Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 293 129 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
1 gość/-ci.

Archiwum wpisów Marzec 2010


Czy zmartwychwstał we mnie Bóg? Jezus Chrystus

Uwierz, że tak jest, a zmartwychwstaniesz. Twoja dusza uwolni się z błędnych projekcji własnych i narzuconych przez ludzkie postrzeganie i myśli teologii, religii, nauki. Sięgnij chrześcijanie, człowieku otwartego serca i umysłu do swoich korzeni, do ducha, do duszy. Tam znajdziesz wskazówki, odpowiedzi, wsparcie i zrozumienie.

Czytaj całość...


Przyszedł czas powiedzieć dość ...

Nieważne na jakim kontynencie, w którym kraju te fundamentalne wartości są takie same: pokój, miłość, braterstwo. I nie jest to dziełem przypadku, a naturalnej konstrukcji człowieka, tego co ma w genach i duszy. Nie idzie tego wykorzenić, choć można znieczulić, uśpić, na jakiś czas podporządkować. Przychodzi jednak moment, chwila, gdzie pojedynczy człowiek mówi dość!

Czytaj całość...


Kto umie zachować równowagę - Miłość

Kto tworzy w Duchu Miłości ten jest zrównoważony, spokojny wewnętrznie, bo nie tylko działa, ale też zawierzył ten proces mądrości Wszechświata, jego substancji twórczej – Miłości.

Czytaj całość...


Czy jesteś gotowy ... - Jezus

Każda wewnętrzna rozmowa, skierowanie uwagi, uważności, obserwacji na subtelniejsze formy istnienia, wyższe i szersze częstotliwości owocuje rozwijaniem zdolności paranormalnych, a przede wszystkim odczuwania całym sobą – sercem, świadomością, ciałem, umysłem. 

Czytaj całość...


Miłość to mądrość życia - Saint Germain, Jezus

To jest mądrość, wiedza, którą powinno się umiejętnie przekładać na realną rzeczywistość, życie tu i teraz, aby móc ulepszać, wzrastać, a co najważniejsze cieszyć się życiem, tym co ono daje, jakie stwarza możliwości.

Czytaj całość...


Telepatia Miłości metodą na Nowe Czasy - Jezus Chrystus Sananda

Telepatia Miłości rozwija to, co najpiękniejsze, najszlachetniejsze w każdej istocie/bycie. Miłość pomaga rozkwitnąć Miłości. Miłość pielęgnuje Miłość, która jest w Tobie. Miłość rozwija Światło, które wypływa z Ciebie. Miłość jednoczy Cię z Twoją duszą i Wszechświatem, którym Jam Jest. 

Czytaj całość...


Transformacja Ziemi

Zaprowadzanie Światła i Miłości, Boskiego porządku na tej planecie rozpoczęło się bardzo dawno. Ginie to wręcz w mrokach historii Ziemi, ale jest odnotowane w duchowych archiwach Wszechświata. Duchowy Wszechświat przyszedł z bezinteresowną pomocą planecie Ziemi, która zagubiła się w swoim rozwoju i zeszła z drogi prowadzącej do czystego Źródła.

Czytaj całość...


Światło i Miłość to Jedno - Kuthumi

I każdy z was potrzebuje indywidualnych możliwości, by otwierać Bramy Niebios. Wszystkie klucze macie właśnie w sobie. Potraficie otwierać wszystkie zamki, wszystkie korytarze czasu i przestrzeni.

Czytaj całość...


Obudźcie pasję naukowca - Ojciec

Koncentrujcie swe badania na Jedności, żyjcie jakbyście stanowili Jedno, a Wszechświat zapewni każdemu z nas nieśmiertelność i witalność po wsze czasy, w każdym wymiarze i czasoprzestrzeni.

Czytaj całość...


Błogosławcie swój związek - Melchizedek

Błogosławcie swój związek, swoją miłość, dany akt, zawierzajcie go sobie, własnej boskości jak i Uniwersalnej Emanacji Stwórcy we Wszechświecie.

Czytaj całość...


Czyste intencje - Jezus Chrystus

Ważne jest, abyś zmienił nastawienie do swojej działalności i aktywności tutaj na Ziemi, aby nie była koncentrowana na prowadzenie twoich „własnych” spraw, lecz na urzeczywistnianie wspólnego dobra. Pracuj z takim nastawieniem.
 

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
Proszę o przesłanie pozytywnej energii dla psa z chorobą pokleszczową, wabi się PAKO i bardzo...
Błagam o przesłanie dobrej energii dla mojego ukochanego psa Barego Błagam o modlitwę za niego...
Błagam o modlitwę o mojego ukochanego psa Barego jest starszy i ma problemy z chodzenie ból...
Tak.wyrażam zgodę.
Pomóż mi w nauce a właszcz z angielskim żeby na koniec miałam 2 bez poprawek. Pomóż mi aby...
Proszę o modlitwę o zdrowie dla moich dzieci: Natalii, Piotra
Proszę o modlitwę o cud życia i zdrowia dla mojego męża Bogusława, o cud uzdrowienia jego...
Tak chcę, wyrażam zgodę -NIECH SIĘ STANIE !!!
Jadwiga w Kontakt z Nami
Witam serdecznie. - Szanowni Państwo, bardzo proszę o zgodę, abym mogła udostepniać Państwa...
Fundacja Świadomość Ziemi w Rezonans Schumanna - obserwacje fal
Przesunięcie czasu na wykresach fal Schumanna wynika z różnicy czasu. Aparatura pomiarowa...
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate