Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 496 912 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Archiwum wpisów Lipiec 2010


O Miłości - Bóg Ojciec

Wyciągam do każdego z was swoją dłoń i mówię: "Chodź ze mną proszę, będzie wspaniała muzyka, zatańczymy tak, że wszyscy oniemieją z zachwytu. Kocham Ciebie." To jest prawdziwa Miłość, miłość czysta i bezgraniczna, Miłość która zawsze uniesie Cię na grzbiecie fali, nawet gdy będzie sztorm na oceanie.

Czytaj całość...


Listopad-Grudzień 2009

Na początku września 2009 roku uaktywniły się pewne osoby z kraju i zagranicy, którzy znowu wieszczyli przerażające wieści, rozsiewali mocne „straszaki”, robili wokół siebie sensację z posiadania tajemnej wiedzy, informacji, niby z bardzo pewnych źródeł (z przecieków z tajnych stowarzyszeń, rządów, a nawet z przekazu od „góry”), że na początku października 2009 roku nastąpi globalny krach finansowy połączony z wymianą dolara, że trzeba sobie zrobić zapasy żywności, bo nastąpi totalny chaos, że jesteśmy wiecznie na podsłuchu, wręcz już opanowani przez tajne spiskowe grupy i groźnych kosmitów, i wiele innych hiobowych wieści.

Czytaj całość...


Wrzesień-Październik 2009

Rok 2009 obfituje w życiu fundacji w wiele wydarzeń, spotkań, wyjazdów, medytacji, że trudno czasami nawet nadążyć za wchłonięciem tego, co się przeżywa, a co dopiero za zrelacjonowaniem choć w części tych wszystkich wspaniałych chwil jak choćby wyjazd do Ameryki Południowej, wakacyjne zloty medytacyjne, XI Zjazd Ratowników Ziemi, pielgrzymka do Afryki.

Czytaj całość...


Lipiec-Sierpień 2009

Od ponad roku wiedzieliśmy gdzie zorganizujemy czerwcowy zlot medytacyjny. Wskazówki Duchowych Nauczycieli były klarowne - Mazury. Nie było tylko dokładnej informacji gdzie. Zacząłem, więc szukać odpowiedniego ośrodka, ale nie wychodziło.

Czytaj całość...


Maj-Czerwiec 2009

Miłość kocha, Światło wieść o tym niesie! Tak powiedział nasz brat, przyjaciel, duchowy przewodnik Miłości Jezus. Mamy kochać, miłować, wybaczać, działać na rzecz roznoszenia Światła Miłości – tego uczył i tak nadal przekazuje Jezus razem z innymi duchowymi przewodnikami, nauczycielami Miłości, wskazując na Źródło i mówiąc: „Stamtąd przybyliśmy, stamtąd jesteśmy, tacy bądźmy”.

Czytaj całość...


Marzec-Kwiecień 2009

Marzec i kwiecień obfitował dla nas w wiele wydarzeń na planie fizycznym i duchowym. Nie tylko medytowaliśmy, zgłębialiśmy rozumienie i przejawienie Miłości, ale też pielgrzymowaliśmy i to aż za Ocean Atlantycki.

Czytaj całość...


Styczeń-Luty 2009

Ostatnie miesiące przyniosły kolejne zmiany w energetyce Ziemi i Wszechświata. Wydarza się tak dużo i szybko, że umysł za tym nie nadąża. To są czasy odczuwania sercem, wiedzeniem bez zbytniego tłumaczenia, działania w i z Duchem Miłości.

Czytaj całość...


Listopad-Grudzień 2008

Kontakt z Miłością zawsze wnosi ukojenie i zrozumienie, pozbawia nas pytań i dodaje nam mocy. Im bardziej jesteśmy z Miłością zintegrowani, tym więcej możemy zrobić i doświadczyć. Im więcej będzie na Ziemi przebudzonych, otwartych i kochających, tym większa moc dokonania spływa z Nieba na Ziemię.    

Czytaj całość...


Wrzesień-Październik 2008

Nasze wakacje były intensywne zarówno w wydarzenia duchowe, kosmiczne i fizyczne. Odbyły się kolejne Medytacje Miłości, spotykaliśmy się w różnych miastach, zorganizowaliśmy Wakacje Miłości w trakcie których wyjechaliśmy też do uroczej Pragi.

Czytaj całość...


Lipiec-Sierpień 2008

Żyjemy w przestrzeni, w której nieustannie wydarzają się niesamowite Kosmiczne Wydarzenia. Coś niebywałego, ale widać takie mamy szczęście, że żyjemy tu teraz i możemy to wszystko obserwować, a nawet uczestniczyć w tych Kosmicznych Wydarzeniach.

Czytaj całość...


Czerwiec 2008

Pierwsza dekada czerwca przyniosła kolejne Wspaniałe Wydarzenia Kosmiczne. Najwspanialsze z nich, to AKTY ŁASKI BOGA. Bez Niej - ŁASKI nie dokona się, nie podniesie się wibracji i świadomości ogromnej rzeszy istot i przestrzeni w Kosmosie.

Czytaj całość...


Maj 2008

Wielkie, Wspaniałe Kosmiczne Wydarzenia dzieją się ostatnio w przestrzeni Ducha i Energii, w której żyje też Ziemia i ludzie. Wiele zmian, nowych poziomów, wyniesień i inicjacji. Wszystko, co dzieje się w tych dla nas „niewidzialnych” światach ma wpływ na to, czego doświadczamy – teraz i w przyszłości.

Czytaj całość...


Kwiecień 2008

Każdy dzień przynosi nowe zdarzenia we wszystkich aspektach naszego życia. Nieustannie, dzień po dniu kształtujemy i uczestniczymy w tworzeniu naszej rzeczywistości. A jest ona wynikiem przenikania się wielu sfer – duchowej, mentalnej, emocjonalnej, świetlistej, energetycznej, materialnej i oczywiście samej Miłości, która roztacza przed nami coraz to piękniejsze wizje i możliwości, rozlewa i wypromieniowuje coraz to wyższe wibracje Światła Miłości.

Czytaj całość...


Marzec 2008

Ostatni zjazd był przepełniony Miłością Stwórcy we wszystkich jego przejawieniach – Ojca, Ducha Świętego, Matki i Syna. Coś pięknego, wzniosłego, czystego i niezapomnianego.

Czytaj całość...


Luty 2008

Czym jest wybaczenie? Jak mamy wybaczać? Czy warto wybaczać? Co osiągnę dzięki wybaczaniu? Co zrobić, aby poczuć w sobie pełne wybaczenie w stosunku do tych, którzy mnie skrzywdzili, czy to świadomie czy nieświadomie? Proces wybaczania wymaga od nas zrozumienia jego potrzeby, wręcz konieczności w naszej drodze ku Świętości - Świętej Miłości.

Czytaj całość...


Styczeń 2008

Sylwester to dzień szczególny. Dzień, który kończy kolejny rok, czyli jeden obieg planety Ziemia wokół Słońca. Kalendarzem gregoriańskim „żyje” dzisiaj cały świat. Wszystkie kraje na świecie używają go, choć niektórzy stosują równolegle swoje kalendarze i zegary – chiński, hinduski, juliański, muzułmański, majański itd.

Czytaj całość...


Grudzień 2007

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku przesyłamy Wam naszą wdzięczność i miłość. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy się poznać, spotkać na naszej życiowej drodze i wspólnie działać na rzecz ratowania Ziemi, roznoszenia światła Miłości po naszej planecie i Kosmosie.

Z miłością,
Fundacja „Świadomość Ziemi”

Czytaj całość...


Listopad 2007

Październik i listopad obfitował w naszym życiu w wiele wydarzeń, prac i medytacji. Odbył się VII Zjazd Ratowników Ziemi. Odbyła się kolejna już VI Medytacja Miłości. Byliśmy w wielu miastach Polski, gdzie wspólnie medytowaliśmy i uczyliśmy się kontaktu z Nauczycielami Wyższego Kosmicznego Rozumu.

Czytaj całość...


Październik 2007

Nastał czas Nowych Energii, Nowych Struktur, Nowej Świadomości, Nowych Możliwości. Sam Stwórca zasila i kreuje tą Nową Rzeczywistość, a my możemy mu w tym bardzo pomóc. Każdy z nas ma faktyczny, bezpośredni wpływ na pewien fragment tej rzeczywistości. Gdy dąży się do przejawiania Miłości, zwiększa się on natychmiast.

Czytaj całość...


Wrzesień 2007

Sierpień i pierwsza połowa września 2007 roku był ciągiem nieustannych wydarzeń kosmicznych, których kulminacja wypadła w dniu dziewiątego września. Uczestniczyliśmy w wielu pracach, podczas których obserwowaliśmy zachodzące zmiany w energetyce Ziemi i Kosmosu. Były one wielotorowe, wielopoziomowe i wielowymiarowe. Byliśmy i tu i tam.

Czytaj całość...


Sierpień 2007

Lato, okres wakacji sprzyja pielgrzymowaniu. Łatwiej jest wtedy gdzieś się wybrać, wyjechać z domu, udać się do świętych miejsc, na łono przyrody i tam zaglądnąć w głąb siebie, wsłuchać się w swój wewnętrzny głos i poszukać osobistej komunikacji i więzi z Bogiem.

Czytaj całość...


Lipiec 2007

Druga Medytacja Miłości, która odbyła się 8 lipca  2007 roku w Warszawie, była Nią całkowicie przepełniona. Duch i Energia Miłości wnikały i nasączały nasze ciała, dusze i przestrzenie kosmiczne. Piękne i wzruszające przeżycie. Trzy niesamowite prace, podczas których otrzymaliśmy wiele energii i darów po to, aby je następnie przekazywać ludziom, Ziemi i Kosmosowi.

Czytaj całość...


Czerwiec 2007

Atmosfera radości i miłości panowała podczas pierwszej Medytacji Miłości. Te piękne i wspaniałe uczucia dominowały podczas całego naszego spotkania. Polały się łzy wzruszenia i szczęścia. Otrzymaliśmy wspaniałe dary i błogosławieństwa, jak też sami błogosławiliśmy. Niesamowite, duchowe przeżycie.

Czytaj całość...


Maj 2007

Pod koniec kwietnia spotkaliśmy się po raz szósty w gronie około stu sześćdziesięciu osób z prawie wszystkich regionów Polski (kilka osób nawet przyjechało i przyleciało z dalekiej zagranicy), których jednoczy troska o losy Ziemi, a także chęć faktycznego oddania części siebie, swojego czasu i energii w celu jej aktywnego ratowania, oczyszczania, usuwania blokad, doświetlania, transformowania, wprowadzania energetycznych struktur Nowej Ziemi i Ery Miłości pod przewodnictwem i przy współudziale Nauczycieli Wyższego Kosmicznego Rozumu z samym Stwórcą – Miłością Wszechświata.

Czytaj całość...


Kwiecień 2007

Przełom lutego i marca 2007 roku obfitował w wiele niesamowitych prac kosmicznych o znaczeniu Wszechświatowym. Odczuliśmy to zarówno w naszym życiu osobistym, jak i na grupowych spotkaniach w Fundacji „Świadomość Ziemi”. Dotarły do nas również z innych krajów wiadomości przekazywane za pośrednictwem internetu, które mówiły o bardzo istotnych zmianach w Kosmosie.

Czytaj całość...


Marzec 2007

Zaraz po Zjeździe Ratowników zaczęła spływać do nas WDZIĘ˜CZNOŚĆ. Bardzo piękne i wspaniałe uczucie słyszeć, czytać i czuć ludzką i duchową wdzięczność. Pogłębia ona sens życia i działania. Utwierdza w tym, co człowiek robi, dodając jednocześnie sił i zapału do dalszych przedsięwzięć.

Czytaj całość...


Luty 2007

Po ostatnim zjeździe, który odbył się w październiku 2006 roku Nauczyciele podali nam tematykę, która towarzyszyła V Zjazdowi Ratowników Ziemi - ANIOŁOWIE. Piękne hasło, wspaniałe pola, cudowni przyjaciele.

Czytaj całość...


Styczeń 2007

Miniony rok obfitował w wiele wspaniałych momentów, jak i przyniósł dużo optymizmu co do przyszłości Ziemi i ludzkości. Coraz więcej osób chce podążać drogą Miłości i Radości, pragnie nawiązać osobisty kontakt ze Stwórcą.

Czytaj całość...


Grudzień 2006

Obecne czasy są ciekawe. Wiele już się dzieje, a jeszcze więcej dziać się będzie. Cały czas trwają intensywne prace usuwające stare programy, wprowadzane są nowe kody i matryce.

Czytaj całość...


Listopad 2006

Przygotowania do IV Zjazdu rozpoczęły się zaraz po zakończeniu III Zjazdu, który odbył się w czerwcu 2006. W trakcie III Zjazdu pojawiała się idea zorganizowania wystawy obrazów Jagody Werner Jabłońskiej, która od wielu lat doświadcza kontaktu ze światem Ducha i Energii.

Czytaj całość...


Październik 2006

Nasze myśli i wspomnienia wielokrotnie wracają do Swietłojaru, zarówno w rozmowach jak i wewnętrznych obrazach i przeżyciach. Ilga i Duch Swietłojaru zwraca się do nas również w czasie medytacji i prac.

Czytaj całość...


Wrzesień 2006

W sierpniu tego roku udaliśmy się na drugą, grupową pielgrzymkę nad święte jezioro Swietłojar, leżącej prawie 900 kilometrów za Moskwą. Miejsca owianego legendą i prawdziwymi cudami.

Czytaj całość...


Sierpień 2006

Mija już ponad miesiąc od III Zjazdu Ratowników. Jednak jego działanie, promieniowanie i wibrowanie odczuwalne jest cały czas, zarówno na poziomie fizycznym jak i energetyczno-duchowym.

Czytaj całość...


Lipiec 2006

W dniach 24-25.06.2006r. zjechało się do Centrum w Warszawie prawie 90 osób z terenu Polski jak i z zagranicy! Wszystkich ich zjednoczył jeden cel – bezinteresowne działania w celu ratowania  Ziemi i ludzkości pod przewodnictwem Nauczycieli WKR.

Czytaj całość...


Czerwiec 2006

Cieszymy się, że pierwszy numer biuletynu spotkał się z tak życzliwym i ciepłym przyjęciem. Jesteśmy wdzięczni za miłe listy, telefony i słowa, tym bardziej, że płyną one również za granic naszego kraju.

Czytaj całość...


Maj 2006

Nr 1 - Maj 2006

Czytaj całość...


Ziemia

Tak, ja nie jestem przeklęta. Nie szanujecie ziemi ani mnie jako planety. Skąd w was tyle nienawiści i błahego postrzegania, że nic nie czuję?

Czytaj całość...


Dokąd zmierza świat - medytacja pokoju

Uczestniczyliśmy w spotkaniu „Dokąd zmierza świat?”, które odbyło się 26 października 2008 roku we Wrocławiu, podczas którego Helena Nieczyporenko poprowadziła medytację pokoju. Zrobiliśmy krótki opis tego spotkania, jak i medytacji.

Czytaj całość...


Rozwój osobisty na rzecz Wszechświata

Wszystkie aspekty Czystości i Harmonii są ważne, a osiąga się to poprzez pracę nad sobą na wszystkich tych poziomach i polach.

Czytaj całość...


Dziesięcina

W trakcie naszych kontaktów z Nauczycielami WKR pojęcie dziesięciny pojawiło się przy rozmowach dotyczących Biblii.

Czytaj całość...


Boskość - Wieczna Miłość

Kto chce zrozumieć Boga, Wszechświat ten powinien opuszczać ten świat nie tylko po śmierci, ale i za życia. Umieć łączyć niewidzialne z widzialnym, śmiertelne z nieśmiertelnym, cielesne z duchowym.

Czytaj całość...


Dążąc do stanu Miłości

Razem z naszą rodziną (szeroko pojętą, Megawszechświatem) wkraczamy w Nową Erę Galaktyczną i Międzywymiarową, a poprzez nią w coś niezwykłego. Z ciała stajemy się nektarem, z owocu ziarnem, z ducha Bogiem.

Czytaj całość...


Jak Majowie zostali naszymi przyjaciółmi

    Na początku 2003 roku Helena kupiła książkę pt. "Ja Jestem Inny Ty - Kosmiczna Telepatia i Ty" z serii kalendarza Majów. Zacząłem ją przeglądać i ogarnął mnie "pusty" śmiech. O czym oni tu piszą! O jakiś pieczęciach, falach o dziwnych nazwach, o drogim przyjacielu Ashtarze - dowódcy floty, o nieznanej naukowcom planecie Maldek. Rysunki w książce świadczyły dobitnie o jej "naukowym" charakterze. I takie coś przekazują telepatycznie. 

Czytaj całość...


Cel pracy z Kalendarzem Majów

Przebudzenie zdolności telepatycznych i znalezienie drogi do siebie jest ostatecznym celem pracy z Kalendarzem Majów.

Czytaj całość...


Moje spotkania z Aniołami

   Przez wiele lat żyłem, można powiedzieć jak "przeciętny" katolik w Polsce. Wierzyłem w Boga, w to, że ten wszechświat został stworzony przez Wyższą Siłę, Boga. Nie uczestniczyłem aktywnie w życiu kościoła, bo mnie nie pociągał, nie przekonywał do siebie (przesłanie Chrystusa tak, ale kadry, krwawa historia nie), choć czasami chodziłem na msze, w których uczestniczyłem raczej biernie, bardziej z poczucia obowiązku, tradycji, jak wewnętrznej potrzeby. I tak było do czasu, kiedy zacząłem zadawać sam sobie pytania na temat sensu życia i wieczności duszy. Z czasem poczułem potrzebę modlitwy i rozmowy bezpośrednio z Bogiem. I wtedy zaczęli pojawiać się Aniołowie w moim życiu. Tak znikąd, ale tak bardzo naturalnie i subtelnie. 

Czytaj całość...


Medytacja z Aniołami - jak to robić

   Rozmawiając z wieloma osobami o moim obcowaniu z aniołami, zauważyłem, że większość z nich nie wie jak się medytuje. Kojarzą oni medytację głównie z bardzo znaną pozycją Buddy w pozycji lotosu i śpiewaniem różnych, nieznanych nam kulturowo mantr. Dlatego też dla osób niemających doświadczeń medytacyjnych, chcę zaproponować na początek sprawdzoną przez ze mnie prostą metodę, która nie wymaga specjalnego przygotowania teoretycznego i praktycznego....

Czytaj całość...


Uwagi praktyczne

Praca z Aniołami na początku może wydawać się skomplikowana ...

Czytaj całość...


Anioły

Pierwsze, co należy zrozumieć, to kim są Anioły.

Czytaj całość...


Anioły Ochroniarze

Archanioł Michael - "Ten jak Bóg"

Czytaj całość...


Anioły Przewodnicy

Archanioł Gabriel - "Bóg moją siłą"

Czytaj całość...


Anioły Pokoju

Archanioł Uriel - "Ogień Boży"

Czytaj całość...


Anioły Uzdrowiciele

Archanioł Rafael - "Uzdrowienie Boże"

Czytaj całość...


Anioły Miłości

Archanioł Czamuel - "Ten, kto ogląda Boga"

Czytaj całość...


Anioły Oświecenia

Archanioł Jofiel - "Piękno Boga"

Czytaj całość...


Anioły Radości

Archanioł Zadkiel - "Sprawiedliwość Boża"

Czytaj całość...


Logos Słoneczny - Helios i Westa

Helios i Westa - te imiona symbolizują piękno harmonii dwóch aspektów tworzenia: twórczej i dynamicznej Energii Słońca z wiecznym, czystym i opiekuńczym Ogniem Miłości.

Czytaj całość...


Logos Planetarny - Sanat Kumara

Logos planety Ziemia przedstawia się czasami jako Sanat Kumara

Czytaj całość...


Wiwamus

Wiwamus zaczął przejawiać się na Ziemi pod koniec XX wieku. Jego aktywność stale rośnie. Wykonuje wiele skomplikowanych prac w strukturze bioelektromagnetycznej Ziemi, jej siatki kryształowej, diamentowej jak  i połączeń z wyższymi wymiarami. Współtworzy z KROM-em mosty i kanały komunikacji transgalaktycznej i międzywymiarowej. Pozwolą one na przejawienie się Najwyższych Aspektów Tworzenia Wszechświata na Ziemi.

Czytaj całość...


KROM - Centralne Wszechgalaktyczne Słońce

KROM - Wielkie Galaktyczne Słońce Wszechświata zaczął się intensywniej kontaktować z ludźmi na początku XXI wieku. Poprzedzone to było wieloma latami prac wielu Hierarchii i Istot Duchowych. Do przejawiania się tak wysokich, ogromnych, a zarazem subtelnych energii potrzebny był okres przygotowawczy ...

Czytaj całość...


Jezus Chrystus

Jezus inkarnował się na ziemi wielokrotnie. Niechętnie podaje szczegóły. Jego misje m.in. za czasów Lemurii, Atlantydy były zawsze związane z kapłaństwem ...

Czytaj całość...


Maryja

W wierze chrześcijańskiej objawiła się jako Maryja z Nazaretu, matka Jezusa. 

Czytaj całość...


Melchizedek

Mój Pan jest Sprawiedliwością!

Czytaj całość...


Saint Germain - Fioletowy Płomień

Saint Germain - Fioletowy Płomień, Płomień Wolności, Mistrz Wieku Wodnika, niestrudzony Duchowy Nauczyciel, przyjaciel ludzkości i Matki Ziemi. Miłujący, kochający, doskonale znający tajniki duszy. Podkreśla, że tylko drogą samodoskonalenia można osiągnąć poziom mistrzowski. Saint Germain reprezentuje Boski Ogień Transformacji - Fioletowy Płomień.

Czytaj całość...


El Morya

Mentor Ducha

Czytaj całość...


Serapis Bey

Pierwszy Anioł, który osiągnął poziom Mistrza Wniebowstąpionego

Czytaj całość...


Budda

Przebudzony, oświecony

Czytaj całość...


Hipokrates

Hipokrates - lekarz duszy i ciała! Duchowy Nauczyciel, z którym każdy z nas, prędzej czy później, może mieć kontakt. Kto z nas nie ma jakiś problemów zdrowotnych? Prawie wszyscy. Gdzie się wtedy zwrócić? Na pewno do naszych ziemskich lekarzy, ale każdy, kto już podąża ścieżką rozwoju duchowego wie, że może szukać pomocy u Duchowych Przewodników.

Czytaj całość...


Stwórca

Wszystko, co powstało w Przestworzach Wszechświata i Ja sam, narodziłem się z Wielkiej Siły Miłości Wszechświata...

Czytaj całość...


Duchowi Nauczyciele Miłości

Istnieje wiele określeń Przewodników Duchowych, np.: Opiekun Duchowy, Wyższe Ja, Aniołowie, Mistrzowie, Święci, Istoty Niebiańskie, Wyższe Hierarchie Duchowe, Wyższy Kosmiczny Rozum, Światło, Nauczyciele Duchowi. Przewodnikiem Duchowym może być też sam Stwórca, Źródło, Bóg. 

Czytaj całość...


Korzyści i obawy związane z nauką i praktykowaniem telepatii

    W przestrzeniach Ziemi jest zasianych wiele obaw, lęków, strachów związanych z telepatią. Przedstawiamy nie tylko najbardziej popularne obawy przed nauką telepatii, a przede wszystkim korzyści jakie możemy osiągnąć z praktykowania Świadomej Telepatii Miłości.
    Wiedzmy, że to co straszy, boi się, to nie wypływa ze Źródła. Miłość zawsze wzmacnia, pomaga, inspiruje, dzieli sie sobą. Korzyści z bycia kanałem Światła Miłosci są nieograniczone, wszechstronne, wielowymiarowe - równoczesnie i dla człowieka i ludzkości, i dla Ziemi i Wszechświata.  

Czytaj całość...


Modlitwy

Piękne modlitwy dla wszystkich ludzi, inspirowane i przekazywane przez Nauczycieli Miłości ...

Czytaj całość...


Częste pytania do nauki kontaktu telepatycznego - Telepatii Miłości

Od czego zależy faktyczny czas potrzebny do wejścia na kontakt telepatyczny? Czy będę miał jednego czy więcej Przewodników Duchowych? Ile czasu zajmnie mi nauka telepatii? 

Czytaj całość...


Popularne błędy w trakcie nauki Telepatii Miłości

Tu znajdziesz wykaz i omówienie popularnych błędów popełnianych przez osoby uczące się kontaktu telepatycznego ze Stwórcą, Aniołami, Mistrzami Duchowymi, Kosmicznymi Bytami, Źródłem. Zapoznanie się z nimi i pamiętanie o nich pozwoli szybciej i pewniej podążać ścieżką wewnętrznego głosu, duchowej intuicji, rozróżnić zwyłe analitczne myśli od przekazu Sił Wyższych, stać się czystym kanałem, świadomym telepatą rozwijającym się w duchu Miłości.  

Czytaj całość...


Sposoby komunikacji telepatycznej

Spsosoby świadomej komunikacji telepatycznej  z Duchowymi Przewodnikami, Nauczycielami Miłości. 

Czytaj całość...


Zawierzenie Miłości - List do Boga

Istnieje stary i bardzo piękny zwyczaj pisania Listu do Boga. I właśnie w takim liście możemy oddać Miłości wszystkie nasze problemy. Pisemna forma zwrócenia się do Boga pomaga uświadomić nam wiele problemów, nad którymi nie zastanawiamy się, na co dzień. Pomaga również uniknąć w przyszłości powtarzania tych samych błędów, wytwarzania tych samych (podobnych) schematów i niekorzystnych wzorców energetycznych i myślokształtów, które stwarzają na nowo zbliżone, a nawet te samy problemy. 

Czytaj całość...


Świadoma Telepatia Miłości

   Świadoma Telepatia Miłóści to prosta i skuteczna nauka kontaktu telepatycznego z Istotami Ducha Miłości: Stwórcą, Aniołami, Mistrzami Wniebowstąpionymi, Kosmicznymi Istotami Miłości, Wyższym Kosmicznym Rozumem, Żródłem, Miłością Wszechświatów. 

Czytaj całość...


Kontakt z Nami

Adres i telefony do kontaktu, korespondencji ....

UWAGA: Często wyjeżdżamy! Przed przyjściem do nas prosimy o telefoniczny kontakt w celu umówienia się.  Prosimy dzwonić w godzinach od 10:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. 

Czytaj całość...


Jak pomóc Fundacji "Świadomość Ziemi"

Fundacja "Świadomość Ziemi" jest organizacją działającą na zasadzie non profit, utrzymującą się wyłącznie z darowizn i działalności statusowej.

Czytaj całość...


Cele i zadania Fundacji "Świadomość Ziemi"

Celem Fundacji "Świadomość Ziemi" jest przyczynianie się do wzrostu świadomości duchowej, moralnej i społecznej ludzkości; szerzenie poczucia odpowiedzialności indywidualnej i społecznej za losy Ziemi i ludzkości ...

Czytaj całość...


O Nas

Fundacja „Świadomość Ziemi” została powołana do działania w dniu 4 listopada 2004 roku. Jednak jej idea, przesłanie zrodziło się kilka miesięcy wcześniej ...

Czytaj całość...


Statut fundacji Świadomość Ziemi

W listopadzie 2004r. powołano Fundację "Świadomość Ziemi" o następującym statucie ...

Czytaj całość...


Co znaczy Jezus w Tobie - Jezus

To część Świadomości Chrystusowej, którą jesteś napełniony i poprzez którą masz kontakt z wyższymi wymiarami Świadomości i czystości serca.

Czytaj całość...


W maju i czerwcu zebraliśmy 850 USD

W maju i czerwcu br. zebraliśmy równowartość 850 dolarów amerykańskich na rzecz sierocińca w Ugandzie, które przekazaliśmy w dniach 27 maja 2010r. (490 usd)  i 8 lipca 2010r. (360 usd).

Czytaj całość...


Któż jak Bóg - Jezus

Kto utrzymuje wysoki standard radości i miłosierdzia, ten rozwija kosmiczne żagle, duchowe emanacje, Boską Istotę w sobie. Wtedy sam błogosławisz swoje życie, swoją naturę, równocześnie rozświetlając świat swoim szczęściem i zawierzeniem.

Czytaj całość...


Telepatia a podświadomość

U człowieka zharmonizowanego, oświeconego, podświadomość jest świadomą jego częścią, z zasobów których można korzystać poprzez wewnętrzną mądrość.

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate