Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 406 184 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Grudzień 2014 - gość specjalny - Crystal Evans z Ugandy

GRUDZIEŃ 2014  -  GOŚĆ SPECJALNY 
CRYSTAL EVANS Z UGANDY

Kochani!

W grudniu br będziemy gościć Crystal Evans, kanadyjkę, założycielkę sierocińca „Loving Hearts Helping Hands” w Ugandzie. Cieszy nas to niezmiernie. Poznaliśmy się 5 lat temu w Ugandzie podczas naszej grupowej podróży po środkowej Afryce. Od tej pory systematycznie wspieramy sierociniec, który Crystal prowadzi od 2007 roku. Zaczynała od kilkunastu dzieci, teraz zapewnia opiekę prawie 200 sierotom! Ponieważ jest ogromna potrzeba niesienia pomocy miejscowym dzieciom, chce podwoić ich liczbę w sierocińcu – do 400 dzieci. Wow…                                                                          

                                                                                                             Crystal - pierwsza po lewej z dorosłych 

Jak chce to zrobić? Jak zaczynała? Dlaczego w Ugandzie?

Jak na co dzień opiekować się 100, 200, 300, 400 dziećmi?

Jak będąc matką trojga dzieci ma się siły na prowadzenie sierocińca? 

O tym wszystkim opowie sama Crystal:

·         13-14 grudnia 2014 w Warszawie na LVI (56) Medytacji Miłości.  

·         16 grudnia we Wrocławiu podczas co wtorkowych spotkań medytacyjnych przy ul.Ożynowej 23. Zapraszamy. Spotkania otwarte - WSTĘP WOLNY.

PREZENT NA PRZYJAZD CRYSTAL – SCIO™

Na przyjazd Crystal i jej dwójki dzieci: sześciomiesięcznej Bayera i ośmioletniej Selah, mamy specjalny prezent dla jej sierocińca – urządzenie SCIO™! Już zamówiliśmy, w poniedziałek płacimy i czekamy na dostawę. Podczas pobyty Crystal w Polsce przeprowadzimy jak najszersze szkolenie obsługi SCIO™, tak aby Crystal mogła samodzielnie leczyć dzieci i okoliczną ludność metodą SCIO™. Dziękujemy wszystkim, którzy już wsparli ten projekt. Zachęcamy do dalszych wpłat.

Kliknij tutaj aby obejrzeć wywiad z Crystal Evans.

Teraz zbieramy na SCIO™ dla polskiego sierocińca Jeżeli masz jakiś pomysł, możliwości na wspieranie sierot w Ugandzie i w Polsce – daj znać.   

                           

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha