Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 406 143 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Z sierocińca z Ugandy

Do Wszystkich Naszych Ukochanych Przyjaciół w Polsce!

Chociaż mieszkamy w rożnych częściach świata, nasze serca biją w tym samym rytmie: w rytmie współczucia, hojności, rytmie przyjaźni, rytmie nadziei, wiary, a co najważniejsze rytmie miłości.

Chcielibyśmy przesłać Wam dużo miłości w tym świątecznym czasie, w czasie Bożego Narodzenia i Nowego Roku! Jesteście więcej niż przyjaciółmi i zwolennikami…  jesteście tymi, którzy są obecni w naszych sercach przez cały rok.

Kiedy patrzymy na rok 2016, widzimy bardzo znaczne postępy, które dotyczą naszego rozbudowywanego budynku i nowych budynków. Dzięki Waszej pomocy oraz kilku przyjaciół, których spotkaliśmy podczas wizyty w Polsce (Justyna i Arek) byliśmy w stanie ukończyć jadalnię dla uczniów i zbudować nowy dom dla Clintona i jego rodziny.

Specjalne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy przekazali wpłaty za pośrednictwem Fundacji „Świadomość Ziemi”, bo dzięki nim byliśmy w stanie wybudować znacznie większy dom dla dzieci. Właśnie otworzyliśmy dwa małe pokoje, a obecnie pracujemy nad dwoma większymi pokojami, które zamierzamy otworzyć na początku przyszłego roku.  Będą one w stanie pomieścić do 60 dzieci.

Również dzięki kilku znajomym z Niemiec budujemy szkołę podstawową (7 klas), która otworzy swoje podwoje w nowym roku szkolnym, który rozpoczyna się w lutym.

Jednak największą budowlą, którą budujemy wspólnie jest kształtowanie charakteru, poczucia własnej wartości i nadziei dla każdego dziecka, dające im poczucie przynależności, akceptacji i miłości.

Dziękuję za utrzymywanie tych dzieci w swoich modlitwach i medytacjach, a także wysyłanie pocztówek (dopisek Fundacji: wysyłamy je zawsze z naszych prywatnych i fundacyjnych podróży), dzięki którym wiedzą, że o nich myślicie ... Wszystkie te rzeczy tak mocno budują ich ducha, determinację, nastrój ... smiley

Dziękuję za podsycanie płomienia, dzięki czumu może on nadal jasno świecić.

Nie możemy się doczekać Świąt Bożego Narodzenie, dzielenia się prezentami i radością z dziećmi. Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali prezenty lub dodatkowe fundusze, aby pomóc w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Jeśli chcesz wysłać pieniądze na Boże Narodzenie i plany na Nowy Rok, to wiedź, że nadal możesz to zrobić. Jeszcze nie jest za późno.

Gdy będziesz przeżywał okres Bożego Narodzenia, wiedź, że jesteś zapaloną świecą, która płonie w naszych sercach jasnym płomieniem i cały czas jesteśmy wdzięczni za jej światło!

Wszyscy, którzy chcą wspierać nasz sierociniec i szkołę, być sponsorem konkretnego dziecka/-ci, mogą przesyłać fundusze za pośrednictwem Fundacji „Świadomość Ziemi” lub bezpośrednio przelewem bankowym lub Western Union.

Z miłością,

Crystal Evens z dziećmi i całym personelem „Loving Heart Helping Hands”
www.lovingheartsuganda.com

                          

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha