Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 427 077 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Prezentacja możliwości SCIO – medycyna energetyczna XXI w.

SCIO TO ULTRANOWOCZESNA
KWANTOWA MEDYCYNA ENERGETYCZNA  
BIOREZONANS I BIOFEEDBACK METODĄ SCIO™
 

WROCŁAW - 13 LUTY 
KATOWICE - 15 LUTY 
PIASECZNO K.WARSZAWY - 22 LUTY 
GDAŃSK - 29 LUTY 


Termin i miejsce prezentacji SCIO™  wkróce
(wstęp wolny)
 

13.02. - WROCŁAW (czwartek): od 18:00 do 21:00, Plac Powstańców Śląskich 7, domofon 2 i dzwonek, sala na I piętrze.  

15.02. Katowice (sobota) od godz. 12:30 do 16:00 ul.Szybocowa 1A, Hotel Silesian, sala na I piętrze z opisem: Rezonans Życia - WebWellness - SCIO. Bezpłatny parkin przed hotelem. 

22.02. Piaseczno k.Warszawy (sobota) od godz. 12:30 do 16:00 ul.Hemara 2, darmowe parkowanie przed domem. 

29.02. Gdańsk  (sobota) od godz. 13:00 do 16:00, dokładny adres wkrótce. 

UWAGA: Ilość miejsc ograniczona - wskazane wcześniejsze zapisy telefoniczne, sms-em, e-mailem. Jeżeli zdecydujesz się w ostatniej chwili zadzwoń i zapytaj czy są wolne miejsca. 

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem tel. 503 169 030, 509 905 498
od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00

Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany - napisz (fundacja@swiadomosc-ziemi.org),  zadzwoń (503 169 030) 
lub
 wypełnij niezobowiązujący formularz kontaktowy

MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z INDYWIDUALNYCH BADAŃ I ZABIEGÓW

Zapraszamy na wykłady otwarte o niezwykłym urządzeniu, jakim jest SCIO™. Zaprezentujemy historię, podstawy naukowe oraz obecne zasady jego działania. Wykonamy przykładowy test i zabiegi, tak aby na żywo pokazać sposób badania i leczenia. SCIO™ ma zastosowania nie tylko w przypadku ludzi, ale też zwierząt, przyrody, wody, związków partnerskich i biznesowych, a nawet zwiększa plony rolne.

Przedstawimy zasady dystrybucji i szkolenia SCIO™ w Polsce. Urządzenie to oferuje bezdyskusyjnie największy i najlepszy pakiet oprogramowania w dziedzinie medycyny energetycznej.

To najbardziej zaawansowane urządzenie diagnostyczno-terapeutyczne z dostępnych na rynku.

W chwili obecnej pracuje na SCIO prawie 40 tys. osób, w tym około 20 tys. lekarzy i terapeutów na całym świecie, a drugie tyle urządzeń jest używanych rodzinnie.

Szacunkowo wykonywanych jest minimum 1,8 milionów zabiebiegów i badań miesięcznie, co daje rocznie imponującą ilość ponad 20 milionów zabiegów i badań rocznie. 

SCIO to urządzenie medyczne dla:

 • lekarzy, stomatologów, personelu medycznego;
 • salonów kosmetycznych, odnowy biologicznej;
 • terapeutów, psychologów;
 • uzdrowicieli, homeopatów, naturoterapeutów;
 • rolników, leśników, ogrodników;
 • weterynarzy;
 • sportowców, trenerów sportowych;
 • uczniów, studentów, nauczycieli, dzieci - specjalne programy superlearning (super nauka);
 • całej rodziny - Home Using Panel (bardzo prosta obsługa);
 • osób zestresowanych, przemęczonych, potrzebujących błyskawicznego relaksu i regeneracji sił życiowych.

Z dobrodziejstw SCIO może skorzystać każdy, kto chce dbać o dobre samopoczucie oraz leczyć siebie i swoje zwierzęta naturalną medycyną energetyczną XXI wieku wykorzystującą wiedzę i doświadczenie ostatnich kilku tysięcy lat.

Komputerowe badania i zabiegi ciała oraz podświadomości supernowoczesną metodą SCIO™ (łać. Wiem) łączą osiągnięcia biologii kwantowej z szeroko pojętą wiedzą medyczną (naturalną, chińską, homeopatią itd.). Bezbolesne badanie trwa tylko 4 min. Póżniej następuje jego omówienie i udzielenie porad: dieta, suplementy, emocje, wskazanie najlepszych terapii i leków, skorzystanie z wirtualnego doktora, dotarcie do przyczyn schorzeń i chorób. SCIO™ dociera w głąb komórek, zakamarków organizmu i podświadomości, gdzie inne urządzenia i badania nie sięgają. 

SCIO to prekursor i lider profesjonalnego biofeedbacku i jak twierdzi producent: "SCIO oferuje bezdyskusyjnie największy i najlepszy pakiet oprogramowania w dziedzinie medycyny energetycznej. SCIO to najbardziej zaawansowane urządzenie dostępne na rynku…”

SCIO (ang. The Scientific Consciousness Interface Operations System; łać. Wiem) jest automatycznym, sterowanym przez komputer, nieinwazyjnym, aktywnym urządzeniem terapeutycznym, które łączy pola biorezonansu i biofeedbacku w celu analizy ciała i równoważenia energetycznego. Jest to system zarządzania stresem, który określa reakcje elektrofizjologiczne i wzorce poprzez “oprzyrządowanie” elektromagnetycznych elektrod połączonych z głową, kostkami nóg i nadgarstkami. Reakcje te są następnie katalogowane, tabelaryzowane i dopasowane do danego człowieka.

Aktualna wersja SCIO oparta jest na urządzeniu biofeedback, które opracowane zostało przez Prof. Williama Nelson’a z USA w 1989 roku (po dwudziestu latach badań na polu medyny energetycznej i biorezonansu m.in. na rzecz NASA).

Urządzenie SCIO wykorzystuje przezskórny, woltoamperyczny, wywołany potencjał technologii biofeedbacku, które składa się zarówno z oprogramowania jak i sprzętu. SCIO składa się z cyfrowej skrzynki interfejsowej, która podłączona jest do komputera oraz elektrod połączonych z nadgarstkami, kostkami nóg i 8 elektrodami na czole osoby skanowanej (co daje 12 przeskórnych punktów, gdzie impregnowane węglem, gumowe i skórzane elektrody mają kontakt z ciałem).

SCIO mierzy elektryczność ciała w 12 punktach, aby uzyskać geograficzne wielkości EEG, EMG, ECG i GSR. Może on uzyskać ogólne miary profilu stabilności ładunków jak również indeks reakcji TVEP. Profile niewłaściwe (odbiegające od normy) mogą zostać skorygowane poprzez użycie stymulacji mikroprądami. Oprogramowanie jest ukierunkowane na skupienie się na elektryczności ciała pacjenta, aby zredukować elektro-stres i dostarczyć informacji odnośnie stylu życia – wszystko po to, by wspierać zdrowie i edukować pacjenta co do właściwych wyborów promujących zdrowe życie.

 

KONCEPCJA SCIO POWSTAŁA W NASA DLA UZDRAWIANIA ASTRONAUTÓW W KOSMOSIE

SCIO (Scientific Consciousness Interface Operations System) jest uniwersalnym systemem biofeedbacku elektrofizjologicznego. Koordynuje on złożony program biofeedbacku elektro-modalnego z oprogramowaniem komputerowym, aby zbierać bioenergetyczne informacje na temat podświadomości klienta. Informacje są zbierane przy użyciu elektrod podłączonych do głowy oraz kończyn, co daje dokładny i precyzyjny obraz ogólnego stanu klienta. Informacje te są wybierane i wyszczególnione przez SCIO w kolejności, począwszy od najwyższego stopnia reakcji. W trakcie sesji zarządzania stresem analizowane są czynniki stresujące.

SCIO™ MIERZY, BADA, UZDRAWIA I ODMŁADZA 

SCIO jest wskazany do użycia jako Uniwersalny System Biofeedbacku Elektrofizjologicznego. System ten składa się z ośmiu uniwersalnych punktów:

 1. Kwestionariusz  dotyczący  redukcji stresu i ograniczenia  wpływu czynników stresujących;
 2. EEG Podstawowy (elektroencefalogram mierzący volty i ampery) – biofeedback  dla redukcji stresu fal mózgowych;
 3. EKG trójstykowe (elektrokardiogram mierzący ampery) – podstawowa znajomość pracy serca oraz biofeedbacku dla redukcji stresu;
 4. EMG (elektromiografia mierząca wolty i ampery) – biofeedback dla podstawowej reedukacji mięśni;
 5. GSR TVEP (GSR odruch skórno-galwaniczny oraz  TVEP wywołany przezskórny potencjał woltametryczny) – biofeedback dla reaktywności elektrofizjologicznej;

Do pomiaru GSR - odruchu skórno-galwanicznego, biofeedback wymaga woltametrycznej stymulacji mikroprądem, dlatego też mikroprąd posiada następujące funkcje uzupełniające:

 1. Nieinwazyjna  stymulacja  nerwów  mikroprądem ( MENS / Microcurrent Electrical Nerve Stimulation ); w celu redukcji bólu w cyklu biofeedbacku cybernetycznego;
 2. Leczenie urazów lub gojenie ran  oraz  elektroosmoza w cyklu biofeedbacku;
 3. Globalna  stabilność  ładunków woltametrycznych (nawodnienie, utlenienie, równowaga protonowa) w cyklu biofeedbacku.

Wszystkie z wyżej wymienionych funkcji łączą się ze sobą i tworzą Uniwersalny Elektrofizjologiczny  System  Biofeedback’u  dla następujących  procedur leczniczych:

 • Wykrywanie i redukcja stresu.
 • Leczenie kontuzji i osłabienia mięśni, dystonii, napięcia mięśniowego i/lub przykurczy mięśni przy użyciu reedukacji mięśniowej.
 • Redukcja bólu (przy użyciu MENS - nieinwazyjnej stymulacji nerwów mikroprądem).
 • Leczenie urazów i/lub gojenie ran.

Mierzenie  i  rektyfikacja  następujących warunków: stabilność ładunku, którym jest wartość EEG (pomiar napięcia w woltach i natężenia w amperach w miarę upływu czasu), rezystancja skóry (impedancja nawodnienia rezystancji przezskórnej) oraz potencjał Redox (zmiany elektrofizjologiczne podczas oddychania). Całościowo są to pomiary oznaczane skrótem VARHOPE (napięcie w V-voltach i natężenie w A-amperach, R-rezystancja/Resistance, H-nawodnienie/Hydration, O-utlenienie/Oxydation, P-protonowe ciśnienie/Proton Pressure i E-elektronowe ciśnienie/Electron Pressure).

KWANTOWA FUNKCJA QXSUBSPACE -
BADANIA I ZABIEGI NA ODLEGŁOŚĆ

 SCIO wykonuje między innymi takie zabiegi jak:

 • diagnozuje i redukuje stres w organizmie,
 • redukuje ból i napięcia psychofizyczne,
 • odczulanie alergiczne,
 • równoważy energie w meridianach i czakramach,
 • elektroakupunktura tzn. wykonuje akupunkturę bez igieł,
 • wykorzystuje terapię Rifa, Hamera i wiele innych, 
 • pracuje z falami mózgowymi m.in. Theta, Alfa,
 • stosuje terapię czaszkowo-krzyżową,
 • balansuje kręgi rdzenia krzyżowego, pracę mięśni, cyrkulację krwi, hormony itd.,
 • wykonuje zapning (usuwanie) pasożytów i innych mikrobów, patogenów, grzybów,
 • stymuluje ogólny detoks organizmu,
 • pracuje nad zmniejszeniem stresu, równoważeniem psycho-emocjonalnym,
 • balansuje aurę, czakry, energetykę człowieka,
 • oczyszcza krew, przeprowadza badania żywej kropli krwi,
 • nieinwazyjnie koryguje i uzdrawia wzrok,
 • zawiera cały pakiet zabiegów kosmetycznych, odmładzających, odchudzających,
 • posiada specjalne programy dla sportowców wzmagające wydolność, muskulaturę, odruchy, leczące kontuzje,
 • umożliwia wiele innych zabiegów opartych na medycynie naturalnej, homeopatii, medycynie chińskiej itd.,
 • łącznie oferuje około 2400 terapii.

Podczas bezbolesnych i nieinwazyjnych zabiegów są przywracane m.in. wzorcowe wibracje, likwidowane grzyby, pasożyty, oczyszczana krew, uwalniane emocje, wzmacniany organizm. W trakcie jednej sesji wykonuje się równocześnie około 60-80 zabiegów m.in. detoks, zapping, stymulacja organów, elektroakupunktura, homeopatia, relaks, odmładzanie, balans energetyczny, doładowanie hormonów szczęścia i młodości.
Badania i zabiegi prowadzi Mariusz Brzoskowski i Helena Nieczyporenko. 

Więcej informacji na temat SCIO jest dostępnych
na stronie: 
www.scio-eductor.edu.pl

Stres może wywodzić się z wielu źródeł, a system ten wykorzystuje wiele terapii multimedialnych, aby obniżyć poziom stresu. Urządzenie mierzy również reaktywność elektrofizjologiczną, która także obrazuje poziom stresu u klienta. System został skalibrowany tak, aby mierzyć subtelne i trudne do wychwycenia reakcje elektryczne na grupę biologicznych i medycznych czynników stresujących. Czułość urządzenia została ustawiona na tyle wysoko, aby mogło ono zarejestrować najwcześniejsze oznaki odczucia niepokoju.

OPINIE KLIENTÓW

 • Od lat choruję na Hasimoto, mam guzki w tarczycy oraz problemy z oczami (krótkowidz z początkiem katarakty). Po kilku zabiegach SCIO™ (1-2 razy w miesiącu) zauważyłam, że zmniejszył się ucisk na tarczycy, czułam się bardziej spokojna i miałam lepszy sen. Korzystam z zabiegów już ponad 6 miesięcy i mogę stwierdzić, że poprawiły się badania hormonalne, lekarz zmniejszył dawkę leków, a przede wszystkim poprawił się stan oczu. Często miałam objaw rozdwojenia widzenia – po zabiegach ten objaw ustąpił i na razie nie powraca. Ogólnie czuję też znaczny wzrost sił witalnych. Olga, 60+
 • Miałam problemy z trawieniem, jelitami, grzybem Candida. Po zastosowaniu zabiegów SCIO™ polepszyło mi się trawienie i wydalanie. Zauważyłem, że jem mniej słodyczy i ogólnie czuję się młodszy, lżejszy. Andrzej, 40+
 • Niespodziewanie pojawiło mi się zgrubienie pod prawą szczęką. Lekarz stwierdził, że jest to powiększony węzeł limfatyczny i należy poczekać, ewentualnie wziąć antybiotyk, jeżeli pojawi się stan zapalny. Po jednym zabiegu SCIO™, co najciekawsze to już w trakcie zabiegu, guz wielkości dużego orzecha włoskiego zaczął maleć. Po kilku godzinach po zabiegu guz całkowicie zniknął i już więcej się nie pojawił. Oprócz tego, pani Helena szukając przyczyny tego stanu, odnalazła powiązanie ze stanem zapalnym jednego z zębów. Kiedy poszłam do dentysty, to był zdumiony, skąd tak wcześnie wiedziałam, że zaczął się stan zapalny. W ten sposób udało się szybko zażegnać kilka dolegliwości na raz, bez znacznych komplikacji i stosowania antybiotyków. Polecam… Teresa, 50+
 • Miałem dwa urazy kręgosłupa w wioślarstwie w 1968 i w 1976 r. Cierpiałem na bóle krzyża przez 41 lat do 2009 roku, kiedy SCIO™  wyleczyło mnie podczas 3 sesji. Tadeusz  60+.

JESTEM ZAINTERESOWANY ZAKUPEM - NIEZOBOWIĄZUJĄCY FORMULARZ KONTAKTOWY

Z powodów wymienionych powyżej, rezultaty badania mogą być niezrozumiałe dla klienta. Odczyty powinny być oceniane przez osoby wyszkolone w zakresie biofeedbacku.

W zakładce "Do pobrania" są dostępne następujące pliki w formacie PDF:
1/ oferta
2/ ulotka informacyjna strona 1 i strona 2
3/ specyfikacja techniczna

Udostępnij

Komentarze

2019-11-05 19:18:24 Grażyna
Wspaniały wykład. Przekazuję dalej. Mam też nadzieję, że będę mogła skorzystać bezpośrednio

Dodaj komentarz

capcha