Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 490 187 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Archiwum wpisów Styczeń 2014


Ćwiczenia wspomagające oczyszczanie

Filmiki te zostały nagrane podczas naszego ostatniego warsztatu "Czyste Ciało i Umysł" (więcej tutaj) w kwietniu 2013 roku. Nie jest to profesjonalne nagranie, jakość nie jest najlepsza, za to ćwiczenia - joga prowadzona przez Agnieszkę Wiśniewską najwyższej jakości. Niektóre oczywiście się powtarzają, dlatego warto obejrzeć, poczuć i poćwiczyć. Polecamy! Aby obejrzeć drugi filmik kliknij na "Czytaj całość"

W TYM ROKU: PRZEŁOM MARZEC - KWIECIEŃ 2014
SZCZEGÓŁY WKRÓTCE  

Czytaj całość...


Telepatia - Wywiad w Niezależnej TV

Na temat telepatii Janusz Zagórski rozmawia z Heleną Nieczyporenko i Mariuszem Brzoskowskim z Fundacji Świadomość Ziemi.

Czytaj całość...


O telepatii - wywiad z nami na żywo w Niezależnej Telewizji

Czwartek 16 stycznia 2014 o godz. 20-tej wywiad z nami w NTV

W ten czwartek o godz. 20-tej Janusz Zagórski z NTV przeprowadzi wywiad na żywo z Heleną Nieczyporenko i Mariuszem Brzoskowskim z Fundacji „Świadomość Ziemi”. Będzie on dotyczył naszych doświadczeń związanych z komunikacją telepatyczną z Przewodnikami Duchowymi (Stwórcą, Aniołami, Mistrzami Wniebowstąpionymi), Matką Ziemią, Wyższym Kosmicznym Rozumem (Rada Galaktyczna, Centralne Słońce),  Przodkami, Wyższym Ja oraz ze światem natury - zwierzętami, roślinami, duchami natury. Powiemy jak szybko i bezpiecznie uczyć się świadomej telepatii, jakie są korzyści płynące z praktykowania telepatii. Zapraszamy do oglądania na http://niezaleznatelewizja.pl/

Czytaj całość...


W czym pomocny jest Biorezonans?

Jak już pisaliśmy (link) Terapia Biorezonansowa służy temu, aby na tyle wzmocnić i pobudzić system immunologiczny, aby doprowadzić wszystkie systemy organizmu do równowagi i możliwości samoregulacji, samo-uzdrawiania (homostazy).

Czytaj całość...


Terapia Biorezonansem (BRT)

Terapia Biorezonansowa uważana jest za terapię energetyczną, w której nie stosuje się żadnych medykamentów, dlatego też jest nie inwazyjna. Zasadniczo głównym celem terapii jest biologiczne energetyzowanie i stabilizowanie ciała, tak by pobudzić system immunologiczny. Silny system immunologiczny oznacza w skrócie, iż samo uzdrawiające możliwości ciała będą w stanie regulować i przywracać optymalny stan ciała.

Czytaj całość...


Czym jest Biofeedback

Biofeedback, biologiczne sprzężenie zwrotne – dostarczanie człowiekowi informacji zwrotnej („feedback”) o zmianach jego stanu fizjologiczneg. Zmiany fizjologiczne organizmu monitorowane są przez odpowiednie urządzenie, np. pomiarowy system komputerowy.  Metoda ta wykorzystywana jest między innymi w psychologii, w medycynie, w parapsychologii, ale także w sporcie czy biznesie. 


 

Czytaj całość...


Wnoszenie obecności w każdy dzień życia

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate