Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 293 114 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Archiwum wpisów Sierpień 2010


Przekazy z Brazylii

Pragnę podzielić się z Państwem moimi wspaniałymi przeżyciami, których doświadczyłam i doświadczam w Brazylii.

Czytaj całość...


Przykłady działania Cudownych Znaków Miłości

Działanie Znaku Miłości jest wszechstronne i nieograniczone. W zależności od potrzeb znak ten uzdrawia, oczyszcza, chroni, harmonizuje, transformuje, aktywizuje uśpione i nowe kody Człowieka Kosmicznego, przyspiesza kwantowe wyniesienie człowieka, ludzkości i Ziemi w Wyższe Wymiary Kosmicznej Miłości. Możemy go stosować wszędzie tam, gdzie zechcemy zaprosić do działania Miłość. To Stwórca będzie przebudzał, uzdrawiał, leczył, chronił, aktywizował, neutralizował itd. w sposób i w zakresie, jaki uzna On za najlepszy. Doświadczenia ze stosowania Znaku Miłości są niesamowite. Nastąpiło wiele uzdrowień trudnych przypadków. Prawie wszyscy ich użytkownicy potwierdzają bardzo szybkie ustępowanie różnego rodzaju chorób, bólów i dolegliwości, np.: szybsze gojenie się ran, kości, cofanie się trudno uleczalnych chorób, uzdrowienia dzieci, zwierząt i roślin itp., doznając równocześnie ogólnej poprawy samopoczucia. NIE ZDZIWCIE SIĘ CUDOM, KTÓRE ZACZNĄ SIĘ DZIAĆ!

Czytaj całość...


Uczę się brać przekazy telepatyczne ...

Jesteście następnym etapem w moim procesie duchowym, który widocznie rozpoczął się 5 lat temu ...

Czytaj całość...


Tragedia w Smoleńsku

 Kochani! 

 W obliczu wielkiej tragedii narodowej wyrażamy nasze najszczersze współczucie i kondolencje wszystkim rodzinom, bliskim i znajomym tych, co odeszli z naszego życia politycznego, społecznego, narodowego, z planu ludzkiego.

Przesyłamy miłość ziemi katyńskiej, która kolejny raz została tak mocno obciążona ludzką tragedią. Niech Światło i Mądrość Miłości pozostanie w naszych sercach i umysłach w obliczu tej katastrofy.


Z ufnością w sercu i duszy,
Fundacja "Świadomość Ziemi"


PS. W tym tygodniu planujemy medytacje na rzecz Polski, jej mieszkańców, przywódców, osób piastujących wysokie stanowiska państwowe. Odbędą się one we wtorek, środę i czwartek w godz. od 18.30 do 21.00.

Czytaj całość...


Pożegnanie

Kochani! Przesyłam Wam treść przekazu chenelingowego, jaki otrzymałam wczoraj tj. 12.04.2010r. o godz.18.00 oraz przepiękny wiersz Viktorii Hammernick - Pożegnanie.

Czytaj całość...


Afirmacje - refleksja i przykłady

Kilka dni temu otrzymaliśmy email z prośbą o zamieszczenie afirmacji przydatnych w rozwoju duchowym. Zanim zaprezentujemy trochę afirmacji, to podzielimy się naszą refleksją na ich temat.

Czytaj całość...


Taniec w Świetle

Kochani! Wysyłam plakat spotkania "Taniec w świetle" z prośbą o umieszczenie go na Waszej stronie internetowej. Z góry serdecznie dziękuję w imieniu swoim i organizatorek:) Małgosia Działak

Czytaj całość...


Piszmy petycje w sprawie GMO ...

Sejm nadal pracuje nad legalizacją GMO. Można to jeszcze zmienić...

Czytaj całość...


Teresa Dylak u Jana od Boga - korespondencja

Zapewne wielu z Was wie, że od kwietnia 2009r. jestem w środkowej Brazylii w duchowej klinice w Abadiani. Klinika otwarta jest 3 dni w tygodniu. Podczas sesji rannej i popołudniowej uczestniczę w medytacjach, a właściwie wizualizacjach pomagając Bytom Niebiańskim w leczeniu ludzi. Jest to praca bardzo podobna do tej, którą wykonują Ratownicy Ziemi z tą tylko różnicą, że Wy pomagacie przy leczeniu Matki Ziemi, a tu w klinice u Jana od Boga w pierwszym rzędzie leczy się ludzi.

Czytaj całość...


Alarm w sprawie GMO

9 dni przed Świętami Bożego Narodzenia, 15 grudnia 2009r., zwolennicy GMO będą chcieli podstępnie przeforsować w Sejmie nową ustawę o GMO (*). Projekt nowej ustawy o GMO otwiera Polskę na komercyjne uprawy GMO ...

Czytaj całość...


Medytacja NADZIEJA 30.12.2008r.

W dniu 30 grudnia 2008 roku przyłączyliśmy się w grupie prawie sześćdziesięciu osób do zorganizowanej przez państwo medytacji „NADZIEJA”.

Czytaj całość...


9 sierpień 2009 r. - Medytacja z Ajeną

My użyjemy tego Światła dla najwyższego dobra wszystkich istnień wodnych i dla najwyższego dobra wszystkich i wszystkiego. Ono "rozświetli" tych, którzy ciągle operują w cieniach, którzy ciągle odmawiają zauważenia nas w wodach ziemskich dróg wodnych.

Czytaj całość...


Medytacje w Malmoe, Szwecja

W listopadzie 2008 roku byliśmy w Szwecji w Malmoe, gdzie zaprosiła nas Teresa Dylak. Odbył się tam kurs Świadomej Telepatii Miłości oraz prace medytacyjne. Uczestnicy, prawie sami Szwedzi, wyrazili chęć spotykania się i wspólnego medytowania na rzecz Ziemi.

Czytaj całość...


Prace z Australią

O pracach medytacyjnych na rzecz Australii, wielorybów i delfinów.

Czytaj całość...


Wymiana doświadczeń i informacji

Na początku przekazywaliśmy informacje o Aniołach i technice kontaktu telepatycznego w kręgu naszych znajomych.

Czytaj całość...


O znaczeniu otwarcie bram Szambali cz.II

Przebywanie duchowo-energetyczne w Szambali przygotowuje człowieka do jej tworzenia na Ziemi. Nowa Ziemia ma być jak Szambala, nawet jeszcze piękniejsza, bo bardziej różnorodna i wszechobecna na Ziemi.

Czytaj całość...


O znaczeniu otwarcie bram Szambali cz.I

Kto chce być w Świetle, zmieniać nie tylko swoje życie, niech śmiało podąża do duchowej, eterycznej Szambali, miejsca Miłości i Pokoju, Mądrości i Szczęśliwości, uczelni i wyniesienia, inicjacji i zaistnienia. Kto zanurza się w Świetle Szambali, ten zaczyna rozwijać się kosmicznie, kwantowo, niezwykle, w bezpośrednim obcowaniu z Wyższym Ja, ze Świadomością Chrystusową, którą Jam Jest.

Czytaj całość...


Cisza i spokój - Jezus Chrystus

Dbaj o te aspekty, również w kontaktach z Duchowymi Nauczycielami. Doceń je, uszanuj wybór duszy i Wyższego Ja, zrozum sens i cel bycia w takim stanie.

Czytaj całość...


Otwarcie bram Szambali

Mówi Mistrz Szambali, przewodniczący Rady Dwunastu i wielu innych posłańców Najwyższego, Pierwotnego Źródła skierowanych w ten rejon Wszechświata, aby wspomóc i zrealizować projekt pod nazwą „Odrodzenie Ziemi – Nowa Ziemia”.

Czytaj całość...


Czym jest samodzielność duchowa?

Czym jest samodzielność? Sposobem na życie? Filozofią życiową, duchową? Czymś co łączy czy dzieli?

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Proszę o przesłanie pozytywnej energii dla psa z chorobą pokleszczową, wabi się PAKO i bardzo...
Błagam o przesłanie dobrej energii dla mojego ukochanego psa Barego Błagam o modlitwę za niego...
Błagam o modlitwę o mojego ukochanego psa Barego jest starszy i ma problemy z chodzenie ból...
Tak.wyrażam zgodę.
Pomóż mi w nauce a właszcz z angielskim żeby na koniec miałam 2 bez poprawek. Pomóż mi aby...
Proszę o modlitwę o zdrowie dla moich dzieci: Natalii, Piotra
Proszę o modlitwę o cud życia i zdrowia dla mojego męża Bogusława, o cud uzdrowienia jego...
Tak chcę, wyrażam zgodę -NIECH SIĘ STANIE !!!
Jadwiga w Kontakt z Nami
Witam serdecznie. - Szanowni Państwo, bardzo proszę o zgodę, abym mogła udostepniać Państwa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate