Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY UZDRAWIAJĄCY
ZNAK NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 600 661 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Wymiana doświadczeń i informacji

Drodzy Przyjaciele!

     Na początku przekazywaliśmy informacje o Aniołach i technice kontaktu telepatycznego w kręgu naszych znajomych. Dało to pierwsze rezultaty. Wielu z nich nauczyło się kontaktu telepatycznego, część z nich zdecydowało się na bycie ratownikami ziemi. W ten sposób działaliśmy przez pierwszy rok. Widząc te efekty, uwzględniając nasze doświadczenia, czuliśmy potrzebę ich przekazywania jak największej ilości osób. Zdecydowaliśmy, że założymy fundację i otworzymy stronę internetową, poprzez którą będziemy mieli możliwość wymiany doświadczeń i otrzymanych informacji od Wyższego Kosmicznego Rozumu. W sierpniowym numerze "Nieznanego Świata" (nr 8/2005) ukazało się nasze pierwsze ogłoszenie. Zaczęło dzwonić do nas wiele osób. Pojawiły się pierwsze listy przesłane pocztą, emailem, jak i prośby osób nie posiadających dostępu do internetu, czy drukarki w domu, o przesyłanie materiałów dotyczących techniki "ARiMA". Wszystkim tym osobom wysyłaliśmy i będziemy wysyłać podstawowe materiały. Tak liczne prośby skłoniły nas do natychmiastowego wydrukowania książeczek z całym materiałem prezentowanym na stronie internetowej. Wszystkich zainteresowanych w ich otrzymaniu, prosimy o kontakt z nami. Otrzymaliśmy kilka telefonów, w których osoby nie tylko podziękowały nam za przesłane pocztą materiały, ale przekazały nam, że udało im się nawiązać kontakt z Nauczycielami WKR. Było to bardzo miłe dla nas. W jednym z listów, Tomasz podzielił się z nami swoimi doświadczeniami i pierwszym przekazem. Wyraził również zgodę na zaprezentowanie naszej korespondencji. Zdecydowaliśmy się ją przedstawić w całości, mając nadzieję, że skłoni to inne osoby do odważniejszego dzielenia się swoimi przekazami i doświadczeniami. Postaramy się również odpowiedzieć na każdy list i zapytanie. Część z nich (za waszą zgodą) będziemy prezentowali w internecie i książeczkach. Pamiętajcie o możliwości zorganizowania spotkania z nami, w waszej miejscowości. Przyjedziemy do was, jak najszybciej to będzie możliwe. Wiele osób już podjęło w tym celu odpowiednie kroki. Niektórzy ofiarują swoją pomoc we wszelakich działaniach, które zamierza podjąć nasza fundacja. Dziękujemy wam za to. Wszystkich was kochamy i pozdrawiamy. Niech was Bóg prowadzi i błogosławi.

Z miłością,
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Tak chcę, wyrażam zgodę
Witam, Czy ktoś jeszcze wpisuje komentarze na blogu?? Jest 2019 rok i pusto tutaj jest
Niech się stanie:)
o zdrowie i szczęśliwą operację tętniaków mózgu w marcu br.
Zgadzam się
Jestem zainteresowana kupnem SCIO,jak mge uzyskac informacje o szkoleniu I jakie sa koszty zakupu...
TAK, CHCĘ, WYRAŻAM ZGODĘ
Tak chcę, wyrażam zgodę.
andrzej z Gdyni (kamyk zielony) w Deklaracja wolności
Wyrażam zgodę
Jezus o tym nie wspominał bo nie istniał a biblia jest fałszerstwem.
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate