Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 406 261 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Medytacja synchroniczna na rzecz Morza Bałtyckiego

MEDYTACJA SYNCHRONICZNA
NA RZECZ MORZA BAŁTYCKIEGO

na odległość, globalnie, w tym samym czasie

21 MARZEC 2015 -  GODZ. 21:00 

Kochani!

   Kilka dni temu poczułem silny zew Morza Bałtyckiego. Impuls był mocny bo odebrałem go całym sobą: zobaczyłem zatokę Gdańską, poczułem pole ducha Morza Bałtyckiego, pojawił się zapach i bryza połączona z natychmiastowym wiedzeniem typu eureka  „Wkrótce jedziemy do Gdańska. Będziemy nad morzem. Trzeba mu pomóc, pójść nad zatokę, zachwycić się widokiem, poczuć  zapach, połączyć z duchem morza i wykonać prace energetyczne oczyszczające wodę i zawarte w niej życie. O… warto zrobić medytację synchroniczną w tej intencji. Kiedy? Jasne! W trakcie równonocy wiosennej. Temat – ratowanie Bałtyku”. Tak oto w ciągu kilku sekund zrodził się temat obecnej medytacji synchronicznej. 

  Morze Bałtyckie potrzebuje ludzkiego wsparcia i działań na rzecz jego oczyszczenia i ożywienia na wszystkich poziomach. Ono traci siły, umiera i woła o pomoc. Brakuje mu tlenu i miłości. Tak, morze też potrzebuje ludzkiej miłości. Każdy kto czuje i żyje wielowymiarowo, ten wie, że cała natura żywo reaguje na ludzkie współodczuwanie. Wie, że jesteśmy połączeni, że poprzez wyrażenie naszej miłości możemy ją uzdrawiać, pobudzać do życia i rozkwitu. Zróbmy to dla Morza Bałtyckiego 21 marca o 21-szej. Stwórzmy drużynę Światła Miłości i poświęćmy pół godziny na wyrażenie miłości i wdzięczności nie tylko Bałtykowi, ale całej Naturze. Przywitajmy wiosnę z miłością smiley

JAK PRZYŁĄCZYĆ SIĘ DO MEDYTACJI SYNCHRONICZNEJ
NA RZECZ MORZA BAŁTYCKIEGO

Bardzo prosto:

1/ Wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij do Fundacji. Dlaczego pisemne zgłoszenie – kliknij tutaj.

2/ Otrzymasz od nas potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

3/ Gdy dostaniemy od Duchowych Przewodników wskazówki dotyczące medytacji, wyślemy je do Ciebie na adres, który podałeś w zgłoszeniu.

4/ Sprawdź pocztę przed rozpoczęciem medytacji, przeczytaj wskazówki. Dzięki temu będziesz wiedział, jaki jest temat danej medytacji, gdzie i jak kierować energię, na czym się skupić, co wspierać, co uwalniać.

5/ W podanych terminie połącz się z polem medytacji.

6/ Udział w medytacji jest dobrowolny, wolny od jakichkolwiek opłat. Działamy na rzecz dobra ogółu w duchu jedności i wdzięczności. To nasz osobisty wkład w ratowanie i wzniesienie Matki Ziemi, współtworzenie Złotej Ery oraz globalnego pokoju i dobrostanu.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO MEDYTACJI SYNCHRONICZNEJ
NA RZECZ ŻYWEGO I CZYSTEGO MORZA BAŁTYCKIEGO W DNIU 21 MARCA O GODZ. 21:00

Już teraz zarezerwuj sobie czas i przestrzeń do medytacji. Medytować możesz sam, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zaprosił do niej rodzinę, przyjaciół, znajomych. Im będzie nas więcej, tym potężniejsze pole twórczej energii stworzymy. Medytacja może być wykonywana w dowolnym miejscu, gdziekolwiek będziesz. W domu, w parku, w samochodzie …, każde miejsce jest dobre, aby wykonać wielką pracę dla Matki Ziemi, ludzkości, kosmosu, samego siebie. Pozycja i kierunek, w którym jesteś fizycznie skierowany nie ma znaczenia. najważniejsza jest intencja, inspiracja i realizacja.

INTENCJA, INSPIRACJA, REALIZACJA

Nasze wieloletnie doświadczenia pokazują nam wyraźnie, że bez wyrażenia woli, intencji, trudno jest uzyskać duchową inspirację i mocne wsparcie. Naszą wolą jest, aby inspirowała nas Bezwarunkowa Miłość, Źródło Wszechistnienia. Chcemy żyć i działać w miłości i dla miłości. Chcemy pomagać Matce Ziemi, ludziom i Naturze. Chcemy żyć w zgodzie z uniwersalnymi prawami wszechświata, czynić dobro, wzrastać w miłości. Jeżeli myślisz i czujesz podobnie, przyłącz się do nas.

WSPOMNIENIA Z NAD BAŁTYKU

Morze Bałtyckie jest nam (Helenie i Mariuszowi) szczególnie bliskie, bo mieszkaliśmy w Gdańsku i Gdyni przy wiele lat (razem grubo ponad pół wieku). To tu obudził się w nas duch ratowania Matki Ziemi (2003). To tutaj przeżywaliśmy nasze inicjacje duchowe. Nasz pierwsza wielkoobszarowa praca dotyczyła Morza Bałtyckiego. To było przeżycie. Albo praca globalna, synchroniczna z aktywowaniem i łączeniem z Kryształem Miłości Wszechświata 144 tys. piramid na Ziemi. Do dziś czujemy i dobrze pamiętamy odczucia, wizje, przepływy, mimo, że było to w 2004 roku (trochę więcej o tych pracach tutaj). Przez prawie dwa lata, aż do wyprowadzenia się do Warszawy, chodziliśmy na wieczorne spacery nad zatokę. Mieliśmy tam „swoje” miejsce, niedaleko skweru Kościuszki w Gdyni – taki mały punk widokowy na skarpie. Stawaliśmy twarzami w kierunku zatoki (filmowy widok) i łączyliśmy się z Matką Ziemią, Stwórcą, Duchem Morza Bałtyckiego. Nastawialiśmy się na duchowy przekaz i przepływ Energii. Słuchaliśmy całym sobą, co i jak mamy robić. Uczyliśmy się fachu Ratownika Ziemi w praktyce, na żywo. Każda praca przynosiła mnóstwo wiedzy, wrażeń i doświadczeń. Nie planowaliśmy tych prac. Po prostu wyrażaliśmy otwartość i gotowość do bycia kanałami Światła  i Miłości. Zawierzaliśmy siebie Stwórcy, opiekunom duchowym i mądrości duszy. Do dziś tak działamy. Dzięki temu mogliśmy uczestniczyć w wielu niezwykłych pracach, rozwinąć umiejętności parapsychiczne i telepatyczne, zawrzeć mnóstwo duchowych znajomości smiley. Jednym z takich naszych przyjaciół jest Duch Morza Bałtyckiego. Piękny, młody (jak na ducha), wzniosły, chętny do współpracy z ludźmi (to ważne, bo gdy jest taka wola to materializacja jest szybsza i pełniejsza). Pozdrawia wszystkich i z góry dziękuje za uwagę, współczucie  i zaangażowanie.  

TROCHĘ  O ZANIECZYSZCZENIU I SKAŻENIU BAŁTYKU

Morze Bałtyckie pomimo, że nie należy do grupy największych na świecie, zajmuje naczelne miejsce wśród najsilniej zanieczyszczonych akwenów wodnych na naszej planecie.  Ze względu na cieśniny, ma bardzo słabą wymianę wody z Morzem Północnym i Atlantykiem – potrzeba na to około 30 lat. Musi więc minąć czas życia jednego pokolenia, aby wpuszczone do Bałtyku zanieczyszczenia z niego „wypłynęły”.

W zlewisku Bałtyku żyje ok. 80 milionów osób, z czego 16 mln w pobliżu jego brzegów. Jest to rejon spływu wielu rzek zasobnych w wodę, m.in. Dźwiny, Newy, Wisły, Odry. Na tym terenie żyje 9 wysoko uprzemysłowionych państw (Szwecja, Polska, Niemcy, Dania, Litwa, Łotwa, Finlandia, Rosja, Estonia). Niestety ich dążenie do rozwoju gospodarczego przy ponoszeniu jak najmniejszego kosztu spowodowało zanieczyszczenie morza Bałtyckiego. Spośród czynników powodujących degradację środowiska i skażenie Bałtyku można wymienić chemizację rolnictwa, dużą emisję zanieczyszczeń do atmosfery, kierowanie ścieków do rzek czy gigantyczną produkcję odpadów przemysłowych i komunalnych. Największa ilość zanieczyszczeń pochodzi z przemysłu (spożywczego, metalurgicznego, papierniczego, chemicznego), rolnictwa (hodowla zwierząt, nawozy sztuczne), wypłukiwania gleb po wypaleniu traw oraz pracach ziemnych. Do głównych zanieczyszczeń transmitowanych do Morza Bałtyckiego należą substancje nieorganiczne (związki bądź pochodne związków azotu, fosforu, siarki i węgla) i substancje organiczne, oleje i metale ciężkie.

Bałtyk jest zanieczyszczony i zagrożony także z innych powodów, m.in. pozostałościami broni (w tym broni chemicznej) po II wojnie światowej, wyciekami paliwa z wraków oraz zerwanymi sieciami rybackimi, w które łapią się ryby, ptaki i ssaki morskie, a także, niestety, płetwonurkowie. Badania wykazują, że ekosystem bałtycki jest na skraju załamania.

DZIELENIE SIĘ

Po medytacji  spiszemy relację z wykonanych prac, którą roześlemy e-mailem. Zamieścimy ją również na naszej stronie internetowej. Czekamy także na wasze relacje, odczucia, wizje. Jeżeli wyrazicie zgodę, to również zamieścimy je na stronie. Można je samodzielnie zamieścić w komentarzach. Wasze przeżycia medytacyjne będą ważne, bo pokażą jeszcze szerszy obraz prac w jakich będziemy uczestniczyć. Każdy z nas wnosi swój indywidualny potencjał, kody i klucze energetyczne. Będziemy działać na ogromnym obszarze, w różnych wymiarach, na różnych poziomach czasoprzestrzeni. Nie sposób samemu tego ogarnąć, więc każde podzielenie się bezpośrednim doświadczeniem będzie wzbogacało świadomość skali i zakresu wykonanych prac, a także pozwoli nieraz innym uczestnikom zrozumieć subtelne odczucia i wizje. 

KOLEJNA MEDYTACJA SYNCHRONICZNA
18 kwiecień 2015 o godz. 21:00

Temat podamy wkrótce, ale coś związane z Egiptem

  W kwietniu lecimy na tygodniowy urlop do Egiptu. Agnieszka dała nam sygnał, że otrzymała przekaz, że tak do końca to nie będzie urlop, że mamy tak jakieś zadania i prace do zrobienia. OK! Dla wzmocnienia tych prac postanowiliśmy zrobić medytację synchroniczną w nów księżyca.

 W Egipcie byliśmy dwa razy i było super pod każdym względem – energetycznie, duchowo, mistycznie, bratersko. Więcej tutaj i tutaj.     

MEDYTACJE I UZDRAWIANIE TO NASZA PASJA I POWOŁANIE

Medytacje na rzecz Matki Ziemi i ludzkości to dla nas coś więcej niż pasja. To powołanie, dar, przywilej, spełnienie. W ciągu dziesięciu lat poprowadziliśmy ponad półtora tysiąca medytacji grupowych, w których jednorazowo uczestniczyło od kilku do kilkuset osób. Wszystkie medytacje i prace energetyczne prowadzimy kierując się przekazem i inspiracją duchową. Żadna medytacja nie była taka sama, ponieważ każda jest indywidualna, niepowtarzalna. Jest jak żywa rzeka Światła, przepełniona mocą, mądrością i miłością z Wyższych Wymiarów Istnienia.

Medytowaliśmy na pięciu kontynentach, w prawie czterdziestu krajach. Jeździmy tam, gdzie Matce Ziemi, ludziom i naturze potrzebne jest wsparcie energetyczne, oczyszczenie, uzdrowienie, uwolnienie od negatywnych energii, uruchomienie ukrytych mocy, bioenergetyczne przeprogramowanie, wprowadzenie nowych świetlistych kodów, struktur i matryc, a przede wszystkim Miłość i Światło.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO MEDYTACJI SYNCHRONICZNEJ
NA RZECZ ŻYWEGO I CZYSTEGO MORZA BAŁTYCKIEGO W DNIU 21.03.2015 O GODZ. 21:00

Od dziesięciu lat działalności Fundacji „Świadomość Ziemi” głównymi celami naszych medytacji, prac duchowo-energetycznych są:

  • ratowanie Matki Ziemi na wszystkich poziomach i we wszystkich wymiarach;
  • neutralizowanie nieharmonijnych działań człowieka;
  • wielowymiarowe uzdrawianie ludzi i Matki Ziemi;
  • oczyszczanie i napełnianie pola zbiorowej świadomości przesłaniem miłości, dobra, pokoju;
  • tworzenie pól i struktur energetycznych niezbędnych do wzniesienia Ziemi i ludzkości,
  • odblokowywanie i uruchamianie naturalnych mocy Ziemi (czakramy, meridiany, portale, miejsca mocy) oraz potencjału ludzi i ludzkości;
  • wprowadzanie świetlistych kodów, struktur, monad, matryc, kryształów, diamentów, a także tworzenie świetlistych siatek energetycznych;
  • chronienie Ziemi i ludzkości przed atakami energetycznymi oraz działaniem sił ciemności;
  • oczyszczanie i uwalnianie Ziemi i Kosmosu od niskowibracyjnych energii, duchów, cywilizacji;
  • wspieranie energetyczne oraz rozświetlanie przestrzeni Ziemi i Kosmosu Energią Bezwarunkowej Miłości.
Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha