Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 496 863 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Archiwum wpisów Marzec 2011


Globalna medytacja na rzecz wody w Fukushima

List od dr Masaru Emoto do wszystkich ludzi na całym świecie - proszę 31 marca 2011r. o godz. 12.00 wysłać swoje modlitwy miłości i wdzięczności do wody w elektrowni atomowej w Fukushima, Japonia.

Czytaj całość...


O działaniu Medytacyjnego Kręgu Uzdrowienia

Na każdym spotkaniu podchodziły do nas osoby, które opowiadały swoje doświadczenia związane z działaniem Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania. Były to żywe relacje uzdrowień fizycznych, uzdrowień sytuacji międzyludzkich, poprawy samopoczucia po napisaniu próśb o dołączenie ich do kręgu medytacyjnego.

Czytaj całość...


Daty, feng shui, wielkie pieniądze - prawda czy fałsz?

Otrzymujemy któryś już z kolei email z rewelacyjnymi wieściami o tym, że jest rok „worka pieniędzy” bo układ dni w październiku jest raz na 823 lata. Oczywiści jesteśmy zachęceni do łańcuszka, bo jak nie, to … Sprawdźmy ten temat.  

Czytaj całość...


Apel do wiedzących i oświeconych - Saint Germain, Jezus, Rada Starszych

Dla osiągnięcia wyższych stanów świadomości i energowibracji, jedności w ciele i duchu z Wszechistnieniem potrzebnym jest aktywny udział każdej komórki, szczególnie tych już świadomych, mających wiedzę wielowymiarowego istnienia. Wtedy nastąpi kwantowy skok, który przeniesie wszystkich, Ziemię w Nową Erę, w nową czasoprzestrzeń.

Czytaj całość...


XIV Zjazd Ratowników Ziemi - BOSKOŚĆ, marzec 2011

Temu zjazdowi towarzyszyły tragiczne wydarzenia w Japonii. Każde trzęsienie ziemi przynosi cierpienie, ból, zniszczenie. Cierpią nie tylko ludzie, ale też zwierzęta, rośliny, a nawet ziemia i woda, która zalewała, niszczyła, porywała ludzi, samochody.

Czytaj całość...


Po XIV Zjeździe Ratowników Ziemi - 12-13 marzec 2011r.

Przeżycia duchowe pełne Światła i Miłości są największym skarbem, jaki można sobie wymarzyć, a jeszcze je otrzymać w takiej formie i w takiej ilości jak to było na zjeździe, to cud w pełnym tego słowa znaczeniu..., a przecież te cuda tworzymy sami, gromadząc się tak licznie w jednym celu - pracy na rzecz Matki Ziemi.

Czytaj całość...


Tsunami w Japonii - Jezus Chrystus

To co może zrobić mądry człowiek, to zachować spokój, zrównoważyć siebie i uspokajać wzburzone fali energii, emocji, negatywnych myślokształtów. Nie na siłę, ale z wyższego poziomu rozumienia, bycia jednością wylać z siebie tyle Światła ile jest to możliwe, wiedząc, że otrzyma się Go jeszcze więcej z pola wyższych wymiarów, bo one wspierają miłość, dobro, uduchowienie.

Czytaj całość...


Dni protestu przeciw patentowaniu nasion

CZAS NA DZIAŁANIE! - wszystko zależy od nas. gdziekolwiek mieszkasz zorganizuj 16, 17 lub 18 kwietnia akcję wspierającą ŚWIATOWE DNI PROTESTU PRZECIW PATENTOWANIU NASION. Nie myśl, że ktoś zrobi to za ciebie.

Czytaj całość...


Niepodzielność Boga - Jezus Chrystus

Niepodzielny jest Bóg-Źródło, cała Pełnia zawarta w tobie, a ty w Nim. Ten paradygmat niepodzielności Boga, którego aspektem jesteś, przyjmij i urzeczywistniaj we wszystkich wymiarach, w których przejawiasz się.

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate