Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 175 615 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

XXII Zjazd Ratowników Ziemi 24-25.11.2018 Warszawa

XXII ZJAZD RATOWNIKÓW ZIEMI 
WARSZAWA  - 24 -25 listopad 2018 r.

Zjazd odbędzie się przy ul.Hoża 66/68 
Duża Sala, IV piętro, jest winda 

 

Zajęcia odbywać się będą w następujących godzinach:

- sobota 24.11.2018 r. w godz. od 11:00 do 18:00 z kilkoma przerwami, w tym obiadową
  około godziny 15-tej,
- niedziela 25.11.2018 r. w godz. od 9:30 do 15:30 bez przerwy obiadowej.

 

                            
   

Kochani!

Nasze serca juz dziś radują się na to długo oczekiwane spotkanie. Zlot bratnich dusz. Wspólne medytacje. Nowe zadania do wykonania. Znowu razem :) Tych co czują, widzą, słyszą poprzez serce, duszę. W kim odezwie się zew Ducha ludzkości, Matki Ziemi, Wszechświata, Bezwarunkowej Miłości niech przybywa i cieszy się wspólnym obcowaniem. Każdy z nas wnosi swój ogromny potencjał kreacji wzniesienia. Do zobaczenia wkrótce...  

UWAGA: ilość miejsc ograniczona. Wskazana wcześniejsza rejestracja. 

TU WYPEŁNISZ FORMULARZ REJESTRACYJNY 

Koszt uczestnictwa (bez noclegu i wyżywienia) -  100 zł.  Jeżeli nie możesz być na dwóch dniach zjazdu, to można uczestniczyć tylko w jednym dniu zjazdu. Opłata - 60 zł./dzień. 
 

Wpłata na konto Fundacji "Świadomość Ziemi" (numer konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287)  z dopiskiem – „Zjazd Warszawa”. Zapisy po tym terminie w miarę wolnych miejsc.

Jeśli zdecydujesz się w ostatniej chwili, zadzwoń i sprawdź czy są miejsca. Wpisowe uiścisz gotówką na miejscu. 

Informacje i zapisy: telefonicznie i sms: +48 509 905 498, +48 503 169 030; e-mailem: fundacja@swiadomosc-ziemi.org oraz poprzez formularz zgłoszeniowy.

Program zjazdu obejmuje m.in.:

  • Wspólne prace medytacyjne na rzecz Ziemi, Ludzkości i Kosmosu -  z przekazu, na żywo, prace z Energią Życia, manifestacją i rozkwitem Życia w ludziach i na Ziemi.
  • Przekazanie bieżących informacji o zmianach, jakie zachodzą na Ziemi - proces wzniesienia trwa cały czas, ale siły, które są mu przeciwne używają wszelkich środków, aby go zniweczyć. Dlatego poprzez nasze prace chcemy ich działania zneutralizować i wzmocnić impuls do wzniesienia.
  • Przedstawienie aktualnych przekazów Duchowych Nauczycieli Miłości - zjazd to doskonały moment na podzielenie się ostatnimi przekazami, doświadczeniami i pracami.
  • Koncert gongów i mis tybetańskich - Agnieszka i Janusz potrafią wspaniale grać nie tylko dla ludzi, ale także dla Ziemi, Kosmosu, Natury.
  • Podróże duchowe przy dźwiękach bębnów - zwrócimy się do naszych przodków, duchowych opiekunów i przewodników, żywiołów, mocy zwierząt z prośbą o towarzyszenie nam w podróży w istotę Życia.
  • Dużo radości ze wspólnego obcowania.

Zjazdy Ratowników Ziemi organizujemy od grudnia 2005 roku. Są one niezwykłym, radosnym, pełnym ekspresji i spontaniczności spotkaniem osób, którym dobro Matki Ziemi i ludzkości jest bliskie sercu, leży u podstaw ich filozofii życia. Wytwarza to niepowtarzalną atmosferę, która umożliwia dokonywanie głębokich prac duchowo-energetycznych przygotowujących Ziemię i ludzkość do wzniesienia, zaistnienia 4 i 5 wymiaru Istnienia w Ziemskiej Rzeczywistości.
               

Jeżeli nie będziesz mógł osobiście uczestniczyć w tym zjeździe, to możesz przyłączyć się do niego duchowo, mentalnie, energetycznie, intencją serca, bądź wyrażeniem takiej woli i medytować w domu, z rodziną, znajomymi, gdziekolwiek jesteś. Dzięki  temu zwiększy się moc, zakres i oddziaływanie naszych prac.

Pozdrawiamy z głębi duszy i z całego serca 
Fundacja „Świadomość Ziemi” 
 

PS.1 W zjeździe mogą uczestniczyć osoby, które jeszcze z nami wspólnie nie medytowały i nie spotykały się. Najważniejsza jest otwartość serca, współobecność w duchu miłości i światła!

PS.2 Wszystkie osoby, które chcą się podzielić swoimi przekazami, sztuką, poezją, śpiewem i grą na rytualnych instrumentach prosimy o wcześniejszy kontakt z nami, w celu skoordynowania grafiku zajęć.

PS.3 Uczestnicy zjazdu dokonują samodzielnie rezerwacji noclegów.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha