Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 490 906 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Archiwum wpisów Styczeń 2012


Świadomość Bogo-Człowieka - Jezus i Stwórca

   Wzrastanie w Świadomości Chrystusowej jest procesem. Tego nie da się osiągnąć z dnia na dzień. Przełamuj w sobie to, co ludzkie, to co sądzisz lub myślisz o sobie według kryteriów ludzkiego umysłu. To jest droga do poznawania i doświadczania swojej Najwyższej Natury, jako Bogo-Człowieka, którym jesteś.

Czytaj całość...


26-02-2012 - XLV MEDYTACJA MIŁOŚCI - Warszawa i SZCZECIN

Od godz.11:30 do 15:30 przy ul.Ogrodowej 32A lok.43 w Warszawie 

    Informujemy o możliwości wzięcia udziału w LXV Medytacji Miłości. Jest to ostatnia Medytacja Miłości przed marcowym Zjazdem Ratowników Ziemi, więc pewnie pojawią się duchowo-energetyczne strojenia, tworzone będzie pole przygotowawcze pod ten zjazd. Czujemy też kontynuację prac z poprzedniej Medytacji Miłości tj. Energie 2012 roku, pola przygotowawcze pod wyjazd grupy osób z Fundacją „Świadomość Ziemi” do Egiptu.

UWAGA: RóWNOLEGŁA MEDYTACJA W SZCZECINIE
OD GODZ. 11:00 DO 15:00 

Czytaj całość...


Minął rok działania Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania

Kochani! Medytacyjny Krąg Uzdrawiania prowadzony przez Fundację „Świadomość Ziemi” rozpoczął drugi rok działania. Przez prawie wszystkie wtorki roku 2011 (z wyjątkiem świąt i przerwy wakacyjnej, choć wtedy medytowaliśmy rozproszeni, w domu i gdzieś tam na plażach, w lasach, nad wodą) od kilkunastu do kilkadziesiąt osób zasiadało regularnie w kręgu w Warszawie (nie tylko, bo i np. we Wrocławiu, jak też wiele osób w kraju i zagranicą – indywidualnie i grupowo) i medytowało na rzecz uzdrowienia … no właśnie, … kogo i czego.
 

Czytaj całość...


Rok 2012 wymaga dojrzałości duchowej - Jezus Chrystus

   Rok 2012 wymaga okazania swojej dojrzałości duchowej przede wszystkim od wiedzących i pracujących na rzecz Matki Ziemi i Kosmosu. To na was spoczywa duża część odpowiedzialności za to, co zaistnieje, co uda się ochronić i dokonać. 

Czytaj całość...


Egipt - od starożytności do ... Nowej Ery

EGIPT - 15 DO 30 MARCA 2012
OD STAROŻYTNOŚCI ... DO NOWEJ ERY
MEDYTACJE W PIRAMIDACH

UWAGA: SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA. ZAPISY DO 28.02.12

PODROŻ DLA TYCH, KTóRZY CHCĄ POCZUĆ
EGIPT DUCHOWO, ENERGETYCZNIE, POŁĄCZYĆ PRACĘ˜
NA RZECZ MATKI ZIEMI ZE ZWIEDZANIEM I ODPOCZYNKIEM

KAIR, HELIOPOLIS, GIZA, SFINKS, MELIOPOLIS, ASUAN, ABU SIMBEL, REJS PO NILU, EDFU, KOOMBO, LUKSOR, DOLINA KRóLóW I KRóLOWYCH, KARNAK, ABYDOS, DENDERA, ŚWIĄTYNIE HORUSA, IZYDY, HATHORóW, SETIEGO, HATSZEPUST, AMONA, CHONSU, PRZESILENIE WIOSENNE W EGIPCIE, MIEJSCA W KTóRYCH PRZEBYWAŁ JEZUS  

Czytaj całość...


Miłość do siebie - Chrystus

  Tylko dzięki Miłości do siebie człowiek może doświadczyć wzniosłego stanu Świadomości Chrystusowej, a także Jedności całego Stworzenia. Dopiero wówczas człowiek dostrzeże we współbraciach przejaw tego samego Boga. 

Czytaj całość...


Światło ujawnia się także poprzez wyzwania

   Zóhar, główna księga Kabbalah, uczy nas, że Światło nie może się nam ujawnić bez wyzwań ani doświadczeń. Po prostu jest tak, że Światło dociera do nas poprzez nasze starania i wysiłki, aby wybrać Światło zamiast ciemności.

Czytaj całość...


Uzdrawianie umysłu, a związek z przyrodą - Krishnamurti

Ciekawe, dlaczego mamy tak mały związek z przyrodą, z owadami i żabą, która skacze, z sową, która w górach przywołuje samicę. Wydaje się, że nie odczuwamy niczego w stosunku do tego, co żyje na Ziemi. 

Czytaj całość...


Moc błogosławieństw, przykłady błogosławieństw, komentarz

   Podkreślam wielkie znaczenie błogosławieństw dla całościowego oczyszczania i uzdrawiania planety oraz wszelkiego na niej życia, a zwłaszcza ludzkości, czynionych Światłem Miłości, w Jedności z Ojcem-Matką, Źródłem i w Imię Jego. 

Czytaj całość...


22-01-2012-XLIV Medytacja Miłości

XLV MEDYTACJA MIŁOŚCI
Warszawa - 22 stycznia 2012 od godz.11:30 do 15:30 - wstęp wolny
w pomieszczeniach Fundacji „Świadomość Ziemi” przy ul.Ogrodowej 32A lok.43

   Fundacja „Świadomość Ziemi” informuje o możliwości wzięcia udziału w XXXXIV Medytacji Miłości. W trakcie tej medytacji będziemy pracować z Energiami 2012 roku.
   W marcu br wyjeżdżamy do Egiptu (16-30 marzec, przesilenie wiosenne przy piramidach w Gizie; przyjmujemy wstępne zapisy, więcej szczegółów wkrótce), więc pewnie zejdą pola przygotowawcze pod ten wyjazd, odbędą się prace z energią Egiptu, która ulega stopniowej transformacji.
   Jeżeli nie będziesz mógł uczestniczyć osobiście w tej medytacji, to możesz przyłączyć się do niej duchowo, mentalnie, energetycznie, intencją serca, wyrażeniem takiej woli. 

Podczas spotkań i medytacji zbieramy darowizny
na rzecz sierocińca w Ugandzie i Fundacji "Świadomość Ziemi". 

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate