Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 529 824 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Archiwum wpisów Luty 2013


Ewolucja kontynentów na Ziemi

Wszystkie lądy na naszej planecie tworzyły kiedyś jeden superkontynent nazywany Rodinią. Szacuje się, że rozpadł się on około 750 milionów lat temu. Naukowcy są przekonani, że właśnie udało im się natrafić fragment Rodinii, pogrzebany pod Oceanem Indyjskim - donosi serwis bbc.co.uk.http://wiadomosci.onet.pl/nauka/przelom-w-nauce-naukowcy-trafili-na-slady-pradawne,1,5430173,wiadomosc.html

Czytaj całość...


O pragnieniu szczęścia

Anthony de Mello - "O pragnieniu szczęścia"

Czytaj całość...


ORBSY

Lisa Williams - Reinkarnacja ORBSY

Czytaj całość...


Czas na zmiany. Wzywamy Was do zmian - dajcie się ponieść Nowym Czasom

    Ten przekaz otrzymałem w 2008 roku, ale jest on tak uniwersalny, że warto go od czasu do czasu sobie przypomnieć, aby lepiej trzymać życiowy kurs, wzmacniać w sobie wolę i konsekwencję w pracy nad udoskonalaniem samego siebie dla zmian na Ziemi i w Kosmosie. 

Czytaj całość...


53 Medytacja Miłości Warszawa

3 MARCA 2013 w godzinach od 11:30 do 15:30 odbędzie się  

LIII (53) MEDYTACJA MIŁOŚCI

Będziemy medytować na rzecz Warszawy, manifestacji Energii Nowej Ery, Wzniesienia, globalnego Oświecenia i tego, co przyjdzie z Duchowego prowadzenia. 

Czytaj całość...


Wzniećcie Ogień Duszy - na Walentynki od Rady Miłości

Warto wspomóc Walentynkową falę wzmacniając w sobie ogień swojej duszy. Możecie usiąść i powiedzieć: „WZNIECAM OGIEŃ DUSZY W SOBIE TU I TERAZ” i pobyć z tym 5 minut spokojnie oddychając, pozwalając sobie przede wszystkim odczuwać, być Ogniem Miłości. Powodzenia. Nie zdziwcie się przeżyciom … :) Jesteśmy z Wami :) Do codziennego praktykowania :) 

Czytaj całość...


Nazywam się Miliard - Taniec przeciwko przemocy

Miliard kobiet dla miliarda kobiet doświadczających przemocy! Idea, aby przełamywać łańcuchy i stereotypy tańcem jest świetna, a solidarność z kobietami, które doznają przemocy i obudzenie ich także. Taniec jest super, można nauczy się w domu z youtube lub na spotkaniach. Przyłączajcie się by PROTESTOWAĆ| TAŃCZYĆ | POWSTAĆ PRZECIWKO PRZEMOCY WOBEC KOBIET! Finał akcji odbędzie się 14 lutego 2013 r. o godzinie 18.00 na wrocławskim rynku.

Czytaj całość...


Nigdy nie wątp w podpowiedzi serca płynące z rozumienia Miłości

Jesteście, przebywacie w procesie nauki. Ziemia to pole doświadczalne, uprawa eksperymentalna. Tutaj mają wyrosnąć najlepsze gatunki ziaren, które będą później rozsiewane po całym Wszechświecie. Może to trudno przyjąć i zaakceptować, że człowiek jest pewnym eksperymentem, doświadczeniem Istot Wyższych, samego Boga, ale ma on możliwość posiadania świadomości tego, dowiedzenia się o tym i aktywnego włączenia się w ten proces.

Czytaj całość...


O komunii ze Stwórcą

Komunia z Ojcem Źródłem dodaje sił, stwarza możliwości, których samemu nie wykreujesz, nie przewidzisz, nie zaaranżujesz. On stworzył cały świat (wszechświaty). Ty sam mogłeś już stworzyć dużo dobrego i pięknego, ale z Nim zaczniesz Nowe Tworzenie, Nowe Przejawienie.

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate