Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i umieszczanie na Twoim urządzeniu końcowym.X

CUDOWNY ZNAK
NOWYCH CZASóW

opis, przykłady działania

"Wzrastanie Boga w Człowieku" - Mariusz Brzoskowski - 25.02.2016

MENU
TERAZ ZBIERAMY NA STUDIO KOMPUTEROWE - budowę pomieszczeń, zakup sprzętu

O Od 2009 roku Fundacja „Świadomość Ziemi” wspiera sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się 170 bezdomnymi, osieroconymi dziećmi. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Gorąco zachęcamy do przekazania kilku, kilkudziesieciu złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, edukację i zapewnienie dachu nad głową jednemu dziecku. Wpłaty na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem– „Na dzień dziecka – dzieciom Ugandy”.Nr konta: 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287.  

więcej o naszej pomocy tutaj 

Dołącz do nas na Facebooku!
Lokalizacja - kontakt

Fundacja "Świadomosć Ziemi"
z siedzibą w Gdyni 
Adres kontaktowy:
05-500 Piaseczno k.Warszawy
ul. Hemara 2
UWAGA:
godziny pracy biura są ruchome!
Zadzwoń i sprawdź:
tel. 509-905-498

Deklaracja Wolności

Deklaracja Wolności została zainspirowana 27 marca 2013r. przez Mistrza Saint Germain (za pośrednictwem naszej znajomej o duchowym imieniu Arameya), który składa w nasze ręce projekt możliwy do zrealizowania w Nowej Złotej Erze Ziemi. Deklaracja Wolności jest jedną z trzech części Manifestu Duchowego, który wraz z Inwokacją i Programem tworzą całość dokumentu, mającego zainspirować Ludzi Nowej Ery do działania, poprzez wprowadzanie w czyn światłych idei, przekazanych przez Wzniesionych Mistrzów i Istoty Światła Miłości. 

Link do Deklaracji Wolności 

STATYSTYKI

Od 04-2006 odwiedziło nas:
6 490 887 gości.

 

Aktualnie na stronie przebywa
4 gość/-ci.

Archiwum wpisów Styczeń 2010


Potrzeba integracji z Miłością - Jezus i Maitreja

Aby to czynić należy się z Nią integrować, poprzez zawierzenie, zgłębianie, rozpoznawanie. Jest to wspaniała, ciekawa, radosna zabawa, doświadczenie, praca i służba. Na drodze Miłości, w byciu Miłością osiąga się stany olśnienia, uniesienia, błogości, ciszy, spokoju, oświecenia, zbawienia, wniebowstąpienia, niebostąpienia, pełności, obfitości, a przede wszystkim radości, współodczuwania nieśmiertelności, pełnego zjednoczenia duszy z człowiekiem i Wszechświatem. 

Czytaj całość...


Wezwanie do miłosierdzia

Poczuj w sobie miłosierdzie, bądź miłosierny, siej miłosierdzie, twórz tak, aby Miłosierdzie mogło spać.

Czytaj całość...


Czas bez miłości dobiega końca - Ojciec-Matka, Źródło

Czas życia na Ziemi bez miłości, z naruszaniem Uniwersalnych Praw Życia, bez służenia światłu i miłości, dobiega końca. Ziemia, a wraz z Nią ludzkość, wkracza w wyższe wibracje i oktawy światła, gdzie życie niezgodne z miłością i Prawem nie będzie już możliwe.

Czytaj całość...


Dusza - moja muza życia - Jezus

Dbajcie tak samo, a jeszcze bardziej o swoją duszę, odkurzajcie ją codziennie, podlewajcie czystą wodą – Światłem Miłości, rozmawiajcie z Nią, pokazujcie ją światu – jaka piękna, inspirująca, moja muza życia.

Czytaj całość...


Cisza i mądrość - Bóg, Jezus Chrystus

Cisza i mądrość to dwa bratanki, dwie siostry w jednym. Cisza jest siedliskiem mądrości. Mądrość jest wartością ciszy, wypełnia ją, nadaje ciszy boski wymiar. 

Czytaj całość...


Moc Miłości - Maryja

Mocą miłości, mocą Obecności JAM JEST, mocą fioletowego płomienia, z pomocą Boga, Nauczycieli, zastępów Aniołów, rozpuszczaj w sobie wszelkie ograniczenia, będące przeszkodą w urzeczywistnianiu Jedni z Bogiem, w byciu Bogiem, przejawiającym Jego przymioty.

Czytaj całość...


Jedność naszą wzmacniaj - Bóg Stwórca

Jedność naszą wzmacniaj. Myśl o tym, mów i działaj w pełnym połączeniu Świadomości. Tylko jako jedność można Mnie wyrazić. Całościowo, bowiem w całości jestem. 

Czytaj całość...


Pozwalaj ogrzać się Miłością - Radość

Pozwalaj każdej potrzebującej istocie ogrzać się przy ogniu Twej miłości, rozkoszować się światłem twej radości. 

Czytaj całość...


Wezwanie o pomoc dla Haiti

Co spowodowało tą tragedię? Natura czy inna siła? Ludzie czy nieludzie? Nic nie wskazywało, aby doszło do takiego trzęsienia ziemi, nie było naturalnych przesłanek, impulsów ostrzegających. A jednak się wydarzyło. Może ktoś „maczał” w tym palce?

Czytaj całość...


Stworzeni na wzór i podobieństwo - Maitreja

Jest w was i Kosmos i Ziemia i dusza. Jest i wasza niepowtarzalność, którą trzeba docenić, uznać, uszanować, rozwijać i kwitnąć dla Nas wszystkich.

Czytaj całość...


Przypominaj umysłowi Kim jesteś i dokąd zmierzasz

Za każdym razem, gdy czujesz się winnym swojego postępowania podziękuj swojemu umysłowi za jego ocenę Ciebie i przypomnij sobie i jemu, kim jesteś.

Czytaj całość...


Szybkość drgań w materii - Radość

My wszystkie istoty różnimy się tylko szybkością drgań czyli ruchu. Im większa szybkość tym większa Świadomość, bardziej zwiewny charakter materii.

Czytaj całość...


Żyjmy świetliście - Jezus Sananda

Prawdziwa więź pojawia się tam, gdzie jest Czysta Miłość, gdzie Bóg może przejawiać się, gdzie jest naszą częścią. Po prostu jest w naszym życiu. I tego trzeba się uczyć, praktykować, aby Nim Być, aby rozlewać Ducha Miłości po krańce naszego istnienia, bycia, przejawienia.

Czytaj całość...


Śmiech podnosi jedność

Dzień doberek kochaś, Jam jest Ty Tyś jest Ja My wszyscy są jedno.

Czytaj całość...


Jesteście energią jak Ja - Radość

Cieszta się, radujta, tańczta, śpiewajta, śmiejta. Rozweselajta wszystkie istoty we Wszechświecie głosząc tę prawdę – jesteśta energią tak jak Ja.

Czytaj całość...


Strach - Bóg Ojciec, Maryja

Nie lękajcie się. Nie odgrzewajcie starych programów ciemności, która przez strach chce wami kierować, manipulować, zawracać na drogę służenia jej, a nie Światłu, Miłości, Ziemi, ludzkości i wam samym.
 

Czytaj całość...

Udostępnij
O TELEPATII - wywiad z nami w NTV i One Energy
Na naszej stronie
O METODZIE SCIO na panelu NTV

 
Nasze wypowiedzi: od 1.50 do 8.20 i 24.30 do 30.37 (min). Jesteśmy dystrybutorem SCIO w Polsce. Jesteś zainteresowany zakupem - napisz, zadzwoń, wypełnij formularz (kliknij tutaj)
 
CZYTANIE DUSZY - SKANOWANIE CIAŁA - UZDRAWIANIE - PORADY ŻYCIOWE-BIOFEEDBACK I BIOREZONANS SCIO

 

HELENA NIECZYPORENKO
MARIUSZ BRZOSKOWSKI -
UZDROWICIELE DUCHOWI
THETA HEALING
DOŚWIADCZENI TERAPEUCI

WARSZAWA -  WROCŁAW
Także na odległość:
telefon, skype, SCIO

Informacje  i zapisy telefoniczne

Przemiany Duchowe na Ziemi - Wywiad

Ostatnie komentarze
ciekawe wypowiedzi morze to jest tylko wiara ze nam pomaga ja osobiscie od kad pamietam mialam...
Witam Pani Tatiano, piekny projekt ja wychowalam corke. Corka ma juz 21 lat, to dzieci, do ktorych...
Witam jestem świeżo po kursie, i co pomimo mojej dużej wiedzy teoretycznej na tematy duchowe,...
milosc
Wyrażam zgodę
Małgorzata JUSZKIEWICZ RYCERSKA 7 PIŁA w Szkodliwa fluoryzacja
To wszystko prawda co dr J. Jaśkowski napisał. mi dr. SZEFFER z Piły wstrzyknął w dziąsło...
niech się tak stanie, zgodnie z naszą wolą, zgadzam się
Tak, wyrażam zgodę
Niech nam Pan Michal Tombak zyje 150 lat albo i dluzej. Takich ludzi nam trzeba. Wszystkie porady...
Wrogów swoich mogę pobłogosławić ale w innym świecie i w inny sposób
Indie - Nepal - maj 2015

Mieliśmy być także w Tybecie, ale trzęsienie ziemi nie pozwoliło nam przejechać przez Nepal. Bylismy 22 dni w Indiach i jeden dzień w Katmandu.

Przejdź do galerii

Archiwum
 

     Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – Czystą Świadomością, Najwyższą Energią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata. 
Fundacja "Świadomość Ziemi"

Google Translate