Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 490 224 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Archiwum wpisów Maj 2013


Jak szybko i tanio usunąć pestycydy z warzyw i owoców

Jeśli nie mamy dostępu do warzyw i owoców hodowanych bez chemii (z upraw organicznych albo od działkowiczów nawożących naturalnym kompostem), musimy dla własnego dobra pozbyć się toksycznych chemikaliów z powierzchni jarzyn i owoców po przyniesieniu ich do domu z warzywniaka. Sama woda nie zda tutaj egzaminu i zaraz wyjaśnię dlaczego.

Czytaj całość...


Zbieramy na Dzień Dziecka 2013 dla dzieci z sierocińca w Ugandzie!

Na Dzień Dziecka – dzieciom Afryki! Z tej okazji rok temu zebraliśmy ponad 4 tys. złotych! W tym roku zbierzmy jeszcze wiecej - ponad 5 tys. zł.! Okażmy serca i hojność. Podarujmy sierotom z Ugandy radość, extra wyprawę i zabawę. Kto może niech przekaże kilka, kilkadziesiąt złotych na ten cel. W Ugandzie dwa dolary (6.6 zł) wystarcza na dzienne wyżywienie, zapewnienie opieki i dachu nad głową jednemu dziecku. Kilka dolarów (10-15 zł.) umożliwi całodzienną wyprawę poza sierociniec. Kilkanaście dolarów (50-70 zł) kilkudniową wycieczkę po kraju. To zupełnie inne relacje jak u nas. Każda, nawet najmniejsza kwota przyniesie dużo radości i zabawy wielu sierotom w sercu Afryki. Bądźmy szczodrzy!

Czytaj całość...


Od stycznia do kwietnia 2013 roku – 4.011 zł.

Błogosławieństwa dla Mariusza, Heleny i wszystkich naszych polskich przyjaciół!  Każdego ranka czujemy się błogosławieni, że nasza szkoła jest pełna szczęśliwych dzieci. Ich uśmiechnięte twarze rozjaśniają każdą klasę i cały dzień. Szkoła jest miejscem, gdzie te dzieci czują się kochane i bezpieczne. Szkoła zapewnia nie tylko platformę do nauki. Miejsce, w którym dzieci mają gwarantowane posiłki i ciepłą przyjazną opiekę pracowników i nauczycieli, którzy są tam po to, aby troszczyć się nie tylko o ich potrzeby edukacyjne, ale również o ich potrzeb emocjonalne. Jest to miejsce nadziei, w którym każde dziecko wie, że on/ona przynależy i jest cenione i kochane. Jest to miejsce, które stanowi wielkie dziś i jeszcze większą przyszłość dla tych dzieci. Jest dużą radością widzieć, jak dzieci mówią i śmieją się całym sobą, mimo że są one w niekorzystnej sytuacji rodzinnej. Dziękuję za to, że ta radość i bezpieczeństwo jest możliwe dzięki waszym darowizną i sponsoringowi. Crystal 

Czytaj całość...


W 2012 roku przekazaliśmy do sierocińca w Ugandzie 6.170 usd.

Drodzy Przyjaciele! Mamy nadzieję, że Nowy Rok będzie dobrze przebiegał dla Was wszystkich. Życzymy wszystkiego najlepszego! Namalowaliśmy wasze logo - Znak Miłości na ścianie naszej klasy jako specjalne podziękowania za wszystko, co robicie dla nas, za duży wkład w naszą wigilię i zabawę Bożonarodzeniową oraz całą pomoc i opiekę dla dzieci tutaj w 2012 roku. Wasza miłość i wsparcie to wielkie błogosławieństwo! Kiedy przyjedziecie do nas? Crystal

Czytaj całość...


4.410 zł. w pierwsze cztery miesiące 2012 roku

Do naszych drogich przyjaciół Polaków! Chcę Was poinformować, że jesteście naszymi najwierniejszymi sponsorami. Z miłością i wdzięcznością od nas wszystkich do Was wszystkich, Crystal. 
 

Czytaj całość...


Od czerwca do listopada 2012 roku zebraliśmy 8.550 zł.

Do wszystkich naszych przyjaciół w Polsce! Dziękuję raz jeszcze za wasze wierne wsparcie. Jak tam wasze podróże miłości? Zawsze będziemy kochać słuchać opowieści i z ciekawością oglądać zdjęcia o waszych przygodach i cudach miłości, że Bóg działa przez Was. Ze szczerego uznania, Crystal. 

Czytaj całość...


Najsłodsza trucizna - rafinowany cukier

Wiele różnych schorzeń, zarówno fizycznych jak i psychicznych, ma bezpośredni związek ze spożywaniem "czystego" rafinowanego  cukru, czyli sacharozy.

Czytaj całość...


Szkodliwa sól rafinowana

Zanim sól zaczęła być produkowana, w przeciwieństwie do tej zbieranej naturalnymi metodami, uważano ją za najcenniejszy towar na ziemi, cenniejszy niż złoto. W erze celtyckiej, używano soli w leczeniu poważnych zaburzeń fizycznych i umysłowych, poważnych oparzeń i innych dolegliwości. Badania pokazały, że woda morska usuwa brak równowagi hydroelektrolitycznej, zakłócenie powodujące utratę odporności, alergie i inne problemy zdrowotne.

Czytaj całość...


Ciasto Bakaliowe Marty

Podajemy przepis na pyszne, zdrowe i pełne witamin ciasto bakaliowe, którym poczęstowała nas Marta. 

Czytaj całość...


Bez bogów na Ziemi nie będzie w pełni Nowej Ziemi, rzeczywistego wzniesienia

Materializacja Boga w Was to Wasze zadanie, przesłanie, wręcz przykazanie. Bez Bogów na Ziemi nie będzie w pełni Nowej Ziemi, rzeczywistego wzniesienia. Jesteście ogrodnikami Ziemi. Ona Wam zawierzyła, przyzwoliła i nadal wierzy, że człowiek, ludzkość nie tylko się przebudzi, a zbuduje nowy dom, kosmiczną perłę pełną życia w symbiozie z  Naturą materialną i niematerialną, wolną od lęków, bólu, cierpienia, oderwania od Źródła, pełną natomiast radości, spełnienia i miłości.

Czytaj całość...


XVIII Zjazd Ratowników Ziemi

Hasłem towarzyszącym temu Zjazdowi była: MATERIALIZACJA, ale nie chodzi wyłącznie o materializację w wymiarze fizycznym. Przejawienie i Materializacja wielowymiarowości naszych Ciał, naszej Istoty. Doświadczanie Świadomości Ciał Wyższych, Manifestowanie się Boskiej Materii, Świadome strojenie się do Boskich Pól Elektrycznych, otwieranie Przestrzeni Boskiego Serca w nas, Eksplorowanie Inteligencji naszego Ducha i Duszy, to niektóre aspekty, które przejawiły się w tym czasie i tej przestrzeni. Był to niezwykle intensywny czas, pełen harmonii i radości.                                tutaj można obejrzeć zdjęcia

tutaj można przeczytać Przekaz otrzymany na Zjeździe

Czytaj całość...


Cisza a mądrość

Cisza i mądrość to dwa bratanki, dwie siostry w jednym. Cisza jest siedliskiem mądrości. Mądrość jest wartością ciszy, wypełnia ją, nadaje ciszy boski wymiar.

Czytaj całość...


Majowe Warsztaty Malarstwa Intuicyjnego

Stwórzmy swój świat za pomocą myśli i kolorów!

A gdyby tak zacząć żyć zgodnie z tym, co jest dla nas ważne i robić to, na czym naprawdę nam zależy już dziś, tutaj i teraz? Warsztat jest skierowany do wszystkich, niezależnie od umiejętności oraz doświadczenia artystycznego.

Czytaj całość...


Seminairum An kana Te

Seminarium z udziałem znanego Medium Michael Elrahim Amira.

Zapraszamy na spotkanie, w trakcie którego doświadczysz bezpośredniego kontaktu ze światem duchowym. Michael Elrahim Amira przedstawi nam wizję Nowej Ziemi. Wizja ta jest misją Jego życia  - to przebudzenie opiekunów Ziemi - odkryj go w sobie, obudź się An kana Te.                                          www.humanrecycling.pl

Czytaj całość...


Jedz Sezam

Sezam jest jedną z roślin leczniczych wymienionych w papirusie Ebersa datowanym na około 1550 rok p.n.e. W medycynie Wschodu zaleca się olej i nasiona na źle pracujący przewód pokarmowy. Współcześnie wiadomo, że produkty te mają działanie lekko przeczyszczające.
Zawierają też dużą ilość wysokonienasyconych kwasów tłuszczowych tak wartościowych w naszej współczesnej diecie.
 

Czytaj całość...


Duchowe wakacje - Kosmiczne dostrojenie - od 6 do 14 lipca 2013

Przyjmujemy zapisy na inspirujące duchowe wakacje w dniach od 6 do 14 lipca 2013 roku w pięknie położonym Pałacu „Magnat” w Garbiczu koło Rzepina (woj.lubuskie, nad 2 jeziorami w lesie, pokoje 1-2-3 osobowe). Prowadzący: Helena Nieczyporenko i Mariusz Brzoskowski. Koszt udziału - 1100 zł.  (990 zł. dla stałych uczestników) w tym udział w zajęciach, zakwaterowanie, 3 posiłki. O uczestnictwie decyduje rezerwacja miejsca i wpłata zaliczki w wysokości 300 zł do 20.06.2013r. Możliwość uczestniczenia tylko w kilku dniach turnusu (do wcześniejszego uzgodnienia).  

ZGŁĘBIANIE MIKRO I MAKRO KOSMOSU # NAUKA I PRAKTYKA MEDYTACJI I TELEPATII # PRAKTYKI DUCHOWE DLA CIAŁA, UMYSŁU I DUCHA # PODRÓŻE MEDYTACYJNE W GŁĄB SIEBIE I WSZECHŚWIATA # PRZYWOŁANIE DO ŻYCIA DUCHOWEJ MOCY ZWIERZĄT I ROŚLIN # OBCOWANIE Z ANIOŁAMI, PRZEWODNIKAMI DUCHOWYMI, ŚWIĘTYMI ŻYWIOŁAMI
galeria zdjęć z ceremonii łączenia wód ,  a tu z ceremonii świetego ognia Garbicz 2012

 12-13 LIPIEC:
WARSZTATY BRIGITTE
WINGELMAYR
austriackiej uzdrowicielki, szamanki, terapeutki, trenera rozwoju osobistego
„INNER PEACE OUTER PEACE” – “WEWNĘTRZNY SPOKÓJ ZWENĘTRZNY SPOKÓJ”
(super rabat 50%dla uczestników duchowych wakacji w Garbiczu) 

Czytaj całość...


Nowe Animacje do Pobrania

Zamieściliśmy kilka nowych ciekawych i inspirujących animacji do pobrania: jak praktycznie i smacznie wykorzystać dary natury w kuchni, inspirująca opowieść o dziewczynie bez rąk, dla której nie ma żadnych ograniczeń, mądrąści Lao Tsy i inne.  tutaj można pobrać

Czytaj całość...


Festiwal Heart and Mind 2013

28-30.06.2013
WILGA POD WARSZAWĄ  
"WIELE ŚCIEŻEK - 
JEDNA ZIEMIA"

   Podobie, jak w zeszłym roku i w tym Fundacja weźmie udział w Festiwalu Heart and Mind, łączącym różne kultury i podejścia do uzdrawiania.

  Ideą Festiwalu jest doświadczanie i eksperymentowanie, działanie i współuczestniczenie, dlatego program wypełniliśmy po brzegi warsztatami, ceremoniami, ćwiczeniami oraz praktykami duchowymi, szamańskimi.

www.heartandmindfest.pl

Chcesz wspomóc -  zostały jeszcze 2 dni na wsparcie
projektu Heart and Mind na portalu polakpotrafi.pl!

Apel Fundacji Orzeł Kondor Koliber - nie odkładajcie tego na później! Pamiętajcie liczy się każda złotówka.Przypominamy, że za wsparcie w wysokości 150 zł otrzymujesz bilet na 3 dni festiwalu. Wszyscy jesteśmy organizatorami.
http://polakpotrafi.pl/projekt/heart-and-mind

Czytaj całość...


Jelita - drugi mózg

O tym, że nasz brzuch i głowę łączą tajemnicze więzy, wie każdy, kto kiedykolwiek czuł motylki w żołądku pod wpływem zakochania, miał biegunkę przed egzaminem czy zmagał się z dławieniem w przełyku po kłótni z szefem. Naukowcy zaczynają docierać do istoty tego związku, odkrywając skomplikowany system nerwowy, w jaki natura wyposażyła nasz układ pokarmowy. Stopień jego zaawansowania jest tak duży, że specjaliści od powstającej dopiero gałęzi medycyny – neurogastrologii – ukuli dlań termin „drugi mózg”.

Czytaj całość...


Warsztaty "Czyste Ciało i Umysł"

Niedawno zakończyliśmy wspaniałą, tygodniową przygodę, podczas której mogliśmy lepiej poznać swoje ciało, oczyścić je z tego, co zbędne, co przeszkadza i otworzyć się na to, co naprawdę nas wspiera. Czyściliśmy min. jelita, wątrobę, ale przede wszystkim stare przekonania; medytowaliśmy, ćwiczyliśmy jogę, relaksowaliśmy się i cieszyli swoją wzajemną obecnością. Dziękujemy wszystkim za ten niezwykły czas.

tutaj link do zdjęć

Czytaj całość...


Organic Food - Zdrowa Żywność

Odkąd rośnie świadomość ekologiczna w społeczeństwach rozwiniętych, tworzy się coraz większy popyt na żywność organiczną, czyli wytwarzaną metodami ekologicznymi, bez używania środków chemicznych do nawożenia i zwalczana szkodników. Powstaje, więc także coraz więcej organicznych upraw.

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate