Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 407 362 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Wymiana doświadczeń i informacji

Drodzy Przyjaciele!

     Na początku przekazywaliśmy informacje o Aniołach i technice kontaktu telepatycznego w kręgu naszych znajomych. Dało to pierwsze rezultaty. Wielu z nich nauczyło się kontaktu telepatycznego, część z nich zdecydowało się na bycie ratownikami ziemi. W ten sposób działaliśmy przez pierwszy rok. Widząc te efekty, uwzględniając nasze doświadczenia, czuliśmy potrzebę ich przekazywania jak największej ilości osób. Zdecydowaliśmy, że założymy fundację i otworzymy stronę internetową, poprzez którą będziemy mieli możliwość wymiany doświadczeń i otrzymanych informacji od Wyższego Kosmicznego Rozumu. W sierpniowym numerze "Nieznanego Świata" (nr 8/2005) ukazało się nasze pierwsze ogłoszenie. Zaczęło dzwonić do nas wiele osób. Pojawiły się pierwsze listy przesłane pocztą, emailem, jak i prośby osób nie posiadających dostępu do internetu, czy drukarki w domu, o przesyłanie materiałów dotyczących techniki "ARiMA". Wszystkim tym osobom wysyłaliśmy i będziemy wysyłać podstawowe materiały. Tak liczne prośby skłoniły nas do natychmiastowego wydrukowania książeczek z całym materiałem prezentowanym na stronie internetowej. Wszystkich zainteresowanych w ich otrzymaniu, prosimy o kontakt z nami. Otrzymaliśmy kilka telefonów, w których osoby nie tylko podziękowały nam za przesłane pocztą materiały, ale przekazały nam, że udało im się nawiązać kontakt z Nauczycielami WKR. Było to bardzo miłe dla nas. W jednym z listów, Tomasz podzielił się z nami swoimi doświadczeniami i pierwszym przekazem. Wyraził również zgodę na zaprezentowanie naszej korespondencji. Zdecydowaliśmy się ją przedstawić w całości, mając nadzieję, że skłoni to inne osoby do odważniejszego dzielenia się swoimi przekazami i doświadczeniami. Postaramy się również odpowiedzieć na każdy list i zapytanie. Część z nich (za waszą zgodą) będziemy prezentowali w internecie i książeczkach. Pamiętajcie o możliwości zorganizowania spotkania z nami, w waszej miejscowości. Przyjedziemy do was, jak najszybciej to będzie możliwe. Wiele osób już podjęło w tym celu odpowiednie kroki. Niektórzy ofiarują swoją pomoc we wszelakich działaniach, które zamierza podjąć nasza fundacja. Dziękujemy wam za to. Wszystkich was kochamy i pozdrawiamy. Niech was Bóg prowadzi i błogosławi.

Z miłością,
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate