Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 423 670 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Recenzja pisma "Nieznany Świat" na temat książki "Wzrastanie Boga w człowieku"

Poniżej zamieszczamy recenzję  na temat książki „Wzrastanie Boga w człowieku”, która ukazała się w lekturach "Nieznanego Świata” w dziale Rekomendacje Miesiąca.

WZRASTANIE BOGA W CZŁOWIEKU. Ekspander. Wydawca: Fundacja „Świadomość Ziemi”, Wrocław 2015

Z autorem tej książki zamieściliśmy w numerze noworocznym, na prawach materiału promocyjnego, obszerną rozmowę, nie wiedząc, kto kryje się pod duchowym imieniem Ekspander. Wie to tylko szef Fundacji „Świadomość Ziemi”, jeden z najaktywniejszych i najciekawszych w Polsce ludzi w obszarze duchowości, Mariusz Brzoskowski. My możemy jedynie domyślać się, z kim przeprowadził wywiad dotyczący zawartości sygnalizowanego tomu, mówiącego m.in. o 33 prawach uniwersalnych, przekazach duchowych, afirmacjach Jam Jest i tzw. błogosławieństwach.

Generalnie mamy tu do czynienia z przewodnikiem po naturze człowieka i Boga, niemającym jednak nic wspólnego z religijną dogmatyką. Chodzi raczej o rozważania filozoficzne wsparte różnorakimi duchowymi ćwiczeniami i praktykami, przy czym – uwaga! – Wzrastanie Boga w człowieku od początku w naszej księgarni bardzo dobrze się sprzedaje. Sprzyja temu wyjątkowo atrakcyjna cena dzieła (tylko 40 zł za 620 stron tomu) i jego przystępny język, za pomocą którego prezentowany jest – przy całej umowności użytego tu określenia – Boski Plan. Jego podstawą, jak czytamy, jest miłość, o czym często zapominają skonfliktowane ze sobą religie, które wykorzystując niejednokrotnie, „instrument ciemności”,  jakim jest strach, narzucają swym wyznawcom obowiązujący model życia, stwarzając przy tym różnego rodzaju bariery przeciwko integrowaniu się wszystkich dzieci tego samego Boga. Tymczasem istotą rozwoju duchowego jest właśnie wzrastanie Boga w człowieku, co umożliwia znajomość uniwersalnych Praw Wszechświata – od praw serca, umysłu i wolności poprzez prawa miłości, karmy (siewu i zbioru) oraz synchroniczności, po przyjaźni i jedności – to tylko przykładowe spośród tych, o jakich jest mowa w sygnalizowanej tu, pod pewnymi względami bezprecedensowej i wielowątkowej książce, w której sam wykaz źródeł liczy niemal 30 stron.

Więc jeszcze tylko na końcu ważna myśl zaczerpnięta z rozdziału Wewnętrzna droga rozwoju duchowego. Wkroczenie na nią – jak mówi tajemniczy Ekspander – jest z reguły pozytywną odpowiedzią na impuls duszy, która ponagla człowieka, aby zmienił swoje życie, dokonał przewartościowania celów, do jakich dąży, przestrzegał praw wszechświata. Na te wołania duszy (…) nie powinien być głuchy.

Książka dostępna jest w naszym sklepie.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha