Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
5 977 768 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Nowości w sprzedaży 10.03.2015 r.

Oferta jednorazowa - do wyczerpania zapasów!

Przejdź do sklepu!

Mata ADR to ekran, który w ponad 90 % niweluje szkodliwe dla człowieka działanie pól elektrycznych. Obniżając natężenie szkodliwego elektrosmogu powoduje, że pomieszczenia, w których przebywa człowiek są dla niego bezpieczniejsze i zdrowsze. Wielogodzinna ochrona przed zmiennym polem elektrycznym podczas snu lub wypoczynku znacząco wpływa na samopoczucie i komfort życia osoby, która z niej korzysta.

Czym jest Mata ADR

Mata ADR to ekran, który w ponad 90 % niweluje szkodliwe dla człowieka działanie pól elektrycznych. Obniżając natężenie szkodliwego elektrosmogu powoduje, że pomieszczenia, w których przebywa człowiek są dla niego bezpieczniejsze i zdrowsze. Wielogodzinna ochrona przed zmiennym polem elektrycznym podczas snu lub wypoczynku znacząco wpływa na samopoczucie i komfort życia osoby, która z niej korzysta. Mata ADR jest pierwszym na świecie tak skutecznym, a zarazem prostym w zastosowaniu ekranem pola elektrycznego, który spełnia najsurowsze normy bezpieczeństwa.

Wskazania

Matę ADR stosuje się w miejscach, w których na człowieka oddziałują szkodliwe pola elektryczne wywoływane przez wszelkiego rodzaju urządzenie elektryczne takie jak np.: telewizory, komputery, telefony, odbiorniki radiowe, sprzęt AGD, instalacje elektryczne, a także cieki wodne itp. Szczególnie ważna jest ochrona w miejscach, w którym człowiek przebywa najdłużej, czyli w miejscach, w których śpi lub odpoczywa, ponieważ to właśnie podczas snu następuje regeneracja organizmu i odbywają się ważne dla organizmu procesy. Ich zakłócenie przekłada się na stan zdrowia i samopoczucie człowieka, a w przypadku długotrwałego oddziaływania może powodować szereg chorób. Efekty wpływów pól mogą być różne i bardzo indywidualne. Zależne są m.in. od: płci, budowy ciała, stanu zdrowia oraz wieku. Szczególnie ważna jest ochrona dzieci i młodzieży w okresie dorastania.

Mata ADR zalecana jest:

 • do poprawy jakości snu i samopoczucia
 • zwiększenia odporności
 • w profilaktyce zaburzeń snu,
 • przy stanach chronicznego złego samopoczucia,
 • przy chronicznym zmęczeniu,
 • przy częstych bólach głowy,
 • przy zaburzeniach pracy układu nerwowego takich jak np.: drażliwość, problemy z koncentracją.

Przejdź do sklepu!

 

Przeciwwskazania

Nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania Maty ADR. Mata jest wykonana z materiałów, które są bezpieczne dla alergików.

Efekt dostosowywania pola (przestrajanie)

W przypadku miejsc, w których występuje wysokie skażenie elektrosmogiem lub ciekami wodnymi w pierwszych dniach stosowania Maty ADR mogą pojawić się takie objawy jak: rozdrażnienie, niepokój, kłopoty ze snem lub niewielkie przyspieszenie pulsu. Objawy te są spowodowane zmianą układu pól elektrycznych i mijają po kilku dniach. Aby zniwelować efekt dostrajania zalecamy stopniowe rozkładanie maty – rozpoczynamy od strony nóg i stopniowo posuwamy się w kierunku głowy aż do całkowitego jej rozłożenia (cały proces zajmie ok. 4 dni).

Miejsce i sposób rozmieszczenia Maty ADR

Mata wykazuje najlepsze działanie wtedy, gdy odgradza człowieka od źródeł wytwarzających niekorzystne dla niego pole. W związku z tym:

 • jeżeli źródła pola znajdują się poniżej powierzchni materaca, matę należy położyć pod materacem lub bezpośrednio na materacu przykrywając ją następnie kocem lub podkładką zabezpieczającą materac i dopiero przykryć prześcieradłem. Ma to na celu ochronę maty przed przedwczesnym jej zużyciem,
 • jeżeli źródła pola znajdują się powyżej materaca, matę należy włożyć do poszewki na kołdrę i umieścić ją w taki sposób, aby mata znajdowała się na kołdrze,
 • jeżeli źródła pola występują tylko z jednej strony łóżka np. w nogach, można zastosować mniejszą matę i położyć ją od strony występowania niekorzystnego pola,
 • jeżeli źródła pola występują w jednym miejscu tworząc tzw. skupisko, gdzie jednocześnie znajduje się telewizor, komputer, odtwarzacze dźwięku, okablowanie itp. zaleca się przykrycie ich na noc matą,
 • jeżeli źródła promieniowania występują z boku, aby ochronić miejsce, w którym śpi małe dziecko matę można włożyć do poszewki i przymocować ją do szczebelków łóżeczka oraz częściowo włożyć pod materac

Maty ADR są dostępne w trzech rozmiarach:

 • Mata ADR     M   (1,2 x 0,6 m)   (do łóżeczka dziecięcego lub pod górną partię ciała)
 • Mata ADR     L    (2,0 x 0,9 m)   (do łóżka jednoosobowego lub na jedną stronę dużego)
 • Mata ADR     XL  (2,0 x 1,5 m)   (do łóżka dwuosobowego)

Kolor  maty: biały, grubość: ok. 2 mm.

Sposób konserwacji

W razie zabrudzenia Matę ADR delikatnie przemyć wilgotną gąbką nasączoną roztworem wody i delikatnego detergentu.

Maty nie należy prac w pralce, ani pracować, ponieważ grozi to jej uszkodzeniem.

Maty nie należy kłaść bezpośrednio pod prześcieradłem, gdyż skraca to okres jej użytkowania i obniża parametry działania.

Prawidłowo konserwowana i użytkowana mata zachowuje swoje właściwości przez okres 5 lat. Po tym czasie matę należy wymienić na nową.

Oferta jednorazowa - do wyczerpania zapasów!

Przejdź do sklepu!

Gratulujemy zakupu i życzymy satysfakcji z użytkowania Maty ADR

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Proszę o zgodę w rodzinie.
Dziekuje za pomoc ale mam nadzieje ze sie opanuje i inni nie beda slyszec moich mysli . Pozdrawiam
Cyntia Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadam się
Marcin Borczyk w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się. .. tak mówi moje serce i duch,..
Justyna Borczyka-Kuberska w Deklaracja wolności
Tak,zgadzam się.
Proszę o modlitwę za mojego ukochanego psa Loca. Dzisiaj zjadł trutke na gryzonie:( Niech Boża...
Małgorzata Namastea w Deklaracja wolności
Tak. Jest Miłość, Pokój, Harmonia, Szczęście i Wolność na Ziemi i całym Wszechistnieniu...
Małgorzata Namastea w Deklaracja wolności
Tak. Jest Miłość, Pokój, Harmonia, Szczęście i Wolność na Ziemi i całym Wszechistnieniu...
Boże mój Wszemogacy Tatku mój proszę Cię o ochronę mojej osoby przed najbliższymi,ktorzy...
Niech tak się stanie!
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate