Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 494 082 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Archiwum wpisów Maj 2011


Przyjmijcie moją pomocną rękę - Chrystus

Umożliwcie Bogu realizację tego wzniosłego, wspaniałego marzenia bycia w Świętej Komunii z całym Jego Stworzeniem, wzrastania z Nim w Świetle i w Miłości. Wszystko co Bóg, Ojciec-Matka, Źródło posiada, cała Jego pełnia, jest do dyspozycji Jego dzieci, całego Stworzenia.

Czytaj całość...


Kochana Matko ... Ziemio …

Kochana Matko Ziemio - Czujesz to … - Dzisiaj Jest - Twoje Święto - Więc Tulę Cię w ramionach ...

Czytaj całość...


Dzień Matki - Słucham Cię, Matko Miłość!

Matek masz wiele i nigdy ich nie za wiele. Złóż dziś hołd wdzięczności i miłości Matce Niebios, Matce Ziemi, swej Matce.

Czytaj całość...


Przymioty Miłości, życie z Miłością - Jezus, Ojciec i Niebo całe

Miłość jest uzdrawiającą siłą, rozpuszczającą wszystko co Nią nie jest. Ufaj Miłości, gdyż Ona jest wielką duchową rzeczywistością, wszechświadomą, wszechmądrą, wszechmocną, samą dobrocią. Doszukuj się przejawu Miłości w każdej chwili życia, w każdym zdarzeniu, którego jesteś uczestnikiem.

Czytaj całość...


Uwielbienie życia - Ewa Bednarczyk

Nasze Życie Jest Cudem - Darem Niepojętym – Jak Zaczarowany Ogród – Tak Dziewiczo Pięknym.

Czytaj całość...


Wzrastanie w miłości - Jezus Chrystus i Ojciec

Pogłębiaj jedność i Miłość ze Mną, nie tylko w tobie, w którym jestem zawsze obecny, ale także w twoich braciach i siostrach, we wszelkim życiu. Tym sposobem wzrastasz.

Czytaj całość...


Sierociniec ma dach! Styczeń i luty 2011r. - 1120 USD

W roku 2010 przekazaliśmy do Ugandy łącznie 6.354 dolarów amerykańskich! Dzięki tym pieniądzom zapewniliśmy utrzymanie siedmiorgu dzieci przez cały rok, jak też wspieraliśmy rozbudowę sierocińca, który ma już swój dach. Huurrraaa! Krok za krokiem, przelew za przelewem i niedługo szkoła i sierociniec będą mogły pomieścić i przyjąć pod opiekę więcej bezdomnych, osieroconych dzieci. Z naszej strony serdeczne dzięki i wyrazy uznania wszystkim darczyńcom za wsparcie, zaufanie i szczodrość. 

Czytaj całość...


Bądź i rozkwitaj w Jam Jest - Jezus

Jeszcze nie wszystko rozumiesz, akceptujesz, doszlifowane są kolejne narzędzia i płaszczyzny, aby twój diament życia był tak doskonały, że ty sam uznasz swoją doskonałość i powierzysz jego doskonalenie Źródłu, Stwórcy w Tobie i we Wszechświecie. Zintegrujesz, połączysz mikro z makro. Będziesz tu i tam zawsze i wszędzie. Będziesz Światłem w sobie i na zewnątrz, będziesz Miłością tu i teraz.

Czytaj całość...


Potrzeba zmian w życiu - Jezus Chrystus i Stwórca

Ludzkość zebrała już tyle negatywnych doświadczeń z życia w oddzielności od Jedynego Boga-Miłości, że powinna zrozumieć bezsens dalszego kroczenia tą drogą. Ona prowadzi do nikąd, do pogłębiania rozmiaru nieszczęść i bólu jaki ludzkość doświadcza.

Czytaj całość...


Duchowe wzrastanie- Chrystus

Pamiętaj o jednym, że stworzyła ciebie Miłość dla Miłości. Stań się więc całą pełnią Miłości i doświadczaj Jej. To dzięki Miłości wznosisz się do centrum Miłości, jakim jest Źródło, skąd wyszedłeś i dokąd wrócisz jako duchowy zwycięzca. 

Czytaj całość...


Przesłanie o kubku Miłości

Kto pije z kubka owego, ten do Miłości dojrzewa, W tym Źródło i Dusza rozkwita. Trzymaj przesłanie kubka miłości w sercu, We wszystkim co robisz, o czym myślisz. JEDEN KUBEK, WIELE MOŻLIWOŚCI. O tym warto pamiętać, wiedzieć i szanować..

Czytaj całość...


Błyskawiczne łapanie inspiracji - Jezus

Jak rozpoznać miłość bezwarunkową nie komunikując się ze Źródłem Wszechistnienia? Dotyczy to też Energii, Inteligencji, Bytu, bo to są boskie atrybuty wszystkich wierzeń, jak też podstawowe tematy ateistycznych filozofii. Jest jeszcze Duch, ale tu dotykamy i religii, i psychologii, a nawet ateizmu. 

Czytaj całość...


Poczekaj aż emocje opadną - Chrystus

Nie kieruj się emocjami. Odczekaj aż opadną, aby nie przysłoniły cichego głosu Miłości, głosu Boga w tobie.

Czytaj całość...


Anioł Mądrości - Ewa Bednarczyk

Jestem Skarbnicą – ŹRóDŁA Żywego – Aniołem MĄDROŚCI – Bożej.
Zjawiam się Zawsze – Gdy Mnie Przywołasz – Skromnością Serca – W Pokorze.  

Czytaj całość...


Dla służby Bogu poświęć swoje ego - Jezus

Bóg nigdy ciebie nie odrzuci, nie wyśmieje, jak wy nie raz to czynicie, nie poniży, lecz podniesie na duchu, wskaże drogę wyjścia z zaułków ludzkiego ego.

Czytaj całość...


Kiedy Ogień Powstanie - Halina Tomczyk

Bo kiedy Ogień powstanie i w swoim żarze wypali, co stare, smutne, przebrzmiałe, co złe, okrutne, i małe. Powstanie jak Feniks Ziemia i zatrze wszelkie wspomnienia, co w głębokości duszy.

Czytaj całość...


Bycie Twórcami Miłości - Jezus, Miłość

Jam Jest Tobą, a Ty Mną! Jam Jest Miłością, Tyś we Mnie! Jam Jest Stwórcą, Ty tworzysz razem ze Mną! Jam Jest Bogiem, Ty też Nim Bądź!

Czytaj całość...


Kontakt z Wyższym Ja - Wyższe Ja

Otwórz swoje serce przede Mną twoim Bogiem. Jestem Wyższym Ja, częścią Ciebie. Prowadzę Ciebie przez to ziemskie życie. Jesteśmy jednością, jedną istotą kosmiczną. Nasza jedność pozwoli nam wzrastać i doświadczać Boskości, która jest w nas.

Czytaj całość...


Radość życia - Bóg Źródło

    Ważne jest, aby we wszystkim co czynisz, było więcej radości, bo radość to Miłość. Ja jestem Miłością, a będąc Nią, jestem radością.Radość z Miłością zazębiają się. Dlatego kontroluj siebie, abyś był radością.

Czytaj całość...


Błogosławieństwo Ojca - Halina Tomczyk

Błogosławieni Miłością, w ciszy poczujcie Serca Mego Bicie. Tak w zamyśleniu, w podziwie, w morzu Łaski Mej.. Poczujcie Mą Wielkość, Mą Siłę, Mą Istotę...

Czytaj całość...


Dziękuje Ci - Ewa Bednarczyk

Dziękuję Ci Boże - Za Całą Twą MIŁOŚĆ - Za Wszystko, co Dzisiaj - I za to, co Było.

Czytaj całość...


Zmiany - Melchizedek

Wszystkie Wasze relacje, zdarzenia, wizje i działania zostają przemieszczane, przekierowywane na Wartości i Priorytety Ducha. To Duch Ojca kieruje Was ku tym Priorytetom. Wszystko co robicie, myślicie i wybieracie zaczyna nabierać duchowego podłoża. Pod kątem Przejawienia Waszych Dusz będziecie dokonywać wielu Nowych Wyborów; żegnać i zamykać świadomie stare przejawienia, nawyki, znajomości.

Czytaj całość...


Przestrzeń serca - Roman Lassota

Rodzą się tu emocje i życia pragnienia, rozjaśnia się nasza aura, błyskają marzenia, odrzucając wszelkie negatywne wibracje i kody, powracamy do siebie, tutaj wiecznie młodzi.
 

Czytaj całość...


Pomoc Aniołów - Stwórca i Niebiosa

Jakże mało was korzysta z pomocy Moich Aniołów, Których w nadmiarze wam posyłam. Proś Ich o pomoc, tak jak i Mnie możesz o to prosić. Aniołowie nie odmówią ci pomocy w potrzebie. Zawsze zaś jej udzielą, jeżeli będzie to służyło wzrostowi twojej duszy. 

Czytaj całość...


Bycie tu i teraz - Melchizedek

Bądź skoncentrowany na tym co robisz. Niech twoja świadomość będzie zawsze obecna przy tobie, zaangażowana w to co aktualnie robisz. Realizuj więc hasło bycia tu i teraz. 

Czytaj całość...


Szeptem ...

Ty Kroczysz we Mnie –
Swoją Ufnością –
I Lekkość Tworzysz –
Swoja Boskością.
 

Czytaj całość...


Wakacje Miłości w Garbiczu - sierpień 2009

Gdy przyjechaliśmy na miejsce czekały nas same niespodzianki, i to w dodatku przyjemne. Była piękna pogoda, piękna okolica, a ośrodek położony jest między dwoma jeziorami w cichej i spokojnej wsi. Okazało się, że właściciel zdecydował, że zamiast w ośrodku „Leśny”, będziemy spali w „Pałacu Magnat”. To był jego prezent dla grupy, fundacji, za to, co robimy dla Ziemi i ludzkości. 

Czytaj całość...


Urzeczywistnianie intencji modlitewnych - Archanioł Michał

Zważaj na czyste i wzniosłe intencje modlitewne. Niemniej jednak często, co miej na uwadze, nie od razu doświadczysz pożądanych efektów. I tak, modląc się we wzniosłej intencji, jaką przykładowo jest pokój i harmonia w skali całej planety, czego i ty chcesz doświadczać w swoim życiu, możesz spotykać się z sytuacjami, które na zewnątrz nie odpowiadają tej intencji.

Czytaj całość...


Duchowe wakacje - Garbicz, sierpień 2011

DUCHOWE WAKACJE
„ŚWIADOMA WSPóŁPRACA Z DUCHEM I ENERGIĄ”

ŁĄCZYMY WAKACJE Z ROZWOJEM DUCHOWYM,
ENERGIĄ,MEDYTACJAMI, UZDRAWIANIEM, 
BYCIEM Z NATURĄ, SZŁASEM POTóW

GARBICZ KOŁO TORZYMA
14-20 i 21-27 SIERPIEŃ 2011r.

MIĘ˜DZY TURNUSAMI 20 i 21 SIERPNIA odbędzie się warsztat
BRIGITTE WINGELMAYR -
austriackiej uzdrowicielki, szamanki, psychologa,
trenera rozwoju osobistego -
„UWALNIANIE BLOKAD W CIAŁOUMYŚLE”. 

    W sierpniu 2011 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” organizuje duchowe wakacje, podczas których będziemy medytować i pracować energetycznie na rzecz Matki Ziemi i ludzkości. Położymy duży akcent na:
  • Świadomą współpracę z Energią i Duchem.
  • Energetyczne i Duchowe odczuwanie całym sobą.
  • Rozwój jasnoczucia, jasnowiedzenia, jasnosłyszenia, duchowej intuicji.
  • Duchowo-energetyczną kreację życia Tu i Teraz.

    Będziemy pracować i medytować w grupie i mniejszych zespołach, w pomieszczeniach i na łonie natury. Będzie też możliwość skorzystania z indywidualnych zabiegów bioenergoterapeutycznych, masażu, indywidualnych porad.
    W Garbiczu spędzaliśmy wakacje w 2009 i 2010 roku i było wspaniale. Dopisywała pogoda, warunki i towarzystwo. Atmosfera była iście rodzinna, sprzyjająca wymianie doświadczeń, rozwiązywaniu problemów, nawiązywaniu serdecznych, braterskich relacji pomiędzy uczestnikami zajęć.
    Każdy nasz grupowy wyjazd stwarza niezwykłą przestrzeń do wzmocnienia, oczyszczenia, poszerzenia przestrzeni serca, błyskawicznego rozwoju świadomości, pomaga w podjęciu ważnych decyzji życiowych. Osoby uczestniczące w takich spotkaniach często doświadczają intensywnych odczuć energetycznych, wewnętrznych wizji, przekazów telepatycznych, olśnień oraz spontanicznych uzdrowień.  

    O uczestnictwie decyduje rezerwacja miejsca i wpłata zaliczki w wysokości 300 zł w ciągu 4 dni od potwierdzenia rezerwacji miejsca - przyjmujemy zapisy według możliwości zakwaterowania. 

Czytaj całość...


Pisz listy do Stwórcy - Melchizedek

Służba Bogu to najbardziej wzniosła funkcja jaką może podjąć dziecko ludzkie. Ona obliguje ciebie do poddania się Stwórcy. Pisz listy do Stwórcy z prośbą o twoje prowadzenie na drodze duchowej i w twoim życiu na planecie Ziemi. Bóg to najlepszy Nauczyciel. Boga nie musisz szukać, gdyż On jest w tobie zawsze obecny, zawsze darowujący się, gdy Go prosisz.

Czytaj całość...


Nie jesteś sam na drodze ratowania Ziemi - Melchior, Anioł Pana

    Nie wyszedłeś na tę drogę sam. Towarzyszyły tobie zastępy Aniołów, którzy podobnie jak Ty, oddały się w służbę Bogu, dobrowolnie godząc się na swój upadek, aby po eonach, jako duchowi zwycięzcy, zaprowadzić pokój w całym Wszechświecie. 

Czytaj całość...


Nauka telepatii i medytacje w Krakowie

KRAKóW – 28.05.2011r. (sobota) w godzinach od 11:00 do 18:00 odbędzie się kurs nauki kontaktu telepatycznego (Świadoma Telepatia Miłości) ze Stwórcą, Aniołami, Mistrzami Wniebowstąpionymi, Wyższym Kosmicznym Rozumem połączony z nauką i praktyką duchowego rozwiązywania problemów osobistych.  

Spotkanie odbędzie się przy ul. Biskupia 10 lok nr 2 (lokal w rzędzie kamienic; na drzwiach wejsciowych do kamienicy będzie informacja o szkoleniu, domofon nr 2; obok jest sklep mięsny "Szubryt"; w pobliżu miejsca parkingowe 3 zł/h; 5 min. od Starego Rynku, 15 min. pieszo od dworca PKP/PKS - najłatwiej trafić od ul.Basztowej przez ul.Krowoderską).
Prowadzący: Mariusz Brzoskowski
Inwestycja: 100 zł od osoby (50% zniżki dla osób powtarzających kurs).
Zapisy: telefonicznie 509-905-498 i 22/499-11-11 lub email: fundacja@swiadomosc-ziemi.org

KRAKóW – 29.05.2011r. (niedziela) w godzinach od godz.11.00 do 17.00 obędą się prace medytacyjne na rzecz Matki Ziemi połączone z uzdrawianiem duchowym, nauką i praktyką medytacji poszerzającej przestrzeń serca, podnoszącej wibracje, łaczącej z Matką Ziemią, Centralnym Słońcem, Świętymi Żywiołami, Hierarchiamii Duchowymi i samym Źródłem.
Prowadzący: Mariusz Brzoskowski, Helena Nieczyporenko.
Koszt: 70 złotych od osoby.
Miejsce spotkania: jak wyżej tj. przy ul.Biskupiej 10/2.

UWAGA!

ZNIŻKA DLA OSóB UCZESTNICZĄCYCH W OBU SPOTKANIACH (28-29.05.2011r.):
ŁĄCZNY KOSZT PO ZNIŻCE - 150 ZŁ (OSZCZĘ˜DNOŚĆ 20 ZŁ)
POWTARZAJĄCY KURS – 120 ZŁ (OSZCZĘ˜DNOŚĆ 30 ZŁ)

 Osoby w trudnej sytuacji finansowej mogą uczestniczyć w spotkaniach prowadzonych przez Mariusza i Helenę za wniesieniem dowolnej opłaty. Należy zgłosić to przy wejściu u prowadzących.  
 

Czytaj całość...


Medytacje, prace energetyczne

MEDYTACJE, PRACE ENERGETYCZNE
NA RZECZ MATKI ZIEMI I LUDZKOŚCI
POD PRZEWODNICTWEM
DUCHOWYCH NAUCZYCIELI MIŁOŚCI

    W trakcie medytacji, prac energetycznych organizowanych przez Fundację „Świadomość Ziemi” osoby mające kontakt telepatyczny z Duchowymi Przewodnikami - Nauczycielami Miłości prowadzą prace duchowo-energetyczne na rzecz Matki Ziemi, ludzkości i Kosmosu.
   Uczestnicy prac medytacyjnych w pełni oddają siebie jako kanał dla duszy, Wyższego Ja, Boga, Źródła Miłości, aby najefektywniej wykorzystać potencjał wielowymiarowego przejawienia człowieka.

Naszą intencją podczas wszystkich spotkań organizowanych przez nas
jest przyzwolenie na działanie w nas i poprzez nas tylko
DUCHA i ENERGII MIŁOŚCI i tego,
co wypływa ze ŹRóDŁA ISTNIENIA. 

Czytaj całość...


KURS NAUKI TELEPATII DUCHOWEJ

ZE STWÓRCĄ - ANIOŁAMI - MISTRZAMI DUCHOWYMI
WYŻSZYM KOSMICZNYM ROZUMEM - MATKĄ ZIEMIĄ
PRZODKAMI – WYŻSZYM JA – ŚWIATEM NATURY

WARSZTAT ONLINE 
prowadzący MARIUSZ BRZOSKOWSKI 

Chcesz doświadczać bezpośrednich kontaktów telepatycznych? Bez pośredników, dogmatów, ponad religiami i tradycjami? Poszerzyć przestrzeń serca?  Dostroić się do Boskiej Matrycy? Otworzyć swój umysł na Wyższy Kosmiczny  Rozum? Poznać imię i misję swojej duszy? Być bardziej intuicyjny i spontaniczny?  Skorzystaj z doświadczenia prowadzącego i tysięcy ludzi, którzy dzięki Świadomej Telepatii Miłości zmienili swoje życie… na lepsze oczywiście. Przekonaj się sam! Ten kurs pomoze Tobie doświadczać świadomej komunikacji z Boską Esencją w Tobie i we Wszechświecie – Bezwarunkową Miłością.

Kontaktów telepatycznych może doświadczać każdy człowiek!
Nie potrzeba do tego specjalnych i długotrwałych rytuałów, technik, inicjacji!

Czytaj całość...


Maryja perłą Nieba - Stwórca

Maryja jest perłą Nieba Mego, Moją wierną Służebnicą, wyrażającą Miłość zawsze i wszędzie.

Czytaj całość...


Boska empatia - prośby

By wybieliło i przemieniło Je
W słowa i w myśli świetliste,
I niech nasze życie
Stanie się szczęśliwe i czyste!
 

Czytaj całość...


Myśl o Mnie z miłością, miej zaufanie do Chrystusa - Niebiański Ojciec i Jezus Chrystus

Nigdy nie traktuj swego brata lub siostry w kategoriach guru, lecz co najwyżej jako osobę, być może będącą kilka kroków przed tobą na duchowej drodze do Boskości.

Czytaj całość...


Pogaduszki z Nauczycielami

Ze świecą nie znajdziesz lepszego przewodnika
co drogę Ci wskaże, bramy nie zamyka.
A przy okazji oczyszczasz swe ciało i ducha
pozbywając się brudów życiowych „kożucha”.
 

Czytaj całość...


Prośba o modlitwę - Maryja, Ojciec-Matka Źródło

Jeżeli będziesz się modlił w intencji twojej ziemskiej ojczyzny, sprawy Polski i Jej dzieci pójdą w dobrym kierunku, z korzyścią dla was wszystkich. Ja zadbam o to. Tylko daj Mi szansę swoimi pełnymi Miłości i ofiarności modlitwami. Przyrzekam to tobie, tak jak i ty Mi przyrzekłeś. Jednością jesteśmy i tak już pozostanie.

Czytaj całość...


Płyń z życiem - Miłość Wszechświata

Czyli można być skromnym i radosnym? Tak, jak najbardziej. Skromność to uważność, dostrzeganie innych, szanowanie samego siebie i całego otoczenia, a w konsekwencji takiego postrzegania całości, jedności Istnienia.

Czytaj całość...


Siła Ducha

Jak ziarno ma w sobie Wzorzec Dorosłości
tak w Tobie jest wpisany Pierwiastek Boskości,
więc by nic nie uronić z Ducha możliwości
osłoń Go delikatnie chustą utkaną z Miłości
 

Czytaj całość...


Pokochajcie siebie, Ziemię i umysł - Jezus Sananda

Jesteście na głodówce, ale tak naprawdę uczycie się, pogłębiacie miłość własną, która wznosi wyżej i dalej aniżeli sięga wzrok i umysł. Łączenie oczyszczania ciała z oczyszczeniem świadomości, duszy to bardzo ważny moment w życiu każdego człowieka, a poprzez to szerszej perspektywy Istnienia.

Czytaj całość...


Wdzięczność Duchowa - Budda, Chrystus, Maintreja

Wdzięczni w duchu błogosławią życie, życie jako takie, jak też życie własne, życie przeszłe i przyszłe, a przede wszystkim obecne, te które doświadcza się właśnie teraz.

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate