Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 493 000 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Archiwum wpisów Czerwiec 2012


Pokój na Ziemi - Stwórca

   Prace nad podnoszeniem Ziemi w wyższe wymiary wibracyjne i w wyższe oktawy Światła idą zgodnie z Moją wolą i pod Moim kierownictwem. Oddaj swoje siły, swoją aktywność, aby w jedności ze Mną, z Nauczycielami i ziemskimi Ratownikami, zaprowadzić Światło i Miłość na tej planecie. 

Czytaj całość...


Ojciec nas wzywa - Bóg, Ojciec-Matka, Źródło

  Miarą wielkości człowieka, jako Bogo-Człowieka, jest bowiem Moja Wielkość w nim. To zaś zależy tylko od niego, od tego na ile to Mi umożliwia. Ja szanuję wolę człowieka w zakresie gotowości przyjęcia Mnie. 

Czytaj całość...


Fioletowy Płomień - energia oczyszczająca - dekrety - Saint Germain

     Fioletowy Płomień jest darem Stwórcy dla ludzkości, dla istot upadku funkcjonujących w obszarze oczyszczenia, w jakim znajduje się Ziemia i ludzkość, dla odzyskania blasku Stwórcy, Którego cząstką jest każda forma życia. Zgodnie z wolą Boga Jego stworzenie ma być tak samo czyste i doskonałe jakim On jest.

Czytaj całość...


Ceremonia i medytacja przesilenia letniego 20.06.2012

Najpierw w Fundacji odbyła się półgodzinna medytacja, która przygotowywała nas do ceremonii poprzez świetliste oczyszczenie, równoważenie aspektu żeńsko-męskiego, wprowadzenie kodów ceremonii. Potem popłynęło tworzenie mocnego pola tego wieczoru. Nad Wisłą na chuście ze Znakiem Miłości zrobiliśmy ołtarz, na którym ułożyliśmy koło mocy złożone kamieni pochodzących z naszych wypraw na pięć kontynentów. 

Czytaj całość...


Służba publiczna - Saint Germain

   Sprawowanie władzy publicznej ma być służbą wykonywaną zgodnie z zasadami Miłości, wolną od osobistych korzyści i pychy. Pomódl się w intencji zaprowadzenia światła i Miłości w działalności osób sprawujących władzę publiczną, aby Bóg ich oświecił Mądrością, którą JEST.

Czytaj całość...


Postawa służenia - Jezus Chrystus

Będąc w postawie sługi Światła i Miłości staraj się każdego dnia jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki, nie przywiązując się do efektów swojej aktywności, a tym bardziej nie roszcząc sobie wyłączności do jej owoców. Tak żyjąc niczego nie będzie Tobie brakowało.

Czytaj całość...


20-GO O 20-TEJ CEREMONIA ŁĄCZENIA WÓD - KRĄG MOCY - MEDYTACJA NAD WISŁĄ

20-GO O 20-TEJ
CEREMONIA ŁĄCZENIA WóD – KRĄG MOCY –
MEDYTACJA PRZESILENIA LETNIEGO NAD WISŁĄ
WARSZAWA PRZY MOŚCIE GDAŃSKIM (20.06.2012)

Kochani! Spotkajmy się 20-go o 20-tej nad Wisłą, przy moście Gdańskim. Na kilka godzin przed przesileniem letnim (21.06. o 1:09) organizujemy tam ceremonię łączenia wód połączoną z stworzeniem kręgu mocy i medytacją na rzecz wzmocnienia kwadryki danych z zaćmienia Słońca z 20 maja, zaćmienia Księżyca z 4 czerwca oraz tranzytu Wenus z 6 czerwca . Spotkajmy się 20-go o 20-stej pod Mostem Gdańskim od strony Wybrzeża Gdańskiego. 
NIE MOŻESZ BYĆ NA CEREMONII - ZRóB JĄ TAM GDZIE JESTEŚ.

Czytaj całość...


24.06.2012 - XLVIII MEDYTACJA MIŁOŚCI - WARSZAWA

 od godz.11:30 do 15:30 przy ul.Ogrodowej 32A lok.43

   Kochani! Nasza czerwcowa medytacja będzie poświęcona zwiększeniu impulsu i kotwiczeniu Galaktycznego i Niebiańskiego Światła na Ziemi, harmonizowaniu aspektu żeńsko-męskiego, przekazaniu świetlnych kodów i matryc, które otrzymaliśmy w trakcie podróży po Chile. Będziemy dzielić się też wrażeniami, wykonanymi pracami energetycznymi w trakcie tej niezwykłej wyprawy. Będą też zdjęcia i filmiki z Chile. WSTĘ˜P WOLNY.  
   Ci którzy nie mogą przybyć osobiście, a chcieliby skorzystać z pola medytacji, świadomie nastawić się na przyjęcie i przekazanie "swojej" przestrzeni strumieni Światła i Miłości niech przyłączą się do niej duchowo, mentalnie, energetycznie, intencją serca, wyrażeniem takiej woli.  

Czytaj całość...


Jesteśmy przy tobie, dla ciebie - Maryja

    Korzystaj z całego bogactwa jakie daje tobie życie, z ufnością, a zarazem z roztropnością. Zawsze zapraszaj Boga i Nas Nauczycieli, abyśmy towarzyszyli tobie, nawet w prostych, rutynowych codziennych czynnościach. Mamy dużo czasu i nie obarczysz Nas swymi problemami. Wiesz przecież, że Bóg i Nauczyciele mają „po-dzielną uwagę” i jednocześnie mogą działać w odniesieniu do wielu osób i na róż-nych wymiarach. Umożliwiaj Nam to, bo bez twojego przyzwolenia niewiele możemy dobrego dla ciebie uczynić. 

Czytaj całość...


JAM JEST Boskim błogosławieństwem - Maryja

    Błogosławieństwo to prosty i skuteczny sposób na wzrastanie. Tak mało absorbuje czasu, nic nie kosztuje, a tym sposobem tyle dobrego jest czynione innym i sobie samemu. 

Czytaj całość...


Błogosław także Boga - El Morya

   Dziękuj Stwórcy za wszystko, co doświadczasz, dziękuj z całego serca, pełnią twojej Miłości. Błogosław wszystko i wszystkich, gdyż tym sposobem błogosławisz także Boga. 

Czytaj całość...


Rozmowa z różą

   Wzrok Mój Przywiodła Dziś Róża Samotna –Co Płatkiem się Kłania Jesieni.
I Zatrzymałam się w Pełni Poranka –By Dotknąć Uroku Jej Cieni.
 

Czytaj całość...


Moje śpiewanie

Śpiewam sercem Panu, bo jestem duszą Jego, Śpiewam całym Niebem, W miłości mej trwam ...
 

Czytaj całość...


Zasada lustra - Melchizedek

    Motto: Niech dorobek publikacyjny innych nie przysłania Tobie Twoich możliwości czerpania ze źródła duchowej mądrości jakim Jestem. Pamiętaj, że nic nie może zastąpić Boga w Tobie, bo we Mnie jest zawarte wszystko co jest rzeczywiste, wszelka mądrość, bo nią Jestem. Należy się w tym ćwiczyć i rozbudzać duchowy potencjał. (Ojciec-Matka, Bóg; wyciąg z przekazu Stanisława G.). 

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate