Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 490 203 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Archiwum wpisów Październik 2013


Czy geny determinują twoje życie?

Dr. Bruce Lipton, prekursor badań nad komórkami macierzystymi, dokonał przełomu w polu biologii zmieniając na zawsze jak myślimy o myśleniu. Odkrycie Liptona dotyczyło współdziałania umysłu z ciałem i procesów, przez które komórki przyjmują informacje. W tym filmiku mówi o swoich badaniach, doświadczaniach, które przywiodły go do odkrycia tego, że takie same geny zachowują się różnie w różnym środowisku, a więc poprzez "środowisko" mamy na nie wpływ. 

Czytaj całość...


Socotra - Niezwykłe Miejsce

Zachęcamy do zobaczenia tego niezwykłego miejsca - warto!

tutaj obejrzysz tą prezntację

a tutaj inne równie warte obejrzenia

Czytaj całość...


Warsztaty w Bukowinie Tatrzańskiej 2013

 

Od 19 tego do 26 go października wraz ze wspaniałą grupą przebywaliśmy w Tatrach, a konkretnie w Bukowinie Tatrzańskiej. Pogoda nas rozpieszczała, było ciepło, cudownie świeciło słońce. Piękna polska jesień w pełnej okazałości. Dlatego też chętnie chodziliśmy na spacery, mniejsze lub większe wyprawy w góry. Nad Czarnym Stawem i Morskim Okiem zrobiliśmy Ceremonię połączenia Wód - mieliśmy wodę przywiezioną z Rosji ze świętego jeziora Swietłojar. Żywioł wiatru tego dnia był wyjątkowo silny, ale podołaliśmy :). Do spacerów po górach i masażów wodnych w termach codziennie rozgrzewała nas Magda prowadząc dla nas Kundalini Jogę. Był to wspaniały czas, gdzie przeplataliśmy medytacje i prace dla Ziemi, dla samych siebie z ruchem, z byciem w naturze, chociaż doskonałe humory nie pozwalały nam czasami rozpocząć medtacji o czasie, bo chyba również podłączaliśmy się pod Jogę Śmiechu i ciężko było to powstrzymać :) Dziękujemy wszystkim, dzięki którym spędziliśmy tak wspaniały czas, dziękujemy Matce Naturze i Stwórcy za Prowadzenie. tutaj można obejrzeć zdjęcia

Czytaj całość...


Wykład Kazika Kwitniewskiego - Vesica Piscis

Kontynuacja wykładu Kazimierza Kwitniewskiego o przemianach w naszych ciałach na przełomie 2012 roku, które towarzyszą procesom Wzniesienia. Co to jest Vesica Piscis i Atom Stwórczy? Czy każdy człowiek je posiada od urodzenia? Dlaczego potrzebujemy wzbudzać w sobie święty Biały Płomień Kundalini? Jak stwarzać własną rzeczywistość? Na te i inne pytania uzyskasz odpowiedź w powyższym wykładzie, który był wstępem do kolejnych już warsztatów.

Czytaj całość...


Kurs nauki Theta Healing - stopień II - Wrocław

         WROCŁAW  02-04.10.2015 r.     

Serdecznie zapraszamy na kurs nauki Theta Healing stopień II prowadzony przez Mariannę Bartke - prekursorkę ThetaHealing w Polsce posiadającą tytuł Master & Science Theta Healing. 

Hotel Wieniawa, ul. Gajowicka 130, 53-322 Wrocław,
tel. (71) 780 90 00, 
www.wieniawa.obitur.pl

MOŻLIWOŚĆ ZAREZERWOWANIA
NOCLEGÓW I POSIŁKÓW NA MIEJSCU

Czytaj całość...


XIX Zjazd Ratowników Ziemi 14-15 grudzień Warszawa - Boska Tkanka

oraz wszystkich osób, które chciałyby włączyć się
w działania na rzecz wzniesienia Matki Ziemi i ludzkości

WARSZAWA - 14 i 15 GRUDZIEŃ 2013
sala „Leonardo da Vinci” przy ul.Towarowej 22
(Centrum Handlowe „Jupiter” I piętro, wejście E)

BOSKA TKANKA 
(hasło towarzyszące zjazdowi)

Czytaj całość...


Astma - jak jej zaradzić

Odkrycia lekarza K. P. Buteyko są teraz znane i stosowane w krajach byłego Związku Radzieckiego i w Australii (gdzie zostały potwierdzone przez eksperymenty przeprowadzone na Uniwersytecie w Queensland), obecnie rozpowszechniają się też w Anglii, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. W Polsce są jeszcze mało znane.

Czytaj całość...


14.10.2013 - nowe książki w sprzedaży

Czytaj całość...


Miłość

Witaj! Mówi Ojciec –Matka, Miłość Wszechświata. Chcę dzisiaj przekazać Ci kilka uwag i wskazówek dotyczących smutku, nostalgii, poczucia tęsknoty za czymś nieokreślonym, nieuchwytnym tym, co wypełnia serce i wnętrze człowieka radością, spokojem i harmonią. Bo tego oczekuje człowiek najbardziej.

Czytaj całość...


Seks bez miłości

Seks bez miłości niszczy pole energetyczne człowieka

Czytaj całość...


Niezwykłe doświadczenie - Woda a Dźwięk, Rezonans

Warto obejrzeć ten krótki film, nawet nie znając języka!

 

 

Czytaj całość...


Napoje z trawy

Nagranie wykładu Agaty Radosh poświęcone tematyce odżywczych zielonych napojów w diecie, szczególnie napojów z traw. Wykład został wygłoszony podczas kwietniowego spotkania Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia w Poznaniu.

Czytaj całość...


Mit produktów pełnoziarnistych

Produkty pełnoziarniste uważane są za tzw. „zdrowsze” niż tradycyjne białe. Pełnoziarnisty chleb, pełnoziarnisty makaron czy brązowy ryż są w istocie zdrowsze posiadając więcej składników odżywczych i błonnik. Jednak napis „pełnoziarnisty” daje ludziom poczucie bezpieczeństwa i usypia czujność.

Czytaj całość...


Anthony Robbins - potężne ćwiczenie wdzięczności

Czytaj całość...


Dieta wegetariańska może być stosowana u dzieci

"Wegetarianizm praktykowany w prawidłowy sposób jest zdrowy na wszystkich etapach życia" - ogłasza Ministerstwo Zdrowia. To odpowiedź na petycję Magdaleny Sikoń z wegemaluch.pl o "umożliwienie rodzicom wyboru diety wegetariańskiej lub wegańskiej w publicznych placówkach oświatowych".

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate