Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 374 480 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Medytacje w Malmoe, Szwecja

MEDYTACJE W MALMOE, SZWECJA

    W listopadzie 2008 roku byliśmy w Szwecji w Malmoe, gdzie zaprosiła nas Teresa Dylak. Odbył się tam kurs Świadomej Telepatii Miłości oraz prace medytacyjne. Uczestnicy, prawie sami Szwedzi, wyrazili chęć spotykania się i wspólnego medytowania na rzecz Ziemi. W styczniu Teresa napisała do nas i przkazała, że sie spotykają, że przychodzą nowi ludzi, że Dorota (tłumaczyła nasze spotkania) prowadzi medytacje.  Zapytaliśmy się Teresy, czy mogła by coś napisać o tych spotkaniach i otrzymaliśmy taki email 13 stycznia br.:

Witajcie,

Myślałam, że Medytacja Miłości jest zawsze w drugą niedzielę miesiąca. Dlatego spotkanie odbyło się wczoraj. Wczoraj przed wyjściem zobaczyłam w Internecie, że medytacja jest dopiero za tydzień. Widocznie tak miało być pomyślałam. Było nas siedem osób. Przyszła Anna Maria, Barbara i trzy nowe osoby. Dorota prowadziła. Od samego początku zeszły silne energie. Zrobiło się bardzo, bardzo gorąco w pokoju. Wszyscy to czuli.

Dorota powiedziała, że od samego początku poznaje tą samą energię, która prowadzi nasze medytacje. Pierwszy raz poczuła ją jak prowadziliście medytacje u nas w Malmö. Niestety nie wiemy, kto to jest, nie znamy żadnego imienia. Dorota się nie pytała o imię, nie dlatego, że nie ma śmiałości tylko chyba dlatego, że sama dostała lekkiego szoku słysząc to o czym mówi.

Po krótkim wstępie przeprowadzono nas przez trójkąt. Tam czekał gaid (Przewodnik), który poprowadził nas dalej. Ja poleciałam z nim od razu do Brazylii do wodospadów (ostatnio cały czas mam w głowie Brazylię, więc chyba nic dziwnego) i wcale nie chciałam stamtąd wracać.

Poszły różne prace. Parę osób potwierdziło, że mamy po prostu przekazywać rękoma innym miłość. Wszyscy byli gdzie indziej. Nie jestem w stanie szczegółowo Wam zdać relacji z medytacji. Chyba będę zapisywać. Pod koniec dostaliśmy inicjacje. Nauczyciele pracowali z nami otwierając nam czakry koronne, podnosili nam energie. Niektórzy widzieli jakby złote korony na naszych głowach, które zlewały się w jedną wielką. Powiedziano nam, że zmiany przyjdą w swoim czasie. Wracaliśmy z powrotem przez ten sam trójkąt. Każdy chyba przeżył lekki szok, bo nikt nie spodziewał się tak silnych energii. Nowi ludzie pytają o kurs. Powiedziałam, że Was zapytam, że może jesienią, jak się uzbiera grupka zainteresowanych. Mnie chyba nie będzie w Malmö, ale jest Dorota.

Wszyscy pozdrawiają Was bardzo serdecznie. Ściskam serdecznie,
Teresa

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate