Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 406 181 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
4 gość/-ci.

Eskalacja Węzłów Chaosu i Rozkład Trójwymiarowej Rzeczywistości

Eskalacja Węzłów Chaosu i Rozkład Trójwymiarowej Rzeczywistości

Planetarny Przekaz Hatorów przez Toma Kenyona

Ze względu na przyspieszenie czasu i działanie sił kosmicznych będących daleko poza waszą kontrolą, znaleźliście się w środku crescendo zblokowanych Węzłów Chaosu.

W ostatnich przekazach odnosiliśmy się do interakcji z chaotycznymi wydarzeniami takimi jak Węzeł Chaosu, występujący pojedynczo, ale teraz mamy na myśli bardziej złożone  zjawisko, które możemy nazwać Węzły Chaosu, występujące jak najbardziej w liczbie  mnogiej.

W zależności od poziomu waszego rezonansu wibracyjnego zostaniecie poddani w unikalny sposób oddziaływaniu tych nasilających się chaotycznych wydarzeń. Ci z was, wrażliwi na ekosystem naszej planety zostaniecie niejako przymuszeni by być świadkami degradacji ekosystemu i ginięcia wielu gatunków życia.

Innym Chaotycznym Węzłem oprócz Chaotycznego Węzła waszego ekosystemu, jest stres związany z komunikacją interpersonalną. Jest to bardzo skomplikowana sytuacja, częściowo spowodowana zmianami w polu magnetycznym na waszej planecie, które utrudniają działanie pamięci krótkotrwałej oraz sekwencjonowanie poznawcze, podczas tej energetycznej zmiany – a zmiany energetyczne wówczas nasilają się. Powszechne staje się irracjonalne zachowanie, rozpacz i poczucie zupełnej beznadziei. Jak przewidujemy, pogorszenie się zarówno warunków ekosystemu jak i komunikacji interpersonalnej jeszcze bardziej wpłynie na niestabilność kulturową i społeczną.

Istnieje rosnące odczucie wśród wielu ludzi, że dzieje się coś bardzo złego, a wraz z tym rodzi się myśl, że nie ma rozwiązania tej sytuacji. W tym przypadku zgadzamy się z tym co kiedyś powiedział Albert Einstein: rozwiązanie problemu nie jest możliwe z poziomu, na którym ten problem został stworzony.

Z naszego punktu widzenia, eskalacja Węzłów Chaosu tworzy intensywne fale pływowe chaotycznych energii do tego stopnia, że wielu z was nie jest w stanie sobie z tym poradzić.

Co więcej, wasze odruchowo uruchamiane sposoby radzenia sobie ze zmianą są coraz mniej skuteczne.

Można powiedzieć, że pojawiło się rozwidlenie na drodze, do którego dotarliście zarówno  jako indywidualne osoby jak i zbiorowość. Jedna odnoga tego rozwidlenia prowadzi do pewnego rodzaju szaleństwa i niezdolności do funkcjonowania w sposób praktyczny. U tych, którzy wybiorą tą ścieżkę wzrastać będzie stan określany jako eskapizm, ucieczka od realiów.

W tym czasie wzrośnie też dążenie do samozniszczenia zarówno indywidualnie jak i zbiorowo.

Wielu z was, mając okazję przejścia poza trójwymiarową rzeczywistość do innych wymiarów, skorzysta z niej. Nie przebierając w słowach, używając jednego z waszych zwrotów, chcielibyśmy powiedzieć, że wkraczacie w jeden z trudniejszych momentów transformacji planetarnej.

Wracając do tego rozwidlenia dróg, jedna ścieżka prowadzi do samozagłady, szaleństwa, rozpaczy i beznadziei podczas gdy druga prowadzi do głębszego związku z waszą międzywymiarową czy też duchową naturą. Jest to ta odnoga, którą chcemy zgłębić.

W tym przypadku to nie jest propozycja wyboru: to lub to. Wielu z was, którzy posiadają  transcendentne i międzywymiarowe lub duchowe poczucie siebie mogą znaleźć się, od czasu

do czasu, na drodze do szaleństwa i samozniszczenia pomimo stopnia swojego samopoznania.

Dzieje się tak dlatego, że trójwymiarowa rzeczywistość oscyluje. Szybkie zmiany w waszej  trójwymiarowej egzystencji przyspieszają w takim stopniu, że wasz organizm biologiczny nie może za tym nadążyć. Skrajny stres wywierany na waszą naturę biologiczną musi być wzięty pod uwagę jeśli chcecie uniknąć znalezienia się na ścieżce do szaleństwa i samozniszczenia.

W najprostszym ujęciu, to aby z powodzeniem dokonać przejścia przez okres nasilenia  Chaotycznych Węzłów należy sprostać wymaganiu w postaci głębokiego i autentycznego kontaktu z  międzywymiarową lub duchową naturą i samo-odnowieniem powstałym w wyniku takiego kontaktu.

Jesteśmy więc po to, aby w tym celu podzielić się medytacją dźwiękową. Nie ma w niej  potrzeby angażowania złożonej geometrii. Nie ma nic co trzeba zrobić przed rozpoczęciem medytacji poza umieszczeniem świadomości wewnątrz swojego fizycznego ciała.

Wzory dźwiękowe są bezpośrednio przekazywane z przestrzeni Światła do języka zrozumiałego dla waszej biologii. Jest to siła przeciwna do chaosu i zamieszania będącego  źródłem tworzenia stresu w waszym ciele biologicznym. Niewielka długość jej trwania wynika z waszego ciągłego braku czasu. Macie zbyt wiele do zrobienia w zbyt krótkim czasie ponieważ staracie się utrzymać stary świat w chwili kiedy wszystko przyspiesza. Wszystko co możemy powiedzieć do was z naszego punktu widzenia to, to że próba utrzymania razem starego świata jest "misją niemożliwą do wykonania". Pozwalając staremu światu odejść, a wraz z nim uwalniając wasze przywiązanie do niego, spełniacie wymagania odnośnie tego, co jest konieczne by wybrać właściwą drogę.

Naszą propozycją jest aby słuchać tej dźwiękowej medytacji tak często, jak chcecie, a  podczas słuchania tych wzorców dźwiękowych, skupiajcie swoją świadomość w fizycznej  rzeczywistości swojej istoty (ciała fizycznego).

Wszystko co jest wymagane, aby skutecznie zaangażować się w tą medytację, to słuchanie z utrzymywaniem świadomości w ciele fizycznym a wówczas struktura komórkowa ciała dozna wytchnienia i uwolnienia się od stresu i stanu urojenia dając wam większą możliwość wkroczenia na właściwą ścieżkę.

Tą medytację dźwiękową nazwaliśmy Elevatron, bo podstawa tego słowa oznacza wznieść się (elevate), i odnosi się do elektronicznej natury waszej biologicznej rzeczywistości. Ta medytacja dźwiękowa jest bezpośrednim przekazywaniem energii z królestw Światła do bioelektrycznej, biochemicznej i kwantowej rzeczywistości ciała w celu podnoszenia współczynnika wibracji świadomości.

W ostatecznym rozrachunku, wasze osobiste doświadczanie eskalacji włączania Chaotycznych Węzłów będzie zależało wyłącznie od rezonansu wibracyjnego jaki został przez was osiągnięty. Odpowiedzialność za to przejście jako indywidualnej istoty, przejawiającej się w tym czasie i przestrzeni, leży całkowicie po waszej stronie.

Życzymy wam dobrej drogi i wysokich lotów.

Hatorowie

14 Października 2014

Obserwacje i Przemyślenia Toma

Moim zdaniem jest to jedna z pilniejszych wiadomości jakie Hatorowie kiedykolwiek mi  przekazali, z uwagi na naturę zmian jakie dostrzegli oni w naszej niedługiej przyszłości.

Gdy spytałem ich o tytuł jaki powinienem wybrać do tego przekazu, ich odpowiedź była taka, że weszliśmy w przyspieszającą fazę planetarnego chaosu i jesteśmy zarówno świadkami jak i  doświadczającymi rozkładu tej trójwymiarowej rzeczywistości jaką do tej pory znaliśmy.

Tak się złożyło, że otrzymałem tę wiadomość na początkowym etapie kryzysu Ebola w Stanach Zjednoczonych, którego początek miał miejsce w Afryce Zachodniej, ale teraz rozprzestrzenił się poza granice polityczne. Zapytałem Hatorów o to, i uzyskałem odpowiedź, że wirus Ebola, to tylko wierzchołek tego, co ma nadejść w wyniku zmian środowiskowych.

Konkretnie powiedzieli, że nowe wirusy i bakterie, dotychczas nieznane medycynie zachodniej, są wprowadzane do środowiska w związku z wycinaniem lasów i kompleksowymi zmianami w ekosystemie, których nasza nauka nie może jeszcze zidentyfikować. Co więcej, Hatorowie powiedzieli, że wiele wirusów i bakterii mutuje i będzie nadal to robić w narastającym tempie. Niektóre z tych mutacji sprawią duże problemy przy próbach medycznych interwencji w ciągu nadchodzących lat.

Chociaż jest to przerażająca wizja, Hatorowie przypomnieli mi, że celem życia, przynajmniej z ich punktu widzenia, nie jest przetrwanie fizyczne jako takie, ale raczej ewolucja i wznoszenie międzywymiarowej świadomości, którą niektórzy mogą również nazwać Duszą,  Atmanem lub Niezniszczalną Cząstką.

Choć mogli oni wejść głębiej w szczegóły degradacji naszego ekosystemu i określić problemy związane z komunikacją interpersonalną (zarówno pomiędzy jednostkami jak i narodami), zdecydowali się skierować wyzwanie do nas jako indywidualności.

Zwrócili uwagę na to, że życiowy stres podczas radykalnej zmiany rzeczywistości  trójwymiarowej tworzy i będzie tworzyć, to co oni nazywają szaleństwem błędów adaptacyjnych, w rozumieniu niestabilności psycho-emocjonalnej, obniżającej naszą zdolność do reagowania na zmieniające się realia w konstruktywny sposób. W bardziej skrajnych przypadkach, z ludzi po prostu „zejdzie powietrze” biorąc pod uwagę ich zdolności mentalne i zaczną angażować się we wszelkiego rodzaju dziwaczne zachowania autodestrukcyjne. Kiedy poprosiłem Hatorów o dalsze wyjaśnienia, powiedzieli, że weszliśmy naprawdę dopiero w początkową fazę Węzłów Chaosu i jesteśmy w fazie swobodnego spadku i to blokuje możliwość określenia jak potoczą się sprawy, natury których nie jesteśmy w stanie sobie jeszcze wyobrazić.

Przez „swobodny spadek”, nie rozumieją oni „końca świata”, ale określają tak kres świata, takiego jaki znamy. I to płynne przechodzenie z jednego stanu w drugi do nowej  rzeczywistości dzieje się wokół nas, na wielu poziomach i to z zadziwiającą prędkością. Określeniem swobodny spadek odnoszą się słów kiedy opisywali moment dotarcia do rozwidlenia dróg, w znaczeniu punktu podjęcia decyzji. Moment podjęcia decyzji to chwila kiedy możemy ulec siłom chaosu lub też wzrosnąć do wyższej spójności pomimo tego, co wydaje się dziać w nas i wokół nas.

Elevatron

Medytacja dźwiękowa Elevatron została pomyślana by wspomóc nas podczas tego aktualnego przejścia, które według oceny Hatorów jest jedną z najtrudniejszych faz transformacji planety.

Kiedy omawiali skutki tej dźwiękowej medytacji powiedzieli: "struktura komórkowa ciała będzie odpoczywać i uwolni się od stresu i stanu urojeń percepcji." To co mieli na myśli składając takie enigmatyczne oświadczenie oznacza, że Elevatron redukuje reakcje stresowe w ciele oraz ich zdaniem, tworzenie tym samym urojonych stanów umysłu. Innymi słowy, gdy jesteśmy poddani zbyt dużemu stresowi, nasza perspektywa umysłowo-emocjonalna jest skrzywiona i reagujemy na sytuacje w naszym życiu w sposób mniej konstruktywny niż kiedy nie jesteśmy poddani takim sytuacjom stresującym.

Myślę, że opis podany przez Hatorów, w jaki sposób pracować z dźwiękową medytacją jest oczywisty, nie będę więc dalej go omawiał tylko powiem że najlepiej będzie kiedy jej wysłuchacie ze słuchawkami stereo lub wkładanymi do uszu. Co więcej, „wysłuchać to uwierzyć”. A jeśli medytacja "przemówi" do Was, zaangażuję się w wasz codzienny program zarządzania stresem. Jeśli natomiast nie zarezonuje ona z wami, to znaczy, że z waszym stresem nie będę pracował. Ale czy zdecydujecie się na pracę z tymi dźwiękami medytacji, czy też nie, myślę, że byłoby rozsądne, aby korzystać z niektórych metod do codziennego koncentrowania się na swoim stanie psychicznym, emocjonalnym i duchowym.

Odbierając silne, energetyczne odczucia pochodzące od Hatorów, podczas otrzymywania świadomości, przypomniało mi się co mój nauczyciel algebry w dziewiątej klasie lubił mówić  do nas gdy weszliśmy w bardziej złożone działy matematyki: "Pogorszy się, zanim będzie lepiej".

Ostatecznie to, jak wy czy ja odpowiemy na wyzwania trudów powodowanych przez Węzły Chaosu i radykalną zmianę naszej rzeczywistości trójwymiarowej jest - i będzie wyłącznie – efektem naszej własnej odpowiedzialności. Nikt nie jest w stanie uratować nas przed nami samymi.

Choć ton tej wiadomości jest rzeczywiście niepokojący, myślę, że robimy dobrze zachowując  się w stanie nienaruszonym, mając też po swojej stronie dobre poczuciem humoru. Jakamerykański pisarz, Mark Twain, zażartował kiedyś: pewne rzeczy w życiu są tak poważne, że wszystko, co możesz wtedy zrobić, to śmiać się.

W moim doświadczeniu, ten rodzaj humoru wynika z uzmysłowienia sobie, że ten świat jest na wiele sposobów, iluzoryczny. I podczas gdy wcielone w ludzkie istoty aspekty nas mają do czynienia z realiami zmieniającej się rzeczywistości trójwymiarowej, transcendentne i  duchowe części nas są poza polem walki będąc w bezwymiarowej czasoprzestrzeni poza siłą ziemskiej grawitacji.

Gdzieś pomiędzy tymi dwoma biegunami – ludzkim wcieleniem i transcendentną wolnością –znajduje się zdumiewające miejsce w świadomości. Odnalezienie tej przestrzeni, jest moim  zdaniem niezbędne, by znaleźć sprzymierzeńca w poszukiwaniu właściwej drogi.

Życzę wam i waszym bliskim, jak też wszystkim istotom we wszystkich światach egzystencji,  aby znaleźli szybką drogę do wyższych poziomów.

Tom Kenyon

Link do Dźwiękowej Medytacji Elevatron

Po kliknięciu poniższego linku pojawi się strona z Warunkami Odsłuchiwania. Po zaakceptowaniu warunków, otrzymasz dostęp do wszystkich utworów w sekcji  Odsłuchiwania gdzie możesz wybierać udostępnione utwory dla własnych potrzeb.

Dźwiękowa Medytacja Elevatron jest pierwszym plikiem audio w zestawieniu.

Kliknij tutaj aby wysłuchać i/lub ściągnąć Elevatron.

Udostępnij

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate