Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 422 856 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Zbieramy pieniążki na SCIO™ dla dzieci z sierocińca w Ugandzie i w Polsce

POMAGAMY DZIECIOM W AFRYCE I W POLSCE
Zbieramy pieniążki na SCIO™ dla dzieci z sierocińca w Ugandzie i w Polsce

Kochani! Razem możemy więcej. Sprezentujmy SCIO™ dzieciom z sierocińca w Ugandzie i w Polsce. Zarówno w Ugandzie jaki i w Polsce wiele dzieci trafia do sierocińców chorych, ma utrudniony dostęp do wykwalifikowanej opieki medycznej. Potrzebują one doraźnej pomocy i wsparcia energetycznego. Możemy im pomóc ofiarując urządzenie SCIO™. Podjęliśmy już kroki w tym kierunku. Porozmawialiśmy z producentem SCIO™ o naszym pomyśle i … udało się :). Otrzymaliśmy super niską ceną dla urządzeń SCIO™ przeznaczonych na ten cel.

Trzeba dokupić jeszcze komputery i przeszkolić osoby, w zakresie użytkowania SCIO™. Szkoleniem personelu zajmie się „Gold Rezon” spółka z o.o., która jest wyłącznym dystrybutorem SCIO™ w Polsce. Aby zrealizować ten projekt potrzebujemy 15.000 zł.  Wierzymy, że dzięki waszej pomocy, uda nam się go zrealizować jeszcze w tym roku. 

W Ugandzie wspieramy od 2009 roku sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”). W Polsce jesteśmy w trakcie szukania sierocińca, który będziemy także wspierać. Jeżeli znasz szczególnie potrzebujący pomocy sierociniec, daj nam znać.

                   

Więcej o SCIO (kliknij tutaj)

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha