Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 529 879 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
3 gość/-ci.

Archiwum wpisów Marzec 2010


Czy zmartwychwstał we mnie Bóg? Jezus Chrystus

Uwierz, że tak jest, a zmartwychwstaniesz. Twoja dusza uwolni się z błędnych projekcji własnych i narzuconych przez ludzkie postrzeganie i myśli teologii, religii, nauki. Sięgnij chrześcijanie, człowieku otwartego serca i umysłu do swoich korzeni, do ducha, do duszy. Tam znajdziesz wskazówki, odpowiedzi, wsparcie i zrozumienie.

Czytaj całość...


Przyszedł czas powiedzieć dość ...

Nieważne na jakim kontynencie, w którym kraju te fundamentalne wartości są takie same: pokój, miłość, braterstwo. I nie jest to dziełem przypadku, a naturalnej konstrukcji człowieka, tego co ma w genach i duszy. Nie idzie tego wykorzenić, choć można znieczulić, uśpić, na jakiś czas podporządkować. Przychodzi jednak moment, chwila, gdzie pojedynczy człowiek mówi dość!

Czytaj całość...


Kto umie zachować równowagę - Miłość

Kto tworzy w Duchu Miłości ten jest zrównoważony, spokojny wewnętrznie, bo nie tylko działa, ale też zawierzył ten proces mądrości Wszechświata, jego substancji twórczej – Miłości.

Czytaj całość...


Czy jesteś gotowy ... - Jezus

Każda wewnętrzna rozmowa, skierowanie uwagi, uważności, obserwacji na subtelniejsze formy istnienia, wyższe i szersze częstotliwości owocuje rozwijaniem zdolności paranormalnych, a przede wszystkim odczuwania całym sobą – sercem, świadomością, ciałem, umysłem. 

Czytaj całość...


Miłość to mądrość życia - Saint Germain, Jezus

To jest mądrość, wiedza, którą powinno się umiejętnie przekładać na realną rzeczywistość, życie tu i teraz, aby móc ulepszać, wzrastać, a co najważniejsze cieszyć się życiem, tym co ono daje, jakie stwarza możliwości.

Czytaj całość...


Telepatia Miłości metodą na Nowe Czasy - Jezus Chrystus Sananda

Telepatia Miłości rozwija to, co najpiękniejsze, najszlachetniejsze w każdej istocie/bycie. Miłość pomaga rozkwitnąć Miłości. Miłość pielęgnuje Miłość, która jest w Tobie. Miłość rozwija Światło, które wypływa z Ciebie. Miłość jednoczy Cię z Twoją duszą i Wszechświatem, którym Jam Jest. 

Czytaj całość...


Transformacja Ziemi

Zaprowadzanie Światła i Miłości, Boskiego porządku na tej planecie rozpoczęło się bardzo dawno. Ginie to wręcz w mrokach historii Ziemi, ale jest odnotowane w duchowych archiwach Wszechświata. Duchowy Wszechświat przyszedł z bezinteresowną pomocą planecie Ziemi, która zagubiła się w swoim rozwoju i zeszła z drogi prowadzącej do czystego Źródła.

Czytaj całość...


Światło i Miłość to Jedno - Kuthumi

I każdy z was potrzebuje indywidualnych możliwości, by otwierać Bramy Niebios. Wszystkie klucze macie właśnie w sobie. Potraficie otwierać wszystkie zamki, wszystkie korytarze czasu i przestrzeni.

Czytaj całość...


Obudźcie pasję naukowca - Ojciec

Koncentrujcie swe badania na Jedności, żyjcie jakbyście stanowili Jedno, a Wszechświat zapewni każdemu z nas nieśmiertelność i witalność po wsze czasy, w każdym wymiarze i czasoprzestrzeni.

Czytaj całość...


Błogosławcie swój związek - Melchizedek

Błogosławcie swój związek, swoją miłość, dany akt, zawierzajcie go sobie, własnej boskości jak i Uniwersalnej Emanacji Stwórcy we Wszechświecie.

Czytaj całość...


Czyste intencje - Jezus Chrystus

Ważne jest, abyś zmienił nastawienie do swojej działalności i aktywności tutaj na Ziemi, aby nie była koncentrowana na prowadzenie twoich „własnych” spraw, lecz na urzeczywistnianie wspólnego dobra. Pracuj z takim nastawieniem.
 

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate