Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 490 325 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Archiwum wpisów Czerwiec 2013


Newsletter Ezosfera 28.09.2013

Ciekawe warsztaty: „Moc kobiety”, „Ukojenie ciała i umysłu”, „Theta Healing”   

Czytaj całość...


Najbardziej trujące jedzenie

Artykuł ten przedstawia pigułkową wiedzę na temat powszechnie stosowanych w naszej kuchni produktów, a które są źródełm niebezpiecznych dla naszego zdrowia składników (produkty w puszkach, margaryna, wędliny, sól, słodziki, oleje roślinne itd).

Czytaj całość...


Moc Kobiety - Modlitwa

W ostatni weekend Helena Nieczyporenko prowadziła warsztaty pt. "Moc Kobiety". Był to bardzo intensywny czas, gdzie mogłyśmy dotknąć swoich własnych ograniczeń i blokujących nas przekonań, ale również doświadczyć i poczuć Piękno, Delikatność, Moc i Świętość, która przejawia się poprzez Kobiecą Energię. Poniżej przedstawiamy Modlitwę - Przekaz, która zaistniała dzieki temu właśnie warsztatowi. 

Czytaj całość...


Darmowe Przytulanie w Polsce - Free Hugs in Poland

Darmowe Przytulanie (ang. Free Hugs Campaign) to ruch, który swój początek miał w 2004 roku i był szeroko rozreklamowany w 2006 dzięki wideoklipowi na YouTube. Uczestnicy w czasie akcji oferują nieznajomym w miejscach publicznych darmowe uściski. Kampania jest przykładem bezinteresownych aktów życzliwości, altruistycznych zachowań wykonanych w celu uszczęśliwienia innych osób.

O Darmowy, Międzynarodowym Przytualniu
na warszwskim Placu Zamkowym w dniu 23 czerwca pisze Jola....

Czytaj całość...


O Znaku Miłości, jego przesłaniu i działaniu pisze Mariusz Brzoskowski

   W lutym 2008 roku razem z Heleną Nieczyporenko przeżyliśmy niezwykły przekaz duchowy. Helena medytowała, a ja brałem pisemny przekaz telepatyczny. Byłem nim trochę zdziwiony, bo dotyczył jakiegoś znaku, który będzie pomagał w uzdrawianiu ludzi, zwierząt, Ziemi. Zrozumienie przyszło kiedy Helena opowiedziała swoją wizję. Podczas niej zobaczyła przepiękną gorejącą gołębicę i usłyszała duchowy głos Boga, który mówił, że ten znak będzie pomagał ludziom w przebudzeniu duszy, uzdrawianiu ludzi, zwierząt, roślin, dostrajaniu do wibracji Bezwarunkowej Miłości. Był to dla nas bardzo intensywny przekaz. Zaczęliśmy dopytywać się u „Góry” co mamy z tym zrobić. Otrzymaliśmy trochę wskazówek i przesłanie abyśmy śmiało dzieli się tą wizją i obserwowali, co się wydarza ... 

Czytaj całość...


Na zdrowie - Kurkuma

Coraz więcej mówi się o kurkumie. Środek ten, stosowany od dawnych wieków na różne przypadłości, ostatnimi czasy naukowcy okrzyknęli „lekiem na szelkie zło”. Nic dziwnego, pomaga zwalczać kamienie żółciowe, działa bakteriobójczo i przeciwzapalnie, zwłaszcza w chorobach skóry, a także zmniejsza ryzyko wystąpienia raka jelit.

Czytaj całość...


Śpiew duszy - warsztaty Eli Mazur

Jesteś dźwiękiem częstotliwością, to Twoja natura. Możesz zestroić się  i zharmonizować ze światem zewnętrznym i  z samym sobą. Dźwięk- śpiew jest naturalnym sposobem uzdrawiania. Każdy może poznać jak śpiewa jego DUSZA, co ma do przekazania.

Czytaj całość...


Lot do Światła - Matka Ziemia

Szybujemy z ogromną prędkością i coraz większą lekkością między wymiarami. Nabieramy prędkości. Lot wznoszący się zaczął. Możecie odczuwać stan nieważkości. Możecie mieć zawroty głowy i nudności, jak przy przeciążeniu, przy bardzo dużej prędkości...

Czytaj całość...


Instytut Biodynamiki i Permakultury - Samoochrona

Pierwszy Projekt Żywnościowy INSTYTUT BIODYNAMIKI I PERMAKULTURY – SAMOOCHRONA

Medycyna żywieniowa przywraca człowiekowi dobre zdrowie, samopoczucie i spokój ducha, poprzez właściwie zbalansowaną dietę warzywno-owocową, zachowując wszystkie organy na swoim miejscu, bo człowiek to nie tylko organy do naprawy, ale jest w nas jeszcze coś bardziej wartościowego. Coś co potrzebuje, aby wszystkie organy w człowieku były sprawne i współpracowały ze sobą w harmonii.

Projekt można wesprzeć poprzez: http://polakpotrafi.pl/projekt/instytut-biodynamiki-i-permakultury-samoochrona

Czytaj całość...


Wewnętrzny spokój Zewnętrzny spokój - warsztaty Brigitte Wingelmayr

INNER PEACE OUTER PEACE
DROGA DO RÓWNOWAGI, SZCZĘŚCIA I OBFITOŚCI
UZDRAWIAJĄCE WARSZTATY PROWADZONE PRZEZ

BRIGITTE WINGELMAYR
austriacka uzdrowicielka, terapeutka, szamanka

Garbicz koło Rzepina (woj.lubuskie) 12-13 lipiec 2013
(super rabat 50% dla uczestników wakacji w Garbiczu)

• Czy wiesz, że Twoja wewnętrzna męskość komunikuje się z Twoją wewnętrzną kobiecością?
• Jeśli już wiesz o istnieniu tych aspektów Energii, czy żyją one w pokoju?
• Czy cenisz swój żeński i męski aspekt istnienia?
• A może kontynuujesz walkę, jak to czynili Twoi przodkowie?
• Masz trudności z utrzymaniem harmonii między myślami a uczuciami?

Jeżeli tak, to może chcesz się dowiedzieć w jaki sposób to zmienić ...

Czytaj całość...


Smutek - jak go transformować

Musicie wiedzieć, że jak tylko zapragniecie coś zmienić w sferze czy to duchowej, czy materialnej, a co w efekcie końcowym ma służyć miłości, radości, spełnieniu, to do pomocy staje cały kosmiczny sztab. Będzie on pomagał i podpowiadał w jakim kierunku iść, co robić, z kim się spotykać, co jeść, jak się ubierać, do jakiego przewodnika się zwrócić. Jeżeli będziecie wyłapywali te impulsy i wdrażali je w życie, krok po kroku nastąpią zmiany, a miejsce smutku zacznie wypełniać spokój, a potem uczucie radości.

Czytaj całość...


Uzdrowienie nogi córki przy pomocy Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania

 Witam serdecznie! Ponad trzy tygodnie temu zwróciłam się z prośbą do Medytacyjnego Kręgu o włączenie do uzdrawiajacych medytacji mojej córki, a konkretnie jej problemu z kolanem, w którym to od paru tygodni utrzymywał się ból i jednoczesnie osłabienie całej nogi. Obecnie córka mówi, że noga już jej nie dokucza, że jest w porządku. Już po dwu tygodniach, od wysłania mojej prośby, twierdziła, że nie czuje już tego bólu, tylko jeszcze trochę osłabienie.
   Chcę bardzo podziękować za pomoc w uzdrowieniu jej nogi, co sądze miało miejsce poprzez wspólne Państwa medytacje.  Bardzo, bardzo dziękuję w jej i swoim imieniu.
                                                                           Barbara M. (email z 8.06.2013)

Czytaj całość...


Każdy jest stwórcą - Nowoczesna nauka na tropie myśli, emocji, uczuć i przekonań

Film poświęcony potężnym narzędziom do kreowania rzeczywistości, którymi dysponujemy jako istoty fizyczne. Narzędzia te oddziaływują bezpośrednio na rzeczywistość w dużej mierze dzięki prawu rezonansu.

Czytaj całość...


Uzdrawiająca Moc Dźwięku

Nasz wszechświat jest stworzony na bazie różnych częstotliwości. Nauka obecnie dokumentuje to, co mistykom wielu tradycji jest znane od zawsze - wibracja leży u podstaw wszystkiego, co istnieje w sferze fizycznej, mentalnej, emocjonalnej i duchowej. Nawet materia, która wydaje się być stałą, zbudowana jest z fal. Ponieważ ciało także składa się z częstotliwości, każde działanie uzdrawiające musi wpływać na nie poprzez podniesienie jego częstotliwości drgań.

Każdy jest dźwiękiem, częstotliwością, to nasza natura. Wibrujemy jak instrumenty dostrajając się do warunków zewnętrznych, świata ludzi, a nawet własnych partnerów życiowych. Od nas zależy więc czy jesteśmy zestrojeni i zharmonizowani ze światem zewnętrznym i samym sobą, czy też nie.
 

Czytaj całość...


Eckhart Tolle - Myśli przyczyną cierpienia

Przez dwa lata przesiadywał na ławce w parku. Ludzie mijali go pogrążeni we własnych myślach. Pewnego dnia ktoś zadał mu pytanie. W następnych tygodniach coraz więcej ludzi przychodziło i zadawało mu pytania. Po pewnym czasie rozniosła się wieść, że ten człowiek jest kimś niezwykłym, kimś, kto odkrył coś, co sprawia, że życie nabiera sensu, staje się pełnią.

Czytaj całość...


Wyjazd Fundacji do Włoch 2013

Na razie, na gorąco tylko relacja zdjęciowa z naszej podróży medytacyjnej po Włoszech. Wróciliśmy 31 marca, a byliśmy w Rzymie, Watykanie, u Świętego Franciszka w Asyżu, na Monte Cassino, a pod Neapolem gościliśmy u Ewy Ossowskiej, dzięki której mogliśmy zwiedzić kawałek pięknego włoskiego wybrzeża (Amalfi, Positano), wspiąć się na Wezuwiusza i pracować w Pompejach.

tutaj można obejrzeć zdjęcia

Czytaj całość...


Czakramy

System energetyczny człowieka - jak działa, jaki ma wpływ na nasze zdrowie i życie, jaki my świadomie możemy z nim współpracować. Opis 7 podstawowych centrów energetycznych człowieka.       link do pobrania

Czytaj całość...


Owoce na czasie - czereśnie i arbuz

Czereśnie zawierają moc witamin: A, B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, K, P i dużo odżywczych składników mineralnych: jod, potas, wapń, żelazo, magnez, fosfor, sód, cynk, selen, pektyny i flawonoidy. Arbuz nie jest szczególnie bogaty w jakiś jeden konkretny minerał czy witaminę. Za to zawiera w mniejszych ilościach ich kilka. Miedź (wspomaga tworzenie czerwonych krwinek), potas (zdrowe serce i mięśnie), magnez (prawidłowa praca serca), wapń, żelazo, fosfor, sód, cynk, mangan, witamina C (ułatwia wchłanianie żelaza, szybsze gojenie ran, zdrowa skóra, stres, przeziębienia), B6 (system nerwowy, prawidłowe działanie hormonów), A (głównie wzrok), kwas pantotenowy (na dobry metabolizm).

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate