Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 494 076 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Archiwum wpisów Marzec 2013


Wielkanoc 2013

Czytaj całość...


Szczepienia - Niewygodne Fakty

Są to obszerne fragmenty listu, jaki napisała pani prof dr Maria Dorota Majewska z Instytutu Psychiatrii i Neurologii, Zakład Farmakologii w sprawie szczepionek obowiązkowych w Polsce zawierających śmiertelne dawki rtęci. Zamieszczamy również wywiad z dr Majewską oraz dr Jerzym Jaśkowskim.

 

Czytaj całość...


Chrońmy się przed GMO

Co możemy zrobić i jak możemy zadbać o naszą ziemię i nasze rodziny, aby nie spotkała nas tragedia innych krajów, które pozwoliły na uprawę roślin GMO?

Poniżej przedstawiamy apel wystosowany przez Koalicję Polska Wolna od GMO do Rolników, aby byli świadomi skutków stosowania na swoich polach materiału skażonego GMO. 

Czytaj całość...


Boska Esencja

Nigdy nie wątp, że Moją esencją, istotą jest Miłość. Czysta Bezwarunkowa Miłość. To fundament, skała bez której będziesz grzązł, topił się, rzucał i wierzgał, klął i przeklinał, w efekcie tego zaś czynił rzeczy głupie, okrutne, czasami zaś tylko dobre, mądre i światłe. Szukaj właśnie tego – mądrości, dobra, pokoju, tego co nazywa się światłością, a wypływa z czystej, duchowej, źródlanej Miłości, którą Jestem. 

Czytaj całość...


GMO a wymieranie pszczół

Pamiętajmy, że pszczoła miodna (Apis mellifera), to nie tylko wytwórca miodu i produktów pszczelich, ale przede wszystkim jeden z największych zapylaczy świata roślinnego, bez którego nie ma mowy o prawidłowym rozwoju roślin, a tym samym produkcji żywności. Około 80 % upraw, to odmiany owadopylne, które potrzebują zapylenia.

Pszczoły zwiększają ilość i jakość plonów. Z pracy pszczół korzysta gospodarka narodowa, społeczeństwo i całe środowisko przyrodnicze. Pszczoły przyczyniają się do utrzymywania różnorodności biologicznej, przyśpieszają rewitalizację obszarów zdegradowanych, są wytrwałymi i skutecznymi strażniczkami życia na naszej ziemi.

Czytaj całość...


Szkodliwość GMO

Komitet Ochrony Przyrody Polskiej Akademii Nauk (PAN) wystosował bezprecedensowy apel w sprawie zagrożenia zdrowia i środowiska ze strony GMO. Eksperci PAN wskazują na realne zagrożenie bioróżnorodności Polski ze strony wprowadzanych do środowiska organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO).

Organizmy genetycznie modyfikowane (GMO) mają być szkodliwe dla zwierząt, które są nimi karmione. Tak właśnie zdaje się udowadniać badanie przeprowadzone na 19 GMO, czyli na odmianach soi i kukurydzy. Badanie to ujawniło oznaki toksyczności dla wątroby i nerek zwierząt.

Czytaj całość...


Argumenty przeciw GMO

Już 9 państw w Europie: NIEMCY, FRANCJA, WŁOCHY, AUSTRIA, WĘGRY, RUMUNIA, LUKSEMBURG, SZWAJCARIA zakazało upraw GMO na terenie swojego kraju (w tym 8 z UE) i nie ma z tego powodu żadnych kar finansowych , a Niemcy wygrały proces z firmą Monsanto.

Czytaj całość...


GMO - Niechciana Prawda

CO TO JEST GMO? Zgodniez  zapisami  ustawy,  genetycznie zmodyfikowane organizmy (ang. genetically modifiedorganisms-GMO) tomikroorganizmy, roślinylubzwierzęta, których geny zostały sztucznie zmienione w taki sposób, który nie zachodzi  w  warunkach  naturalnych.  Oznacza to, że organizmy genetycznie modyfikowane  nie są dziełem zachodzącej w przyrodzie ewolucji,  ani  tradycyjnych metod hodowli stosowanych od dawna w rolnictwie, lecz wytworem biotechnologii. Takie organizmy nigdy dotąd nie występowały w przyrodzie. Uprawne odmiany GMO są produkowane zaledwie od około 20 lat  i  dotąd  nie  znamy  wszystkich  potencjalnych negatywnych skutków ich uwalniania do środowiska oraz stosowania ich w żywności i paszach. Dlatego wskazana jest jak najdalej posunięta przezorność, tym bardziej że  głównym  beneficjentem ich  stosowania  są  firmy biotechnologiczne nastawione przede wszystkim  na  zysk  ekonomiczny  i uzależnienie odbiorców od swoich wyrobów, a nie-dobro ogółu.

GMO to realne  i potencjalne zagrożenie dla  bezpieczniej  żywności,  które  bez  wystarczającej wiedzyo  negatywnych  skutkach ich używania wkroczyło w nasze życie.

Czytaj całość...


Uzdrawiająca moc śmiechu

Uzdrawiająca Moc Uśmiechu - wraz z upływem lat przeciętny człowiek śmieje się coraz rzadziej. W przypadku małego dziecka w wieku przedszkolnym średnia liczba wybuchów radosnego chichotu wynosi około 400 w trakcie dnia. Tymczasem dorosła osoba śmieje się już tylko średnio 15 razy na dzień. Liczby te są dość mało optymistyczne. Nie śmiejemy się, bo nie mamy tylu powodów do radości, co małe dzieci? Może hamujemy swoje naturalne reakcje? Wstydzimy się śmiać do rozpuku? Może nie wiemy, jak bardzo śmiech jest zdrowy? Podpowiadamy, dlaczego warto się śmiać!

Czytaj całość...


Żyj Długo

40 Rad, aby Żyć Długo i Zdrowo 
          link do animacji pps 

Czytaj całość...


Adyashanti Doświadczanie Jedności

Nauczyciel duchowy Adyashanti opisuje jak w rozwoju ludzkiej świadomości dochodzi do zmiany z odczucia oddzielnego 'ja' ku doświadczeniu jedności. Wskazuje, że strach przed straceniem naszej indywidualnej tożsamości trzyma nas z dala od tej zmiany i poprzez konfrontację ze strachem dochodzimy do miłości. Adyashanti sugeruje również, że osiągnięcie momentu kryzysowego może otworzyć możliwość dla świadomości by się zmieniła, indywidualnie i kolektywnie.

Czytaj całość...


Woda do picia - żywa woda

Ludzki organizm składa się w 75% z wody. Obecnie istnieją dowody na to, że wiele chorób spowodowanych jest właśnie faktem nie przyjmowania wystarczającej ilości płynów. Komórki ulegają wówczas przesuszeniu, spowalnia się transport białka, enzymów, ale i substancji toksycznych, i szybciej się starzejemy.

Niezwykły, ożywiający ruch spiralny wody odkrył Victor Schauberger, żyjący na przełomie XIX i XX wieku naukowiec i zwolennik życia zgodnie z prawami natury.

Czytaj całość...


Równonoc Wiosenna 2013

Za oknami śnieg, ale my już w sercach czujemy Wiosnę, Odradzanie się, Przebudzenie, Nowe Życie, Nowy Etap, Wzrost, Dążenie do Piękna.

 

 

 

 

Ostara - Równonoc Wiosenna Dzień i Noc są w doskonałej równowadze. Zaczyna odradzać się życie na ziemi po mroźnej zimie. Życiodajne soki powoli ożywiają uśpione drzewa. Razem z bocianami wraca słowiańska Bogini Łada, Bogini miłości, a także starogermańska Ostara, Dziewicza Bogini świętej płodności. Wierzono, że w tym szczególnym czasie Bogini spotyka Boga i zostaje przez niego zapłodniona. Matka Ziemia staje się brzemienna. Tradycyjnie na ziemiach polskich obchodzi się 21 marca święto Jare- pierwszy dzień wiosny. Tego dnia topiono Marzannę, kukłę ubraną w białe szaty, symbolicznie uśmiercając Zimę. Nasi przodkowie malowali jajka, jako znak odradzającego się życia, symbol magicznej siły witalnej i płodności.  Alicja Bednarska (kalendarz spirala 2013)

Od 22 do 24 marca spotkamy się na "Przywitaniu Wiosny" organizowanym przez Krystynę Maciąg oraz Janusza Zagórskiego na Przełęczy Tąpadła - Góra Ślęża. W planie między innymi medytacje, wizualizacje, rozważania duchowe itd. więcej info

Jeżeli chcesz zobaczyć zdjecia z wiosennej galerii kliknij tutaj

Czytaj całość...


20.03.2013 Alkala T

   Nowy produkt w sprzedaży ALKALA T – CHRONI NERKI, ALKALIZUJE ORGANIZM. Preparat zawiera składniki zapobiegające zakwaszeniu organizmu, które może być spowodowane różnymi czynnikami, np. dietą oraz wzmożonym wysiłkiem fizycznym. Został on stworzony z myślą o osobach borykających się z kłopotami żołądkowymi takimi jak: zgaga, kwaśne odbijanie i wymioty, wzdęcia, nudności, uczucie wypełnienia, ucisk w żołądku, które są typowymi objawami nadkwaśności żołądka i jelit. Dzięki swojemu specjalnie dobranemu składowi ALKALA T oczyszcza organizm z nadmiaru kwasów wywołujących kłopoty z przemianą materii, a tym samym pomaga przywrócić naturalną równowagę kwasowo-zasadową organizmu. Zalecenia: nadwaga, zgaga, wzdęcia, ciągłe zmęczenie, senność, intensywny trening i wysiłek fizyczny, stress, skutki nadużycia alkoholu, kwasica, kamienica nerkowa,przewlekłe choroby nerek.

Czytaj całość...


7.04.2013 – LIV (54) MEDYTACJA MIŁOŚCI – WROCŁAW

WROCŁAW – 7 kwiecień 2013 od godz.11:30 do 15:00
budynek „Proximy” przy ulicy Wierzbowej 15 – sala nr 49 na I piętrze

   Kochani! Spotykamy się aby kontynuować naszą pracę na rzecz Matki Ziemi i ludzkości, pomóc w procesie wzniesienia Ziemi i rozprzestrzeniania wibracji Boskiej Miłości. Kto chce niech przyjeżdża, dołącza się duchowo, mentalnie, energetycznie, intencją serca, wyrażeniem takiej woli. WSTĘP WOLNY! Z miłością, błogosławimy z całego serca ...

Czytaj całość...


Narzędzia Miłości

Nastały czasy Miłości. Wy w tym pomagacie, jesteście Jej przewodnikami, kanałami, siewcami, narzędziami. Tak! Narzędziami i nie należy bać się takiego porównania, Dlaczego nie kanał a narzędzie? Bo jest to kolejny etap, kolejny krok. Są momenty, że trzeba być kanałem, czystym, który swoim polem, odczuciami w jak najmniejszym stopniu zakłóca przekaz energii i słowa. Ale są momenty, kiedy trzeba wstać i zacząć działać. I ci, którzy otwierają się na aktywne uczestnictwo w procesie Boskiej Alchemii Tworzenia i Kreacji Miłości stają się Jej narzędziami.

Czytaj całość...


Biedny i bogaty - animacja pps

Ojciec uczy syna, kto biedny, a kto bogaty...
Link do animacji pps  w "Do pobrania"

Czytaj całość...


„Czyste ciało i umysł” - intensywne warsztaty oczyszczania 14-21.03.2015

HOLISTYCZNY DETOX
PODNIESIENIE WIBRACJI I ŚWIADOMOŚCI

poprzez post, detoksykację organizmu lewatywami,
ziołami, glinką, witaminami, medytację, zajęcia jogi
i ćwiczenia energetyczne, pracę zespołową,
duchowo-energetyczne uwolnienie blokad,
przeprogramowanie podświadomości

W lesie, nad jeziorem w Ślesinie koło Konina
od 14 do 21 marca 2015r - przeniesiony na jesień

UWAGA: WARSZTAT PRZENIESIONY NA JESIEŃ 
DOKŁADNA DATA WKRÓTCE

Czytaj całość...


Z okazji Dnia Kobiet 8.03.2013

Miłe Panie! Czytelniczki naszej strony! Ratowniczki Ziemi! Pracownice Światła!
Matko Ziemia!
Wcielony żeński pierwiastku Życia!
KOCHAMY WAS! PODZIWIAMY! SZANUJEMY!
RESPEKTUJEMY! AKCEPTUJEMY! WSPIERAMY!
DZIĘKUJEMY! KOCHAMY WAS!
Fundacja „Świadomość Ziemi”
PS. Od męskiego aspektu: Przepraszam …, Proszę o wybaczenie … , Dziękuję …, Kocham …

Czytaj całość...


Poziomy rozwoju duchowego – Wniebowstąpieni w imieniu Źródła Miłość

Wniebowstąpieni o siedmiu poziomach rozwoju duchowego – od przebudzenia do bezwarunkowej Miłości.

Czytaj całość...


Transformacja Samoograniczających Myślokształtów i Przekonań - Tom Kenyon

   W związku z Galaktycznym Przesileniem jakie miało miejsce 21 grudnia 2012 roku, doświadczacie teraz zwiększonego napływu katalitycznych, ewolucyjnych energii. Ten stan rzeczy jest potencjalnie wznoszący ale również uciążliwy ze względu na wzrost polaryzacji ludzkości.

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate