Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 494 146 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Archiwum wpisów Październik 2019


Krystaliczne dostrojenie - LVXXXI (81) Medytacja Miłości Wrocław

Kochani! Z ogromną przyjemnością jedziemy do Wrocławia, gdzie mieszkaliśmy przez 6 lat. Część nas jest tam ciągle obecna, tym bardziej, że wspólnie medytujemy na telefonie podczas naszych co wtorkowych spotkań.  Teraz będziemy mieli wspaniałą możliwość wspólnego bycia razem, porozmawiania, wymienienia się doświadczeniami, odczuciami, wizjami, wspomnieniami. To na pewno będzie niezwykłe spotkanie, jak i wspólne medytowanie. Tym bardziej, że 4 listopada obchodzimy 15 lat formalnej działalności Fundacji smileyyesheart

Niedawno dostaliśmy przekaz, aby być bardziej uważnym, skupionym na utrzymaniu wewnętrznej równowagi, że nowe poziomy kosmicznych energii krystalicznych coraz mocniej osadzają się w wielowymiarowej przestrzeni Ziemi. Te podwyższone wibracje światła mogą powodować emocjonalne rozchwiania, wypłukiwanie tego, co nie niesie w sobie pierwiastka czystego światła. Jednocześnie będzie ono stymulowało nasz duchowy potencjał. Zawsze lepiej jest się koncentrować na strefie światła, jak cienia, bo to na czym koncentrujemy uwagę, wzmacnia się.

Czytaj całość...


Fundacja na targach Art of Healing

W dniach od 12 do 13 października br będziemy uczestniczyć na targach Art of Healing, które odbędą się  w Centrum Praskie Koneser przy Placu Konesera 2, 03-736 Warszawa. WARSZAWA (sobota i niedziela). Wystawiamy się w hali Targi-Laboratorium w strefie HEALING – konsultacje i zabiegów. Będzie możliwość bezpośredniej rozmowy, duchowych konsultacji, skorzystania z badań na urządzeniach Life Expert Profii i SCIO, zakupu wyrobów ze Znakiem Miłości, książek naszych i Ekspandera, produktów uziemiajacych, olejów AXXA GLOBAL. Poprowadzimy też dwa wykłady:
a) Sobota godz. 18:00 - Biotechnologie WebWellness dla zdrowia i długowieczności.
b) Niedziela godz.18:00 - Uzdrawianie Duchowe w praktyce. 

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate