Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 377 480 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Newsletter Fundacji "Świadomość Ziemi": 20.12.2014

BIOREZONANS I BIOFEEDBEACK METODĄ SCIO™
Prezentacja dla zainteresowanych zakupem SCIO™ - Warszawa 25.01.2015; możliwość szkolenia 26-27.01.2015

Zapraszamy na prezentację dla zainteresowanych zakupem urządzenia SCIO™ – medycyny energetycznej XXIw.. Przedstawimy historię, podstawy naukowe i obecne zasady działania SCIO™. Wykonamy przykładowy test i zabiegi, tak aby na żywo pokazać sposób badania i leczenia na wybranym losowo ochotniku (może będziesz nim … TY). Extra programy do uzdrawiania zwierząt, przyrody, wspierania działań firmowych i związków partnerskich itd.

KONCEPCJA SCIO™ POWSTAŁA W NASA
DLA UZDRAWIANIA ASTRONAUTÓW W KOSMOSIE

Jak twierdzi producent: „SCIO™ oferuje największy i najlepszy pakiet oprogramowania w dziedzinie medycyny energetycznej. SCIO™ to najbardziej zaawansowane urządzenie biofeedback’u z dostępnych na rynku”. SCIO™ to ultra nowoczesny mega kombajn biofeedbeck’owy. W dodatku bardzo uduchowiony.

Ilość miejsc ograniczona, konieczność wcześniejszego zapisania się. Jeżeli zdecydujesz się na zakup, będziesz miał możliwość uczestniczenia w szkoleniu w dniach 26-27.01.2015. Więcej kliknij (tutaj)

 

THETAHEALING® Z MARIANNĄ BARTKE WE WROCŁAWIU
8.01.2015: mini warsztaty; 9-11.01.: stopień I; 20-22.02.: stopień II

Bezpłatny mini warsztaty Theta Healing® we Wrocławiu 8 styczeń 2015

Doświadczysz stanu Theta i dowiesz się jak otrzymywać podpowiedzi od Twojej intuicji, podejmować właściwe decyzje i jak osiągać stan Theta. Po spotkaniu będzie możliwość dopisania się na warsztaty DNA² ThetaHealing® BASIC w dniach od 9 do 11 stycznia. Mini warsztat od 18.30 do 20:30 przy ul.Sztabowej 100 w Wrocławskim Kompleksie Szkoleniowym w sali na I piętrze. WSTĘP WOLNY Więcej (kliknij tutaj)

DNA² ThetaHealing® BASIC (stopień I) Wrocław 9-11 styczeń 2015

Theata Healing wykorzystuje połączenie duchowe ze Stwórcą Wszystkiego Co Jest w stanie fal mózgowych teta, które pozwalają uaktywnić nadprzyrodzone zmysły jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoczucie. Fizycy kwantowi określają stan theta stanem geniuszu. Nauka techniki Theta Healing® jest bardzo prosta, dzięki medytacji opracowanej przez Vianne Stibal z USA. Więcej (kliknij tutaj)

DNA² ThetaHealing® ADVANCE (stopień II) Wrocław 20-22 luty 2015

Na seminarium II stopnia kontynuujemy pracę z ograniczeniami i blokadami, kładąc główny nacisk na uczucia, doładowania do pamięci komórkowej, uzdrawianie przyrody i materii, oczyszczanie przysiąg i i zobowiązań itd. Więcej (kliknij tutaj)

 

INDYWIDUALNE BADANIA I ZABIEGI METODĄ SCIO™, UZDRAWIANIE DUCHOWE, SESJE THETA HEALING
Wrocław (na bieżąco) – Warszawa (15-20.01. i 26-27.01.2015) – działamy także na odległość

Ultra nowoczesne komputerowe badania i zabiegi ciała oraz podświadomości metodą SCIO™ (znaczy WIEDZIEĆ) łączą osiągnięciach biologii kwantowej z szeroko pojętą wiedzą medyczną (naturalną, chińską, homeopatią itd.). Bezbolesne badanie trwa tylko 4 min. Potem następuję jego omówienie i udzielenie porad: dieta, suplementy, emocje, wskazanie najlepszych terapii i leków, skorzystanie z wirtualnego doktora, dotarcie do przyczyn schorzeń i chorób. SCIO™ dociera w głąb komórek, zakamarki organizmu i podświadomości, gdzie inne urządzenia i badania nie sięgają. Jeżeli nie możesz być osobiście na zabiegach, to skorzystaj z kwantowej funkcja QXSUBSPACE umożliwiającej badania i zabieg na odległość.
Podczas bezbolesnych i nieinwazyjnych zabiegów będą przywracane Tobie m.in. wzorcowe wibracje, likwidowane grzyby, pasożyty, oczyszczana krew, uwalniane emocje, wzmacniany organizm. W trakcie jednej sesji robi się równocześnie około 60-80 zabiegów m.in. detoks, zapping, stymulacja organów, elektoakupunktura, homeopatia, relaks, odmładzanie, balans energetyczny, doładowanie hormonów szczęścia i młodości. SCIO oferuje prawie 2400 terapii. Badania i zabiegi prowadzą: Mariusz Brzoskowski, Teresa Dylak i Helena Nieczyporenko. Więcej kliknij (tutaj)

ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!

SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU!

Fundacja „Świadomość Ziemi”

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate