Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 195 355 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Dlaczego Stop GMO

DLACZEGO STOP GMO?

Wiele osób nie rozumie jakie zagrożenie niesie GMO i obecna próba zmiany prawa w tym zakresie. Uważa, że GMO zostało zalegalizowane w Polsce za czasów PO. Owszem, rząd PO-PSL próbował wprowadzić GMO. Dzięki jednak protestom społecznym i sondażom opinii publicznej, w której 70% Polaków nie wyrażało zgody na GMO, ustawa weszła w bardzo ograniczonym zakresie. Prezydent Komorowski podpisał ustawę, która zakazuje upraw na terenie polski GMO z wyjątkiem zamkniętych obszarów laboratoryjnych, jak też, nie wiadomo dlaczego ta ustawa nie wniosła zakazu obrotu tymi nasionami.

W tamtym okresie, jak i w trakcie kampanii wyborczej PiS był zdeklarowanym przeciwnikiem GMO i ta partia obiecała, że nigdy nie dopuści do upraw GMO w Polsce. Teraz PiS perfidnie zmierza do dopuszczenia upraw GMO poprzez wyłom w tej ustawie, tak aby zezwolić na "uprawy w strefach wskazanych". Nie jest przy tym obligowany do tego poprzez dyrektywy Unii Europejskiej. Wręcz odwrotnie, w sprawie GMO Unia Europejska daje pełną wolność wyboru każdemu członkowi Unii. Tak, więc PiS działa samodzielnie, w pełni łamiąc swoje wcześniejsze zdanie i obietnice.

GMO - skąd taka nagła zmiana kursu rządu PiS?

GMO - jakie korzyści będzie miała Polska z GMO?

Według nas żadne, wręcz odwrotnie. Tylko nieodwracalne straty w zasobach naturalnych, a tym samym spadku eksportu żywności ekologicznej wolnej od GMO.  

To o co chodzi? Bardzo często jest tak, że jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o władzę, pieniądze i seks. Seks odpada, władzę mają, więc pozostają pieniądze!

Można z dużym prawdopodobieństwem określić, że dopuszczenie otwartych upraw GMO, to finansowy lobbing potężnych, bardzo bogatych korporacji, które żyją z patentów, sztucznych rozwiązań i nie liczą się z dobrem Matki Ziemi i ludzkości. Chodzi im tylko o pieniądze i władzę. Takim przykładem jest firma Monsanto.

Podpisanie aktualnej ustawy związanej z GMO doprowadzi do nieodwracalnego zainfekowania Polskiej ziemi uprawami GMO. Na początku będą to małe fragmenty w wyznaczonych gminach, a potem będzie się to rozprzestrzeniało na całą Polskę. PiS wciska banialuki typu, że gminy mogą same ustanawiać takie tereny wyznaczając odpowiednią izolację od sąsiednich pól. Lecz takiej izolacji w żaden sposób nie da się uczynić, gdyż pyłek kwiatowy rozprzestrzenia się z wiatrem na wiele kilometrów, a wytworzone nasiona również mogą być roznoszone przez np. ptaki, transport, zaleganie w ziemi itp., które w dalszym etapie zainfekują dane środowisko. 

Jeżeli PiS wprowadzi taką ustawę, to w jej wyniku decyzje będą zapadać w gminie, a tam bardzo łatwo będzie korumpować burmistrzów, wójtów, radę gminy, aby wydała taką decyzję. Dodatkowo będzie występowała jeszcze presja ekonomiczna na dużych rolników, którzy mają znaczący wpływ na władze gminy. Wielu z nich jest nieświadomych zagrożeń, również dla nich samych, jakie w przyszłości niesie GMO.

Kilka powodów, dla których nie warto spożywać GMO:

 1. Żywność GMO nie sprzyja zdrowiu i wolności wyboru sposobu odżywiania.
 2. GMO sprzyja korporocjam, nie ludziom.  
 3. Uprawy GMO nie zwiększają wydajności i nie przyczyniają się do redukcji głodu na ziemi.
 4. GMO szkodzi środowisku naturalnemu.
 5. Uprawy GMO zanieczyszczają ziemię na stałe! Nie idzie tego oczyścić.
 6. Uprawy GMO infekują sobą przyległe i dalsze uprawy.
 7. Uprawy GMO zwiększają zapotrzebowanie na herbicydy, które są bardzo toksyczne. Od nich m.in. giną pszczoły.
 8. Żywność GMO najprawdopodobniej generuje niebezpieczne efekty uboczne przy długotrwałym stosowaniu.  
 9. Producenci GMO używają sprawdzone taktyki przemysłu nikotynowego, próbując „naukowo” uwodnić, że ich produkty są bezpieczne.
 10. Niezależni badacze wykazują naukowo, jakich sztuczek i manipulacji badaniami używają producenci GMO.
 11. Wiele niezależnych badań naukowych potwierdza szkodliwość GMO na wielu płaszczyznach.
 12.  System GMO to hegemonia ekonomiczna. Rolnicy, którzy przejdą na GMO stają się trwale zależni od dostawców GMO.
 13. Więcej argumentów za STOP GMO znajdziesz m.in. tutaj - 50 powodów dlaczego natychmiast należy WPROWADZIĆ ZAKAZ GMO - http://www.icppc.pl/antygmo/wp-content/uploads/2012/11/50powodowniedlagmo.pdf
 14. Poniżej incjatywa Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi www.icppc.pl :

Szanowni Państwo,

Mamy przed sobą kolejne starcie w obronie Polski przed uprawami GMO. Prosimy o duże zaangażowanie!

W Sejmie jest procedowana propozycja ustawy o zmianie ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw.

Zawiera ona bardzo złe zapisy, które w praktyce otworzą Polskę na uprawy GMO:

Art. 49a. 1. Ustanawia się terytorium Rzeczypospolitej Polskiej strefą wolną od GMO, z zastrzeżeniem (!!!) ust. 2.

2. Uprawę GMO prowadzi się (!) wyłącznie w strefie wskazanej do jej prowadzenia na określonym obszarze położonym na terenie gminy, zwanej dalej "strefą wskazaną do prowadzenia upraw GMO"...

Nie pozwólmy, aby w Polsce były prowadzone jakiekolwiek i gdziekolwiek uprawy GMO!

WYŚLIJ SWÓJ LIST do Pani Premier, Ministra Środowiska, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Sejmowej Komisji Rolnictwa i Komisji Środowiska ( info@mos.gov.plkancelaria@minrol.gov.plkozs@sejm.gov.plkrrw@sejm.gov.plsprm@kprm.gov.pl) oraz spotkaj się ze swoimi posłami i senatorami. DOMAGAJ SIĘ:

 Wprowadzenia w proponowanej ustawie zapisu o całkowitym i bezwarunkowym zakazie uwalniania GMO do naturalnego środowiska (w celach komercyjnych i eksperymentalnych).

  Wydania odpowiednich rozporządzeń dla służb w celu skutecznego egzekwowania wyżej wspomnianego zakazu.

  Aby Rząd PiS wypełnił swe zobowiązania dane wyborcom w sprawie bezwarunkowego zakazu GMO.

Podpisz Petycję http://www.petycje.pl/petycja/12423/zakaz_uwalniania_gmo_do_zrodowiska.html

 Z pozdrowieniami,

Udostępnij

Komentarze

2017-04-20 08:55:41 gmo syfiaste smieci
gmo TO śmierć od MONSANTO
2017-05-17 18:56:12 Myśl Chomika
Mam pytanie, dlaczego ktoś stworzył artykuł przedstawiający tylko i wyłącznie swoje poglądy. Żadnych źródeł, żadnych argumentów popartych faktami. Totalne nic! Nie jestem w 100% za GMO, ale państwa artykuł obraża pracę nauczycieli gimnazjum, gdzie to są wymagane takie, podstawowe elementy jak bibliografia, czy też jakkolwiek prosta, ale poparta faktami argumentacja. A Bóg się pyta, po przeczytaniu tego artykułu: "Gdzie popełniłem błąd?".
2017-05-17 18:57:28 Zdzisław
GMO jest ok
2017-05-18 12:42:38 Fundacja Świadomość Ziemi
Artykuł STOP GMO powstał aby przybliżyć zagrożenia GMO. Nie wyraża tylko naszych poglądów, a głos większości narodu, który w około 70% nie akceptuje GMO, czując intuicyjnie, że żywność GMO jest zagrożeniem. Co do bibliografii - znajduje się ona w punkcie 13-tym artykułu: "Więcej argumentów za STOP GMO znajdziesz m.in. tutaj - 50 powodów dlaczego natychmiast należy WPROWADZIĆ ZAKAZ GMO - http://www.icppc.pl/antygmo/wp-content/uploads/2012/11/50powodowniedlagmo.pdf". Piszą go nie mieliśmy aspiracji rozprawki naukowej. Wkrótce opublikujemy dużo więcej informacji na ten temat, które potwierdzą szkodliwość GMO. Na chwilę obecną zachęcamy do zapoznania się na YouTube z materiałami pod hasłem: gmo sejm.
2017-11-10 15:28:24 Anna
GMO to toksyny kumulujące się w narzadach prowadzące do ich uszkodzeń mutacji, niepłodnosci nowotworów, UDOWODNIONE.!!!!! RAUNDP Z GLIFOSATEM DO OPRYSKU GMO TO TOKSYCZNA TRUCIZNA PRZECIW LUDZKOŚCI

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Tak chcę, wyrażam zgodę -NIECH SIĘ STANIE !!!
Jadwiga w Kontakt z Nami
Witam serdecznie. - Szanowni Państwo, bardzo proszę o zgodę, abym mogła udostepniać Państwa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
18 marca o godzinie 8,30 widnieje obraz rezonansu gdzie widać jakie fale będą za kilka godzin...
Witam, Bog jest we wszystkim I wszystkich we mnie w tobie w Aniolach. Powinnismy oddawac czesc...
Tak zgadzam sie.
Dziękuję za ten przekaz. Biorę odpowiedzialności za oczyszczanie mej świadomości, bym...
Moi drodzy. Czy ktokolwiek z Was wydalil jakies martwe pasozyty podczas oczyszczania watroby?...
Fundacja Świadomość Ziemi w Moje spotkania z Aniołami
Hej Sylwia! Czy oddajemy cześć tylko rodzicom? Czyli jak ktoś przychodzi do Twojego domu, to...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate