Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 406 264 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Nowości w sprzedaży 10.03.2015 r.

Oferta jednorazowa - do wyczerpania zapasów!

Przejdź do sklepu!

Mata ADR to ekran, który w ponad 90 % niweluje szkodliwe dla człowieka działanie pól elektrycznych. Obniżając natężenie szkodliwego elektrosmogu powoduje, że pomieszczenia, w których przebywa człowiek są dla niego bezpieczniejsze i zdrowsze. Wielogodzinna ochrona przed zmiennym polem elektrycznym podczas snu lub wypoczynku znacząco wpływa na samopoczucie i komfort życia osoby, która z niej korzysta.

Czym jest Mata ADR

Mata ADR to ekran, który w ponad 90 % niweluje szkodliwe dla człowieka działanie pól elektrycznych. Obniżając natężenie szkodliwego elektrosmogu powoduje, że pomieszczenia, w których przebywa człowiek są dla niego bezpieczniejsze i zdrowsze. Wielogodzinna ochrona przed zmiennym polem elektrycznym podczas snu lub wypoczynku znacząco wpływa na samopoczucie i komfort życia osoby, która z niej korzysta. Mata ADR jest pierwszym na świecie tak skutecznym, a zarazem prostym w zastosowaniu ekranem pola elektrycznego, który spełnia najsurowsze normy bezpieczeństwa.

Wskazania

Matę ADR stosuje się w miejscach, w których na człowieka oddziałują szkodliwe pola elektryczne wywoływane przez wszelkiego rodzaju urządzenie elektryczne takie jak np.: telewizory, komputery, telefony, odbiorniki radiowe, sprzęt AGD, instalacje elektryczne, a także cieki wodne itp. Szczególnie ważna jest ochrona w miejscach, w którym człowiek przebywa najdłużej, czyli w miejscach, w których śpi lub odpoczywa, ponieważ to właśnie podczas snu następuje regeneracja organizmu i odbywają się ważne dla organizmu procesy. Ich zakłócenie przekłada się na stan zdrowia i samopoczucie człowieka, a w przypadku długotrwałego oddziaływania może powodować szereg chorób. Efekty wpływów pól mogą być różne i bardzo indywidualne. Zależne są m.in. od: płci, budowy ciała, stanu zdrowia oraz wieku. Szczególnie ważna jest ochrona dzieci i młodzieży w okresie dorastania.

Mata ADR zalecana jest:

 • do poprawy jakości snu i samopoczucia
 • zwiększenia odporności
 • w profilaktyce zaburzeń snu,
 • przy stanach chronicznego złego samopoczucia,
 • przy chronicznym zmęczeniu,
 • przy częstych bólach głowy,
 • przy zaburzeniach pracy układu nerwowego takich jak np.: drażliwość, problemy z koncentracją.

Przejdź do sklepu!

 

Przeciwwskazania

Nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania Maty ADR. Mata jest wykonana z materiałów, które są bezpieczne dla alergików.

Efekt dostosowywania pola (przestrajanie)

W przypadku miejsc, w których występuje wysokie skażenie elektrosmogiem lub ciekami wodnymi w pierwszych dniach stosowania Maty ADR mogą pojawić się takie objawy jak: rozdrażnienie, niepokój, kłopoty ze snem lub niewielkie przyspieszenie pulsu. Objawy te są spowodowane zmianą układu pól elektrycznych i mijają po kilku dniach. Aby zniwelować efekt dostrajania zalecamy stopniowe rozkładanie maty – rozpoczynamy od strony nóg i stopniowo posuwamy się w kierunku głowy aż do całkowitego jej rozłożenia (cały proces zajmie ok. 4 dni).

Miejsce i sposób rozmieszczenia Maty ADR

Mata wykazuje najlepsze działanie wtedy, gdy odgradza człowieka od źródeł wytwarzających niekorzystne dla niego pole. W związku z tym:

 • jeżeli źródła pola znajdują się poniżej powierzchni materaca, matę należy położyć pod materacem lub bezpośrednio na materacu przykrywając ją następnie kocem lub podkładką zabezpieczającą materac i dopiero przykryć prześcieradłem. Ma to na celu ochronę maty przed przedwczesnym jej zużyciem,
 • jeżeli źródła pola znajdują się powyżej materaca, matę należy włożyć do poszewki na kołdrę i umieścić ją w taki sposób, aby mata znajdowała się na kołdrze,
 • jeżeli źródła pola występują tylko z jednej strony łóżka np. w nogach, można zastosować mniejszą matę i położyć ją od strony występowania niekorzystnego pola,
 • jeżeli źródła pola występują w jednym miejscu tworząc tzw. skupisko, gdzie jednocześnie znajduje się telewizor, komputer, odtwarzacze dźwięku, okablowanie itp. zaleca się przykrycie ich na noc matą,
 • jeżeli źródła promieniowania występują z boku, aby ochronić miejsce, w którym śpi małe dziecko matę można włożyć do poszewki i przymocować ją do szczebelków łóżeczka oraz częściowo włożyć pod materac

Maty ADR są dostępne w trzech rozmiarach:

 • Mata ADR     M   (1,2 x 0,6 m)   (do łóżeczka dziecięcego lub pod górną partię ciała)
 • Mata ADR     L    (2,0 x 0,9 m)   (do łóżka jednoosobowego lub na jedną stronę dużego)
 • Mata ADR     XL  (2,0 x 1,5 m)   (do łóżka dwuosobowego)

Kolor  maty: biały, grubość: ok. 2 mm.

Sposób konserwacji

W razie zabrudzenia Matę ADR delikatnie przemyć wilgotną gąbką nasączoną roztworem wody i delikatnego detergentu.

Maty nie należy prac w pralce, ani pracować, ponieważ grozi to jej uszkodzeniem.

Maty nie należy kłaść bezpośrednio pod prześcieradłem, gdyż skraca to okres jej użytkowania i obniża parametry działania.

Prawidłowo konserwowana i użytkowana mata zachowuje swoje właściwości przez okres 5 lat. Po tym czasie matę należy wymienić na nową.

Oferta jednorazowa - do wyczerpania zapasów!

Przejdź do sklepu!

Gratulujemy zakupu i życzymy satysfakcji z użytkowania Maty ADR

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate