Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 413 775 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

9 sierpień 2009 r. - Medytacja z Ajeną

Hello Fundacjo!
Kolejny "zbieg okoliczności" sprawił, że moja medytacja i wasza odbywa się w tym samym czasie (ja tak nie celuję). Z poprzednich medytacji wiem, że to co robię jest używane aby łączyć kontynenty w trakcie waszej medytacji. Często przez parę dni po medytacji nie wiem co się ze mną dzieje - energie są tak silne, a jak się przetoczą to jestem cały szczęśliwy, że mogłem coś zrobić dla wszystkich.
Tym niemniej będziemy bardzo wdzięczni jeśli częścią waszego programu na 9 sierpnia br. stanie się to co proponujemy poniżej. Uściski Miłości,
Darek i Ajena
30.07.2009r.


*********************


Ludzie, Wieloryby i Delfiny dla naszej planety Ziemi

Światowa Medytacja - 9 sierpnia 2009r.
godz. 12.00 czasu w Polsce

Zamiana czasu - http://www.timeanddate.com/worldclock/converter.html
  
 
Minęła spora chwilka czasu od mojej ostatniej medytacji. Mój osobisty rozwój i związane z nim górki i dołki "wessały" mnie całkowicie. Ale najwyraźniej przyszedł czas abym coś znowu zrobił, bo pomimo, że rzadko oglądam telewizję to ta informacja dotarła do mnie bez przeszkód.
 
Parę dni temu jeden z największych statków pasażerskich wpłyną do portu z ciałem Wieloryba złamanym w pól i wiszącym na dziobie. Statki maja tzw gruszkę dziobową, która  normalnie znajduje się pod wodą i wystaje sporo przed część dziobu widoczną powyżej linii wodnej. Ciało oparło się właśnie na tej gruszce.
 
Zdjęcia możecie obejrzeć tutaj:
http://news.ninemsn.com.au/glance/841965/cruise-ship-docks-with-dead-whale
- 4 zdjęcia, należy kliknਲ਼ć na "next" pod zdjęciem:
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/northamerica/canada/5912834/Whale-found-dead-on-cruise-ship-bow.html - jedno zdjęcie
 
 


"Zadzwoniłem" do Ajeny i zapytałem co mogę zrobić. Oto co powiedziały:
 27 Lipca 2009r.

Darek: Co moglibyście mi powiedzieć o Wielorybie, który zginą rozjechany przez pasażerski statek?
Ajena: Cieszymy się, że zadałeś to pytanie. Ten, który to zrobił jest już ze Światłem i pod wspaniałą, pełną miłości opieką. Także prosimy, tylko przesyłajcie mu mnóstwo Miłości.
D: Powiedzieliście "... ten, który to zrobił"
A: Rzeczywiście! Od bardzo długiego czasu próbujemy zainteresować ludzi faktem, że oceany są naszym domem. Co się stało tutaj jest niestety częstym przypadkiem, ale tym razem jest trudne do pominięcia, ponieważ mamy do czynienia ze statkiem pasażerskim i zbyt wiele osób widziało co się stało. To jest trudny dla nas temat. Ten, który to zrobił, zdecydował pokazać wam, że wiele z nas ginie lub zostaje ciężko zranionych przez "ślepotę" statków towarowych. One nie mają szacunku dla nikogo i niczego - wyrzucanie za burtę ogromnych ilości każdego rodzaju śmieci i odpadów jest normalną praktyką i wymuszanie prawa drogi na każdej grupie stworzeń morskich jest dla nich "rozrywką otwartych oceanów"  jak to można określić. Ten, który zginą, zrobił to aby pokazać, że podróżnicy morscy muszą być bardziej ostrożni oszczędzając w ten sposób nie tylko nasze życia, ale i wasze, ponieważ wiele niewielkich yachtów zaginęło w podobnych okolicznościach.

Prosimy, abyście w medytacji przesłali światło do linii naszej siatki otaczającej Ziemię (lay lines). Po prostu połączcie wasze serca z siatką, w jakikolwiek sposób sobie to wyobrazicie, i oddychając głęboko prześlijcie Światło wchodzące przez waszą koronę, wasze serca do linii naszej siatki.

My użyjemy tego Światła dla najwyższego dobra wszystkich istnień wodnych i dla najwyższego dobra wszystkich i wszystkiego. Ono "rozświetli" tych, którzy ciągle operują w cieniach, którzy ciągle odmawiają zauważenia nas w wodach ziemskich dróg wodnych. To będzie bardzo drogocenne dla nas - wasz podarunek z serca.
Żegnamy się z tobą na dzisiaj, otwórz się do nas jutro.
D: Tak zrobię. Dziękuję za wiadomość i waszą cierpliwość w czasie jej przekazywania.
A: Sama przyjemność.

29 Lipca 2009r.
D: Jestem. Co byście chcieli dodać do waszej wiadomości? W jaki jeszcze sposób mógłbym być pomocny?
A: Zwróciliśmy uwagę na twoją miłość do zwierząt i do każdego rodzaju życia na Ziemi
D: Uważam, że wszyscy maja prawo do życia, do BYCIA. Zauważcie, ominąłem słowo "wszystko", są tylko wszyscy.
A: Rzeczywiście, rzeczywiście, istnieją tylko istoty jak ty i nie ma żadnych różnic między nami! Ciała, które założyliśmy na tą podróż odzwierciedlają nasz sposób doświadczania i różne ścieżki wymagają innych "kostiumów". "Kostium" jest tutaj prawidłowym określeniem, ponieważ - kto mieszka w środku? - taka sama piękna Istota Światła jak ty. Dlatego jesteśmy braćmi i siostrami - wszyscy mamy tego samego Ojca/Matkę - Boga-Stworzyciela i cokolwiek ktokolwiek z nas, kiedykolwiek "założył" nie zmienia kim jesteśmy. Poczekajcie na lądowania naszej kosmicznej rodziny. Ilość i różnorodność form i kolorów zadziwi was! My wszyscy mamy Dusze, wszyscy mamy uczucia i prosimy was abyście szanowali nasz dom w taki sam sposób w jaki chcecie mieć wasz szanowany. Utrzymujcie oceany i powietrze czyste i bezpieczne. To służy również wam, czyż nie?
 

*******************

 
W niedzielę 9-ego sierpnia, o godz. 12.00 w południe czasu w Polsce, będziemy medytować tutaj w Sydney tworząc centralny punkt skupienia energii napływających z całego Świata i spoza. Będziemy medytować w okolicach plaży Bondi w Sydney, w Australii.

Zamiana czasu - http://www.timeanddate.com/worldclock/converter.html

Co normalnie się dzieje w czasie takiej medytacji - to po krótkim wstępie otwieram się do waszych energii i one płyną z ogromną siłą. Im więcej z was się włączy, im dłuższe i głębsze są wasze medytacje tym silniejsza jest energia, która płynie przezemnie ... i tym radośniejsza jest energia obecnych Istot Światła. Powiedzieli mi, że używają mnie do łączenia kontynentów. Wyobraźcie sobie ludzi w Australii, niekiedy na Hawajach, was w Polsce, Wieloryby i Delfiny wszędzie na Ziemi, i niezliczone Istnienia Światła - wszyscy pracujący razem w tym sammym celu. To jest piękne, ale żeby się stało musicie się włączyć.

Wszystko co musisz zrobić to spędzić jakiś czas w medytacji. Kiedykolwiek ci pasuje - to może być przed lub po "oficjalnym czasie". 

  • Usiądź sam(a) w spokoju, a jak możesz zaproś innych i zrób tą medytację w grupie
  • Zaproś Wieloryby i Delfiny (Ajena) do twojej medytacji i do twojego serca
  • Wyraź intencję aby być częścią naszej światowej medytacji - "Ludzie, Wieloryby i Delfiny dla naszej planety Ziemi"
  • Poproś aby twoje Światło było użyte przez Wieloryby, Delfiny i Gaję w jakikolwiek sposób oni uważają za stosowne dla najwyższego dobra wszystkich i wszystkiego co istnieje.
  • Poproś Wieloryby i/lub Delfiny aby poprowadziły cię w medytacji
  • Nie zrażaj się jeśli jeszcze nie czujesz/słyszysz/widzisz energetycznie - poprostu spędź czas w medytacji wysyłając twoje Światło i Miłość do Wielorybów i Delfinów, i do Matki Ziemi
  • Spędź w medytacji tyle czasu ile możesz zaoferować, ale pamiętaj - robimy to dla naszej planety, czyli dla miejsca gdzie doświadczamy i rozwijamy się. Medytacja 1/2 godzinna będzie doskonała, ale każde 5 minut od każdej osoby się liczy. Pamiętaj - zła medytacja to tylko ta, której nie zrobiłeś/aś (... tak powiedział MasterGuide Kirael)

Z Miłością i w radosnym oczekiwaniu na energetyczne spotkanie, Darek*********************


Moja strona o Wielorybach i Delfinach - http://uk.geocities.com/spiritualwhalepl/
i inna - o rozwoju duchowym - http://uk.geocities.com/lightworkerspl/

Fundacja Świadomość Ziemi prowadzi prace na rzecz ratowania Ziemi. Ajena (Wieloryby i Delfiny) razem z wieloma Istnieniami najczystszego Światła biorą czynny udział w tych pracach.
Odwiedź ich stronę - https://www.swiadomosc-ziemi.org/

Zamiana czasu - http://www.timeanddate.com/worldclock/converter.html

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate