Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 490 223 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
5 gość/-ci.

Archiwum wpisów Marzec 2015


Relacja z medytacji na rzecz Morza Bałtyckiego 21.03.2015

Kochani miłośnicy i ratownicy Morza Bałtyckiego! Serdecznie dziękujemy za wasz udział, zapał, wolę pomocy, moc, mądrość i miłość, którą okazaliście Morzu Bałtyckiemu. Otrzymało potężny zastrzyk dobrej energii i jest teraz wdzięczne i spokojne, jak to wyraziła jedna z uczestniczek, która dołączyła do medytacji po wyznaczonym terminie: Morze było bardzo spokojne. Wydawało mi się, że "cieszyło się na mój widok". Przytulało się do mnie. Witało. Ja też miałam wrażenie, że bardzo tęskniłam za nim, a ono za mną. Wokół było pusto. Myślę, że morze po prostu było spokojne, po spotkaniu Was wszystkich tam, kilka godzin wcześniej. Nie mówiło nic do mnie. Tylko czekało z utęsknieniem. Przeprosiłam. wypełnialiśmy się spokojem, wzajemnie. Odnoszę wrażenie, że bardziej morze błogosławiło mnie, niż ja je..." 

Czytaj całość...


Medytacja synchroniczna na rzecz Morza Bałtyckiego

MEDYTACJA SYNCHRONICZNA
NA RZECZ MORZA BAŁTYCKIEGO

na odległość, globalnie, w tym samym czasie

21 MARZEC 2015 - GODZ. 21:00 

Kochani! Kilka dni temu poczułem silny zew Morza Bałtyckiego. Impuls był mocny, bo odebrałem go całym sobą: zobaczyłem zatokę Gdańską, poczułem pole ducha Morza Bałtyckiego, pojawił się zapach i bryza połaczona z natychmiastowym wiedzeniem typu eureka – „Wkrótce jedziemy do Gdańska. Będziemy nad morzem. Trzeba mu pomóc, pójść nad zatokę, zachwycić się widokiem, poczuć  zapach, połączyć z duchem morza i wykonać prace energetyczne oczyszczające wodę i zawarte w niej życie. O… warto zrobić medytację synchroniczną w tej intencji. Kiedy? Jasne! W trakcie równonocy wiosennej. Temat – ratowanie Bałtyku”. Tak oto w ciągu kilku sekund zrodził się temat obecnej medytacji synchronicznej. 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
DO MEDYTACJI NA RZECZ MORZA BAŁTYCKIEGO 

Czytaj całość...


Wege Tort Zbyszka

Na urodzinowym Zjeździe Fundacji Zbyszek poczęstował nas swoim urodzinowym tortem z tofu, który był wyśmienity. Pytacie o przepis - dzięki uprzejmości Zbyszka i Haliny - zamieszczamy go na stronie:)

 

Czytaj całość...


Newsletter Ezosfera 11.03.2015

BIOREZONANS I BIOFEEDBEACK METODĄ SCIO™
ULTRANOWOCZESNA MEDYCYNA ENERGETYCZNA

PREZENTACJA MOŻLIWOŚCI SCIO™:
Warszawa 27.04.2015 r. w godzinach od 18:00-20:30
Miejsce: ul. Zimna 2/35, klatka II, IV piętro, Warszawa.


UWAGA: ilość miejsc ograniczona - konieczne wcześniejsze zapisy. 
Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem 509 905 498
 

Zapraszamy na prezentację dla zainteresowanych zakupem urządzenia, jakim jest SCIO™. Zaprezentujemy historię, podstawy naukowe oraz obecne zasady jego działania. Wykonamy przykładowy test i zabiegi, tak aby na żywo pokazać sposób badania i leczenia na wybranym losowo ochotniku (może będziesz nim … TY). SCIO™ ma zastosowania nie tylko w przypadku ludzi, ale też zwierząt, przyrody, wody, związków partnerskich i biznesowych, a nawet zwiększa plony rolne. Przedstawimy zasady dystrybucji i szkolenia SCIO™ w Polsce. Urządzenie to oferuje bezdyskusyjnie największy i najlepszy pakiet oprogramowania w dziedzinie medycyny energetycznej. To najbardziej zaawansowane urządzenie diagnostyczno-terapeutyczne z dostępnych na rynku. W chwili obecnej pracuje na nim prawie 20 tys. lekarzy i terapeutów na całym świecie, a drugie tyle urządzeń jest używanych rodzinnie. Więcej (kliknij tutaj)

Jesteś zainteresowany zakupem lub potrzebujesz więcej informacji 
- napisz, zadzwoń lub wypełnij niezobowiązujący formularz kontaktowy

Czytaj całość...


Nowości w sprzedaży 10.03.2015 r.

Mata ADR to ekran, który w ponad 90 % niweluje szkodliwe dla człowieka działanie pól elektrycznych. Obniżając natężenie szkodliwego elektrosmogu powoduje, że pomieszczenia, w których przebywa człowiek są dla niego bezpieczniejsze i zdrowsze.  tutaj można zakupić

Maty dostępne w różnych rozmiarach: Mata ADR M (1,2 x 0,6 m) Mata ADR L (2,0 x 0,9 m) Mata ADR XL(2,0 x 1,5 m)

Oferta jednorazowa - do wyczerpania zapasów!

Czytaj całość...


Jerzy Zięba - Ukryte Terapie

Rozmowa Janusza Zagórskiego (NTV) z Jerzym Ziębą, autorem książki "Ukryte terapie". W tym odcinku tematem wiodącym jest zdrowe żywienie. Takich wykładów jest więcej - można je zobaczyć po kliknięciu "czytaj dalej" i rozwinięciu podanego linka.

Czytaj całość...


10-cio lecie Fundacji - wywiad w Nieznanym Świecie

Jest to artykuł - wywiad z nami, który ukazał się w marcowym wydaniu Nieznanego Świata z okazji 10-cio lecia naszej Fundacji. 

W listopadzie 2004 roku założyliście Fundację „Świadomość Ziemi”. Jak do tego doszło? Co was zainspirowało i czym zajmowaliście się w tamtym czasie? Helena Nieczyporenko: Od dzieciństwa odczuwałam subtelne energie. Potrafiłam dostrzec i rozpoznać choroby, uśmierzyć ból, ale nigdy nie myślałam, że będę się tym zajmowała tak na poważnie. Sytuacja zmieniła się w 2002 roku. Miałam wtedy 33 lata i pracowałam jako główna księgowa. Nagle pogorszyło się moje zdrowie. Zaczęłam mieć wyraźne sny, doświadczać przepływów Energii, spontanicznych wizji...

Czytaj całość...


XXI Zjazd Luty 2015

Na tym 2 dniowym radosnym zjeździe świętowaliśmy 10 lat działalnosci naszej Fundacji. Hasłem towarzyszącym zjazdowi było ŻYCIE. Były medytacje, cermonie, gongi, będny. Odbyły się 2 medytacje synchroniczne, z tymi osobami, ktore nie mogły uczestniczyć w zjeździe osobiście. Na Zjeździe gościli Steven i Renata z Anglii, którzy prowadzii dla nas Ceremonię Quan Yin - Bogini Miłosierdzia, Łaski i Manifestowania Wiedzy.

Tutaj można zobaczyć zdjęcia ze Zjazdu.

Dzięki za wspólne 10 latsmiley

Czytaj całość...


Medytacja Synchroniczna na rzecz Matki Ziemi i ludzkości - relacje uczestników

Kochani,
dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za udział w Medytacji Synchronicznej.
Poniżej będziemy zamieszczać wrażenia uczestników. Bardzo zachęcamy, abyście drogą mailową (adres: fundacja@swiadomosc-ziemi.org) podzielili się z nami swoimi doświadczeniami, a my zamieścimy je na tej stronie.

Naszą relacja zamieścimy wkrótcesmiley

Z Miłością
Helena i Mariusz
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate