Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 490 590 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Jak pomóc Fundacji "Świadomość Ziemi"

POMOC NA RZECZ FUNDACJI

     Fundacja „Świadomość Ziemi” jest organizacją działającą na zasadzie non profit,  utrzymującą się wyłącznie z darowizn i działalności statutowej. Jednakże posiadane przez nas środki i możliwości organizacyjne  nie umożliwiają nam pełnej realizacji postawionych celów.


Dlatego też zwracamy się z prośbą o wspomożenie  naszej działalności w każdy możliwy sposób taki jak :

  1. Pomoc w organizowaniu spotkań w kraju i zagranicą, na których przedstawiana i przybliżana byłaby prezentowana wiedza i metody.
  2. Pomoc w tłumaczeniu tekstów,  a w szczególności język angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski  i rosyjski.
  3. Przesyłanie tekstów i materiałów dotyczących zakresu działalności fundacji. 
  4. Pomoc materialną w  wszelakiej postaci  m.in.:
  • środki finansowe
  • sprzęt biurowy
  • dofinansowywanie spotkań i wyjazdów
  • tani druk materiałów, broszur, książek itp.

Pomagając i przekazując środki na rzecz fundacji możecie być państwo pewni, że zostaną one wykorzystane tylko na działalność zgodną ze statutem Fundacji „Świadomość Ziemi”. 

Wszystkim osobom, organizacjom i firmom, które dotychczas wspomogły, jak i tym którzy w przyszłości wspomogą w jakikolwiek sposób działalność fundacji serdecznie dziękujemy.

 

Wpłaty gotówkowe prosimy dokonywać na konto Bank Zachodni  WBK S.A.

34 1090 1102 0000 0001 0346 6287
 

dla przelewów z zagranicy:

IBAN PL 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287

SWIFT (BIC Code):  WBKPPLPP

lub pocztą na adres:

Fundacja „Świadomość Ziemi”
ul. Mariana Hemara 2
05-500 Piaseczno

    Fundacja wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego – Rejestru Stowarzyszeń, Innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji Oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej oraz Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000222428.
NIP – 9581479686 ; Regon – 193114774;
Prezes Zarządu – Helena Nieczyporenko

DAROWIZNY

     Istnieje możliwość odliczenia darowizny na rzecz Fundacji „Świadomość Ziemi” od dochodu rocznego w następujących wysokościach:
a) osoby fizyczne i podmioty gospodarcze – 6% dochodu (przychodu)
b) osoby prawne – 10% dochodu wolnego 
 
PODSTAWY PRAWNE NA DZIEŃ 15.05.2006r.
    Zgodnie z ustawą z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych ( Dz.U. z 2000 r. Nr 14, poz 176, z późniejszymi zmianami) łączna kwota odliczeń z tytułów określonych m.in. w art. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie ( Dz.U. Nr 96, poz. 873 z późn. zm.) nie może przekraczać 6% dochodu (przychodu).

     Zgodnie z ustawą z dnia 15 lutego 1992 roku o podatku dochodowym od osób prawnych ( Dz.U. z 2000 r nr 54, poz. 654, z późniejszymi zmianami) łączna kwota odliczeń z tytułów określonych w art. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie ( Dz.U. Nr 96, poz. 873 z późn. zm.) zgodnie z art.18 ust.1 pkt 1 ustawy nie może przekraczać 10% od dochodu wolnego. 

Uwaga:
Odliczenia stosuje się, jeżeli wysokość darowizny pieniężnej jest udokumentowana dowodem wpłaty na rachunek bankowy obdarowanego, a w przypadku darowizny innej niż pieniężna – dokumentem, z którego wynika wartość tej darowizny oraz oświadczeniem obdarowanego o jej przyjęciu. W przypadku, gdy przedmiotem darowizny są towary opodatkowane podatkiem od towarów i usług, za kwotę darowizny uważa się wartość towaru uwzględniającą należny podatek od towarów i usług.  

UWAGA: Godziny pracy biura są ruchome! Przed przyjściem do nas prosimy o telefoniczny kontakt w celu umówienia się. Jeżeli nas nie ma, to prosimy zostawić  wiadomość na automatycznej sekretarce – oddzwonimy, gdy tylko odsłuchamy nagranie. 

Udostępnij

Komentarze

2014-10-21 20:39:42 Marek
Witam
zastanawiam się czy nie rozszerzyć bardziej Waszego pięknego przesłania przez internet, od jakiegoś czasu myślę nad stworzeniem strony internetowej poświęconej tej lub podobnej tematyce, jednak nie mam pomysłu co by to mogło być. Sam też poczułbym się spełniony życiowo, bo czuję, że coś muszę zrobić, ale nie wiem co...


2014-10-22 12:29:35 Mariusz B
Hej Marek! Jeżeli masz chęć, to zapraszam do współpracy z nami. Fundacja "Świadomość Ziemi"
2014-12-08 20:35:30 Bogna
Kocham Was i podziwiam.Chylę czoła.Włączam się do wtorkowych medytacji .
2014-12-14 15:32:36 Sabina
Na samą myśl że ktoś pochyla się nad naszym problem człowiekowi jest lżej... dziękuję za możliwość przesyłania intencji do Państwa na medytacje.
2015-10-13 21:47:59 Anna
Spoznilam sie tym razem i nie dolaczylam sie do Waszej medytacji aczkolwiek czuje taka potrzebe i chetnie to zrobie nastepym razem.POZDRAWIAM.

Dodaj komentarz

capcha

O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate