Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 426 313 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Archiwum wpisów Maj 2012


Woda

O parapet pukają krople deszczu, To Ziemia puka do mojego domu. Dziękuję Ci Boże za deszcz,
Jest moim błogosławieństwem...
 

Czytaj całość...


Gotowe serce moje...

  Gotowe serce moje...Niech Miłość płonie we mnie.Niech płonie Boskim płomieniem, niech błogosławi Ziemię.Niech płynie czystym uczuciem do każdej Boskiej istoty..
 

Czytaj całość...


Poza rok 2012 - duchowe wakacje - od 20 do 26 sierpnia 2012

Przyjmujemy zapisy na inspirujące, duchowe wakacje „Poza rok 2012” połączone z nauką i praktyką medytacji, kontaktu telepatycznego ze Stwórcą i Aniołami, szałasem potów (staro indiańska ceremonia oczyszczenia i wzniesienia), ćwiczeniami energetycznymi, ogniskami, medytacjami na rzecz Ziemi, ludzkości, Kosmosu. Pobyt w pokojach 1-2-3 osobowych w Pałacu „Magnat” w Garbiczu (woj.lubuskie) nad 2 jeziorami, na wsi, w lesie. Koszt udziału - 900 zł. (w tym udział w zajęciach, zakwaterowanie, 3 posiłki). Prowadzący: Helena Nieczyporenko i Mariusz Brzoskowski.

UWAGA: MAMY JESZCZE KILKA MIEJSC WOLNYCH

Czytaj całość...


Jestem Duchem, jesteś Duchem- Stwórca

    Jestem Miłością i Światłem. Jestem Duchem. Taka jest też twoja najgłębsza natura. Przybyłeś na tę ziemię ze świata duchowego, z wysoka, z Nieba czystego, dokąd wrócisz. Pomimo, że stąpasz po tej materialnej planecie, czynisz to jako duch z Mego ducha, wcielony w szatę człowieka. Zawsze pamiętaj, że jesteś duchem i na wszystko, czego doświadczasz w materialnej rzeczywistości, patrz przez pryzmat swojej duchowej istoty. 

Czytaj całość...


Zwróć sobie Wolność - Jezus Chrystus

   Zwróć sobie siebie wolnego, takim, jakim jesteś w oczach Boga, jako Jego dziecko, Jego cząstka. Nie pozwalaj, aby ludzkie ego, zresztą ktokolwiek, ograniczał ciebie w wyrażaniu siebie w jedności z Ojcem.

Czytaj całość...


Ojcze

Miłość do Ciebie mój Ojcze – z mlekiem mej Matki wyssałam,
Byłeś Modlitwą w mym życiu – zawsze Cię kochałam.

Czytaj całość...


Wyrostek i Modlitwa Wszechświata - list Wiesława o uzdrawiającym działaniu Znaku Miłości w Nieznanym Świecie.

   O działaniu Znaku Miłości Wiesław Rudnik na łamach miesięcznika "Nieznany Świat": "Jakiś czas temu dostałem zapalenie wyrostka robaczkowego. Tak się złożyło, że tego dnia byłem sam (jestem rolnikiem, a żona i syn wtedy wyjechali). Wymioty zaczęły się gdzieś około godz. 9-ej. Towarzyszyły im ból i gorączka. Właśnie wtedy pomyślałem o uzdrawiających znaczkach, a że są samoprzylepne, okleiłem nimi cały brzuch, wszędzie gdzie bolało. Potem jeszcze przypomniałem sobie o „Modlitwie Wszechświata”. 

Czytaj całość...


Zbieramy na Dzień Dziecka dla dzieci z sierocińca w Ugandzie!

Na Dzień Dziecka - dzieciom Afryki! Kto może niech przekaże kilka, kilkadziesiąt złotych na ten cel. W Ugandzie jeden dolar (3.5 zł) wystarcza na dzienne wyżywienie, zapewnienie opieki i dachu nad głową jednemu dziecku! Kilka dolarów (10-15 zł.) umożliwi całodzienną wyprawę poza sierociniec. A co dopiero 100 zł. Bądźmy szczodrzy na Dzień Dziecka! 

DZIĘKUJEMY!!! W MAJU ZEBRALIŚMY ŁĄCZNIE  4.083 ZŁ. 

Czytaj całość...


Zawierzenie się Bogu - Jezus

Nigdy nie zbłądzisz pozwalając prowadzić się Bogu, który jest w Tobie, który jest zdrojem życia dla każdego Jego dziecka, od najmniejszego do największego, chociaż równego w Jego oczach. Tak też i Ty patrz na przejaw każdej formy życia, która jest wyrazem aktywności Boga, tak jak i Ty takim jesteś.

Czytaj całość...


Basia o działaniu cudownego prześcieradła ze Znakiem Miłości

   Poczułam, żeby przykryć się cudownym prześcieradłem. Kiedy to zrobiłam, po kilku dosłownie chwilach, poczułam ogromny spokój, a także błogość. Moje myśli, które płynęły nieustannie nagle zaczęły się wyciszać i znikać, poczułam się lekka i wolna, czułam również, że jestem w ogromnym polu, które jest kryształowo czyste i wolne od jakichkolwiek mentalnych zakłóceń. W tym stanie czułam silne, bezpośrednie połączenie ze Stwórcą.

Czytaj całość...


Wewnętrzny konflikt z Bogiem i drugim człowiekiem - Jezus Sananda

   Twój związek z Bogiem podobnie jak z bliskimi i innymi ludźmi jest także obarczony emocjonalnymi napięciami, różnymi zdarzeniami itp. Trzeba to oczyszczać i wybaczać. Czy jesteś gotowy wybaczyć Bogu? 

Czytaj całość...


20.05.2012 - XLVII MEDYTACJA MIŁOŚCI - WARSZAWA

Od godz.11:30 do 15:30 przy ul.Ogrodowej 32A lok.43 w Warszawie

  Kochani! Poza medytacjami, które spłyną tego dnia pokażemy trochę zdjęć i filmów z kwietniowego wyjazdu do Francji, podzielimy się wrażeniami tych niezwykłych dni.
  Będziemy również przygotowywać pole, dostrajać się do naszej kolejnej podróży – do Chile i na Wyspy Wielkanocne (wylot 24 maja, powrót 10 czerwca). Jest to kolejna ważna wyprawa na kontynent Ameryki Południowej, miejsca gdzie ulokowała się energia kundalini Ziemi, która przez ostatnie 13 tys. lat miało swoje siedlisko w Himalajach. Kolejny wyjazd na ten kontynent - do Peru i Boliwii już w lipcu br.
   Jeżeli nie będziesz mógł uczestniczyć osobiście w tej medytacji, to możesz przyłączyć się do niej duchowo, mentalnie, energetycznie, intencją serca, wyrażeniem takiej woli.  WSTĘ˜P WOLNY!

Czytaj całość...


Znak Miłości - kwietniowy bestseller księgarni "Nieznany Świat"

    Znak Miłości, brelok i „Duchowa Arka – Świadoma Telepatia Miłości” są na pierwszych miejscach kwietniowych bestsellerów (2012r.) w sklepie internetowym i księgarni „Nieznanego Świata”. Miło!
PS. Naklejki ze Znakiem Miłości od marca 2012 r. do chwili obecnej (maj 2013) cały czas są w pierwszej  dziesiątce najlepiej sprzedających się towarów. 
     

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate