Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 493 010 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Archiwum wpisów Styczeń 2011


Boskość - Jezus Chrystus Sananda

BOSKOŚĆ - Ona jest potrzebna wszystkiemu, co jest, co było i będzie. Temu, co żyje tak, jak to ludzie w większości pojmują, ale też temu, co według nich jest nieożywione, a jednak wibruje, ma swój potencjał energomagnetyczny, elektryczny, jest próżnią, pustką, istniejącym i nieistniejącym.

Czytaj całość...


Wakacje Miłości w Przesiece - sierpień 2008r.

Zbieraliśmy się rano i wieczorem, aby udoskonalać siebie i te, i tamte światy poprzez pełne i ufne oddanie się Miłości, bycie Boskim Kanałem Energii Miłości. Pierwsze zbiorowe prace były ogromnym darem dla nas samych jak i tej Ziemi, tego regionu - Przesieka

Czytaj całość...


Wykorzystujcie wiedzę duchową - Bóg, Miłość i Światło w Jedni

Gdy masz dostatecznie rozwinięty zmysł duchowej komunikacji, świadomość ważności nieustannego dostrajania się do Źródła, potrzebę konsultacji duchowych, rzeczywistą umiejętność korzystania z wiedzy spirytualnej, to można śmielej pogłębiać kontakt z ciało-umysłem, duchami natury, ze świadomością zwierząt i roślin.

Czytaj całość...


Wyniesienie Ziemi - Jezus Chrystus

Bóg i Nauczyciele Miłości, kierując się czystą, bezwarunkową Miłością, inspirują ludzkość, aby oczyszczała i uzdrawiała całe swoje życie, a także włączyła się w proces uzdrawiania swojej rodzicielskiej planety dla jej harmonijnego przejścia w wyższy wymiar Światła.

Czytaj całość...


Rozwijaj Boskość - Bóg Ojciec

Mądry człowiek nie musi długo i daleko szukać tego, co Boskie. Ono jest wszędzie, bo Bóg jest Wszechobecny, Nieskończony, więc jest wokół ciebie i w tobie. To, że człowiek czuje się niedoskonały, grzeszny, zagubiony, niekochany wynika z poziomu zbiorowej mentalności, świadomości, jakie reprezentuje społeczeństwo, w którym żyje. Czas to zmienić!
 

Czytaj całość...


Nauka ciszy - Anioły Miłości

Nauka ciszy jest bezcenna, w ciszy, w zupełnym oddzieleniu od słowotoku myślowego, odpoczywasz, poisz się energią, światłem, odbierasz siebie ...

Czytaj całość...


Integruj się z Boskością - Bóg Ojciec

Wzmacniaj swoją duchową gwiazdę, integruj się z Boskością, czuj się samodzielnym, szczęśliwym członkiem Boskiej rodziny, który wie, czuje całym sobą, że gdy jest się takim, to jest się w jedności z Bogiem.

Czytaj całość...


Prawo Karmy

Dojrzały duchowo człowiek, powinien być świadomy działania prawa karmy, będącego prawem uniwersalnym, w myśl którego człowiek zbiera skutki swojego działania. Na gruncie prawa karmy można nawet powiedzieć, iż krzywdząc kogokolwiek sprawca na poziomie swojej duszy tak jakby składał w sposób dorozumiany oświadczenie ofierze oraz Wszechświatowi, iż w taki sam lub podobny sposób zostanie w przyszłości potraktowany, jeżeli w odpowiednim czasie nie uzdrowi swojego zachowania sprzecznego z prawem i Miłością.

Czytaj całość...


Przeznaczenie

Przeznaczenie, dźwięk duszy to powołanie do przejawiania określonych cech, aspektów istnienia, ich rozwijania dla dobra wspólnego, nadrzędnego. Pamiętajcie, wiedzcie, że Duch działa dla dobra wspólnego i realizuje to poprzez duszę, więc w przeznaczeniu nie chodzi o ciebie, a o nas. To twój wkład w budowę, istnienie wspólnego domu i dobra, a nie realizacja tylko określonych zadań.

Czytaj całość...


Medytacyjny Krąg Uzdrawiania

Serdecznie zapraszamy do udziału
w co wtorkowych medytacjach

osobiście - ul. Mariana Hemara 2, Piaseczno koło Warszawy i Warszawa (adres ruchomy) od 18:30 do 21:30 (naprzemiennie) 
zadzwoń aby dowiedzieć się gdzie aktulanie jest medytacja 
duchowo - 10-15 min. pomiędzy  godziną 19:00 a 21:00

MEDYTACYJNY KRĄG UZDRAWIANIA

POTRZEBUJESZ UZDROWIENIA? TWOI BLISCY? NIE MOŻESZ UCZESTNICZYĆ W MEDYTACJI? NAPISZ LIST, EMAIL – ZADZWOŃ - PRZYŚLIJ SMS DOŁĄCZYMY PROŚBĘ DO NASZYCH MEDYTACJI. PRZYŁĄCZ SIĘ  MENTALNIE, DUCHOWO I WZMOCNIJ PROCES UZDROWIENIA

Czytaj całość...


Dziękujemy za wkład w życie dzieci

Mieliśmy wspaniałe Boże Narodzenie. Wigilia była radosnym czasem dziękczynienia za wszystkie błogosławieństwa jakie dał nam Bóg, dziękczynienia za wsparcie darczyńców dla całej naszej globalnej społeczności. Dziękujemy za wasz wkład w życie dzieci! Oprócz posiłków i wody dzieci dostały buty i prezenty pod choinkę.

Czytaj całość...


Ogólny, bieżący plan spotkań medytacyjnych, zabiegi i badania

MEDYTACJE GRUPOWE
SESJE UZDRAWIANIA DUCHOWEGO 
BADANIA I ZABIEGI SCIO 
PIASECZNO KOŁO WARSZAWY, WROCŁAW
 NA ODLEGŁOŚĆ

DZIAŁAMY OD 2004 ROKU 


 

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate