Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 366 316 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Wyprawa do Gwatemali styczeń 2016

Witajcie Kochani,

Miło nam poinformować, że już na początku stycznia 2016 r. będziemy uczestniczyć w cudownej wyprawie duchowej do Gwatemali.

Ta czternastodniowa podróż w głąb kultury Majów pozwoli nam na dotarcie do miejsc, w których rdzenni mieszkańcy nadal praktykują swoje rytuały i modlitwy. Doświadczymy tradycyjnej Ceremonii Ognia, Uzdrawiającej Ceremonii Kakaowca, Oczyszczającego Rytuału Temazcal (majańskiej sauny) oraz spotkania z Abuelo, który przepowiada z majańskich kart. Będziemy podróżować z czterema członkami lokalnej Starszyzny Majańskiej zwanymi „Tata" (duchowy uzdrowiciel), by zgłębić tradycyjną wiedzę Kalendarza Majańskiego oraz przekazy pozostawione przez przodków.  Ich obecność pozwoli nam obcować z kulturą i zwyczajami Majów każdego dnia. Czas po Nowym Roku przywitamy w barwnej, otoczone czterema wulkanami scenerii Jeziora Atitlan, by następnie wyruszyć dalej na północ w niedostępne tereny lasu tropikalnego Parku Tikal – serca Kosmowizji Majów. Odwiedzimy targ rękodzieła w Chichicastenango, a nasze ciało odpocznie kołysane na magicznej rzece Rio Dulce.Wyprawę organizuje nasza Przyjaciółka Renata Koper.
Jeżeli macie ochotę dowiedzieć się więcej na temat tego przedsięwzięcia zachęcamy Was serdecznie do odwiedzenia strony: http://soultravel.pl/wyprawy/gwatemala - tam znajdziecie wszystkie niezbędne informacje oraz bezpośredni kontakt do Renaty, która już teraz przyjmuje zapisy oraz udziela informacji.
 

 

Do zobaczenia na szlakusmiley

Ściskamy gorąco
Helena i Mariusz

POBIERZ PLIK PDF Z OPISEM WYPRAWY
Gwatemala z Tatą Viktorem Chitay styczeń 2016

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha