Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 494 200 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
4 gość/-ci.

Archiwum wpisów Kwiecień 2015


Po trzęsieniu ziemi wspieramy Nepal i Himalaje - medytacja i zbiórka datków

Kochani,
ze względu na nieprzejezdne drogi w Nepalu i Tybecie zmodyfikowaliśmy trasę naszej wyprawy i cały czas jesteśmy w Indiach. Nadal zbieramy datki na pomoc dla Nepalu. 21.05.2015 zamierzamy pojechać do Katmandu, żeby bezpośrednio przekazać pomoc potrzebującym.
Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za datki dla poszkodowanych, wsparcie i modlitwy.
Pozdrawiamy i przesyłamy Wam dużo miłości i świata
Mariusz i Helena

 

MEDYTACJA SYNCHRONICZNA DLA NEPALU I HIMALAJÓW
28.04.2015 – godz. 20:00

ZBIÓRKA DATKÓW NA RZECZ POSZKODOWANYCH W NEPALU
bezpośrednio dla potrzebujących - będziemy za kilka dni w Nepalu

Dziś (25.04.2015) dotarła do nas informacja o potężnym trzęsieniu ziemi w Nepalu, gdzie udajemy się za kilka dni. Trzęsienie było bardzo silne, prawie 8 w skali Richtera z kilkoma wstrząsami wtórnymi . Liczba ofiar sięga ponad 1000 osób.  Są duże zniszczenia. Było to najsilniejsze trzęsienie ziemi w tym regionie od 81 lat (więcej kliknij tutaj). 

Jak przy każdej katastrofie jest ogromna potrzeba wsparcia poszkodowanych na każdym poziomie. To, co możemy zrobić już teraz, to modlitwa i medytacja oraz przekazanie datków finansowych. 

Chcemy wesprzeć finansowo konkretne osoby, rodziny w Nepalu, które spotkamy na miejscu. Zwracamy się więc do was o datki na ten cel. Możecie je wpłacać na konto Fundacji (numer konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287) od dzisiaj do końca maja z dopiskiem – na rzecz Nepalu. Sami na ten cel ofiarujemy 200 usd. To, co otrzymamy do 29 kwietnia przekażemy podczas pobytu w Nepalu, a kwotę zebraną po tym terminie prześlemy do Nepalu po powrocie do kraju. Gdybyśmy tam nie dotarli, to na pewno zebraną kwotę przekażemy potrzebującym za pośrednictwem znanych nam przewodników, których mamy w Indii i Nepalu. 

Czytaj całość...


Spotkania i warsztaty ze Stevenem i Renatą

Kochani! W marcu br. podczas zjazdu Ratowników Ziemi gościliśmy wspaniałą parę uzdrowicieli oraz osób kultywujących ceremonią Sabai. Kto był, ten pamięta jaką piekną atmosferę radosnej zabawy i modlitwy stworzyli. Mi jeszcze chodzi po głowie śpiewne "delikatnie stąpam po ziemi, wszystkie modlitwy zostały wysłuchane". Steven ma duszę szamana, który super gra na gitarze (nie tylko), śpiewa od serca do serca, a Renata wnosi bardzo łagodną żeńską energię i przekazuje błogosławieństwo Sabai od wielu Mistrzów Duchowych. W maju będą znowu w Polsce i zapraszają na spotakania i warsztaty.  

Uwaga: spotkania i warsztaty zostały odwołane

Bezpłatne spotkania w maju:
Spotkanie otwarte ze Stevenem Ash w czwartek 7 maja 2015 r. o godzinie 19:00,  Human Recycling ​ oraz Ceremonia Sabai piątek 8 maja 2015 r. godzinie  o 19:00,  Warszawa, Human Recycling, ul.Filtrowa 71a/4. 

Odpłatne warsztaty:

  1. Sobota 9 maja 2015 r. w godzinach 10:00 -18:00,  Human Recycling - "Wybudzanie boskiej kobiecości" 
  2. Niedziela 10 maja 205 r. w godzinach 10:00 – 18:00,  Human Recycling (Celestynów, ul. Grabowa 3a, 05-430) - "Święty bęben Cię wzywa" 

 Więcej info: roza143@gmail.com lub 22 219 55 52 oraz w czytaj całość 

Czytaj całość...


Kurs Uzdrawiania Świętymi Bębnami Szamańskimi

Kurs Uzdrawiania Świętymi Bębnami Szamańskimi prowadzony przez Stevena i Renatę

Ukończenie kursu da uczestnikom informacje, wiedzę i narzędzia potrzebne do stania się praktykującym specjalistą w uzdrawianiu Świętymi Bębnami Szamańskimi.
Kurs jest jednym z trzech praktycznych seminariów szkoleniowych wykładanych w Akademii Uzdrawiania Dźwiękiem (College of Sound Healing) i jest certyfikowany przez CMA – Stowarzyszenie Medycyny Niekonwencjonalnej (Complimentary Medical Association) i STA – Stowarzyszenie Uzdrawiania Dźwiękiem (Sound Therapy Association).

Kurs Uzdrawiania Świętymi Bębnami Szamańskimi składa się z następujących modułów:

Moduł I:                 20 - 22 XI 2015
Moduł II:                5 - 7 II 2016
Moduł III:              18 -20 III 2016
Moduł IV:               20 - 22 V 2016

 

Czytaj całość...


O potrzebie modlitwy w intencji Polski i Ziemi

Kochani! Od Stasia, którego przekazy cieszą się dużą popularnością  na naszej stronie, otrzymaliśmy taki email:

„Dostałem silny impuls, aby opracować stosowną informację o potrzebie modlitwy w intencji Polski i Ziemi, wraz z propozycją takiej modlitwy. Przesyłam Wam ten materiał z prośbą o rozważenie potrzeby umieszczenia go na stronie Fundacji. Pozdrawiam. Korzystając z okazji zasyłam życzenia zdrowych i spokojnych Świąt. Stasiu”

Zamieszczamy całość tekstu, w którym znajduje się wprowadzenie, dużo wyciągów z przekazów duchowych, przemyślenia Stasia o roli narodu polskiego i wzór modlitwy.

Wspaniałych, wesołych, pełnych radości i miłości świąt Zmartwychwstania,
Mariusz i Helena 

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate