Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 362 005 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Archiwum wpisów Styczeń 2014


Ćwiczenia wspomagające oczyszczanie

Filmiki te zostały nagrane podczas naszego ostatniego warsztatu "Czyste Ciało i Umysł" (więcej tutaj) w kwietniu 2013 roku. Nie jest to profesjonalne nagranie, jakość nie jest najlepsza, za to ćwiczenia - joga prowadzona przez Agnieszkę Wiśniewską najwyższej jakości. Niektóre oczywiście się powtarzają, dlatego warto obejrzeć, poczuć i poćwiczyć. Polecamy! Aby obejrzeć drugi filmik kliknij na "Czytaj całość"

W TYM ROKU: PRZEŁOM MARZEC - KWIECIEŃ 2014
SZCZEGÓŁY WKRÓTCE  

Czytaj całość...


Telepatia - Wywiad w Niezależnej TV

Na temat telepatii Janusz Zagórski rozmawia z Heleną Nieczyporenko i Mariuszem Brzoskowskim z Fundacji Świadomość Ziemi.

Czytaj całość...


O telepatii - wywiad z nami na żywo w Niezależnej Telewizji

Czwartek 16 stycznia 2014 o godz. 20-tej wywiad z nami w NTV

W ten czwartek o godz. 20-tej Janusz Zagórski z NTV przeprowadzi wywiad na żywo z Heleną Nieczyporenko i Mariuszem Brzoskowskim z Fundacji „Świadomość Ziemi”. Będzie on dotyczył naszych doświadczeń związanych z komunikacją telepatyczną z Przewodnikami Duchowymi (Stwórcą, Aniołami, Mistrzami Wniebowstąpionymi), Matką Ziemią, Wyższym Kosmicznym Rozumem (Rada Galaktyczna, Centralne Słońce),  Przodkami, Wyższym Ja oraz ze światem natury - zwierzętami, roślinami, duchami natury. Powiemy jak szybko i bezpiecznie uczyć się świadomej telepatii, jakie są korzyści płynące z praktykowania telepatii. Zapraszamy do oglądania na http://niezaleznatelewizja.pl/

Czytaj całość...


W czym pomocny jest Biorezonans?

Jak już pisaliśmy (link) Terapia Biorezonansowa służy temu, aby na tyle wzmocnić i pobudzić system immunologiczny, aby doprowadzić wszystkie systemy organizmu do równowagi i możliwości samoregulacji, samo-uzdrawiania (homostazy).

Czytaj całość...


Terapia Biorezonansem (BRT)

Terapia Biorezonansowa uważana jest za terapię energetyczną, w której nie stosuje się żadnych medykamentów, dlatego też jest nie inwazyjna. Zasadniczo głównym celem terapii jest biologiczne energetyzowanie i stabilizowanie ciała, tak by pobudzić system immunologiczny. Silny system immunologiczny oznacza w skrócie, iż samo uzdrawiające możliwości ciała będą w stanie regulować i przywracać optymalny stan ciała.

Czytaj całość...


Czym jest Biofeedback

Biofeedback, biologiczne sprzężenie zwrotne – dostarczanie człowiekowi informacji zwrotnej („feedback”) o zmianach jego stanu fizjologiczneg. Zmiany fizjologiczne organizmu monitorowane są przez odpowiednie urządzenie, np. pomiarowy system komputerowy.  Metoda ta wykorzystywana jest między innymi w psychologii, w medycynie, w parapsychologii, ale także w sporcie czy biznesie. 


 

Czytaj całość...


Wnoszenie obecności w każdy dzień życia

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate