Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 494 181 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
4 gość/-ci.

Archiwum wpisów Kwiecień 2013


Permakultura

Słowo permakultura pochodzi od połączenia dwóch słów w języku angielskim: PERMAnent agriCULTURE, bądź PERMAnent CULTURE, czyli "stałe rolnictwo" i "stała kultura" - chodzi tu o lekkie (nieniszczące jej) życie na planecie, bez jej niszczenia ciężkim przemysłem i zanieczyszczeniami oraz bez nadmiernego jej eksploatowania monokulturowym rolnictwem prowadzącym do wyjałowienia ogromnych obszarów ziemi; chodzi o to, by w harmonii z naturą zaspokoić przyszłym pokoleniom ich wszystkie potrzeby. Nie chodzi tu o stałość w pozostawaniu wszystkiego bez zmian.

Czytaj całość...


Zioła na czasie - Jaskółcze Ziele

Glistnik Jaskółcze Ziele(Chelidonium majus) - W starych książkach zielarskich występowała ona pod nazwami łaska Pana Boga, ziele Marii, Boży dar, liście Pana Boga, złoty korzeń, krwawe ziele i oczne ziele. Określenia te świadczą o dużym poważaniu jakim niegdyś cieszyła się ta roślina lecznicza. 

Czytaj całość...


Raw Food - Wiariańskie Przepisy - Napoje

Witariańska dieta oznacza odżywianie się wyłącznie lub w większości (ponad 50%) pokarmami surowymi, świeżymi, nieprzetworzonymi, niegotowanymi (witarianie dopuszczają podgrzewanie jedzenia do 41 °C.), niemrożonymi najlepiej organicznymi z hodowli ekologicznych pochodzenia wyłącznie roślinnego! W diecie Witariańskiej spożywa się surowe owoce oraz warzywa.
 

Link do przepisów 

Czytaj całość...


Tak powstał świat

I tak powstał świat. Jego zaczynem i spoiwem jest Miłość. Z Energii Miłości powstały inne energie. Ze Światła Miłości powstały inne światła. Z Ducha Miłości powstały inne duchy. Została zasiana i wypromieniowana w cały Wszechświat, wszystkie Wszechświaty Miłość. Każda istota, każdy duch może świadomie wybrać sobie drogę rozwoju, ewolucji i doświadczania.

Czytaj całość...


Wdzięczność Ziemi

   Dziś w Międzynarodowy Dzień Ziemi (22.04.) wyrażamy wdzięczność Matce Ziemi, przekazujemy Jej naszą miłość, uznanie, szacunek, podziękowanie. To dzięki Matce Ziemi możemy tutaj żyć, doświadczać, rozwijać, przeżywać piękne chwile. Dzięki Ci Matko, dzięki Ci całym sercem, ciałem, umysłem i duszą. Jesteśmy z Tobą. Kochamy Cię. Nasze serca są pełne wdzięczności do Ciebie. Kochamy Cię Matko Ziemio dziś, jutro, pojutrze …   

Czytaj całość...


Podziękowanie za uzdrowienie psa przez Medytacyjny Krąg Uzdrawiania

   W ostatni wtorek (16.04.2013) jeden z uczestników Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania, który odbywa się regularnie w naszej Fundacji, poprosił o przekazanie uzdrawiającej Energii Miłości swojemu psu, który był bardzo chory, wręcz umierający. Oto jaki przysłał nam sms kilka dni później o jego błyskawicznym uzdrowieniu ...

Czytaj całość...


Przepisy Witariańskie

Witariańska dieta oznacza odżywianie się wyłącznie lub w większości (ponad 50%) pokarmami surowymi, świeżymi, nieprzetworzonymi, niegotowanymi (witarianie dopuszczają podgrzewanie jedzenia do 41 °C.), niemrożonymi najlepiej organicznymi z hodowli ekologicznych pochodzenia wyłącznie roślinnego! W diecie Witariańskiej spożywa się surowe owoce oraz warzywa.

tutaj można przeczytać cały artykuł

tutaj można pobrać przepisy

 


 

Czytaj całość...


Raw Food - Witarianizm

Raw Food – dosłowne tłumaczenie z języka angielskiego na polski brzmi „surowe jedzenie” czy też „surowa żywność”. Dla jednych dieta, dla innych styl życia. J Witariańska dieta oznacza odżywianie się wyłącznie lub w większości (ponad 50%) pokarmami surowymi, świeżymi, nieprzetworzonymi, niegotowanymi (witarianie dopuszczają podgrzewanie jedzenia do 41 °C.), niemrożonymi najlepiej organicznymi z hodowli ekologicznych pochodzenia wyłącznie roślinnego! W diecie Witariańskiej spożywa się surowe owoce oraz warzywa.
tutaj można pobrać przepisy witariańskie

Czytaj całość...


Zioła na czasie - Mniszek lekarski

Mniszek lekarski, jako roślina lecznicza wykorzystywany był w już w starożytności. W lecznictwie ludowym stosowany powszechnie, jako środek moczopędny oraz przy problemach żołądkowo- trawiennych. 

Czytaj całość...


Porozmawiajmy o miłości miedzy kobietą a mężczyzną

Porozmawiajmy o miłości. Takiej ludzkiej miłości między kobietą a mężczyzną. Czym ona jest, czemu ma służyć, dokąd prowadzić? To są podstawowe pytania, jakie ludzie powinni sobie zadać na początku każdego związku, a raczej przed jego nastaniem. Są to pytania ogólne. Dotyczy ono też młodych ludzi, szczególnie oni powinni sobie te pytania zadać, 

Czytaj całość...


Symbole, czakry, seks

Symbol może emanować energią, ale sam w sobie jest tylko przekazem graficznym, który nie niesie niczego specyficznego na poziomie ducha, świadomości i energii tworzenia. To Energia płynąca przez symbol jest najważniejsza, najistotniejsza, najbardziej potrzebna światu, a więc i ludziom.

Czytaj całość...


Radiowitalność

   „Niech pożywienie będzie dla ciebie lekarstwem, a lekarstwo twoim pożywieniem”.

   Każda żywa komórka wysyła z siebie promieniowanie o różnej długości fali. Francuski inżynier L.J. Simenoton nazwał to promieniowanie radiowitalnością.

Czytaj całość...


71 letnia wegetarianka

Nasze ciała bardzo są przyzwyczajone do przyjmowania białka zwierzęcego, jednak naturalnie nie jesteśmy mięsożerni. To jedno z wielu odstępstw naszej pełnej wypaczeń drogi ewolucji po Matce Ziemi. Natura stworzyła nas roślinożercami i bardzo warto do tego wrócić, aby poczuć ponowna więź i łączność z wszechświatem.

Czytaj całość...


Projekt Rodzimy w Domu

Od dawna zbieram opowieści porodowe. Moim marzeniem jest wydanie ksiązki z relacjami z porodów domowych. To wspaniałe, pełne kobiecej mocy opowieści porodowe, które niosą pozytywne przesłanie. Relacje z porodów nie zakłóconych brutalną interwencją medyczną, odbywających się w domowym zaciszu, w poczuciu bezpieczeństwa i głębokiej relacji z rodzącym się dzieckiem. W zaufaniu do własnego ciała i natury.

To są opowieści kobiet dla kobiet... o mocy, która jest w nas, o sile rodzenia życia.

Czytaj całość...


Po co nam ekologia?

Potrzebujemy etyki dotyczącej środowiska (...) poprzez szerszą identyfikację ludzie mogą spostrzec, że ochrona środowiska służy ich osobistym celom, a dzieje się tak na skutek autentycznej miłości siebie, miłości pogłębionej i poszerzonej jaźni.(Arne Naess)

Czytaj całość...


Tydzień Weganizmu 13-20 kwietnia 2013

Stowarzyszenie Empatia zaprasza na organizowany po raz piąty Tydzień Weganizmu. Podczas kilkudniowych spotkań w kilku największych miastach Polski odbędą się różnego typu imprezy promujące wegańską dietę i styl życia.

Czytaj całość...


Inwokacja do Manifestu Duchowego

 Inwokacja jest pierwszą częścią Manifestu Duchowego zainspirowanego przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya) w dniu 27 marca 2013r.
   Manifest Duchowy składa się z trzech części – Inwokacji, Deklaracji Wolności i Programu (jeszcze nie opublikowanym, bo jest w trakcie opracowywania). Razem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości.

Czytaj całość...


Ustawienia konstelacji rodzinnych we Wrocławiu

USTAWIENIA KONSTELACJI RODZINNYCH WG BERTA HELLINGERA

3-4-5 maj 2013 r. godzina 10:00- 18.00 Wrocław 

Prowadząca: Zuzanna Małgorzata Wilgosiewicz

Czytaj całość...


Ho'oponopono - Proces Uzdrawiania

Ho'oponopono jest starożytną wiedzą pochodzącą wprost z Hawajów -- tajemniczych rajskich wysp. Słowo to oznacza "poprawiać", "naprawiać błąd", "postępować słusznie". Podstawą Ho"oponopono jest akceptacja faktu, że stanowimy sumę przeszłych myśli, czynów i decyzji, które ukształtowały nasze obecne życie. Cały ten egzotyczny proces polega na oczyszczeniu negatywnych myśli i wspomnień poprzez miłość i przebaczanie.

Czytaj całość...


Ho'oponopono wywiad z dr Hew Len

Dr Ihaleakala Hew Len jest hawajskim terapeutą. Prowadzi warsztaty metody Ho’oponopono pomagającej osiągnąć bogactwo, zdrowie, spokój i szczęście. Współpracował z tysiącami ludzi, między innymi z przedstawicielami ONZ, UNESCO, World Peace Conference, Healers for Peace in Europe oraz Hawaii State Teachers Association.

Czytaj całość...


Duchowość a stres

Ciągły sters i życie w napięciu to syndrom naszych czasów. Bezustannie się czymś stresujemy: korkiem na ulicy, egzaminem, kłótnią z partnerem, brakiem czasu albo pieniędzy. Dzieci stresują się szkołą, dorosłym towarzyszy stres zawodowy. Stres to nieodłączny element życia każdego człowieka.

Czytaj całość...


Deklaracja wolności

   Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi, o ile tak zdecydujemy. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem (jeszcze nie opublikowanym, bo jest w trakcie opracowywania), tworzą całość dokumentu, inspirującego Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości.

Czytaj całość...


Eliksiry Młodości

Nauka poznała i udowodniła cudowną moc wielu substancji, które pozwalają dłużej cieszyć się wyśmienitą kondycją, opóźnić procesy starzenia, wygładzać powstałe już zmarszczki, zapobiegać powikłaniom zdrowotnym związanym z wiekiem, a także w umiarkowanym stopniu ograniczać negatywne skutki niezdrowego trybu życia.

Czytaj całość...


Szyszynka - Zapis Duszy

Szyszynka jest najbardziej mistycznym gruczołem, który ulokowany jest w mózgu człowieka.

Mistycy twierdzą, że uruchomienie tego gruczołu otwiera w człowieku wielkie zdolności telepatyczne.
W świecie fizycznym używamy swoich fizycznych oczu, służą do postrzegania świata materialnego. Otwarcie trzeciego oka daje wgląd w głąb niewidzialnego świata spirytualnego.

Otwiera w człowieku mistyczną moc.

Czytaj całość...


XVIII Zjazd Ratowników Ziemi 11-12 Maj Warszawa

oraz wszystkich osób, które chciałyby włączyć się
w działania na rzecz wzniesienia Matki Ziemi i ludzkości

(w zjeździe mogą uczestniczyć osoby, które jeszcze z nami wspólnie nie medytowały,
Najważniejsza jest otwartość serca, współobecność w duchu miłości i światła)

WARSZAWA - 11 i 12 MAJ 2013
Centrum Konferencyjno Szkoleniowe KOPERNIKA -

ul. Kopernika 30 (sala Księżycowa)

hasło towarzyszące zjazdowi - MATERIALIZACJA 

galeria zdjęć

Czytaj całość...


Szkodliwa fluoryzacja

Fluor jest bardziej toksyczny niż ołów.2,5 grama wystarczy, aby zabić osobę dorosłą o wadze 50 kg. Ze względu na pozytywne oddziaływanie na zęby, jest składnikiem 90% past do zębów, różnych płynów do płukania ust, a także w niektórych krajach dodawany jest do wody pitnej i soli. Odkładając się w organizmie może powodować poważne zagrożenie. Jak się przed nim chronić?

Czytaj całość...


Toksyczne składniki kosmetyków

Dr Henryk S. Różański  od 1996 roku prowadzi badania eksperymentalne nad właściwościami toksycznymi składników kosmetyków, głównie węglowodorowymi i fenolowymi. Przed kupnem każdego preparatu do pielęgnacji i higieny skóry warto przeczytać jego skład chemiczny. Niepoważne jest płacenie za produkt, który działa szkodliwie na naszą skórę, a nawet cały organizm.

Link do PDF

Czytaj całość...


Toksyczne składniki kosmetyków

Dr Henryk S. Różański  od 1996 roku prowadzi badania eksperymentalne nad właściwościami toksycznymi składników kosmetyków, głównie węglowodorowymi i fenolowymi. Przed kupnem każdego preparatu do pielęgnacji i higieny skóry warto przeczytać jego skład chemiczny. Niepoważne jest płacenie za produkt, który działa szkodliwie na naszą skórę, a nawet cały organizm. Szczególnie istotne jest staranne dobieranie kosmetyków pielęgnacyjnych dla dzieci, kobiet ciężarnych i karmiących. Większość składników preparatów kosmetycznych przenika do krwi i wywiera działanie ogólne oraz wpływa na rozwój zarodka oraz płodu.

Czytaj całość...


Uzdrawiająca moc kamieni

Litoterapia, czyli leczenie kamieniami jest dobrze znaną od 3 tys. lat nauką, powszechnie stosowaną już w starożytności. O ich wpływie na kondycję fizyczną i psychiczną byli przekonani Babilończycy, a także Egipcjanie, Grecy i Rzymianie. Starożytni medycy i astrologowie polecali noszenie kamieni jako niezawodny sposób na zdrowie. Świat minerałów jest najbardziej skrystalizowanym przejawem materii na Ziemi, najbardziej zwartym kondensatem energii , krysztaly są jak żywe istoty, które nieustannie rosną i podlegają tym samym prawom co świat organiczny.Praca z kamieniami dotyczy przede wszystkim stref energetycznych człowieka otaczających ciało fizyczne.

Czytaj całość...


Mleko cichy morderca

Mleko krowie często reklamuje się w programach telewizyjnych jako "pokarm doskonały".  Wmawia się nam, że wszyscy go potrzebujemy... Niestety spożywanie mleka przyczyniło się do wielu problemów zdrowotnych naszego społeczeństwa. 

Na potwierdzenie tych tez prezentujemy cytaty z kilku publikacji książkowych odnoszące się do szkodliwości mleka dla ludzkiego organizmu. Pozycję "Mleko cichy morderca" znajdziesz tutaj. 

Czytaj całość...


Czystość wiedzie do mądrości

Czystość zawsze wiedzie do mądrości, do Boskości. Czystość zawsze przyniesie szczęście i da więcej życia, uczyni je wiecznym, bo czystość stapia się z obecnością Źródła Wszechrzeczy, z Pierwotnym Światłem, z Boską Emanacją i Transcendencją. Czystość jest sama w sobie Miłością, a Miłość jest Czysta i bezinteresowna. Kto jest Mądry ten staje się Czystą Bezinteresowną Miłością.

Czytaj całość...


Zalety kaszy jaglanej

Kasza jaglana kiedyś jeden z podstawowych produktów w domach naszych przodków, współcześnie stała się potrawą niemal egzotyczną. A szkoda, bo to najzdrowsza z kasz, znana od tysięcy lat. Posiada mnóstwo zalet, jest lekkostrawna i odżywcza (100g – 346kcal). Zawiera rzadko występującą w produktach spożywczych krzemionkę, mającą zbawienny leczniczy wpływ na stawy i drogie panie, co najważniejsze korzystnie wpływającą na wygląd skóry, paznokci i włosów.

Czytaj całość...


Lecznicza kuracja cytrynowa

Czym można wytłumaczyć tak zdumiewające działanie soku z cytryny? Kwas cytrynowy jest jedynym kwasem wiążącym się w organizmie z wapniem. W wyniku tego procesu tworzy się unikalna sól. Podczas jej rozpuszczania organizm otrzymuje fosfor i wapń – pierwiastki, które normalizują przemianę materii i regenerują tkankę kostną. 

Czytaj całość...


Wiosenne oczyszczanie wątroby

Stłuszczenie, przekrwienie i upośledzenie funkcji wątroby mają swoją przyczynę przede wszystkim w nadmiernym spożyciu oczyszczonych produktów skrobiowych (zwłaszcza białej mąki), cukru rafinowanego, tłuszczów nasyconych i mięsa. To również efekt braku surowych produktów, bogatych w enzymy trawienne i błonnik. Groźne są także występujące w żywności zanieczyszczenia chemiczne, metale ciężkie, pestycydy, wirusy, bakterie chorobotwórcze, azotany i azotyny... Każdego dnia wątroba musi dawać sobie z nimi radę. Kumulacja toksyn w organizmie obciąża nadmierną pracą wątrobę, która nie jest w stanie skutecznie pełnić swoich funkcji.

Czytaj całość...


Przepisy makrobiotyczne

Przepisy makrobiotyczne

 

Link do pobrania

Czytaj całość...


Przykładowa Dieta Anty-nowotworowa

Przykładowa dieta anty-nowotworowa opracowana przez Agnieszkę Wiśniewską

 

Link do pobrania

Czytaj całość...


Przepisy Wegetariańskie

Przepisy Wegetariańskie opracowane przez Agnieskzę Wiśniewską

 

Link do pobrania

Czytaj całość...


Przepisy makrobiotyczne

Przepisy markobiotyczne

 

Link do PDF

Czytaj całość...


Przykładowa Dieta Anty-nowotworowa

Przykładowa dieta anty-nowotworowa opracowana przez Agnieszkę Wiśniewską.

Link PDF

Czytaj całość...


Przepisy Wegetariańskie

Przepisy wegetariańskie opracowane przez Agnieszkę Wiśniewską.

Link do PDF

Czytaj całość...


Boskość

BOSKOŚĆ - Ona jest potrzebna wszystkiemu, co jest, co było i będzie. Temu, co żyje tak, jak to ludzie w większości pojmują, ale też temu, co według nich jest nieożywione, a jednak wibruje, ma swój potencjał energomagnetyczny, elektryczny, jest próżnią, pustką, istniejącym i nieistniejącym.

Czytaj całość...


Znani wegetarianie

Wśród wegetarian można znaleźć wielu znanych aktorów, artystów, muzyków, naukowców, pisarzy, polityków, myślicieli. Sławni wegetarianie są gwiazdami show-biznesu, przedstawicielami kultury, czy sportu. Idea wegetarianizmu nie była obca także tak wybitnym osobistościom czasów odległych, jak: Leonardo da Vinci, Albert Einstein, Mahatma Ganndhi, Benjamin Franklin.

 

Link do PDF

Czytaj całość...


Znani wegetarianie

Wśród wegetarian można znaleźć wielu znanych aktorów, artystów, muzyków, naukowców, pisarzy, polityków, myślicieli. Sławni wegetarianie są gwiazdami show-biznesu, przedstawicielami kultury, czy sportu. Idea wegetarianizmu nie była obca także tak wybitnym osobistościom czasów odległych, jak: Leonardo da Vinci, Albert Einstein, Mahatma Ganndhi, Benjamin Franklin.

Link do PDF

Czytaj całość...


Mity odnośnie wegetarianizmu

Wegetarianizm prowadzi do niedoborów białka

To jeden z najstarszych mitów dotyczących diety wegetariańskiej. W świetle współczesnych badań nie sposób wciąż utrzymywać tezy o „niedoborze białkowym” wegetarian.

Czytaj całość...


Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dieta warzywna z dodatkiem ciemnego, razowego chleba, kasz, ryżu, orzechów, owoców jest dietą optymalną, dostarczającą naszemu organizmowi wszystkiego, czego on sobie życzy.

Czytaj całość...


Równowaga kwasowo-zasadowa

CZY MASZ ZAKWASZONY ORGANIZM?

Już starożytni lekarze współcześni Hipokratesowi uważali, że do powstawaniu wielu chorób przyczynia się chroniczne zakwaszenie organizmu.

Tezę taką potwierdzają współczesne publikacje naukowe. Wiele badań naukowych udowodniło powiązanie zakwaszenia organizmu i wielu chorób chronicznych. Potwierdzono także bardzo pozytywny wpływ minerałów zasadowych na proces ich leczenia.

Link do PDF

Czytaj całość...


Lao Tsy

Lao Zi(Lao-tsy) twierdził, że światem rządzą pewne stałe prawa; poznanie ich i dostosowanie się do nich może ludziom dać spokój ducha i zaoszczędzić im cierpień.

Link do PPS

Czytaj całość...


Spoiwem Świata Jest Miłość

I tak powstał świat. Jego zaczynem i spoiwem jest Miłość. Z Energii Miłości powstały inne energie. Ze Światła Miłości powstały inne światła. Z Ducha Miłości powstały inne duchy. Została zasiana i wypromieniowana w cały Wszechświat, wszystkie Wszechświaty Miłość. Każda istota, każdy duch może świadomie wybrać sobie drogę rozwoju, ewolucji i doświadczania. W ten sposób wzbogaca wspólne Pole Miłości, jej Jedności i Twórczej Doskonałości.

Czytaj całość...


Piękno Pustyni

Piękno pustyni

Link do PPS

Czytaj całość...


Fascynujące zjawiska natury

Fascynujące zjawiska natury

Link do PPS

Czytaj całość...


Czy istnieje zło

Profesor Uniwersytetu zadaje swoim studentom pytanie: Czy Bóg stworzył wszystko, co istnieje?

Link do PPS

Czytaj całość...


Szczęście jest podróżą

Szczęście jest podróżą.

Doceniaj każdą chwilę życia.

Link do PPS

Czytaj całość...


Nauka Uzdrawiania

The living Matrix – film o uzdrawianiu energią, na odległość

Jest to jeden z kolejnych filmów o uzdrawianiu energią, polem, uzdrawianiu na odległość poparty badaniami naukowymi.  To, co go w pewnym stopniu wyróżnia, to że ten film pokazywał już dwukrotnie TVN – kilka miesięcy temu i w czasie świąt Wielkanocnych.

Czytaj całość...


Thrive - Wzrost

  W sieci ukazał się naprawdę dobry film o obecnej sytuacji globalnej oraz sposobach wyjścia z tego kryzysowego momentu w dziejach ludzkości. “The Thrive” zaczyna się nietypowo, bo wychodzi od ukrywanej wiedzy dotyczącej świętej geometrii, konstrukcji torusa i powiązanej z tym technologii wolnej energii, by potem pokazać jak wiele podobnych dziedzin nauki, medycyny i zdrowia jest ukrywanych przed ludźmi. To jest punkt wyjściowy do opisania spisku globalnej elity – Nowego Porządku Świata, ale co najważniejsze – podane jest też rozwiązanie.

Czytaj całość...


Sok z brzozy

Świeży sok z brzozy bardzo ceniono w medycynie ludowej. Był uważany za napój boski, który daje siłę i urodę. Sok zawiera błyskawicznie przyswajalny cukier, kwasy organiczne (jabłkowy i cytrynowy), liczne sole mineralne, potas, magnez, fosfor, wapń, żelazo, miedź, aminokwasy, witamin z grupy B.

Czytaj całość...


Cisza

Spoglądam na Was w Ciszy swego przejawienia,

Mnie znajdziecie, gdy ciszy głębię zrozumiecie.

Budzę w Was pragnienie Ciszy,

Aby spełniały się Wasze Marzenia – Boga odnalezienia.

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate