Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 121 828 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Nowa książka Ekspandera - Uniwersalne Prawa Wszechświata drogą do Boskości

Uniwersalne Prawa Wszechświata Drogą do Boskości

NOWA KSIĄŻKA EKSPANDERA 

Jeszcze więcej o Bogu, człowieku, prawach, wzrastaniu, byciu w Jam Jest.

Czy słyszałeś kiedyś o Uniwersalnych Prawach WSZECHŚWIATA?

Jakie są? O czym mówią? Czy dotyczą Ciebie? Czy dotyczą wszystkich? Co się stanie gdy będziesz je przestrzegał, a co się stanie gdy ich nie będziesz przestrzegał? Jak je odkryć? Jak je wdrożyć w codzienne życie? Ta książka pomoże Tobie poznać Prawa i żyć zgodnie z nimi. Powodzenia:)

Autor o książce „Uniwersalne Prawa Wszechświata drogą do Boskości”:

Przechodząc na grunt niniejszej książki jest ona w pewnej mierze kontynuacją publikacji „Wzrastanie Boga w Człowieku” wydanej przez Fundację „Świadomość Ziemi” w 2015 roku. Życzliwe przyjęcie tej książki, skłoniło mnie do pogłębienia w niniejszym opracowaniu istotnej dla sfery ludzkiego życia problematyki uniwersalnych praw wszechświata. Wśród wielości poglądów filozoficznych na temat natury Boga i człowieka, książka jest pisana z pozycji monizmu, który uznaje Boga za wszystko we wszystkim. Przy takim założeniu, Bóg przejawia się w stworzonych przez Siebie istotach (atrybutach), będących Nim, w których jedną z form jest człowiek. Przynajmniej w odniesieniu do tej części stworzenia, Bóg niejako zdecentralizował swoją boską świadomość, wyposażając w pewien jej potencjał stworzone przez Siebie atrybuty, w tym człowieka, w którym przebywa, jako Obecność JAM JEST. Ten aspekt Boga Ojca-Matki w stworzonej przez Niego istocie stanowi jej wewnętrzne najwyższe Ja, które rzekło: „JAM JEST”, i to „JAM JEST, KTÓRY JEST”.  Te boskie JAM JEST stanowi najgłębszą i najwyższą część każdej istoty. JAM JEST w człowieku przejawia: odwieczne wszechprawo, odwiecznego Wszechducha, nieskończoną miłość i nieskończoność. Obecność JAM JEST stanowi zindywidualizowaną obecność Boga dla jego każdego syna i córki.  JAM JEST, stanowi życiodajną siłę we wszelkim bycie i jest bytem. Jest Ono bezosobowe, ofiarne, wiecznie dające. Takim jest nasz Bóg. JAM JEST stanowi również odwieczną prawdą, element stworzycielski, Prawo, które przybrało kształt istoty duchowej w Bogu. JAM JEST przejawia w działaniu, czyli w stanie bytu, boską potrójną siłę: miłość, mądrość i moc. Poza tym, Bóg jest bezgranicznie miłującą wszechobecnością, która sama w sobie wyklucza możliwość karania, obrażania i gniewania się. Toteż Bóg prawdziwy, to Bóg bezwarunkowej miłości, będący w jedności z całym stworzeniem.

Książka "Uniwersalne Prawa Wszechświata drogą do Boskości" do nabycia w naszym sklepiku TUTAJ 

Pierwsza książka Ekspandera "Wzrastanie Boga w człowieku" TUTAJ 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Dziękuję za ten przekaz. Biorę odpowiedzialności za oczyszczanie mej świadomości, bym...
Moi drodzy. Czy ktokolwiek z Was wydalil jakies martwe pasozyty podczas oczyszczania watroby?...
Fundacja Świadomość Ziemi w Moje spotkania z Aniołami
Hej Sylwia! Czy oddajemy cześć tylko rodzicom? Czyli jak ktoś przychodzi do Twojego domu, to...
Hej Maria! Dziękujemy za podzielenie się działaniem Znaku Miłości. To wspaniale słyszeć, że...
Boże, proszę Cię uzdrów mnie z skutków wylewu krwi do mózgu.
Najpierw lewatywa czy oczyszczanie tym kefirem itd. I jak często lewatywe?
Ale to jak najpierw lewatywa a potem oczyszczanie kefirem. Czy jak? I jak długo te lewatywy?
Błagam o modlitwę dla moje suni która ma guzy. Boże pomóż nam, daj nam jeszcze zdrowie i czas...
Witam, ale czy to nie jest tak, że cześć oddajemy Bogu a nie aniołom?? Anioły to również...
zakupiłam:znak miłości,kubek,podkładki,poszewke na jaśka,magnesy i jeszcze kilka rzeczy super...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate