Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 494 103 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Archiwum wpisów Lipiec 2011


Odczuwajcie z poziomu Miłości - KROM

"Starajcie się wibrować, odczuwać i oceniać wszystko z poziomu Miłości, a więc ufności i zawierzenia, a wszystko będzie prawidłowe i służyło dobru".

                                                                                                    KROM

Czytaj całość...


Szukajcie pasji - Ojciec Ellochet

"Szukajcie pasji w swoim życiu, róbcie to, co kieruje ku wieczności, a co tak często odkładane jest na później. Zdobądźcie się na bezinteresowność i kontakt z Nami (Duchowym Źródłem i Duchowymi Mistrzami - nauczycielami i duchowymi przewodnikami miłości i światła), a zobaczycie jak wasze życie ulegnie wspaniałej zmianie, stanie się ciekawe i radosne, wypełnione i twórcze".

                                                                                    Ojciec Ellochet

Czytaj całość...


Odwaga usłyszenia i zobaczenia - Jezus

"Odwaga usłyszenia i zobaczenia – kto się nie odważy spojrzeć w Niebo, powiedzieć sobie, że tam jest mój duchowy dom, stamtąd przyszedłem na ziemię, tam jest mój Ojciec-Matka, ten nigdy nie wznieci w sobie Płomienia Ojca, nie dopuści do pełnego przejawienia Ducha w sobie". 

                                                                                                       Jezus

Czytaj całość...


Dobry nauczyciel - Ojciec Ellochet

"Dobry nauczyciel sieje i pozwala innym rosnąć, wzmacniać się i rodzić swoje owoce. Również te, które on sam tworzy i materializuje. Dobry nauczyciel kocha swoich uczniów i nie ma przed nimi żadnych ukrytych mocy poza jedyną – Mną samym w nim".

                                                                                       Ojciec Ellochet

Czytaj całość...


Warsztaty Brigitte Wingelmayer

WARSZTATY BRIGITTE WINGELMAYER
W GARBICZU – 20/21 SIERPIEŃ 2011r.

    W programie praca z emocjami, nauka uwalniania blokad w ciałoumyśle, poszerzania przestrzeni serca poprzez kontakt z podświadomością i Naturą, grupowe konstelacje duchowe.
    Brigitte na przełomie lipca i sierpnia będzie u syberyjskich szamanów, my wrócimy z USA i Kanady, gdzie też spotkamy się z rożnymi starszyznami indiańskimi i wieloma ciekawymi, uduchowionymi ludźmi. Spodziewamy się, że te warsztaty uwzględnią te doświadczenia, bądźmy więc elastyczni w spawie programu. Na pewno zejdzie i popłynie to, co jest najlepsze dla grupy i każdego z nas w danym momencie.

Czytaj całość...


Nie kieruj się emocjami - Chrystus Zbawiciel

    "Nie kieruj się emocjami. Odczekaj aż opadną, aby nie przysłoniły cichego głosu Miłości, Głosu Boga w Tobie".

                                                                                         Chrystus Zbawiciel 

Czytaj całość...


Uświadomij sobie i poproś o uzdrowienie - Ojciec

"Ważne jest, abyś uświadomił Sobie przeszkody tkwiące w Tobie, które hamują dostęp Światła i Miłości. Tego za Ciebie nikt nie zrobi. Dopiero wówczas, jeżeli zwrócisz się o uzdrowienie rozpoznanego przez Ciebie aspektu, Ja przyjmę to do oczyszczenia".

                                                                                                      Ojciec

Czytaj całość...


Zachowaj wewnętrzną równowagę - Melchizedek

Zachowuj wewnętrzną równowagę, a w szczególności między impulsami ciała uczuciowego a mentalnego, jednakże w większym zakresie kieruj się uczuciami, gdyż one są ukierunkowane w większym stopniu na realizację zasady Miłości.
                                                                                        Melchizedek 

Czytaj całość...


Życie ...

Razem w jednym kierunku podążają,
Mocą grawitacji się opuszczają.
Jak kryształy nigdy nie szlifowane,
Świecą sie ich kontury jak zaczarowane.
 

Czytaj całość...


Świątynia Miłości - Saint Germain

Świątynia Miłości ma swoje fundamenty w Bogu, jest w Nim, na Nim budowana. Czyli cały Twój świat, światopogląd, przekonania, wierzenia, inspiracje, wizje mają wypływać z Miłości, na niej się opierać i z Nią być uzgadniane, aby nie postawić jakiejś ściany, która wypływa z ego czy też fizyczności, jego bieżących potrzeb. 

Czytaj całość...


Rozwój człowieka - Saint Germain

"Rozwój każdego człowieka, istoty duchowej determinuje jego gotowość, otwartość na przejawianie Miłości".

                                                                                   Saint Germain

Czytaj całość...


Bądź radosny - Stwórca

"Bądź Moim instrumentem i na „Boga” bądź radosny i optymistyczny we wszystkim co czynisz, nawet w głębokim relaksie".

                                                                                                Stwórca 

Czytaj całość...


Bóg jest Miłością - Chrystus

"Bóg jest także Miłością, a ta jest bezosobową Świadomością i Mocą, bezwarunkowo darowującą się całemu Stworzeniu".

                                                                                             Chrystus

Czytaj całość...


Wspólne pole Jedności - Kosmiczny Chrystus, Jezus Sananda i Maintreja w Jednym

   Wiesz, że jestem i w Tobie i wokół Ciebie. Gdy jesteśmy zintegrowani, gdy ty o tym wiesz tak głęboko, że już nie potrzebujesz innych potwierdzeń, to w życiu dzieją się cuda życia i nic tym nie zachwieje. Wiesz, że kocham, że jest w tym twoja część tej miłości i nie ma znaczenia, czy ty czy Ja, bo jesteśmy w Boskości, wspólnym polu Jedności. 

Czytaj całość...


Istota rozmowy z duszą - Saint Germain

Buduj piękną Świątynię Miłości, w którą będzie się mógł zanurzyć każdy człowiek, duch i dusza. To jest Twoje zadanie, a nie pisanie kolejnych książek, choć będziesz to robił. Trzeba tylko umiejętnie wyważyć co jest w danym momencie istotne, ważne, co trzeba robić już, a co potem.

Czytaj całość...


Duchowa odwaga - Saint Germain

"Gdy zaczniemy kierować się w życiu duchowymi wskazówkami, podpowiedziami, sugestiami, czy wręcz nakazami (tak się dzieje, gdy nasza dusza na to przyzwoli), to zaczynamy faktycznie przejawiać duchową odwagę, która z czasem przerodzi się w pewność, stopienie ze swoim Duchem, aby przejawić w pełni jak najgłębiej, ale też jak najprościej Miłość w życiu, w waszej rzeczywistości".

                                                                                      Saint Germain

Czytaj całość...


Byliśmy w Peru, Boliwii i Kolumbii - jesień 2010r.

Ten wyjazd był niezwykły, przyniósł mnóstwo przeżyć, dał możliwość głębokiej pracy nad samym sobą, aby jeszcze lepiej usłyszeć, poczuć swoją duszę, przesłanie Andów, Amazonii, Pachamamy (Matki Ziemi), Wirakoczy (bezcielesny Bóg stwórca). 

Czytaj całość...


II Zjazd Ratowników Ziemi - 25-26.03.2006r.

W dniach 25 i 26 marca 2006 roku przybyło do Centrum Duchowego w Warszawie przy ul. Krochmalnej 32A wiele wspaniałych osób z terenu całego kraju, które zechciały poświecić swój czas i energię na spotkanie się w gronie ludzi ... 

Czytaj całość...


III Zjazd Ratowników Ziemi - 24-25.06.2006r.

Zjazd rozpoczął się od pracy synchronizującej wszystkich uczestników w jedną, zwartą grupę, gotową ufnie i z pełnym oddaniem podążać za prowadzeniem Stwórcy - Miłości Wszechświata. Pracy tej towarzyszyło szerokie, wielowymiarowe oczyszczenie na poziomie duchowo-energetycznym ... 

Czytaj całość...


Świadomy kontakt - Miłość

"Świadomy kontakt z nami pomoże wam szybciej i łatwiej dostroić się do każdej sytuacji, do każdego nowego wyzwania, do Nowych Czasów".

                                                                                                  Miłość 

Czytaj całość...


IV Zjazd Ratowników Ziemi - 14-15.10.2006r.

W piątek rano zaczęli zjeżdżać się pierwsi uczestnicy zjazdu. Przychodzili do nas do biura lub jechali bezpośrednio do hotelu. Niektórzy zostawiali bagaże w naszym biurze, porozmawiali z nami chwilę i wykorzystywali dzień na zwiedzanie Warszawy lub odwiedziny znajomych i rodzin. 

Czytaj całość...


V Zjazd Ratowników Ziemi - 20-21.01.2007r.

Po ostatnim zjeździe, który odbył się w październiku 2006 roku Nauczyciele podali nam tematykę, która towarzyszyła V Zjazdowi Ratowników Ziemi – ANIOŁOWIE. Piękne hasło, wspaniałe pola, cudowni przyjaciele. Dostojni ale jednocześnie bardzo nam bliscy Nauczyciele. 

Czytaj całość...


Zaufaj Bogu - Maryja

Ty jednak patrz na proces ludzkiego życia z perspektywy doskonałego Boga, Którego jesteś cząstką. On również i Sobie dał dar życia w tobie, aby odradzać się i wzrastać w tobie i przez ciebie, a także, aby Siebie doświadczać w tobie, tak jak Siebie doświadcza w niewyobrażalnie wielkiej liczbie form Jego przejawiania się, której jesteś jedną z nich. 

Czytaj całość...


Bądź uważny - Archanioł Michał

" ... zważaj na każdy aspekt twojego życia, na każdą przeżywaną przez ciebie chwilę, czy jest w niej miejsce dla Miłości, czy wyrażasz lub doświadczasz Miłość".

                                                                             Archanioł Michał 

Czytaj całość...


Stań się Miłością - Jezus

"Stając się Miłością pozwalasz Bogu wyrażać w tobie całą pełnię jaką On jest, pełnię na jaką pozwala twoja fizyczność na danym etapie twojego rozwoju".

                                                                                                    Jezus 

Czytaj całość...


Niech żyje Miłość ...

Niech żyje Miłość - ona zawsze wieczna!
Niech żyje Miłość - ona jest najlepsza!
Niech żyje Miłość - w Tobie oraz we mnie!
Zamieniaj się w Miłość - to będzie jej więcej!
 

Czytaj całość...


Jak otworzyć się na Światło - Stwórca

Ujawnia się w Twoim wnętrzu Moja Boska Obecność. Rozpuszczam wówczas w Tobie wszelkie lęki i blokady, hamujące dopływ do Ciebie Boskich Uzdrawiających Energii. 

Czytaj całość...


Intencje odbioru przekazu - Jezus

Ogólna intencja, wyrażenie zgody na przepływ tylko Boskich Energii umożliwia działanie Boga w Nas nawet poza Naszą świadomością, wiedzą i aktualną sytuacją. Ale gdy człowiek jest zły, to otwiera bramy złu i wtedy może płynąć przez niego niższa wibracja. Oczywiście każdy człowiek, który podąża w stronę Światła, który dąży do bycia Miłością jest pod szczególną opieką duchowo-energetyczną, ale gdy będzie tolerował, akceptował czy wręcz przyzwalał (znajdował upodobanie w takich sytuacjach) na przejawianie sfery cienia w swoim życiu będzie szargany sprzecznymi uczuciami, energiami, myślami, emocjami bo takowe będą przez niego przepływać, a nawet zakorzeniać. 

Czytaj całość...


Doświadczajcie Miłości - Rada Galaktyczna

"Doświadczajcie Miłości, uczcie się nieustannie Miłości od Miłości, to najprostsza, najkrótsza droga do Boskości, a więc szczęśliwości, błogości duchowej, postrzegania pozazmysłowego, bycia twórcą i współtwórcą, kreatywną częścią zbiorowego dobra i miłości".

                                                                                 Rada Galaktyczna

Czytaj całość...


Istota Boga - Hipokrates

"Istotą Boga jest Czysta Bezinteresowna Miłość i ona stanowi nasz wzorzec w czasie rozwoju i przejawienia".

                                                                                           Hipokrates

Czytaj całość...


Wytyczne ...

Przygotowana jest ma wędrówka,
Ja w świat wyruszam tak jak mrówka.
Oddana Bogu jestem szczerze,
Wiem, chcę mu służyć - mocno w to wierzę!
 

Czytaj całość...


Czystość wiedzie do mądrości - Bóg

Czystość jest sama w sobie Miłością, a Miłość jest Czysta i bezinteresowna. Kto jest Mądry ten staje się Czystą Bezinteresowną Miłością.

Czytaj całość...


Rozwój wrażliwości - Jezus Chrystus Sananda

"Rozwój wrażliwości, zdolności paranaturalnych powinien być połączony z rozwojem mądrości, wewnętrznej świadomości, doskonaleniem, uszlachetnianiem całego siebie".

                                                                  Jezus Chrystus Sananda 

Czytaj całość...


Droga nieśmiertelności - Melchizedek

Bycie na Świetle w ciele fizycznym jest konsekwencją waszego wzrostu świadomości i do niego się przygotowujecie dzień po dniu nawet nie zdając sobie z tego do końca sprawy. Przyjdzie dzień i samo się stanie, tak jak zaczęło się już dziać.

Czytaj całość...


Miłość sensem życia - Kwain In

"Czyń Miłość sensem swego życia. Jej podporządkowuj swoje plany, oczekiwania, myśli i działania".

                                                                                       Kwain In 

Czytaj całość...


Miłość nie zna granic - Melchizedek

Miłość nie zna granic. Miłość pragnie być rozprzestrzeniana i darowana. Bądź emisariu-szem Miłości na tej Ziemi. Bądź emisariuszem Miłości również dla siebie, dla członków twojej rodziny i otoczenia, w którym żyjesz.

Czytaj całość...


Tworzenie ...

I dobierasz kolor nitki,
By upiększyć jeden fragment.
Ja stworzyłem myślą obraz.
Ty go czujesz!
Więc go twórz!
 

Czytaj całość...


Głos Duszy - Jezus, Melchizedek

Wielka sposobność uzdrowienia jest oznajmiana w różny sposób każdemu. Jeżeli jesteście świadomi i gotowi na zmiany z prądem tych zmian to odbywa się to łagodnie dla wszystkich ciał systemu nerwowego, emocjonalnego i tego, co spotyka was w życiu. 

Czytaj całość...


Pokój, Miłość i Harmonia ...

Pokój, Miłość i Harmonia,
To stan Łaski,
Który gasi,
Wszelki żal, ból i niesnaski
 

Czytaj całość...


Praca jako służba - Archanioł Michał

Jeżeli czynisz coś dla bliźniego, czyń to bezinteresownie, z potrzeby serca. Ważna jest więc, leżąca u podstaw twojej aktywności, intencja bezinteresownej służby, a nie motyw uzyskania od kogoś coś w zamian, na przykład, aby zarobić. Nie podchodź więc do twojej aktywności względem współbraci z wyłącznym nastawieniem uzyskania od nich ekwiwalentnego świadczenia, ale jako przejaw służby.

Czytaj całość...


Atrybuty Miłości ...

 To Twoja droga do Boskości,
 Byś Miłość poznał w jej doskonałości.
 Byś po kolei się uczył wszystkich atrybutów,
 Byś mógł doświadczać Miłości atutów.
 

Czytaj całość...


Oświecenie duchowe - Maitreja

... wszystko, co czynicie dla siebie, czynicie też dla innych! Czynicie swoje mieszkanie ładniejszym, takim też po części staje się świat. Czynicie swoje życie bardziej uduchowionym, uświęconym, to takim po części staje się świat! Czynicie dobro, to świat staje się lepszy! Kradniecie, to zubożacie świat. Skupiacie się tylko na sobie, to świat też skupia się coraz bardziej na sobie. 

Czytaj całość...


Niebo na Ziemi - Jezus Sananda

"Tylko planując i działając razem możemy tworzyć cuda, a największym z nich będzie Niebo na Ziemi".

                                                                                   Jezus Sananda

Czytaj całość...


Miłość uświęca - Melchizedek

"Nie bójcie się kochać, bo miłość uświęca sobą wszystko to, co jest czyste, szlachetne, dobre, służące dla dobra ogółu i wszystkich".

                                                                                        Melchizedek

Czytaj całość...


Cechy przejawienia - Ojciec Ellochet

I ta wielowymiarowość, złożoność procesów powoduje, że nie ma innej drogi, aniżeli zawierzenie i ufność Miłości. Kto zawierzy, ten doświadczy. Kto zaufa, ten zrozumie. Tak osiąga się mistrzostwo, o które należy nieustannie dbać i je doskonalić. 

Czytaj całość...


Rozmowa z El Morya ...

Pan nigdy Ciebie nie opuszcza,
Wysyła pomoc, zarządza z grubsza.
Tobie zostawia wolną wolę,
Byś wypełniała ją na dole.
 

Czytaj całość...


Cieszcie się życiem - Miłość

"Cieszcie się życiem mądrze, pamiętając, że to Duch ma się wznosić, rozlewać i doskonalić, umożliwiając Wam tym samym doświadczać czegoś nowego i głębokiego aniżeli tylko ludzkie zmysły są Wam w stanie przekazać". 

                                                                                                  Miłość

Czytaj całość...


Spokój duszy - Chrystus

Jeżeli już wybraliście się, przebudziliście się, to już nie jesteście sami (zresztą nigdy nie byliście, choć może wam wydawać się inaczej). Nic co was spotka w tym okresie (jak i późniejszym) nie przekracza waszych sił, możliwości i umiejętności. Nic, poza wami samymi.

Czytaj całość...


Kontrola myśli - Archanioł Michał

"... w wyższych sferach duchowych myśl bezpośrednio tworzy rzeczywistość, a zatem kontrola myśli ma istotne znaczenie dla funkcjonowania w wyższych oktawach duchowej rzeczywistości".

                                                                              Archanioł Michał

Czytaj całość...


Doświadczenia duszy - Jezus

"Wiedz, że wszystko co dzieje się wokół ciebie ma duchowe podłoże, ma ciebie czegoś nauczyć, jest przedmiotem twoich doświadczeń, które w zamysłach twojej duszy, inkarnującej się, miałeś przejść".

                                                                                                    Jezus

Czytaj całość...


Módl się w intencji pokoju - Saint Germain

Znaczenia pokoju nie można przecenić, a zwłaszcza obecnie, w okresie transformacji planety i jej mieszkańców. Niepokoje, jakie mają miejsce na Ziemi, są w pewnej mierze konsekwencją oczyszczania się planety, rezultatem wielkich ilości Światła jakie absorbuje planeta, a wraz z nią jej mieszkańcy. 

Czytaj całość...


Światło ...

Światło daje Ci zrozumienie,
Wypełnia uczuciem Miłości.
I wędruje od Ciebie dalej,
Ku innym,
W świat.
 

Czytaj całość...


Medytacja nie jest ciszą - Ojciec

W wielu z was tkwi przekonanie, a raczej wczepiona wam informacja, że medytacja-kontemplacja powinna być „odlotem”, mistycznym uniesieniem, pustką, ciszą, błogością. A tak to nie jest. 

Czytaj całość...


Prowadź mnie Panie ...

Nawet twe myśli nie twoje są.
One do wszystkich należą.
Ty je wybierasz, potrzebne ci są.
I myślisz, że myśli,
Że myśli,
Że twoje są.
 

Czytaj całość...


Tworzenie rzeczy Miłością - Saint Germain

"Krok po kroku, codziennie, w mniejszym czy większym wysiłku sieje się Miłość, podlewa się wszystko co robi, myśli i czuje miłością, usuwa się chwasty z miłością, rośnie i starzeje się z miłością, wiedząc, że ta drobna miłość, uśmiech i radość buduje Miłość Wszechświata we wszystkich jego wymiarach".

                                                                                   Saint Germain

Czytaj całość...


Istota wolnej woli - Jezus

Nasz Ojciec jest Ojcem Miłości i Miłosierdzia. Pragnie tylko waszego dobra i szczęścia. On wie, że jak wy wzrastacie, bogacicie się (Duchowo!), to i On też zostaje otoczony blaskiem waszej chwały.

Czytaj całość...


Wsparcie u Źródła - Jezus

"Mądry człowiek zaciąga rad u Źródła, szuka tam wsparcia, dzieli się z rodzicami, z całą swą duchową rodziną swoimi troskami i radościami, zwycięstwami i uległościami, natchnieniem i zauroczeniem".

                                                                                                     Jezus

Czytaj całość...


Po powrocie z USA i Kanady

SPOTKANIE MEDYTACYJNE

W WARSZAWIE UL. OGRODOWA 32A/43

27 LIPIEC 2011R. GODZ. 19.00

Kochani!

Zapraszamy na spotkanie medytacyjne (ostatnie przed przerwą wakacyjną) z Mariuszem i Heleną, którzy po powrocie z USA i Kanady podzielą się wrażeniami z niesamowitej podróży i przekażą nam w medytacji energie Ameryki Północnej.


 

Czytaj całość...


Sekret ...

Nawet gdy nikt Cię nie nauczył tego,
Jak miłować siebie samego.
Umiejętności te możesz posiąść w jedną chwilę,
Wystarczy tylko chcieć tego odrobinę.
 

Czytaj całość...


Siła Ducha - Ojciec

Tylko duch przebudzony, aktywny, kreatywny, wierny zasadom Miłości ma niewyczerpalne możliwości tworzenia, bo zawsze może skorzystać z wiecznego Źródła Miłości. 

Czytaj całość...


Słuchając ...

Teraz, gdy Boska Prawda dociera
Tam, gdzie drzwi przed Nią otwarte.
Człowiek, wspaniałe Ojca Dzieło,
Wędruje z Ojcem ramie w ramię.
 

Czytaj całość...


Płyń z nurtem życia - Maryja

Myśl pozytywnie, wiedząc o ochronie Boga i Jego bezgranicznej Miłości. Powierzając się Mu bez reszty jesteś bezpieczny, gdyż On jest największą mocą, Miłością i mądrością w całym Wszechświecie.

Czytaj całość...


Sztuka życia - Metatron

"Bycie uważnym obserwatorem jest możliwe, gdy jesteś tu i teraz. Bycie w takim stanie to prawdziwa sztuka życia".

                                                                                               Metatron

Czytaj całość...


Zadania do wykonania - Ojciec-Matka

"Masz do wypełnienia zadania, z którymi twoja dusza zstąpiła na Ziemię, i dla ich wykonania udzielana jest tobie pomoc całego duchowego Wszechświata światła i miłości." 

                                                                                       Ojciec-Matka

Czytaj całość...


Intencja modlitwy - Maryja

"Pamiętaj o tym, że modlitwa jest zaproszeniem Boga do twojego życia, a także życia twoich braci, w których intencji się modlisz ... "

                                                                                                   Maryja 

Czytaj całość...


Przebaczenie ...

Jeśli się czujesz skrzywdzony,
Albo przez kogoś potępiony,
Wyrasta to najpierw w twej głowie,
O czym nawet ten ktoś nie wie.
 

Czytaj całość...


Miej odpowiedni dystans do materii - Maryja

Jesteś duchem z ducha Boga, który jest Miłością, a Którego cząstką jesteś. Kieruj się więc Miłością w materialnej rzeczywistości, stając się całkowicie Miłością. Bycie Miłością w materialnej rzeczywistości nie jest dla ducha i duszy łatwym zadaniem. 

Czytaj całość...


Świadoma Jedność z Bogiem - Jezus Chrystus

Miej do Boga, do Jego Miłości, bezgraniczne zaufanie. Bądź w postawie nieustannego zawierzenia się Jemu. Tym sposobem otwierasz się na Jego prowadzenie, a tym samym opiekę i przewodnictwo.

Czytaj całość...


Uczucia ...

Poruszyłeś Boże struny mego Serca,
Zagrałeś na nich jak na gitarze,
Melodia uczuć mnie ogarnęła,
W ziemskim i duchowym wymiarze.
 

Czytaj całość...


Bądź nieograniczony - Saint Germain

"Czuj i bądź jak Bóg nieograniczony w swej kreatywności, ponadczasowy, będąc świadomy swego istnienia w materialnej egzystencji".

                                                                                   Saint Germain 

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate