Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 416 247 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

10 lat Fundacji "Świadomość Ziemi"

ŚWIĘTUJEMY 10 LAT FUNDACJI

4.11.2014 we Wrocławiu na co wtorkowej medytacji 
13 i 14 grudnia 2014 w Warszawie na LVI (56) Medytacji Miłości 
28.02 i 1.03. 2015 w Warszawie na XXI Zjeździe Ratowników Ziemi 

Kochani!

Z CAŁEGO SERCA wyrażamy naszą radość i wdzięczność, za bycie z nami przez te 10 lat.

Dziękujemy za życzliwość, przychylność, akceptację. Dziękujemy za zainteresowanie i wspieranie naszych idei i działań.

Dziękujemy wszystkim, których spotkaliśmy na naszej drodze przez te 10 lat. Tym którzy byli blisko z nami, jak i tym, co znają nas tylko z naszych książek, biuletynów, ogłoszeń, Internetu.

Ostatnich 10 lat pokazało nam, jak wiele ludzkich aniołów żyje wokół nas. Ludzi, którzy podążają za głosem serca. Ludzi, którzy codziennie dają świadectwo swojej duchowej świadomości. Ludzi, którzy poświęcają swój czas i energię dla wspólnego dobra, dla Matki Ziemi.

Przez ten czas poznaliśmy tysiące wspaniałych osób. W Polsce, w Europie, na całym świecie! Wszędzie gdziekolwiek udawaliśmy się, spotykaliśmy bratnie dusze. Czy to w Afryce, czy w Ameryce. Czy to w dużych miastach, czy w dżungli amazońskiej. W Brazylii, Szkocji, Rosji … Ziemia jest pełna współodczuwających i miłujących ludzi. Osób gotowych jechać na koniec świata, aby zrobić coś dobrego dla innych, dla Wzniesienia, dla Jedności. Otwartych na duchowe przewodnictwo, kosmos i miłość… na bezwarunkową miłość. Z głębi naszych serc wszystkim wam kochani dziękujemy.

Dziękujemy Matce Ziemi, naszej ukochanej Gai. Jesteś dla nas czymś więcej jak ziemią, po której stąpamy. Jesteś ukochaną Matką, która przyjęła nas na swoje łono. Dajesz nam wszystko, czego potrzebujemy do życia i szczęścia. Twoja woda, ogień, ziemia i powietrze karmi nas. Na różne sposoby przejawiasz swoje piękno. To od Ciebie płynie nieustanny impuls życia. Jesteś fascynująca, inspirująca, piękna i wrażliwa. Pokazujesz, jak dzielić się sobą bez ograniczeń. Uczysz nas jak żyć, jak kochać, jak wybaczać, jak być w jedności z wszystkim, co jest. Na twoim ciele możemy wzrastać w duchu i umyśle, stawać się coraz dojrzalszymi obywatelami Ziemi i Kosmosu. Twoja dusza, świadomość, inteligencja i ziemska obfitość są pokarmem dla ludzkiego ciała, umysłu i duszy. Błogosławimy Cię, Matko Ziemio. Kochamy Cię. Przepraszamy Ciebie za naszych współbraci, co jeszcze nie zrozumieli kim i czym jesteś. Wierzymy, że niedługo cała ludzkość rozbłyśnie boskim światłem i miłością, które niesie w sobie.

Wyrażamy ogromną wdzięczność Duchowym Przewodnikom: Aniołom, Mistrzom Wniebowstąpionym, Kosmicznym Tkaczom Czasu, Istotom Miłości, Boskiemu Światłu i samemu Źródłu Wszechistnienia.

Nauczyciele Miłości ! Bez waszej inspiracji i wsparcia nie byłoby Fundacji, nie doświadczylibyśmy tego, co wydarzyło się przez ostatnią dekadę. To dzięki waszemu przewodnictwu odważyliśmy się zmienić nasze życie i pójść za głosem ducha. Dzięki waszej inspiracji nasze życie nabrało nowego wymiaru, nowej jakości i niebywałego rozmachu. Było nam dane dołączyć do grona ratowników i opiekunów Ziemi, uzdrowicieli duchowych, doświadczać przekazów telepatycznych, poznawać wyższe wymiary duchowe. To wszystko przyszło tak niespodziewanie, acz szczęśliwie, do naszego życia. Dziękujemy Wam za to. Dzięki Ci ojcze i matko - Stwórco, wszystkiego co jest. Kochamy Cię!

Szczególne słowa uznania, miłości i wdzięczności kierujemy do naszych fundacyjnych przyjaciół. Jesteście dla nas jak jedna, wielka rodzina. Kochamy Was i dziękujemy za waszą obecność w naszym życiu, za pomoc, wsparcie, otwartość, przyjaźń i braterstwo.

Wierzymy, że kolejne lata przyniosą ludziom i Matce Ziemi wiele dobrego, że doświadczymy niebywałego skoku zbiorowej świadomości, który zaowocuje manifestacją godnej Ery Wodnika - Ery Miłości.

Z miłością i światłem,
Fundacja „Świadomość Ziemi”
Helena Nieczyporenko i Mariusz Brzoskowski

 

Fundacja „Świadomość Ziemi” została założona 4.11.2004 roku z inicjatywy Heleny Nieczyporenko i Mariusza Brzoskowskiego. Celem działania Fundacji jest ratowanie Matki Ziemi, przyczynianie się do wzrostu świadomości duchowej, moralnej i społecznej ludzkości oraz zintegrowanie ludzi ze światem Natury, Ziemią i Kosmosem. Zajmuje się ona szerzeniem poczucia odpowiedzialności indywidualnej i społecznej za losy Ziemi i ludzkości oraz uzdrawianiem ludzi, przyrody i Matki Ziemi. Wskazuje jak rozwinąć niezwykłe możliwości tkwiące w duszy, umyśle i ciele każdego człowieka w oparciu o wartości dobra, miłości i pokoju. Prowadzi centrum rozwoju duchowego oraz warsztaty z zakresu rozwoju osobistego i zdolności parapsychicznych. Organizuje i prowadzi medytacje grupowe, zjazdy Ratowników Ziemi, duchowe podróże po kraju i świecie oraz krąg uzdrawiania. Wspiera sierociniec w Ugandzie, któremu od 2009 roku przekazała prawie 100 tys. zł. Działa ponad podziałami, tradycjami i religiami. Jest organizacją niezależną, non profit, utrzymującą się z darowizn i własnej działalności.


Miłość i Światło – Duch i Dusza – Natura i Ekologia – Rozwój Duchowy i Osobisty -
– Telepatia Miłości – Uzdrawianie Duchowe – Medytacje – Podróże Duchowe -
– Filantropia i Działalność Charytatywna

 

 SAMI O SOBIE:

„MEDYTACJE I UZDRAWIANIE TO NASZA PASJA I POWOŁANIE”

 

Medytacje na rzecz Matki Ziemi i ludzkości to dla nas coś więcej niż pasja. To powołanie, dar, przywilej, spełnienie. W ciągu dziesięciu lat poprowadziliśmy ponad półtora tysiąca medytacji grupowych, w których jednorazowo uczestniczyło od kilku do kilkuset osób. Wszystkie medytacje i prace energetyczne prowadzimy kierując się przekazem i inspiracją duchową. Żadna medytacja nie była taka sama, ponieważ każda jest indywidualna, niepowtarzalna. Jest jak żywa rzeka Światła, przepełniona mocą, mądrością i miłością z Wyższych Wymiarów Istnienia. 

Medytowaliśmy na pięciu kontynentach, w ponad trzydziestu krajach. Jeździmy tam, gdzie Matce Ziemi, ludziom i naturze potrzebne jest wsparcie energetyczne, oczyszczenie, uzdrowienie, uwolnienie od negatywnych energii, uruchomienie ukrytych mocy, bioenergetyczne przeprogramowanie, wprowadzenie nowych świetlistych kodów, struktur i matryc, a przede wszystkim Miłość i Światło.

Wiemy, że dzięki wsparciu i współpracy z Duchowymi Nauczycielami Miłości neutralizujemy wiele negatywnych zdarzeń, które „wiszą w powietrzu”. Dzięki pracom energetycznym i medytacjom nie przejawiają się one, a te, które się wydarzyły nie miały takiej skali rażenia czy niszczenia, jaką mogłyby mieć.

W 2004 roku zainicjowaliśmy w Polsce działanie nieformalnego ruchu Ratowania Ziemi. Zaowocowało to poznaniem i zintegrowaniem się wielu wspaniałych osób w kraju i zagranicą, a tym samym wytworzeniem ogromnej fali pozytywnej, uzdrawiającej Energii Miłości i Światła. Do tej pory odbyło się dwadzieścia zjazdów Ratowników Ziemi.   

Od 2006 roku prowadzimy centrum rozwoju duchowego „Świadomość Ziemi”. Przez pierwsze siedem lat działało ono w Warszawie, a od 2013 działa we Wrocławiu. 

W 2007 roku uruchomiliśmy cykl otwartych Medytacji Miłości, na które przyjeżdża wiele osób nie tylko z kraju, ale również i z zagranicy. Odbyło się już pięćdziesiąt pięć Medytacji Miłości.

W 2008 roku w trakcie medytacji otrzymaliśmy uzdrawiający Znak Miłości. Pomógł on już tysiącom ludzi na całym świecie i przyczynił się do wzrostu świadomości duchowej.

Od 2009 roku wspieramy sierociniec w Ugandzie. Zbieramy i przekazujemy środki na utrzymanie i rozwój sierocińca opiekującego się prawie 170 dziećmi. Osobiście mamy pod opieką siedmioro dzieci.

Od początku 2011 roku naszym wtorkowym spotkaniom medytacyjnym nadaliśmy formułę Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania. Nadesłane do nas prośby (e-mail, list, sms) kładziemy wewnątrz kręgu i bezinteresownie medytujemy nad ich zrealizowaniem się w zgodzie z planem duszy i uniwersalnymi prawami wszechświata. Medytacyjny Krąg Uzdrawiania działa poza czasem i przestrzenią. Nie ma więc znaczenia ani odległość, ani miejsce, w którym przebywa uzdrawiana osoba.

Od ponad 10 lat zajmujemy się rozwojem osobistym i duchowym oraz holistycznym uzdrawianiem ludzi

                                               
Helena Nieczyporenko i Mariusz Brzoskowski
 

Helena Nieczyporenko (ur.1969): prezes zarządu Fundacji „Świadomość Ziemi”, uzdrowicielka duchowa, jasnowidz. Posiada wykształcenie medyczne oraz bogate doświadczenie i umiejętności pracy zarówno z pojedynczą osobą, jak i z dużymi grupami.
 

Mariusz Brzoskowski (ur. 1963): uzdrowiciel duchowy, trener rozwoju osobistego i duchowego, przewodnik dusz, ratownik Ziemi. Autor biuletynów i książek o tematyce duchowej m.in. „Duchowa Arka - Świadoma Telepatia Miłości”.

Udostępnij

Komentarze

2014-11-04 22:14:30 Basia
dziękuję za wasze istnienie, za wasz ogromny wkład pracy w rozwój duchowy nas wszystkich, w uświadomienie nam kim jesteśmy i kim jest Matka Ziemia.
KOcham was i życzę następnych lat owocnej pracy

2014-11-04 22:18:51 Ela
Dziękuję Wam Helenko i Mariuszu. Swoją wielką pasją i zaangażowaniem sprawiacie, że Ziemia Nasza Perłą Galaktyk się Staje. 100 lat i więcej życia Fundacji. :)

2014-11-06 09:54:22 Maciej
Jam Jest z Wami
Kocham Was

Dodaj komentarz

capcha