Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 529 831 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
2 gość/-ci.

Archiwum wpisów Kwiecień 2011


Nie szukaj Boga, a Wszechboga, Wszechświadomość, Wszechducha - Świadomość Chrystusowa

    Szukaj Jedni w Miłości, jedni w byciu. Rozwijaj tę jedność poprzez duchowo-mentalno-cielesną jedność. Nie szukaj konkretnego Boga, a Wszechboga, Wszechświadomość, Wszechducha, Wszechciało. Pływaj w tym jak w oceanie i ciesz się życiem, wiedząc, żeś częścią Wszechistnienia. 

Czytaj całość...


Odrzuć obawy ludzkiego ego - Jezus Chrystus

W Miłości jest wszystko zawarte, cała pełnia. Urzeczywistniając Miłość czerpiesz z Boskiej pełni i nic tobie nie brakuje.

Czytaj całość...


Akceptacja bliźniego - Melchizedek i Maryja

Nigdy nie odwracaj się od bliźniego czy od jakiejkolwiek istoty, w której płynie Boskie życie. Jesteś bowiem cząstką Boga, całego Jego Stworzenia.

Czytaj całość...


Wieczorek Wielkanocny

WIECZOREK WIELKANOCNY W FUNDACJI „ŚWIADOMOŚĆ ZIEMI”
Warszawa Ogrodowa 32A lok.43 - 20 kwietnia 2011r. od godz.18.30 do 21.30
 

Czytaj całość...


Wzywamy religie do przejawiania Ducha i rezygnacji z przywilejów - Miłość i Wniebowstąpieni

Wzywamy wszystkie religie świata do zrezygnowania z atrybutów władzy, przywilejów, własności, a do przejawienia Ducha, Wszechducha, Ducha Świętego. 

Czytaj całość...


Telepatyczny kontakt

Gdy nawiązujesz kontakt ze Światłem i Miłością, którą Jestem, uspokój się. Powiedz: „Moje wnętrze jest gotowe na przyjęcie Światła, Miłości i słowa Bożego. Słucham Was”.

Czytaj całość...


Nieuwarunkowana Miłość - Stwórca

Ćwicz się w nieuwarunkowanej Miłości, tak jak te jabłonie, które dają jabłka bez względu na to czy właściciel sadu kocha je, czy też nie.

Czytaj całość...


Ogniska skupienia uwagi dla Planety Ziemia

Czytajcie uważnie i bardzo proszę, jednoczcie się! Wszyscy jesteśmy współodpowiedzialni za tworzenie Masy Krytycznej dla Planetarnego Pokoju.

Czytaj całość...


Postawa w życiu - Melchior, Anioł Pana

Macie się kochać, a nie nienawidzić, czy rywalizować ze sobą na zasadzie zwycięzca bierze wszystko. Uświadom sobie jakże piękne mogłoby być życie na tej planecie, gdyby zamiast pieniądza oparte było na Miłości.

Czytaj całość...


Dzielenie się obfitością Wszechświata - Bóg Stwórca

Branie z nieskończonego Źródła i dawanie potrzebującym to jest święty proces wymiany energii. Tak postępując nigdy nie narazisz się na zarzut zawłaszczania walorów duchowych i materialnych Wszechświata. Uczestnicząc w procesie wymiany energii wzrastasz duchowo, wzbogacasz się pod każdym względem i nigdy nie popadniesz w niedostatek: duchowy, intelektualny czy materialny.

Czytaj całość...


O Istotach kamieni - Jezus

Jeżeli popatrzysz z perspektywy lat, Istoty kamieni są bardzo szlachetne i dumne. Nie z powodu ego. One są nośnikami – kośćmi Ziemi, jej osnową. Zawsze zmieniają się i dostrajają do potrzeb Ziemi i całego terenu. 

Czytaj całość...


Mądrość - Stwórca i Niebo

Posiadanie mądrości przez człowieka jest wielkim darem Stwórcy. Ona wyzwoli Ciebie. Dlatego dąż wytrwale do Światła, do Miłości. Tam znajdziesz Mądrość, nie zaś w …

Czytaj całość...


Pozbawienie życia zwierzęcia - Chrystus

Szanując życie, wszelkie życie, musisz też szanować swoje życie, życie twoich bliskich, domowników, gości. Możesz pozbawić życia ziemskiego inną istotę, ale „zabić” jej na stałe nie jesteś w stanie, gdyż dusza, duch, jest nieśmiertelny. Taka sytuacja może mieć miejsce jedynie w sytuacjach, które wy nazywacie działaniem w stanie wyższej konieczności …

Czytaj całość...


Biorąc przekaz wymiana jest wielowmiarowa - Jezus Sananda

Strumień Boskiego Światła i Miłości (bo o niego prosisz, do niego chcesz się dostać i od niego chcesz czerpać inspirację, mądrość, informację, wiedzę, energię) pomoże dostroić twoje pola mentalne, emocjonalne, oczyścić podświadomość, aby przekaz był jak najczystszy i najwartościowszy dla Nas wszystkich. Tak, biorąc przekaz, wymiana jest dwustronna, wielowymiarowa. 

Czytaj całość...


Oczyszczam się razem z Wami - Saint Germain

Oczyszczam się z tobą (ha, ha…). Poważnie! Też mam, co do oczyszczania, udoskonalania, uźródlania się. Wspominałem już o tym, że i My mistrzowie, byty świadome, kochające, tym bardziej dbamy o czystość, bo wiemy jak to jest ważne. Tak samo Bóg, Stwórca. Wiesz o tym. Różna jest tylko skala i zakres.

Czytaj całość...


Co radzicie w sprawie chmury radioaktywnej - Wniebowstąpieni

Obecna wiedza i możliwości technologiczne ludzkości nie zabezpieczą was przed skutkami tego co się wydarzyło. Zostaje zwrócenie się do Boskości, do Boga w sobie, o pomoc, zrozumienie, natchnienie, podpowiedź co i jak mam robić, aby pomóc nam wszystkim. 

Czytaj całość...


Powinność przebaczania

Na akt przebaczenia bliźniemu patrzcie z pozycji prezentu jaki tym sposobem sami siebie czynicie. Przebaczenie przecina więzy karmiczne łączące was z waszym bratem lub siostrą. Jest to więc akt wolności. Natomiast odmowa przebaczenia jest niewolą, bo czyni człowieka związanego z bliźnim, z którym ma nieoczyszczone sprawy. To zamyka drogę do Boskości. 

Czytaj całość...


Od kilku dni jesteśmy u podnóża Ślęży ...

Od kilku dni u podnóża u podnóża Ślęży i Raduni - jednego z najbardziej energetycznego masywu górskiego Europy - jesteśmy na warsztach oczyszczania ciała, umysłu i duszy.  Czas wypełnia nam ranne i wieczorne płukanie jelit (tradycyjne lewatywy i hydrokolonoterapia), ćwiczenia fizyczno-energetyczne, medytacje uzdrawiające i na rzecz Matki Ziemi, spotkania podczas których dzielimy się przeżyciami z tego intensywnyego procesu. 

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate