Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 426 336 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

List od Pani Alicji o działaniu Znaku Miłości

Z okazji zbliżających się Świąt za pośrednictwem Pani Heleny i Pana Mariusza, życzę wszystkim Ratownikom Ziemi, by ten czas był dla Was radosny, pełen Miłości.

W ulotce, którą otrzymałam wraz z książką „Wzrastanie Boga w człowieku”, była prośba o komentarze odnośnie Znaku Miłości.

Znaków Miłości używam od dwóch lat na uśmierzenie bólów: głowy, barku i kolan.

Głowa – nad lewą brwią miałam bardzo silny ból, który promieniował początkowo na dno oka i ucho (badania lekarskie nie wykazały zmian ani w oku, ani w uchu), później, gdy ból ustawał robił się siniec wokół prawego oka. Tomografia głowy też nic nie wykazała. Natomiast gdy naklejałam Znak Miłości nie miałam takich objawów.

Bark – w 2013 roku w lutym, lód był posypany piaskiem i na tym się poślizgnęłam, a upadając stłukłam bark z przesunięciem obojczyka. Dostałam 2 razy blokady, które uśmierzały ból na 1 miesiąc. Przykładając Znaki Miłości, ból był o wiele mniejszy.

Kolana – urosły mi po 2 piramidki w stawach kolanowych (myślę, że to zwapnienie stawów, nikt mi nie wyjaśnił tego). Przykładam w bolesne miejsca i ból się zmniejsza.

Zapomniałam o kręgosłupie, któremu też pomagam Znakami Miłości. Dyskopatia 7. kręgu piersiowego oraz kręgozmyki L4–L5 i L5-S1 z przepuklinami. Na ww. Znaki Miłości trzymają się nawet po kilka dni i prysznic im nie przeszkadza. Natomiast na stawach skokowych (mam łuszczycowe zapalenie stawów) od razu się odklejają.

To tyle o Znakach Miłości, jednak nie! Stosuję je również na butelkach z wodą (kiedyś nie lubiłam wody naturalnej, a teraz mi smakuje), lodówce i doniczkach. Znak Miłości z książki „Duchowa Arka” powiększyłam i mam w pokoju na ścianie.

Właśnie dziś wróciłam do tej książki. Mam zwyczaj przeczytać całą i później wracać. Nie wiem (nie pamiętam) dlaczego po jej skończeniu nie zastosowałam się do nauk tam zawartych. Wierzę, że to nadrobię.

Dziękuję za Waszą miłość i pomoc.

Kiedy poprosiłam – zgłosiłam prośbę do Kręgu Uzdrawiania, następnego dnia dostałam numer telefonu do masażysty. Zabiegi zaczęłam 2 lutego i w tym samym dniu było spotkanie Kręgu, między innymi w moim imieniu. Myślę, że to była pomoc ze Źródła, bo obecnie już nie ma potrzeby przyklejania Znaków Miłości na bark i lewe kolano.

Zwracam się z gorącą prośbą do Kręgu Uzdrawiania o pomoc w moim rozwoju, by żyć Miłością.
Codziennie rano łączę się z Duszą Kręgu przy mojej medytacji, ale do tej pory nie zastosowałam się do wskazówek z „Duchowej Arki” i ta medytacja nie była tak głęboka. Skupiłam się bardziej na wierszach, które przeżywam aż do łez.

Jak już się tak rozpisałam, to jeszcze chcę pogratulować wspaniałego wydania książki „Wzrastanie Boga w człowieku”. Już dawno nie widziałam takiej oprawy książki – wprost proporcjonalnej do treści. Brawo!

Na zakończenie: dziękuję Pani Helenie i Panu Mariuszowi, że jesteście! Za kierownictwo Fundacją „Świadomość Ziemi”, za Wasze przekazy i za szerzenie miłości przez wszystkich Ratowników Ziemi.

Kocham Was

Alicja Z. 13.03.2016
(nazwisko i adres znane Fundacji) 

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha