Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 837 189 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Nowa książka Ekspandera - Uniwersalne Prawa Wszechświata drogą do Boskości

Uniwersalne Prawa Wszechświata Drogą do Boskości

NOWA KSIĄŻKA EKSPANDERA 

Jeszcze więcej o Bogu, człowieku, prawach, wzrastaniu, byciu w Jam Jest.

Czy słyszałeś kiedyś o Uniwersalnych Prawach WSZECHŚWIATA?

Jakie są? O czym mówią? Czy dotyczą Ciebie? Czy dotyczą wszystkich? Co się stanie gdy będziesz je przestrzegał, a co się stanie gdy ich nie będziesz przestrzegał? Jak je odkryć? Jak je wdrożyć w codzienne życie? Ta książka pomoże Tobie poznać Prawa i żyć zgodnie z nimi. Powodzenia:)

Autor o książce „Uniwersalne Prawa Wszechświata drogą do Boskości”:

Przechodząc na grunt niniejszej książki jest ona w pewnej mierze kontynuacją publikacji „Wzrastanie Boga w Człowieku” wydanej przez Fundację „Świadomość Ziemi” w 2015 roku. Życzliwe przyjęcie tej książki, skłoniło mnie do pogłębienia w niniejszym opracowaniu istotnej dla sfery ludzkiego życia problematyki uniwersalnych praw wszechświata. Wśród wielości poglądów filozoficznych na temat natury Boga i człowieka, książka jest pisana z pozycji monizmu, który uznaje Boga za wszystko we wszystkim. Przy takim założeniu, Bóg przejawia się w stworzonych przez Siebie istotach (atrybutach), będących Nim, w których jedną z form jest człowiek. Przynajmniej w odniesieniu do tej części stworzenia, Bóg niejako zdecentralizował swoją boską świadomość, wyposażając w pewien jej potencjał stworzone przez Siebie atrybuty, w tym człowieka, w którym przebywa, jako Obecność JAM JEST. Ten aspekt Boga Ojca-Matki w stworzonej przez Niego istocie stanowi jej wewnętrzne najwyższe Ja, które rzekło: „JAM JEST”, i to „JAM JEST, KTÓRY JEST”.  Te boskie JAM JEST stanowi najgłębszą i najwyższą część każdej istoty. JAM JEST w człowieku przejawia: odwieczne wszechprawo, odwiecznego Wszechducha, nieskończoną miłość i nieskończoność. Obecność JAM JEST stanowi zindywidualizowaną obecność Boga dla jego każdego syna i córki.  JAM JEST, stanowi życiodajną siłę we wszelkim bycie i jest bytem. Jest Ono bezosobowe, ofiarne, wiecznie dające. Takim jest nasz Bóg. JAM JEST stanowi również odwieczną prawdą, element stworzycielski, Prawo, które przybrało kształt istoty duchowej w Bogu. JAM JEST przejawia w działaniu, czyli w stanie bytu, boską potrójną siłę: miłość, mądrość i moc. Poza tym, Bóg jest bezgranicznie miłującą wszechobecnością, która sama w sobie wyklucza możliwość karania, obrażania i gniewania się. Toteż Bóg prawdziwy, to Bóg bezwarunkowej miłości, będący w jedności z całym stworzeniem.

Książka "Uniwersalne Prawa Wszechświata drogą do Boskości" do nabycia w naszym sklepiku TUTAJ 

Pierwsza książka Ekspandera "Wzrastanie Boga w człowieku" TUTAJ 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Bardzo proszę o modlitwę i uzdrowiającą energię dla mojej kochanej maltanki Smiley....
Fundacja Świadomość Ziemi w KURS NAUKI TELEPATII DUCHOWEJ
W przyszłym roku planujemy kurs we Wrocławiu. Pomyślimy i o Łodzi. Będziemy dawać znać na...
Kiedy można spodziewać się takiego kursu w Łodzi
Czy jest możliwa organizacja kursu we Wrocławiu ???
Obserwuje smugi rozpylane juz od wielu lat - zadziwiajace jest jak mało ludzi zwraca na to uwagę...
Na razie nie. W chwili obecnej oleje AXXA można zamówić u nas telefonicznie. Wkrótce produkty...
Czy dostępny w naszych aptekach
moja córka została obdarowana przez kryształ górski umiejętnością czytania poprzednich...
Tak chcę.Jestem wolnym człowiekiem, istotą suwerenną. Podpisuję deklarację wolności.
Dziękuję
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate