Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 377 332 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Po trzęsieniu ziemi wspieramy Nepal i Himalaje - medytacja i zbiórka datków

Kochani,
ze względu na nieprzejezdne drogi w Nepalu i Tybecie zmodyfikowaliśmy trasę naszej wyprawy i cały czas jesteśmy w Indiach. Nadal zbieramy datki na pomoc dla Nepalu. 21.05.2015 zamierzamy pojechać do Katmandu, żeby bezpośrednio przekazać pomoc potrzebującym.
Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za datki dla poszkodowanych, wsparcie i modlitwy.
Pozdrawiamy i przesyłamy Wam dużo miłości i świata
Mariusz i Helena

 

MEDYTACJA SYNCHRONICZNA DLA NEPALU I HIMALAJÓW
Wtorek 28.04.2015 – godz. 20:00 Warszawa i na odległość

ZBIÓRKA DATKÓW NA RZECZ POSZKODOWANYCH W NEPALU
bezpośrednio dla potrzebujących - będziemy za kilka dni w Nepalu

Kochani! 

Dziś (25.04.2015) dotarła do nas informacja o potężnym trzęsieniu ziemi w Nepalu, gdzie udajemy się za kilka dni. Trzęsienie było bardzo silne, prawie 8 w skali Richtera z kilkoma wstrząsami wtórnymi . Liczba ofiar sięga ponad 1000 osób.  Są duże zniszczenia. Było to najsilniejsze trzęsienie ziemi w tym regionie od 81 lat (więcej kliknij tutaj). 

Jak przy każdej katastrofie jest ogromna potrzeba wsparcia poszkodowanych na każdym poziomie. To, co możemy zrobić już teraz, to modlitwa i medytacja oraz przekazanie datków finansowych. 

Chcemy wesprzeć finansowo konkretne osoby, rodziny w Nepalu, które spotkamy na miejscu. Zwracamy się więc do was o datki na ten cel. Możecie je wpłacać na konto Fundacji (numer konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287) od dzisiaj do końca maja z dopiskiem – na rzecz Nepalu. Sami na ten cel ofiarujemy 200 usd. To, co otrzymamy do 29 kwietnia przekażemy podczas pobytu w Nepalu, a kwotę zebraną po tym terminie prześlemu do Nepalu po powrocie do kraju. Gdybyśmy tam nie dotarli, to na pewno zebraną kwotę przekażemy potrzebującym za pośrednictwem znanych nam przewodników, których mamy w Indii i Nepalu. 

Na chwilę obecną nie wiemy, czy uda nam się dolecieć do Nepalu, bo loty są odwołane, a granica pomiędzy Indiami a Nepalem jest zamknięta. My lecimy najpierw do Indii (29.04.), a do Nepalu 9.05. Stamtąd mamy wjechać do Tybetu (13.05.). Powrót do Nepalu i kraju (20/21.05.). Wierzymy, że wszystko ułoży się tak, że wszędzie dotrzemy (nie ważne czy samolotem czy samochodem, pociągiem) i będziemy mogli wesprzeć energetycznie tereny dotknięte tą katastrofą. Więcej o naszej wyprawie do Indii, Nepalu i Tybetu kliknij (tutaj).

Ucierpiała też Matka Ziemia. Tworzą się dziury i wyrwy w strukturach energetycznych. Czasami są one wywołane naturalnymi ruchami, przemieszczaniem się mas podziemnych. Czasami tajnymi eksperymentami ziemskimi i kosmicznymi. Niezależnie co wywołało te trzęsienie, trzeba pomóc w odbudowie świetlnych struktur, uwolnić wzorce, które się do tego przyczyniły, oczyścić teren. Dlatego pomyśleliśmy o medytacji synchronicznej 28 kwietnia. Będziemy na co wtorkowej medytacji w Warszawie i jest to dobra pora, aby grupowo wysłać dużo pozytywnej energii do Nepalu  i Himalajów (ludzi, zwierząt, natury). Zapraszamy wszystkich chętnych do przyjścia na tą medytację, jak i do uczestnictwa w niej na odległość. Będzie to też dobry moment na duchowo-mentale przyłączenie się do naszej wyprawy do Indii, Nepalu i Tybetu.

Pozdrawiamy z miłością i wdzięcznością za wszelkie wsparcie,
Mariusz i Helena

      

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha