Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 362 151 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Archiwum wpisów Czerwiec 2012


Pokój na Ziemi - Stwórca

   Prace nad podnoszeniem Ziemi w wyższe wymiary wibracyjne i w wyższe oktawy Światła idą zgodnie z Moją wolą i pod Moim kierownictwem. Oddaj swoje siły, swoją aktywność, aby w jedności ze Mną, z Nauczycielami i ziemskimi Ratownikami, zaprowadzić Światło i Miłość na tej planecie. 

Czytaj całość...


Ojciec nas wzywa - Bóg, Ojciec-Matka, Źródło

  Miarą wielkości człowieka, jako Bogo-Człowieka, jest bowiem Moja Wielkość w nim. To zaś zależy tylko od niego, od tego na ile to Mi umożliwia. Ja szanuję wolę człowieka w zakresie gotowości przyjęcia Mnie. 

Czytaj całość...


Fioletowy Płomień - energia oczyszczająca - dekrety - Saint Germain

     Fioletowy Płomień jest darem Stwórcy dla ludzkości, dla istot upadku funkcjonujących w obszarze oczyszczenia, w jakim znajduje się Ziemia i ludzkość, dla odzyskania blasku Stwórcy, Którego cząstką jest każda forma życia. Zgodnie z wolą Boga Jego stworzenie ma być tak samo czyste i doskonałe jakim On jest.

Czytaj całość...


Ceremonia i medytacja przesilenia letniego 20.06.2012

Najpierw w Fundacji odbyła się półgodzinna medytacja, która przygotowywała nas do ceremonii poprzez świetliste oczyszczenie, równoważenie aspektu żeńsko-męskiego, wprowadzenie kodów ceremonii. Potem popłynęło tworzenie mocnego pola tego wieczoru. Nad Wisłą na chuście ze Znakiem Miłości zrobiliśmy ołtarz, na którym ułożyliśmy koło mocy złożone kamieni pochodzących z naszych wypraw na pięć kontynentów. 

Czytaj całość...


Służba publiczna - Saint Germain

   Sprawowanie władzy publicznej ma być służbą wykonywaną zgodnie z zasadami Miłości, wolną od osobistych korzyści i pychy. Pomódl się w intencji zaprowadzenia światła i Miłości w działalności osób sprawujących władzę publiczną, aby Bóg ich oświecił Mądrością, którą JEST.

Czytaj całość...


Postawa służenia - Jezus Chrystus

Będąc w postawie sługi Światła i Miłości staraj się każdego dnia jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki, nie przywiązując się do efektów swojej aktywności, a tym bardziej nie roszcząc sobie wyłączności do jej owoców. Tak żyjąc niczego nie będzie Tobie brakowało.

Czytaj całość...


20-GO O 20-TEJ CEREMONIA ŁĄCZENIA WÓD - KRĄG MOCY - MEDYTACJA NAD WISŁĄ

20-GO O 20-TEJ
CEREMONIA ŁĄCZENIA WóD – KRĄG MOCY –
MEDYTACJA PRZESILENIA LETNIEGO NAD WISŁĄ
WARSZAWA PRZY MOŚCIE GDAŃSKIM (20.06.2012)

Kochani! Spotkajmy się 20-go o 20-tej nad Wisłą, przy moście Gdańskim. Na kilka godzin przed przesileniem letnim (21.06. o 1:09) organizujemy tam ceremonię łączenia wód połączoną z stworzeniem kręgu mocy i medytacją na rzecz wzmocnienia kwadryki danych z zaćmienia Słońca z 20 maja, zaćmienia Księżyca z 4 czerwca oraz tranzytu Wenus z 6 czerwca . Spotkajmy się 20-go o 20-stej pod Mostem Gdańskim od strony Wybrzeża Gdańskiego. 
NIE MOŻESZ BYĆ NA CEREMONII - ZRóB JĄ TAM GDZIE JESTEŚ.

Czytaj całość...


24.06.2012 - XLVIII MEDYTACJA MIŁOŚCI - WARSZAWA

 od godz.11:30 do 15:30 przy ul.Ogrodowej 32A lok.43

   Kochani! Nasza czerwcowa medytacja będzie poświęcona zwiększeniu impulsu i kotwiczeniu Galaktycznego i Niebiańskiego Światła na Ziemi, harmonizowaniu aspektu żeńsko-męskiego, przekazaniu świetlnych kodów i matryc, które otrzymaliśmy w trakcie podróży po Chile. Będziemy dzielić się też wrażeniami, wykonanymi pracami energetycznymi w trakcie tej niezwykłej wyprawy. Będą też zdjęcia i filmiki z Chile. WSTĘ˜P WOLNY.  
   Ci którzy nie mogą przybyć osobiście, a chcieliby skorzystać z pola medytacji, świadomie nastawić się na przyjęcie i przekazanie "swojej" przestrzeni strumieni Światła i Miłości niech przyłączą się do niej duchowo, mentalnie, energetycznie, intencją serca, wyrażeniem takiej woli.  

Czytaj całość...


Jesteśmy przy tobie, dla ciebie - Maryja

    Korzystaj z całego bogactwa jakie daje tobie życie, z ufnością, a zarazem z roztropnością. Zawsze zapraszaj Boga i Nas Nauczycieli, abyśmy towarzyszyli tobie, nawet w prostych, rutynowych codziennych czynnościach. Mamy dużo czasu i nie obarczysz Nas swymi problemami. Wiesz przecież, że Bóg i Nauczyciele mają „po-dzielną uwagę” i jednocześnie mogą działać w odniesieniu do wielu osób i na róż-nych wymiarach. Umożliwiaj Nam to, bo bez twojego przyzwolenia niewiele możemy dobrego dla ciebie uczynić. 

Czytaj całość...


JAM JEST Boskim błogosławieństwem - Maryja

    Błogosławieństwo to prosty i skuteczny sposób na wzrastanie. Tak mało absorbuje czasu, nic nie kosztuje, a tym sposobem tyle dobrego jest czynione innym i sobie samemu. 

Czytaj całość...


Błogosław także Boga - El Morya

   Dziękuj Stwórcy za wszystko, co doświadczasz, dziękuj z całego serca, pełnią twojej Miłości. Błogosław wszystko i wszystkich, gdyż tym sposobem błogosławisz także Boga. 

Czytaj całość...


Rozmowa z różą

   Wzrok Mój Przywiodła Dziś Róża Samotna –Co Płatkiem się Kłania Jesieni.
I Zatrzymałam się w Pełni Poranka –By Dotknąć Uroku Jej Cieni.
 

Czytaj całość...


Moje śpiewanie

Śpiewam sercem Panu, bo jestem duszą Jego, Śpiewam całym Niebem, W miłości mej trwam ...
 

Czytaj całość...


Zasada lustra - Melchizedek

    Motto: Niech dorobek publikacyjny innych nie przysłania Tobie Twoich możliwości czerpania ze źródła duchowej mądrości jakim Jestem. Pamiętaj, że nic nie może zastąpić Boga w Tobie, bo we Mnie jest zawarte wszystko co jest rzeczywiste, wszelka mądrość, bo nią Jestem. Należy się w tym ćwiczyć i rozbudzać duchowy potencjał. (Ojciec-Matka, Bóg; wyciąg z przekazu Stanisława G.). 

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Tak, całym sercem wyrażam zgodę. By zapanowały MIŁOŚĆ i HARMONIA we WSZYSTKIM co istnieje....
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Marek Wojownik Boga w Deklaracja wolności
Tak wyrażam zgodę umiłowałem wszelkie życie we wszech świecie bardzo was kocham jesteśmy...
Tak zgadzam się.
Małgorzata w Deklaracja wolności
Tak ,wyrażam zgodę
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate