Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 362 041 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Archiwum wpisów Maj 2013


Jak szybko i tanio usunąć pestycydy z warzyw i owoców

Jeśli nie mamy dostępu do warzyw i owoców hodowanych bez chemii (z upraw organicznych albo od działkowiczów nawożących naturalnym kompostem), musimy dla własnego dobra pozbyć się toksycznych chemikaliów z powierzchni jarzyn i owoców po przyniesieniu ich do domu z warzywniaka. Sama woda nie zda tutaj egzaminu i zaraz wyjaśnię dlaczego.

Czytaj całość...


Zbieramy na Dzień Dziecka 2013 dla dzieci z sierocińca w Ugandzie!

Na Dzień Dziecka – dzieciom Afryki! Z tej okazji rok temu zebraliśmy ponad 4 tys. złotych! W tym roku zbierzmy jeszcze wiecej - ponad 5 tys. zł.! Okażmy serca i hojność. Podarujmy sierotom z Ugandy radość, extra wyprawę i zabawę. Kto może niech przekaże kilka, kilkadziesiąt złotych na ten cel. W Ugandzie dwa dolary (6.6 zł) wystarcza na dzienne wyżywienie, zapewnienie opieki i dachu nad głową jednemu dziecku. Kilka dolarów (10-15 zł.) umożliwi całodzienną wyprawę poza sierociniec. Kilkanaście dolarów (50-70 zł) kilkudniową wycieczkę po kraju. To zupełnie inne relacje jak u nas. Każda, nawet najmniejsza kwota przyniesie dużo radości i zabawy wielu sierotom w sercu Afryki. Bądźmy szczodrzy!

Czytaj całość...


Od stycznia do kwietnia 2013 roku – 4.011 zł.

Błogosławieństwa dla Mariusza, Heleny i wszystkich naszych polskich przyjaciół!  Każdego ranka czujemy się błogosławieni, że nasza szkoła jest pełna szczęśliwych dzieci. Ich uśmiechnięte twarze rozjaśniają każdą klasę i cały dzień. Szkoła jest miejscem, gdzie te dzieci czują się kochane i bezpieczne. Szkoła zapewnia nie tylko platformę do nauki. Miejsce, w którym dzieci mają gwarantowane posiłki i ciepłą przyjazną opiekę pracowników i nauczycieli, którzy są tam po to, aby troszczyć się nie tylko o ich potrzeby edukacyjne, ale również o ich potrzeb emocjonalne. Jest to miejsce nadziei, w którym każde dziecko wie, że on/ona przynależy i jest cenione i kochane. Jest to miejsce, które stanowi wielkie dziś i jeszcze większą przyszłość dla tych dzieci. Jest dużą radością widzieć, jak dzieci mówią i śmieją się całym sobą, mimo że są one w niekorzystnej sytuacji rodzinnej. Dziękuję za to, że ta radość i bezpieczeństwo jest możliwe dzięki waszym darowizną i sponsoringowi. Crystal 

Czytaj całość...


W 2012 roku przekazaliśmy do sierocińca w Ugandzie 6.170 usd.

Drodzy Przyjaciele! Mamy nadzieję, że Nowy Rok będzie dobrze przebiegał dla Was wszystkich. Życzymy wszystkiego najlepszego! Namalowaliśmy wasze logo - Znak Miłości na ścianie naszej klasy jako specjalne podziękowania za wszystko, co robicie dla nas, za duży wkład w naszą wigilię i zabawę Bożonarodzeniową oraz całą pomoc i opiekę dla dzieci tutaj w 2012 roku. Wasza miłość i wsparcie to wielkie błogosławieństwo! Kiedy przyjedziecie do nas? Crystal

Czytaj całość...


4.410 zł. w pierwsze cztery miesiące 2012 roku

Do naszych drogich przyjaciół Polaków! Chcę Was poinformować, że jesteście naszymi najwierniejszymi sponsorami. Z miłością i wdzięcznością od nas wszystkich do Was wszystkich, Crystal. 
 

Czytaj całość...


Od czerwca do listopada 2012 roku zebraliśmy 8.550 zł.

Do wszystkich naszych przyjaciół w Polsce! Dziękuję raz jeszcze za wasze wierne wsparcie. Jak tam wasze podróże miłości? Zawsze będziemy kochać słuchać opowieści i z ciekawością oglądać zdjęcia o waszych przygodach i cudach miłości, że Bóg działa przez Was. Ze szczerego uznania, Crystal. 

Czytaj całość...


Najsłodsza trucizna - rafinowany cukier

Wiele różnych schorzeń, zarówno fizycznych jak i psychicznych, ma bezpośredni związek ze spożywaniem "czystego" rafinowanego  cukru, czyli sacharozy.

Czytaj całość...


Szkodliwa sól rafinowana

Zanim sól zaczęła być produkowana, w przeciwieństwie do tej zbieranej naturalnymi metodami, uważano ją za najcenniejszy towar na ziemi, cenniejszy niż złoto. W erze celtyckiej, używano soli w leczeniu poważnych zaburzeń fizycznych i umysłowych, poważnych oparzeń i innych dolegliwości. Badania pokazały, że woda morska usuwa brak równowagi hydroelektrolitycznej, zakłócenie powodujące utratę odporności, alergie i inne problemy zdrowotne.

Czytaj całość...


Ciasto Bakaliowe Marty

Podajemy przepis na pyszne, zdrowe i pełne witamin ciasto bakaliowe, którym poczęstowała nas Marta. 

Czytaj całość...


Bez bogów na Ziemi nie będzie w pełni Nowej Ziemi, rzeczywistego wzniesienia

Materializacja Boga w Was to Wasze zadanie, przesłanie, wręcz przykazanie. Bez Bogów na Ziemi nie będzie w pełni Nowej Ziemi, rzeczywistego wzniesienia. Jesteście ogrodnikami Ziemi. Ona Wam zawierzyła, przyzwoliła i nadal wierzy, że człowiek, ludzkość nie tylko się przebudzi, a zbuduje nowy dom, kosmiczną perłę pełną życia w symbiozie z  Naturą materialną i niematerialną, wolną od lęków, bólu, cierpienia, oderwania od Źródła, pełną natomiast radości, spełnienia i miłości.

Czytaj całość...


XVIII Zjazd Ratowników Ziemi

Hasłem towarzyszącym temu Zjazdowi była: MATERIALIZACJA, ale nie chodzi wyłącznie o materializację w wymiarze fizycznym. Przejawienie i Materializacja wielowymiarowości naszych Ciał, naszej Istoty. Doświadczanie Świadomości Ciał Wyższych, Manifestowanie się Boskiej Materii, Świadome strojenie się do Boskich Pól Elektrycznych, otwieranie Przestrzeni Boskiego Serca w nas, Eksplorowanie Inteligencji naszego Ducha i Duszy, to niektóre aspekty, które przejawiły się w tym czasie i tej przestrzeni. Był to niezwykle intensywny czas, pełen harmonii i radości.                                tutaj można obejrzeć zdjęcia

tutaj można przeczytać Przekaz otrzymany na Zjeździe

Czytaj całość...


Cisza a mądrość

Cisza i mądrość to dwa bratanki, dwie siostry w jednym. Cisza jest siedliskiem mądrości. Mądrość jest wartością ciszy, wypełnia ją, nadaje ciszy boski wymiar.

Czytaj całość...


Majowe Warsztaty Malarstwa Intuicyjnego

Stwórzmy swój świat za pomocą myśli i kolorów!

A gdyby tak zacząć żyć zgodnie z tym, co jest dla nas ważne i robić to, na czym naprawdę nam zależy już dziś, tutaj i teraz? Warsztat jest skierowany do wszystkich, niezależnie od umiejętności oraz doświadczenia artystycznego.

Czytaj całość...


Seminairum An kana Te

Seminarium z udziałem znanego Medium Michael Elrahim Amira.

Zapraszamy na spotkanie, w trakcie którego doświadczysz bezpośredniego kontaktu ze światem duchowym. Michael Elrahim Amira przedstawi nam wizję Nowej Ziemi. Wizja ta jest misją Jego życia  - to przebudzenie opiekunów Ziemi - odkryj go w sobie, obudź się An kana Te.                                          www.humanrecycling.pl

Czytaj całość...


Jedz Sezam

Sezam jest jedną z roślin leczniczych wymienionych w papirusie Ebersa datowanym na około 1550 rok p.n.e. W medycynie Wschodu zaleca się olej i nasiona na źle pracujący przewód pokarmowy. Współcześnie wiadomo, że produkty te mają działanie lekko przeczyszczające.
Zawierają też dużą ilość wysokonienasyconych kwasów tłuszczowych tak wartościowych w naszej współczesnej diecie.
 

Czytaj całość...


Duchowe wakacje - Kosmiczne dostrojenie - od 6 do 14 lipca 2013

Przyjmujemy zapisy na inspirujące duchowe wakacje w dniach od 6 do 14 lipca 2013 roku w pięknie położonym Pałacu „Magnat” w Garbiczu koło Rzepina (woj.lubuskie, nad 2 jeziorami w lesie, pokoje 1-2-3 osobowe). Prowadzący: Helena Nieczyporenko i Mariusz Brzoskowski. Koszt udziału - 1100 zł.  (990 zł. dla stałych uczestników) w tym udział w zajęciach, zakwaterowanie, 3 posiłki. O uczestnictwie decyduje rezerwacja miejsca i wpłata zaliczki w wysokości 300 zł do 20.06.2013r. Możliwość uczestniczenia tylko w kilku dniach turnusu (do wcześniejszego uzgodnienia).  

ZGŁĘBIANIE MIKRO I MAKRO KOSMOSU # NAUKA I PRAKTYKA MEDYTACJI I TELEPATII # PRAKTYKI DUCHOWE DLA CIAŁA, UMYSŁU I DUCHA # PODRÓŻE MEDYTACYJNE W GŁĄB SIEBIE I WSZECHŚWIATA # PRZYWOŁANIE DO ŻYCIA DUCHOWEJ MOCY ZWIERZĄT I ROŚLIN # OBCOWANIE Z ANIOŁAMI, PRZEWODNIKAMI DUCHOWYMI, ŚWIĘTYMI ŻYWIOŁAMI
galeria zdjęć z ceremonii łączenia wód ,  a tu z ceremonii świetego ognia Garbicz 2012

 12-13 LIPIEC:
WARSZTATY BRIGITTE
WINGELMAYR
austriackiej uzdrowicielki, szamanki, terapeutki, trenera rozwoju osobistego
„INNER PEACE OUTER PEACE” – “WEWNĘTRZNY SPOKÓJ ZWENĘTRZNY SPOKÓJ”
(super rabat 50%dla uczestników duchowych wakacji w Garbiczu) 

Czytaj całość...


Nowe Animacje do Pobrania

Zamieściliśmy kilka nowych ciekawych i inspirujących animacji do pobrania: jak praktycznie i smacznie wykorzystać dary natury w kuchni, inspirująca opowieść o dziewczynie bez rąk, dla której nie ma żadnych ograniczeń, mądrąści Lao Tsy i inne.  tutaj można pobrać

Czytaj całość...


Festiwal Heart and Mind 2013

28-30.06.2013
WILGA POD WARSZAWĄ  
"WIELE ŚCIEŻEK - 
JEDNA ZIEMIA"

   Podobie, jak w zeszłym roku i w tym Fundacja weźmie udział w Festiwalu Heart and Mind, łączącym różne kultury i podejścia do uzdrawiania.

  Ideą Festiwalu jest doświadczanie i eksperymentowanie, działanie i współuczestniczenie, dlatego program wypełniliśmy po brzegi warsztatami, ceremoniami, ćwiczeniami oraz praktykami duchowymi, szamańskimi.

www.heartandmindfest.pl

Chcesz wspomóc -  zostały jeszcze 2 dni na wsparcie
projektu Heart and Mind na portalu polakpotrafi.pl!

Apel Fundacji Orzeł Kondor Koliber - nie odkładajcie tego na później! Pamiętajcie liczy się każda złotówka.Przypominamy, że za wsparcie w wysokości 150 zł otrzymujesz bilet na 3 dni festiwalu. Wszyscy jesteśmy organizatorami.
http://polakpotrafi.pl/projekt/heart-and-mind

Czytaj całość...


Jelita - drugi mózg

O tym, że nasz brzuch i głowę łączą tajemnicze więzy, wie każdy, kto kiedykolwiek czuł motylki w żołądku pod wpływem zakochania, miał biegunkę przed egzaminem czy zmagał się z dławieniem w przełyku po kłótni z szefem. Naukowcy zaczynają docierać do istoty tego związku, odkrywając skomplikowany system nerwowy, w jaki natura wyposażyła nasz układ pokarmowy. Stopień jego zaawansowania jest tak duży, że specjaliści od powstającej dopiero gałęzi medycyny – neurogastrologii – ukuli dlań termin „drugi mózg”.

Czytaj całość...


Warsztaty "Czyste Ciało i Umysł"

Niedawno zakończyliśmy wspaniałą, tygodniową przygodę, podczas której mogliśmy lepiej poznać swoje ciało, oczyścić je z tego, co zbędne, co przeszkadza i otworzyć się na to, co naprawdę nas wspiera. Czyściliśmy min. jelita, wątrobę, ale przede wszystkim stare przekonania; medytowaliśmy, ćwiczyliśmy jogę, relaksowaliśmy się i cieszyli swoją wzajemną obecnością. Dziękujemy wszystkim za ten niezwykły czas.

tutaj link do zdjęć

Czytaj całość...


Organic Food - Zdrowa Żywność

Odkąd rośnie świadomość ekologiczna w społeczeństwach rozwiniętych, tworzy się coraz większy popyt na żywność organiczną, czyli wytwarzaną metodami ekologicznymi, bez używania środków chemicznych do nawożenia i zwalczana szkodników. Powstaje, więc także coraz więcej organicznych upraw.

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate