Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 407 451 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Newsletter Ezosfera 11.03.2015

BIOREZONANS I BIOFEEDBEACK METODĄ SCIO™
ULTRANOWOCZESNA MEDYCYNA ENERGETYCZNA

PREZENTACJA MOŻLIWOŚCI SCIO™:
Warszawa 27.04.2015 r. w godzinach od 18:00-20:30
Miejsce: ul. Zimna 2/35, klatka II, IV piętro, Warszawa.


UWAGA: ilość miejsc ograniczona - konieczne wcześniejsze zapisy. 
Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem 509 905 498
 

Zapraszamy na prezentację dla zainteresowanych zakupem urządzenia, jakim jest SCIO™. Zaprezentujemy historię, podstawy naukowe oraz obecne zasady jego działania. Wykonamy przykładowy test i zabiegi, tak aby na żywo pokazać sposób badania i leczenia na wybranym losowo ochotniku (może będziesz nim … TY). SCIO™ ma zastosowania nie tylko w przypadku ludzi, ale też zwierząt, przyrody, wody, związków partnerskich i biznesowych, a nawet zwiększa plony rolne. Przedstawimy zasady dystrybucji i szkolenia SCIO™ w Polsce. Urządzenie to oferuje bezdyskusyjnie największy i najlepszy pakiet oprogramowania w dziedzinie medycyny energetycznej. To najbardziej zaawansowane urządzenie diagnostyczno-terapeutyczne z dostępnych na rynku. W chwili obecnej pracuje na nim prawie 20 tys. lekarzy i terapeutów na całym świecie, a drugie tyle urządzeń jest używanych rodzinnie. Więcej (kliknij tutaj)

Jesteś zainteresowany zakupem lub potrzebujesz więcej informacji 
- napisz, zadzwoń lub wypełnij niezobowiązujący formularz kontaktowy

SCIO to urządzenie medyczne dla:

 • lekarzy, stomatologów, personelu medycznego;
 • salonów kosmetycznych, odnowy biologicznej;
 • terapeutów, psychologów;
 • uzdrowicieli, homeopatów, naturoterapeutów;
 • rolników, leśników, ogrodników;
 • weterynarzy;
 • sportowców, trenerów sportowych;
 • uczniów, studentów, nauczycieli, dzieci - specjalne programy superlearning (super nauka);
 • całej rodziny - Home Using Panel (bardzo prosta obsługa);
 • osób zestresowanych, przemęczonych, potrzebujących błyskawicznego relaksu i regeneracji sił życiowych.

KONCEPCJA SCIO™ OPRACOWANA ZOSTAŁA W NASA
JAKO METODA UZDRAWIANIA ASTRONAUTÓW W KOSMOSIE

Aktualna wersja SCIO™ oparta jest na urządzeniu biofeedback, które opracowane zostało pod przewodnictwem Prof. Williama Nelson’a z USA w latach 70-tych i 80-tych ubiegłego wieku na rzecz NASA. Urządzenie jest udoskonalane, a program aktualizowany i poszerzany. Cały czas prowadzone są intensywne badania naukowe na zasadzie walidacji i weryfikacji. Zapewnia to sprzęt i oprogramowanie najwyższej jakości, dzięki któremu w bezpieczny i nieinwazyjny sposób uzyskuje się dostęp do prawie 11.000 danych sklasyfikowanych jako parametry fizjologiczne i zmiany patologiczne (zakażenia, infekcje, alergie, niedobory i nadmiary elementarnych składników organizmu). SCIO™ to supernowoczesny mega kombajn biofeedbeck’owy. W dodatku bardzo uduchowiony.

SUPERFUNKCJA QXSUBSPACE - DIAGNOZA I ZABIEGI
NA ODLEGŁOŚĆ

Poza badaniami i zabiegami, podczas których pacjent podłączony jest do urządzenia SCIO™ za pomocą elektrod (na głowie, rękach i nogach), urządzenie to oferuje równie skuteczne działanie na odległość. Wynika to z faktu, że było ono tworzone z myślą o diagnozowaniu i uzdrawianiu z baz ziemskich astronautów będących w kosmosie. To rewolucyjne podejście było objęto do 1984 roku tajemnica wojskową. Teraz, dzięki twórcy SCIO™ każdy człowiek może korzystać z dobrodziejstw uzdrawiania na odległość.

Przykład: Marek mieszka w USA. Od 10 lat miał stałe bóle barku, które ograniczały zakres ruchu. Po dwóch zabiegach SCIO™ ból ustąpił i może on swobodnie poruszać ręką. Badanie i zabiegi na odległość przeprowadziła pod koniec 2014 roku Helena Nieczyporenko.        

SCIO™ MIERZY, BADA, UZDRAWIA I ODMŁADZA 

Alergeny, aminokwasy, minerały, witaminy, hormony, kwasy tłuszczowe, pasożyty, robaki, grzyby, bakterie, wirusy, emocje, krew, nerwy, kości, mięśnie, skórę, organy wewnętrzne, mózg, chromosomy, DNA, zmysły, traumę, pole energetyczne, aurę, czakry, podświadomość, indywidualne reakcje, przyczyny chorób, stres oraz wiele innych czynników ważnych dla zdrowego funkcjonowania człowieka i natury - łacznie prawie 11.000 danych.  Sportowcy po zabiegach SCIO™ mają wyniki średnio o 5% lepsze (a to w przypadku najwyższej klasy wyczynowców równa się medalowi olimpijskiemu lub zdobyciu mistrzostwa świata), a dzieci o 18% lepsze wyniki w nauce.

DODATKOWE ATUTY SCIO™

 • Niskie koszty utrzymania – urządzenie jest praktycznie bezawaryjne, służy wiele lat, nie potrzebuje dodatkowych kalibracji.
 • SCIO™ to urządzenie analityczno – zabiegowe, czyli takie dwa w jednym. SCIO™ mierzy i leczy. Program sam dobiera fale, częstotliwości, kolejność zabiegów. Podpowiada, jakie terapie są najważniejsze. Jednocześnie pozostawia użytkownikowi pełen wpływ na modelowanie i przebieg zabiegów.
 • Możliwość dokształcania się na dodatkowych szkoleniach organizowanych przez „Gold Rezon” (po polsku) lub poprzez Internet oraz na licznych konferencjach w Europie i na pozostałych kontynentach.
 • Szybki zwrot inwestycji - wystarczy dwóch klientów dziennie w dni robocze, aby urządzenie zwróciło się w ciągu niecałego roku.
 • Możliwość dodawania własnych suplementów, leków do głównego matrixa. 
 • Możliwość zakupu na kredyt lub w leasingu – wszelkie formalności osoba zainteresowana załatwia we własnym zakresie.

Więcej (kliknij tutaj)

INDYWIDUALNE BADANIA I ZABIEGI METODĄ SCIO™
Wrocław – Warszawa – działamy także na odległość 
zapisy telefoniczne: 509 905 498


Ultranowoczesne komputerowe badania i zabiegi ciała oraz podświadomości metodą SCIO™ (znaczy WIEDZIEĆ) łączą osiągnięciach biologii kwantowej z szeroko pojętą wiedzą medyczną (naturalną, chińską, homeopatią itd.). Bezbolesne badanie trwa tylko 4 min. Potem następuję jego omówienie i udzielenie porad: dieta, suplementy, emocje, wskazanie najlepszych terapii i leków, skorzystanie z wirtualnego doktora, dotarcie do przyczyn schorzeń i chorób. SCIO™ dociera w głąb komórek, zakamarki organizmu i podświadomości, gdzie inne urządzenia i badania nie sięgają. Jeżeli nie możesz być osobiście na zabiegach, to skorzystaj z kwantowej funkcja QXSUBSPACE umożliwiającej badania i zabieg na odległość.

Podczas bezbolesnych i nieinwazyjnych zabiegów będą przywracane Tobie m.in. wzorcowe wibracje, likwidowane grzyby, pasożyty, oczyszczana krew, uwalniane emocje, wzmacniany organizm. W trakcie jednej sesji wykonywanych jest równocześnie około 60-80 zabiegów m.in. detoks, zapping, stymulacja organów, elektroakupunktura, homeopatia, relaks, odmładzanie, balans energetyczny, doładowanie hormonów szczęścia i młodości. SCIO oferuje prawie 2400 terapii.
Badania i zabiegi prowadzą: Mariusz Brzoskowski, Teresa Dylak i Helena Nieczyporenko. Więcej (kliknij tutaj)

OPINIE KLIENTÓW

Miałam problemy z trawieniem od wielu lat. Jestem bardzo wrażliwa i trudno toleruje wszystkie rodzaje leków. Leczenie SCIO™ dało mi energię i kojące uczucie w moim ciele. Obecnie potrzebuję brać małe ilości leków, które teraz działają świetnie. Czuję się lepiej i lepiej. Anita, lat 65.

Długo szukałam przyczyn mojego długotrwałego zmęczenia i nikt nie mógł mi pomóc. Po zabiegach SCIO™ czuję się silniejsza i mam więcej energii niż kiedykolwiek. Anna-Lena, lat 48.

Miałem kłopoty z zębami. Dentyści nie mogli znaleźć przyczyny. Poszukałem pomocy u Teresy, która na SCIO™  sprawdziła wszystkie zęby i  ustaliła, co jest problemem. Wróciłem do mojego dentysty i pokazałem wskazania z badania. Mój lekarz był pod wrażeniem, że maszyna SCIO™  może odkryć tak głęboko ukryte wady. Pomogło to jemu w doborze odpowiedniego leczenia. Bodil lat 60+.

Miałem wypryski na łokciach i kilku innych miejscach. Trzy miesiące terapii i … całkowicie zniknęły. Samuel lat 18.

Miałem dwa urazy kręgosłupa w wioślarstwie w 1968 i w 1976 r. Cierpiałem na bóle krzyża przez 41 lat do 2009 roku, kiedy SCIO™  wyleczyło mnie podczas 3 sesji. Tadeusz Trent 60+.

JESTEM ZAINTERESOWANY ZAKUPEM - NIEZOBOWIĄZUJĄCY FORMULARZ KONTAKTOWY

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha