze, glebie, piasku lub betonie. Połącz się z gruntem. Doświadczysz jednocześnie rzeczy, o których będziesz czytać – kontakt z Ziemią przywróci twemu ciału naturalny stan elektryczny.  Pozytywna zmiana, jaką poczujesz, będzie początkiem procesu, w którym twoje ciało powoli zacznie chłonąć wszechobecną i nieustającą uzdrawiającą energię.

Oto uziemienie, połączenie z gruntem – niezwykle proste, bezpieczne i naturalne zjawisko, zmniejszające ból i stres.

NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU - PRODUKTY UZIEMIAJĄCE
PRZEŚCIERADŁA, PODUSZKI, MATY, KOCE
znajdziesz w naszym sklepiku TUTAJ


Połącz się z gruntem podczas snu, pracy, odpoczynku,
jazdy samochodem :)

 

Dzięki lekturze książki „Jak czerpać zdrową energię z Ziemi Uziemienie”  poznasz pewne ukryte dotąd, zdolne zmienić życie fakty, o jakich nigdy wcześniej nie słyszałeś, dotyczące naszego powiązania z planetą, na której żyjemy. Dowiesz się, między innymi, w jaki sposób elektrony odgrywają główną rolę w tym związku. Od dawna rola elektronów w biologii i utrzymaniu dobrego zdrowia jest moim ulubionym tematem. Szczególne znaczenie w moich badaniach nad elektronowymi aspektami życia miała współpraca z czołowym zespołem badawczym zajmującym się tym zagadnieniem, w skład którego wchodził laureat Nagrody Nobla Albert Szent-Györgyi oraz współpracownicy z całego świata skupieni w Marine Biological Laboratory w Woods Hole w Massachusetts. Wiele z tych wielkich, dociekliwych osobistości to inżynierowie elektronicy i materiałoznawcy zrekrutowani, aby badać obszar, który stworzył Albert Szent-Györgyi i ochrzcił mianem biologii elektronicznej. Dr Albert Szent-Györgyi był uważany za jednego z czołowych naukowców dwudziestego wieku, a jego badania i publikacje były źródłem nieustannych inspiracji i niejednego olśnienia. Opublikowałem serię artykułów i dwie książki na temat sposobów, w jakie elektrony mogą poruszać się wewnątrz ludzkiego ciała oraz o tym, jak różne metody terapeutyczne wpływają na ruch elektronów. Badanie streszczone w tej książce odkrywa cały nowy wymiar zrozumienia biologii elektronicznej.

Książka "Jak czerpać zdrową energię z Ziemi Uziemienie"  przytacza też odkrycia Clintona Obera, pioniera w przemyśle telewizji kablowej, który ujawnił korzyści dla zdrowia płynące z uziemienia – terminu, jakim nazwał połączenie się z powierzchnią naszej planety poprzez siedzenie, stanie lub chodzenie boso po Ziemi lub poprzez spanie na specjalnych przewodzących prześcieradłach lub podkładkach podłączonych do zwykłego metalowego pręta wetkniętego w ziemię pod oknem sypialni.

Clint wynalazł owe systemy, jak również wiele innych urządzeń, które pomagają nam przywrócić jakże istotne lecz niedoceniane połączenie z Matką Ziemią. Wielu ludzi opisuje uczucie błogości, odczuwane, gdy chodzą boso po ziemi. Historie i badania zawarte w tej książce ujawniają tło, dynamikę i implikacje tego dobrego odczucia – prawdziwego doznania będącego przejawem czegoś niezwykle istotnego, czego większości z nas brakuje w życiu. Owa brakująca więź jest w rzeczywistości tak głęboka, że wydaje się likwidować lub radykalnie poprawiać wiele powszechnych w dzisiejszych czasach problemów zdrowotnych: bezsenność, chroniczne bóle wynikające z wielorakich chorób i urazów, przemęczenie, stres, niepokój oraz przedwczesne starzenie. Wciągnąłem się w to badanie szybko i z entuzjazmem, gdy tylko zauważyłem, iż wielu ludzi czerpie różnego rodzaju zdrowotne korzyści po prostu łącząc swoje ciała z Ziemią. Szczególnie niesamowite było przeżycie mojego kolegi lekarza i współpracownika dr Jeffa Spencera, podczas spektakularnej serii zwycięstw amerykańskich drużyn kolarskich w wyścigu Tour de France. Dalej w niniejszej książce będziesz mógł zapoznać się z jego niesamowitą historią. Spostrzeżenia te uzupełniają moje osobiste obserwacje poczynione u wielu przyjaciół, którzy znacznie skorzystali na zastosowaniu uziemienia w swoim życiu. Gdy moja masażystka zaczęła stosować uziemianie na swoich innych klientach, osiągnęła taki sukces, że okoliczni lekarze zaczęli podsyłać jej swoje najbardziej skomplikowane przypadki. Moim osobistym wyzwaniem stało się precyzyjne ustalenie, w jaki sposób uziemienie przynosi takie korzyści oraz znalezienie sposobu na dokładne wyjaśnienie tego zjawiska za pomocą języka nauki.

Nasze badania nad uziemieniem pozwoliły odkryć być może najprostszy i najbardziej naturalny środek przeciwko rozprzestrzeniającym się często bolesnym i śmiertelnym chorobom, wliczając w to choroby wieku starczego, wywoływane przez różne rodzaje stanów zapalnych. Czytając dalej przekonasz się, iż nasza hipoteza na temat tego jak działa owa metoda nie przypomina niczego, o czym do tej pory słyszałeś. Jesteśmy przekonani, ze wszystkimi tego konsekwencjami, że stanowi to nowy paradygmat leczenia.

W skrócie – uziemienie, połączenie z gruntem przywraca i utrzymuje najbardziej naturalny stan elektryczny ludzkiego organizmu, który z kolei sprzyja optymalnemu zdrowiu i codziennego funkcjonowania. Pierwotna, naturalna energia emanująca z Ziemi jest największym lekiem przeciwzapalnym i spowalniającym starzenie. 

Nasz artykułu "Uziemienie - brakujące ogniowo zdrowia" znajdziesz  TUTAJ

Jak czerpać zdrową energię z Ziemi Uziemienie
Clinton Ober, Dr Stephen T.Sinatra, Martin Zucker
Cena katalogowa - 44,90 zł
Ilość stron: 360
Oprawa: miękka
Data ostatniego wydania: 2013
Nr wydania: I
ISBN: 978-83-7377-578-7

PROMOCJA DO 10.11.2018
cena katalogowa - 44,90 zł 
CENA PROMOCYJNA - 35 zł 
oszczędzasz 9,90 zł, taniej o 20%

 
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Bardzo proszę o modlitwę i uzdrowiającą energię dla mojej kochanej maltanki Smiley....
Fundacja Świadomość Ziemi w KURS NAUKI TELEPATII DUCHOWEJ
W przyszłym roku planujemy kurs we Wrocławiu. Pomyślimy i o Łodzi. Będziemy dawać znać na...
Kiedy można spodziewać się takiego kursu w Łodzi
Czy jest możliwa organizacja kursu we Wrocławiu ???
Obserwuje smugi rozpylane juz od wielu lat - zadziwiajace jest jak mało ludzi zwraca na to uwagę...
Na razie nie. W chwili obecnej oleje AXXA można zamówić u nas telefonicznie. Wkrótce produkty...
Czy dostępny w naszych aptekach
moja córka została obdarowana przez kryształ górski umiejętnością czytania poprzednich...
Tak chcę.Jestem wolnym człowiekiem, istotą suwerenną. Podpisuję deklarację wolności.
Dziękuję
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate