Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 366 429 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Medytacja Synchroniczna na rzecz Matki Ziemi i ludzkości

MEDYTACJA SYNCHRONICZNA
DLA TYCH, KTÓRZY NIE MOGĄ BYĆ NA XXI ZJEŹDZIE RATOWNIKÓW ZIEMI

28 luty: 12:30 do 13:00 ; 1 marzec: 14:30 do 15:00

Kochani!

Dla wszystkich, którzy nie mogą przyjechać na XXI Zjazd Ratowników Ziemi, a chcieliby się przyłączyć do prac duchowo-energetycznych proponujemy nowe rozwiązanie:

MEDYTACJA SYNCHRONICZNA
na odległość, globalnie, w tym samym czasie

W podanych wyżej terminach będziemy prowadzić medytacje w Warszawie. Dzięki wcześniejszym wskazówkom od Duchowych Przewodników Miłości poznamy tematy przewodnie prac duchowo-energetycznych oraz otrzymamy wskazówki dla osób, które chcą się przyłączyć do medytacji synchronicznej na odległość. Spiszemy je i mailem przekażemy do zainteresowanych.

JAK PRZYŁĄCZYĆ SIĘ DO MEDYTACJI NA ODLEGŁOŚĆ

Aby otrzymać wskazówki medytacyjne:
1/ wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy i prześlij do Fundacji
2/ otrzymasz od nas potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia
3/ gdy dostaniemy od Nauczycieli wskazówki dotyczące medytacji, wyślemy je do Ciebie na adres, który podałeś w zgłoszeniu.
4/ sprawdź pocztę przed rozpoczęciem zjazdu, przeczytaj wskazówki
5/ w podanych terminach połącz się z polem medytacji

Dzięki temu będziesz wiedział, jaki jest temat danej medytacji, gdzie i jak kierować energię, na czym się skupić, co wspierać, co uwalniać.

Udział w medytacji jest dobrowolny, wolny od jakichkolwiek opłat. Działamy na rzecz dobra ogółu w duchu jedności i wdzięczności. To nasz osobisty wkład w ratowanie i wzniesienie Matki Ziemi, wspóltworzenie Złotej Ery oraz globalnego oświecenia. 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
DO MEDYTACJI SYNCHRONICZNEJ W DNIACH 28.02. I 1.03.2015

Znamy już godziny synchronicznych medytacji, więc możesz już teraz zarezerwować sobie czas i przestrzeń do medytacji. Medytować możesz sam, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zaprosił do medytacji rodzinę, przyjaciół, znajomych. Im będzie nas więcej, tym potężniejsze pole twórczej energii stworzymy. Medytacja może być wykonywana w dowolnym miejscu, gdziekolwiek będziesz. W domu, w parku, w samochodzie …, każde miejsce jest dobre, aby wykonać wielką pracę dla Matki Ziemi, ludzkości, kosmosu, samego siebie. Pozycja i kierunek, w którym jesteś fizycznie skierowany nie ma znaczenia. Najważniejsza jest intencja, inspiracja i realizacja.

INTENCJA, INSPIRACJA, REALIZACJA

Nasze wieloletnie doświadczenia pokazują nam wyraźnie, że bez wyrażenia woli, intencji, trudno jest uzyskać duchową inspirację. Naszą wolą jest, aby inspirowała nas Bezwarunkowa Miłość, Źródło Wszechistnienia. Chcemy żyć i działać w miłości i dla miłości. Chcemy pomagać Matce Ziemi, ludziom i Naturze. Chcemy żyć w zgodzie z uniwersalnymi prawami wszechświata, czynić dobro, wzrastać w miłości. Jeżeli myślisz i czujesz podobnie, przyłącz się do nas.

DZIELENIE SIĘ

Po zjeździe spiszemy relację z wykonanych prac, którą roześlemy e-mailem. Zamieścimy ją również na naszej stronie internetowej. Czekamy także na wasze relacje, odczucia, wizje. Jeżeli wyrazicie zgodę, to również zamieścimy je na stronie. Można je samodzielnie zamieścić w komentarzach. Wasze przeżycia medytacyjne będą ważne, bo pokażą jeszcze szerszy obraz prac w jakich będziemy uczestniczyć. Każdy z nas wnosi swój indywidualny potencjał, kody i klucze energetyczne. Będziemy działać na ogromnym obszarze, w różnych wymiarach, na różnych poziomach czasoprzestrzeni. Nie sposób samemu tego ogarnąć, więc każde podzielenie się bezpośrednim doświadczeniem będzie wzbogacało świadomość skali i zakresu wykonanych prac, a także pozwoli nieraz innym uczestnikom zrozumieć subtelne odczucia i wizje. 

KOLEJNE MEDYTACJE SYNCHRONICZNE

Do naszego programu działania chcemy na stałe wprowadzić medytacje synchroniczne. Wiemy ile osób nie może bezpośrednio uczestniczyć w naszych pracach energetycznych, wyjazdach, medytacjach miłości, medytacyjnym kręgu uzdrawiania. Wierzymy, że ten sposób wspólnego medytowania na odległość spodoba się wam i przyniesie dużo dobrego do uratowania Matki Ziemi i ludzkości oraz ogólnego podniesienia wibracji. Jeżeli macie jakieś szczególne intencje to piszcie do nas, a my postaramy się je uwzględnić w naszym grafiku medytacyjnym. Więcej informacji wkrótce.

MEDYTACJE I UZDRAWIANIE TO NASZA PASJA I POWOŁANIE

Medytacje na rzecz Matki Ziemi i ludzkości to dla nas coś więcej niż pasja. To powołanie, dar, przywilej, spełnienie. W ciągu dziesięciu lat poprowadziliśmy ponad półtora tysiąca medytacji grupowych, w których jednorazowo uczestniczyło od kilku do kilkuset osób. Wszystkie medytacje i prace energetyczne prowadzimy kierując się przekazem i inspiracją duchową. Żadna medytacja nie była taka sama, ponieważ każda jest indywidualna, niepowtarzalna. Jest jak żywa rzeka Światła, przepełniona mocą, mądrością i miłością z Wyższych Wymiarów Istnienia.

Medytowaliśmy na pięciu kontynentach, w prawie czterdziestu krajach. Jeździmy tam, gdzie Matce Ziemi, ludziom i naturze potrzebne jest wsparcie energetyczne, oczyszczenie, uzdrowienie, uwolnienie od negatywnych energii, uruchomienie ukrytych mocy, bioenergetyczne przeprogramowanie, wprowadzenie nowych świetlistych kodów, struktur i matryc, a przede wszystkim Miłość i Światło.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO MEDYTACJI SYNCHRONICZNEJ W DNIACH 28.02. I 1.03.2015

Od dziesięciu lat działalności Fundacji „Świadomość Ziemi” głównymi celami naszych medytacji, prac duchowo-energetycznych są:

• ratowanie Matki Ziemi na wszystkich poziomach i we wszystkich wymiarach;
• neutralizowanie nieharmonijnych działań człowieka;
• wielowymiarowe uzdrawianie ludzi i Matki Ziemi;
• oczyszczanie i napełnianie pola zbiorowej świadomości przesłaniem miłości, dobra, pokoju;
• tworzenie pól i struktur energetycznych niezbędnych do wzniesienia Ziemi i ludzkości,
• odblokowywanie i uruchamianie naturalnych mocy Ziemi (czakramy, meridiany, portale, miejsca mocy) oraz potencjału ludzi i ludzkości;
• wprowadzanie świetlistych kodów, struktur, monad, matryc, kryształów, diamentów, a także tworzenie świetlistych siatek energetycznych;
• chronienie Ziemi i ludzkości przed atakami energetycznymi oraz działaniem sił ciemności;
• oczyszczanie i uwalnianie Ziemi i Kosmosu od niskowibracyjnych energii, duchów, cywilizacji;
• wspieranie energetyczne oraz rozświetlanie przestrzeni Ziemi i Kosmosu Energią Bezwarunkowej Miłości.

Udostępnij

Komentarze

2015-02-14 15:26:13 leszek
medytacja
2015-02-16 18:08:35 Maria
medytacja
2015-02-19 18:46:06 Elżbieta
zgłaszam chęc udziału w medytacji
2015-02-20 08:01:09 Monika
Witam Pani Elżbieto, proszę podać adres e-mail. Pozdrawiam
2015-02-20 21:48:20 Krystyna
medytacja
2015-02-22 22:51:01 jolanta
Zgłaszam się i namawiam wszystkich bardzo do wzięcia udziału w czyms tak pięknym.To piękne co robi Mariusz i Helenenka a my możemy sie dolaczyc.Ziemia jest czescia nas,a my czescia niej.I wspaniale jest mieć swiadomosc ze robiąc tak mala rzecz, ta ziemia rowniez odpaca się nam czyms wielkim.Pamietajmy ze jedna mala rzecz jak wlozymy, może być początkiem wielkiego.Pozdrawiam i namawiam do udziału z otwartego serca.
2015-02-23 12:28:13 Elżbieta Tryburska
Wspaniały pomysł.Chcę się przyłączyć do medytacji.Wielkie podziękowania za waszą pracę.Cieszę się,że dokładam małą cegiełkę w tym wieloletnim przedsięwzięciu.Pozdrawiam serdecznie.Elżbieta Tryburska e-mail elat1@onet.pl ;tel.507424443
2015-02-23 17:37:06 Monika
Witam Pani Jolanto, proszę podać adres e-mail lub wypełnić formularz zgłoszeniowy. Pozdrawiam. Monika/Fundacja
2015-02-25 13:49:27 TERESA
Zgłaszam chęć udziału w medytacji na odległość.
2015-02-25 16:03:40 Monika
Witam serdecznie,
Proszę wszystkie osoby, które chcą uczestniczyć w medytacji synchronicznej o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się powyżej, bądź przesłanie zgłoszenia e-mailem na adres: fundacja@swiadomosc-ziemi.org.
Pozdrawiam
Monika/Fundacja Świadomość Ziemi

Dodaj komentarz

capcha