Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 490 577 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Archiwum wpisów Sierpień 2013


Medytacja na Filtrowej w Warszawie - 13 i 18 września

W połowie września będziemy gościć u przyjaciół
na Filtrowej w Warszawie w "Human Recycling".

Zapraszamy serdecznie na wspólną medytację.

Będziemy się dzielić naszymi ostatnimi doświadczeniami
z podróży po Rosji, Grecji i nie tylko.
Z Miłością Helena i Mariusz

spotkanie 18-go odwołane

Czytaj całość...


Owoce na czasie - Gruszki, Śliwki, Aronia

Spożywanie gruszek może pobudzać nasz mózg do wydajniejszego działania. W swoim składzie zawierają bor. To za jego sprawą łatwiej nam pracować umysłowo.  Dzięki dużej ilości błonnika śliwki poprawiają perystaltykę jelit, przeciwdziałają zaparciom. Pektyny (rodzaj błonnika), łącząc się z kwasami organicznymi, usuwają gromadzący się w komórkach tłuszcz i cholesterol. Śliwki mają silne działanie antyoksydacyjne – szczególnie ciemne odmiany. Aronia uważana jest za najzdrowszy owoc jagodowy na świecie – tzw. bombę witaminową…

Czytaj całość...


Owoce na czasie - Maliny

Udowodniono antyoksydacyjne właściwości maliny, działające jako wymiatacz wolnych rodników. Występujący w malinach kwas elagowy ma właściwości przeciwnowotworowe, hamuje procesy nowotworowe w płucach i wątrobie, posiada właściwości antywirusowe i antybakteryjne.

Czytaj całość...


Wyjazd do Rosji-część III Jezioro Swietłojar

Swietłojar to miejsce położone w geograficznej Rosji (ok 900 km od Moskwy). Takich miejsc, o takim znaczeniu jest kilkanaście na całej Ziemi. Ludzie zawsze dążyli do nich ponieważ podświadomie czuli, że Coś ich tam przyciąga. Do takich miejsc można zaliczyć Jeruzalem, Egipt, Tybet itp. Ale każde z nich jest inne, ma inne znaczenie i spełnia inną rolę. Niektórzy z was próbują łączyć te miejsca z położeniem geograficznym, zapominając o tym szczególnym podobieństwie. tutaj można obejrzeć zdjęcia

Czytaj całość...


Wyjazd do Rosji część II - Moskwa

Tutaj można obejrzeć zdjęciową realcję z II części naszej wyprawy do Rosji, czyli Moskwa...

Czytaj całość...


Wyjazd do Rosji - część I Sankt Petersburg

Zdjęciowa relacja z naszej ostatniej podróży, która zaczęła się w Sankt Petersburgu, perełce Piotra I, następnie udaliśmy się do Moskwy, a stamtąd nad Swietłojar - Święte Jezioro i magiczne miejsce. Zdjęć jest dużo, bo było co oglądać, a trudno zdecydować się na wybór najlepszych :) a zdjęcia można obejrzeć tutaj

Czytaj całość...


Kolejna wyprawa do Rosji i nad Jezioro Swietłojar

W Niedzielę (11 sierpnia) rozpoczynamy naszą kolejną Fundacyjną Podróż. Tym razem medytować, pracować i transformować będziemy w Rosji. Zaczynamy od Sankt Petersburga, później Moskwa a kończymy nad Jeziorem Swietłojar. Nad Swietłojarem byliśmy już kilkakrotnie, doświadczaliśmy tam pięknego i wzniosłego czasu. Bardzo się cieszymy, że po kilku latach przerwy powracamy w to miejsce. Wszystkich, którzy Duchem chcą dołączyć do naszej wyprawy serdecznie zapraszamy. A poniżej przekaz odnośnie Jeziora, który otrzymała Helena Nieczyporenko

Czytaj całość...


Bądź Odkrywcą Miłości

Bądź ODKRYWCĄ MIŁOŚCI!

Odnajduj Ją wszędzie i zawsze – wtedy wzniesiesz się jeszcze wyżej, pofruniesz swobodniej, żyć będziesz szczęśliwiej. Odkrywaj Miłość nieustannie, pokazuj ją innym, aby też potrafili Ją dostrzec pod warstwą  kurzu, splotu niesprzyjających okoliczności, w trudnych i bolesnych doświadczeniach, ale też pamiętaj, że wszędzie gdzie radość serdeczna, sukces miłujący, mądrość kochająca, tam też jest Miłość.

Czytaj całość...


Inspirujący wykład, który może zmienić Twoje życie - Gary Yourofsky

Poruszający wykład Gary'ego Yourofsky - jednego z najbardziej odważnych i radykalnych obrońców praw zwierząt -- sfilmowany na Uniwersytecie Georgia Tech w lecie 2010 roku.
Gary rozwiewa mity na temat weganizmu, przedstawiając niezwykle ważne (i na ogół nieznane) fakty dotyczące przemysłu mięsnego i mleczarskiego, nie nagłaśniane przez media lub wręcz ukrywane przed opinią publiczną. Tego wykładu powinni wysłuchać nie tylko obrońcy praw zwierząt, ale każdy, kto troszczy się o zdrowie swoich dzieci, środowisko naturalne i generalnie przyszłość naszej planety.

Czytaj całość...


Orchidea - Planetarny Przekaz Hatorów

Chcemy przekazać metodę służącą do wypełniania się światłem i życiodajną energią. Przedstawiamy ją w tej chwili, ponieważ będzie wam potrzebny wielki hart ducha i wydatek osobistej energii do pracy w ciągu trwania tego węzła chaosu, jak również kolejnych, które nadejdą w przyszłości. Nazwaliśmy tą metodę: Orchidea.

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate