Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 529 862 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Archiwum wpisów Sierpień 2010


Przekazy z Brazylii

Pragnę podzielić się z Państwem moimi wspaniałymi przeżyciami, których doświadczyłam i doświadczam w Brazylii.

Czytaj całość...


Przykłady działania Cudownych Znaków Miłości

Działanie Znaku Miłości jest wszechstronne i nieograniczone. W zależności od potrzeb znak ten uzdrawia, oczyszcza, chroni, harmonizuje, transformuje, aktywizuje uśpione i nowe kody Człowieka Kosmicznego, przyspiesza kwantowe wyniesienie człowieka, ludzkości i Ziemi w Wyższe Wymiary Kosmicznej Miłości. Możemy go stosować wszędzie tam, gdzie zechcemy zaprosić do działania Miłość. To Stwórca będzie przebudzał, uzdrawiał, leczył, chronił, aktywizował, neutralizował itd. w sposób i w zakresie, jaki uzna On za najlepszy. Doświadczenia ze stosowania Znaku Miłości są niesamowite. Nastąpiło wiele uzdrowień trudnych przypadków. Prawie wszyscy ich użytkownicy potwierdzają bardzo szybkie ustępowanie różnego rodzaju chorób, bólów i dolegliwości, np.: szybsze gojenie się ran, kości, cofanie się trudno uleczalnych chorób, uzdrowienia dzieci, zwierząt i roślin itp., doznając równocześnie ogólnej poprawy samopoczucia. NIE ZDZIWCIE SIĘ CUDOM, KTÓRE ZACZNĄ SIĘ DZIAĆ!

Czytaj całość...


Uczę się brać przekazy telepatyczne ...

Jesteście następnym etapem w moim procesie duchowym, który widocznie rozpoczął się 5 lat temu ...

Czytaj całość...


Tragedia w Smoleńsku

 Kochani! 

 W obliczu wielkiej tragedii narodowej wyrażamy nasze najszczersze współczucie i kondolencje wszystkim rodzinom, bliskim i znajomym tych, co odeszli z naszego życia politycznego, społecznego, narodowego, z planu ludzkiego.

Przesyłamy miłość ziemi katyńskiej, która kolejny raz została tak mocno obciążona ludzką tragedią. Niech Światło i Mądrość Miłości pozostanie w naszych sercach i umysłach w obliczu tej katastrofy.


Z ufnością w sercu i duszy,
Fundacja "Świadomość Ziemi"


PS. W tym tygodniu planujemy medytacje na rzecz Polski, jej mieszkańców, przywódców, osób piastujących wysokie stanowiska państwowe. Odbędą się one we wtorek, środę i czwartek w godz. od 18.30 do 21.00.

Czytaj całość...


Pożegnanie

Kochani! Przesyłam Wam treść przekazu chenelingowego, jaki otrzymałam wczoraj tj. 12.04.2010r. o godz.18.00 oraz przepiękny wiersz Viktorii Hammernick - Pożegnanie.

Czytaj całość...


Afirmacje - refleksja i przykłady

Kilka dni temu otrzymaliśmy email z prośbą o zamieszczenie afirmacji przydatnych w rozwoju duchowym. Zanim zaprezentujemy trochę afirmacji, to podzielimy się naszą refleksją na ich temat.

Czytaj całość...


Taniec w Świetle

Kochani! Wysyłam plakat spotkania "Taniec w świetle" z prośbą o umieszczenie go na Waszej stronie internetowej. Z góry serdecznie dziękuję w imieniu swoim i organizatorek:) Małgosia Działak

Czytaj całość...


Piszmy petycje w sprawie GMO ...

Sejm nadal pracuje nad legalizacją GMO. Można to jeszcze zmienić...

Czytaj całość...


Teresa Dylak u Jana od Boga - korespondencja

Zapewne wielu z Was wie, że od kwietnia 2009r. jestem w środkowej Brazylii w duchowej klinice w Abadiani. Klinika otwarta jest 3 dni w tygodniu. Podczas sesji rannej i popołudniowej uczestniczę w medytacjach, a właściwie wizualizacjach pomagając Bytom Niebiańskim w leczeniu ludzi. Jest to praca bardzo podobna do tej, którą wykonują Ratownicy Ziemi z tą tylko różnicą, że Wy pomagacie przy leczeniu Matki Ziemi, a tu w klinice u Jana od Boga w pierwszym rzędzie leczy się ludzi.

Czytaj całość...


Alarm w sprawie GMO

9 dni przed Świętami Bożego Narodzenia, 15 grudnia 2009r., zwolennicy GMO będą chcieli podstępnie przeforsować w Sejmie nową ustawę o GMO (*). Projekt nowej ustawy o GMO otwiera Polskę na komercyjne uprawy GMO ...

Czytaj całość...


Medytacja NADZIEJA 30.12.2008r.

W dniu 30 grudnia 2008 roku przyłączyliśmy się w grupie prawie sześćdziesięciu osób do zorganizowanej przez państwo medytacji „NADZIEJA”.

Czytaj całość...


9 sierpień 2009 r. - Medytacja z Ajeną

My użyjemy tego Światła dla najwyższego dobra wszystkich istnień wodnych i dla najwyższego dobra wszystkich i wszystkiego. Ono "rozświetli" tych, którzy ciągle operują w cieniach, którzy ciągle odmawiają zauważenia nas w wodach ziemskich dróg wodnych.

Czytaj całość...


Medytacje w Malmoe, Szwecja

W listopadzie 2008 roku byliśmy w Szwecji w Malmoe, gdzie zaprosiła nas Teresa Dylak. Odbył się tam kurs Świadomej Telepatii Miłości oraz prace medytacyjne. Uczestnicy, prawie sami Szwedzi, wyrazili chęć spotykania się i wspólnego medytowania na rzecz Ziemi.

Czytaj całość...


Prace z Australią

O pracach medytacyjnych na rzecz Australii, wielorybów i delfinów.

Czytaj całość...


Wymiana doświadczeń i informacji

Na początku przekazywaliśmy informacje o Aniołach i technice kontaktu telepatycznego w kręgu naszych znajomych.

Czytaj całość...


O znaczeniu otwarcie bram Szambali cz.II

Przebywanie duchowo-energetyczne w Szambali przygotowuje człowieka do jej tworzenia na Ziemi. Nowa Ziemia ma być jak Szambala, nawet jeszcze piękniejsza, bo bardziej różnorodna i wszechobecna na Ziemi.

Czytaj całość...


O znaczeniu otwarcie bram Szambali cz.I

Kto chce być w Świetle, zmieniać nie tylko swoje życie, niech śmiało podąża do duchowej, eterycznej Szambali, miejsca Miłości i Pokoju, Mądrości i Szczęśliwości, uczelni i wyniesienia, inicjacji i zaistnienia. Kto zanurza się w Świetle Szambali, ten zaczyna rozwijać się kosmicznie, kwantowo, niezwykle, w bezpośrednim obcowaniu z Wyższym Ja, ze Świadomością Chrystusową, którą Jam Jest.

Czytaj całość...


Cisza i spokój - Jezus Chrystus

Dbaj o te aspekty, również w kontaktach z Duchowymi Nauczycielami. Doceń je, uszanuj wybór duszy i Wyższego Ja, zrozum sens i cel bycia w takim stanie.

Czytaj całość...


Otwarcie bram Szambali

Mówi Mistrz Szambali, przewodniczący Rady Dwunastu i wielu innych posłańców Najwyższego, Pierwotnego Źródła skierowanych w ten rejon Wszechświata, aby wspomóc i zrealizować projekt pod nazwą „Odrodzenie Ziemi – Nowa Ziemia”.

Czytaj całość...


Czym jest samodzielność duchowa?

Czym jest samodzielność? Sposobem na życie? Filozofią życiową, duchową? Czymś co łączy czy dzieli?

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate